Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Wybory

Adolf - Nie Paź 09, 2005 10:49 am
Temat postu: Wybory
Mam nadzieje, ze wszyscy juz ladnie dzisiaj oddali glos albo maja zamiar to zrobic w ciagu najblizszych paru godzin. Nie badzmy obojetni!
kazpex - Nie Paź 09, 2005 12:20 pm

Pójdźmy do wyborów :wink:
szyna^ - Nie Paź 09, 2005 12:27 pm

No toz proste, na to co zaglosujemy bedzie dla naszych dzieci w przyszlosci..
SiDq - Nie Paź 09, 2005 3:33 pm

Szyna ; o Czytałem liste kandydatów, a tam koleś z Polskiej Partii Pracy (jestem za nimi, ale nie za ich kandydatem) wykształcenie podstawowe : )
Muniek - Nie Paź 09, 2005 8:15 pm

No robaczku, spełnia się Twoja wizja Polski - oby dobra (chociaż trochę w to wątpię) . Liczmy dni do następnego rozbioru :) .
Adolf - Nie Paź 09, 2005 11:27 pm

2 tura bedzie przejebana, bo Kaczor moze ja wygrac. Trzeba sie zmobilizowac, bo ktos musi wetowac (votowac lol) te chore projekty PiSu :/
vitez - Pon Paź 10, 2005 11:57 am

Z dedykacja wszystkim wyborcom ;)
Gutek/Bas "Wybory" (fragment) :

Hura w tym roku znów są wybory
Co wybrać dobrobyt czy narodowe wzory
Każdy nieskazitelny narodu przedstawiciel:
"Tylko mnie wybierzcie ja już zajmę się tyciem"
Jak to coraz ciężej, że naród biednieje
Twarz senatora szeroko się śmieje
Z prawa i z lewa w dupę jebać nas chcą
Nie ograniczysz Mustafarai ma wolny mikrofon
Władza to pieniądz a pieniądz deprawuje
Nawet jak mówił sensownie, wkrótce okaże się chujem
Społeczne pieniądze do prywatnej kieszeni
Teraz żądze sens obietnic skrajnie się zmienił
Wałek na wałku w czasie kadencji trwania
Immunitet brudne ręce dobrze im zasłania
Ograniczyć szybko tych którzy za dużo widzą
Przecież mnie wybrali to po co teraz się wstