Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

ctf.pl - Clanbase

vitez - Pon Wrz 05, 2005 7:54 pm
Temat postu: Clanbase
CUP signups will start September 15 - czyli 12 wrzesnia.

Chodzi o ogolny termin startu zapisow do CB. Czy CB Q2CTF wystartuje tego samego dnia czy ciutke pozniej - dowiemy sie po tej dacie.

szyna^ - Wto Wrz 06, 2005 12:22 pm

125 wrzesnia ? a kiedy to ? :O
vitez - Pon Wrz 26, 2005 12:32 am

15 wrzesnia okazal sie data wyssana z palca (spytajcie sie Sia skad wzial ta date...).
Kolejny przeciek:

"
We're sticking with R1Q2, we'll have to look into other clients. Q2Advanced is not an option. Nocheat isn't either, but maybe we'll have to take it after all.
"

Czyli: R1q2 na pewno dozwolony (znaczy 99% bo zawsze cos tam komus moze odbic), Q2a na pewno nie, nocheat raczej nie ale jak bedzie mocny nacisk to moze tak.

Prezes_Kiler - Pon Wrz 26, 2005 5:49 am

bez nc nie bawie sie w cupie
bo reszta niechodzi/chodzi hujowo

Blade - Pon Wrz 26, 2005 12:19 pm

A holywater ? Duzo ludzi teraz na tym gra..
Adolf - Pon Wrz 26, 2005 1:06 pm

Holywater to praktycznie to samo co Nocheat, tyle ze ten pierwszy projekt upadl w fazie beta testow, a drugi zmarl smiercia naturalna. Zdecydowanie lepiej juz uzywac Nocheata, niz malo stabilnego i niedopracowanego holyszita.
Mi tam pasuje r1q2, ktory imho jest najlepiej dopracowanym klientem do q2, aczkolwiek brakuje mu pare bajerow, ale tylko bajerow :) Jezeli nie BiteMe to tylko r1q2. Chociaz zdaje sobie sprawe, ze duzo ludzi mialo klopot z r1q2, ale wiem ze to tylko kwestia ustawien, z ktorymi nie kazdemu chce sie bawic :/

Prezes_Kiler - Pon Wrz 26, 2005 1:30 pm

ja sie bawilem dobry tydzien nonstop z roznymi ustawieniami [dostalem od vitka, poszukalem na forach, na clanbase itp] ale to H*** dało ;/
i dalej 'fizyka' riq2 jest hujowa ;/
dlatego gram na nc [bitme tez moze byc;p]

Adolf - Pon Wrz 26, 2005 1:55 pm

Fizyka r1q2 to psychiczna blokada. Poszla taka plotka na poczatku i wtedy zaczely sie problemy z fizyka, ktora afaik jest taka sama jak w nocheat. Fizyka zalezy od ustawien servera glownie, w r1q2 jest jedynie inne 'czucie' gry tzn. inaczej dziala myszka, inaczej sie 'wchodzi' po schodach, obraz jest nieco plynniejszy ( dzieki rozdzieleniu fps i pakietow ) i generalnie to wszystko sprzyja dynamiczniejszej grze. Ja tez na poczatku mialem problem z 'fizyka', ale potem sie przelamalem i moge smialo stwierdzic ze roznicy nie ma.
Trzeba tez pamietac o tym, ze r1q2 jest duzo bardziej stabilniejszy od poprzednich klientow i nie ma juz tzw. overflowa. Nie chce juz nawet wspominac o dodatkowych bajerach jakie to oferuje, poprostu konsola to raj do grzebania ;)

szyna^ - Pon Wrz 26, 2005 4:50 pm

a co z kfk timerem ? :>
Prezes_Kiler - Pon Wrz 26, 2005 6:55 pm

no to nie 'fizyka a 'czucie' ale dokładnie o to chodziło, próbowałem grać na riq2 [grałem cały zeszły cb] no i dalej sie lipnie gra [dla mnie]
i tu jest mój

Adolf - Wto Wrz 27, 2005 12:54 pm

Zreszta imho klient q2 to nie jest najwiekszy problem clanbase, ale problemem bedzie ilosc klanow w tym sezonie. Obawiam sie, ze beda 2-3 bardzo mocne teamy i reszta srednich / slabych. Pewnie beda 2 dywizje, z czego pierwsza przejebana, bo sredniacy beda musieli liczyc ujemne flagi ;D. Zdecydowanie lepiej byc slabszym!
szyna^ - Wto Wrz 27, 2005 4:16 pm

NO teraz klany przejebane nie ma co...
vitez - Wto Wrz 27, 2005 5:38 pm

Cytat:
Zreszta imho klient q2 to nie jest najwiekszy problem clanbase, ale problemem bedzie ilosc klanow w tym sezonie. Obawiam sie, ze beda 2-3 bardzo mocne teamy i reszta srednich / slabych.


Admini i pozostale klany maja podobne obawy ale... o to ze bedzie przewaga teamow polskich (bo bedzie, pewnie z 6-8 sie zapisze?) i znowu 'server bitching' :roll:

Adolf - Wto Wrz 27, 2005 6:51 pm

Bo bedzie przewaga i server bitching tez. Ale z tego co pamietam z poprzednich sezonow, to bardziej o servery plakali kolesie z zagranicznych teamow niz nasze polskie klany.
szyna^ - Sro Wrz 28, 2005 11:40 am

Pech?
omen - Sro Wrz 28, 2005 2:02 pm

dajcie linka do www. nowego sezonu ;-)
vitez - Sro Wrz 28, 2005 9:58 pm

Cytat:
Ale z tego co pamietam z poprzednich sezonow, to bardziej o servery plakali kolesie z zagranicznych teamow niz nasze polskie klany.


Subiektywnie dobrze pamietasz - nasze dwa klany w Div1 nie plakaly o serwery.
Nasze pozostale klany, te w div2 a szczegolnie te najmlodsze - oj ciezko bylo. Tylko STa byli OK.
Pisze to z punktu widzenia admina i opinii na forum adminow.


Odnosnie nowego sezonu - w przyszlym tygodniu ma byc info zapewne juz z linkiem do signupow.

SiDq - Czw Wrz 29, 2005 6:57 am

supcio :wink:
Prezes_Kiler - Czw Wrz 29, 2005 8:30 am

nie supcio a dopisz mnie do membersów speedu! :D
vitez - Pią Wrz 30, 2005 9:43 pm

Clanbase Q2 Cup prawdopodobnie sie nie odbedzie.

1) Opoznienie spowodowane jest:

"
Due to the GGL take-over the Eurocups lanfinals have been delayed and we're waiting for them to be finished."

Bjorn:
"The cups have been delayed, like I explained before, because of external reasons. CB isn't able to seperate cups, like the Q2 cup from the cups who get prizemoney, sponsorship deals and lanfinals. Which means that whenever there goes something wrong with those cups, we suffer for it.

I have been asking to change it, or figuring out other possibilities, or just for answers on questions.
the only answers I got were: "We're not going to discuss these things with you."

I z tego powodu (wymadrzanie sie i ponizanie 'jakiegos tam Supervisora od Q2 bo to nie jest gra sponsorowana, nie ma z niej zyskow ani nie ma w niej nagrod) - Bjorn zrezygnowal z bycia Supervisorem Quake2.
Czy sia sobie poradzi i bedzie mial checi pociagnac Cup o ile bedzie w koncu mozliwosc rozpoczecia?
Szczerze watpie.

szyna^ - Sob Paź 01, 2005 1:08 am

no to muł..
SiDq - Sob Paź 01, 2005 6:51 am

:E zmua :cry: :cry: :cry: :cry:
pyz - Sob Paź 01, 2005 12:12 pm

wcale się mu nie dziwie :D
vitez - Sob Paź 01, 2005 5:08 pm

Cytat:
wcale się mu nie dziwie :D


Ja tez... glownie z tego powodu:

"
Last cupseason there were 59 open cups and 17 Eurocups. The EC's are invitational. I don't have exact numbers, but I think about 95% of the players didn't get a Eurocup or sponsorship. Still, CB management thinks the EC's are far more important.
"

Czyli 5% graczy wszystkich Cupow (liczymy wg ilosci osob bioracych udzial w Cupach a nie wg ilosci EuroCupow) jest sponsorowane i wlasnie dla tych 5% Clanbase wstrzymuje start pozostalych Cupow.
Bez sensu... ale coz - komercha :(

Adolf - Sob Paź 01, 2005 7:41 pm

Coz... progaming :) Teraz e-sport to juz typowy biznes, nie ma miejsca na rozrywke - od tego sa boty i ffa. Ligi dla najlepszych! :)
Zreszta... czego mozna bylo sie spodziewac po mackach GGL ?

Prezes_Kiler - Sob Paź 01, 2005 7:53 pm

Cytat:
Zreszta... czego mozna bylo sie spodziewac po mackach GGL ?

możesz to rozwinąć dla niewtajemniczonych ?

Kribol - Sob Paź 01, 2005 11:10 pm

Global Gaming League -> www.ggl.com
vitez - Sob Paź 01, 2005 11:45 pm

[quote="Kribol"]Global Gaming League -> www.ggl.com[/quote]

Czyli komercyjny zarzad importowany z USA a nie dotychczasowy zarzad holenderski.

pyz - Nie Paź 02, 2005 11:01 am

ej to może w WoW'a będą PvP sponsorować.. :D
szyna^ - Nie Paź 02, 2005 1:25 pm

Coz no q2ctf to przeszlosc ..... a tak btw jebac WoW :P
pyz - Pon Paź 03, 2005 1:14 am

mówisz tak bo nie grasz ani nie grałeś ;)

shi też nie gra teraz to nie wie jaki to fun wpaść na BG i najebać paru hordzików/aliantów :D ja z moją gildią pół dnia klepie hordziki i powoli zaczyna mi brakować ostrzałek do mojego kochanego AR'a ..

a trigg lamuch łapie wpierdol ciągle xD

vitez - Sro Paź 05, 2005 8:46 pm

Cytat:
mówisz tak bo nie grasz ani nie grałeś ;)


Wez go nie stresuj... za slabego kompa ma na WoWa i dlatego musi jakos odreagowac wlasnie takimi tekstami... no i dlatego ciagle te Q2 tlucze ;) .

Trigger - Czw Paź 06, 2005 7:14 am

[quote="pyz"]mówisz tak bo nie grasz ani nie grałeś ;)

shi też nie gra teraz to nie wie jaki to fun wpaść na BG i najebać paru hordzików/aliantów :D ja z moją gildią pół dnia klepie hordziki i powoli zaczyna mi brakować ostrzałek do mojego kochanego AR'a ..

a trigg lamuch łapie wpierdol ciągle xD[/quote]

BY FIRE BE PURGED!

pyz - Czw Paź 06, 2005 8:31 am

Learn your place, mortal!
Prezes_Kiler - Czw Paź 06, 2005 2:47 pm

duże dzieci ;d
Kazwa - Czw Paź 06, 2005 3:11 pm

Powinnien byc ban dla kazdego kto wspomina o tej grze :/ Rudolf, kunt u mij helpen? :P
pyz - Czw Paź 06, 2005 3:37 pm

Ty.. ponoc odeszlas ze sceny q2ctf, wiec co sie wtryniasz silo nieczysta? ;)
wyborca - Pią Lis 11, 2005 12:54 pm

Mało tych polskich clanów... 4 to b.mało.
emilio - Pią Lis 11, 2005 1:31 pm

matiz nie rozpedziles sie z tymi postami?
vitez - Czw Lis 17, 2005 12:52 pm

Mimo ze grupy zostaly juz opublikowane to nie zostaly jeszcze wpisane do systemu Clanbase i jest jeszcze szansa cokolwiek zmienic.
Chyba rzutem na tasme udalo mi sie uratowac tylek Speedom (ktorzy by niezly rape dostali w Div1) i zostana byc moze zamienieni z BtB (ktorzy by niezly rape urzadzili w Div2) a i przy okazji ewc z inv zostana rozdzieleni...

SiDq - Czw Lis 17, 2005 1:11 pm

:wink:
Grzdyl - Czw Lis 17, 2005 3:50 pm

skonczy sie ze urzadzimy nieezly rape w div2 ;)
wreszcie bede mial pucharek kolo xywy ;D

Prezes_Kiler - Czw Lis 17, 2005 5:46 pm

czyli zamiast lać div1 zlejemy div2 tak?
może byc 8)

vitez - Czw Lis 17, 2005 6:54 pm

Powodzenia z BRO i XQ ;) .
TIC ma nadzieje tylko na wygrana z Wizards, ale gra z 1dt i inv moze byc niezlym fun. Ja tam raczej tylko adminowac/kibicowac bede :> .
Jak zdobedziecie pucharek to w nastepnym sezonie na pewno bedzie Div1... (szczegol ze pewnie bedzie tylko jedna dywizja z powodu ilosci klanow ;) ).

Aaahaaa... za wygrana Div2 jest 2 w koleczku a nie pucharek :P (wiem bo mam).

SiDq - Czw Lis 17, 2005 7:39 pm

moge miec kolko, nvm : )
Grzdyl - Czw Lis 17, 2005 7:55 pm

szit... to moze 1st div ;)
Prezes_Kiler - Czw Lis 17, 2005 7:59 pm

ee to walka z wiatrakami,
walczyć o kołeczko ;d
no nie wiem nie wiem ;d
odznaczenie toi-toi'a ;d brzmi zachęcająco ;d

vitez - Pią Lis 18, 2005 3:18 pm

Update grup ma/mial byc opublikowany dzis... podobno USA sie zapisali i weszli do Div1 , BtB tez Div1, za to TIC i Speed do Div2... powodzenia z nami speedom zycze :twisted: (na mnie nie liczcie, ja gram w rezerwie).
Kribol - Pią Lis 18, 2005 5:06 pm

ewc przeciez nie bedzie gralo bo ET..

inv pewnie nie bedziegralo bo WOW..

wiec po co sie zapisywalismy? =]

szyna^ - Pią Lis 18, 2005 5:34 pm

zeby namieszac ;d
Adolf - Pon Lis 21, 2005 2:55 pm

Sia to leniwa pizda. Inne ligi maja juz grupy ladnie wpisane w tabelki i juz umawiaja mecze, a u nas pustka. Co nie zmienia faktu, ze ten sezon moze nie wypalic. Nie wiem jak zagraniczne teamy, ale polskie napewno beda malo aktywne ( chodzi mi glownie o ewc i inv ). Jedno jest pewne, ze nastepny sezon bedzie juz w miare normalniejszy... niech tylko sie skonczy jeden sezon q4ctf i ludzie wroca :)
Ziutek - Sob Lis 26, 2005 11:30 am

;p milo
Kazwa - Sob Lis 26, 2005 2:34 pm

Co wy tam wiecie ;)
Inv bardzo dobrze prosperuje, a to, ze Krib gra w WoW'a nie zmienia faktu, ze zjemy ich w tej Grupie A :P

Ready, steady, go .. czekamy juz nawet na ustalenie daty meczu z 1dt ;)

omen - Sob Lis 26, 2005 2:53 pm

kazwa, potrzebujecie lamki do teamu? chetnie pomoge wam w zajeciu tego 1st miejsca ;-p
pyz - Nie Lis 27, 2005 10:05 am

no, wezcie omena, nie bedziecie mi i kribowi przeszkadzac w grze w WoWa :)

ale jest jeden warunek - omen kupuje mikrofon! ;)

Prezes_Kiler - Nie Lis 27, 2005 2:17 pm

powiedzial [s]pyz ;]
Kazwa - Nie Lis 27, 2005 2:49 pm

;)

Pyz, Omen i Szyna sa w -inv- ...

Prezes_Kiler - Nie Lis 27, 2005 4:51 pm

hehe chyba że tak ;]


p.s Kazia aka Domina ma swoich niewolników ;]

SiDq - Nie Lis 27, 2005 8:29 pm

tez mam przykozaczyc skladem ; ppp?
pyz - Pon Lis 28, 2005 12:29 am

"tylko ze szyna o tym jeszcze nie wie" (c) kazwa na VO dzisiaj ;) lol
Adolf - Pon Lis 28, 2005 5:40 am

Pewnie sie ucieszy, ze dolaczyl do bandy wowocow :( Kazwa tak gada, a sama pocina NE male na rp servie z brzoza ne male.
pyz - Pon Lis 28, 2005 1:05 pm

sam grales w WoWa .. i bedziesz gral :) predzej czy pozniej sie przelamiesz

[commercial for Trigger]
Al'Akir, Europejski realm, strona alliance - oto Twoje przeznaczenie! Dolaczajac do Alliance na Al'Akir zapewniasz sobie niezapomniana przygode w swiecie "World of Warcraft", pelnym mistycznych krain, interesujacych misji oraz przerazajacych sil zla. Dodatkowo, bedac czlonkiem [S], ewc lub inv, zapewniasz sobie wjazd do jednej z najwiekszych gilldii na serwerze - East Dragon. Dolacz do nas juz dzis, swiat przygod czeka!
[/commercial]

shinoda - Pon Lis 28, 2005 2:10 pm

alliance sux
vitez - Wto Lis 29, 2005 8:30 am

Taaa.. inv silne zwarte i gotowe.. tyle ze slicznie zrobili counterchallenge meczu na niedziele, 1dt zatwierdzili termin a i tak... inv musialo uzyc wildcarda bo nie mieli skladu/nie chcialo im sie grac.
I tym sposobem Vitez zepsul wasze PR tutaj inv - przylozcie sie lepiej do kolejnych terminow bo wildcard jest tylko jeden a niefajnie by bylo rozwalic wasza grupe samymi meczami oddanymi W/O ;)

Btw ewc sie permanentnie wycofalo :? , to kto i po co ich zapisywal?

Niepowazne :(

pyz - Wto Lis 29, 2005 9:27 am

mozna sie tego samego spodziewac po inv - ludzie graja w WoW, ET .. lub nie chce im sie grac wcale, ze nie wspomne o jakichs ligach, treningach, sparingach ... to bylo fajne 2-3 lata temu ;)
szyna^ - Wto Lis 29, 2005 9:42 am

Vitez trzeba bylo wpisac ewc do 2giej ligi... to by gralo ;P
Kazwa - Wto Lis 29, 2005 9:56 am

Oh Vitez .. no niewiem, chyba sie potne z tego powodu .. Jizas, 1 WC .. jak tak dalej pojdzie, to wycofam inv, dont worry ... i bedziesz sobie z Div2 radzil :) Mi to nie przeszkadza, chyba tylko Tobie ..
Prezes_Kiler - Wto Lis 29, 2005 12:48 pm

[quote="szyna^"]Vitez trzeba bylo wpisac ewc do 2giej ligi... to by gralo ;P[/quote]

srało

Adolf - Wto Lis 29, 2005 3:17 pm

Vitez jak sie zapisywalismy to clanbase, to wiekszosc ( ewc ) byla gotowa do gry, ale niestety potem ten zapal uciekl. Niby przerzucilismy sie na ET ( enemy territory ), ale widze ze z tego tez nic nie wyjdzie. Irl pwned us.
Kribol - Sro Lis 30, 2005 2:53 am

bla bla bla.. :) a inv i tak odejdzie z cupa hehe
vitez - Pią Gru 02, 2005 9:02 am

Cytat:
Mi to nie przeszkadza, chyba tylko Tobie ..


Mi nic nie przeszkadza, tylko zjechalem was bo strone/dwie wczesniej tak sie helpicie jak to sobie fajnie nie pogracie 8) .
A ja tam i tak sie dobrze w q4ctf bawie ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group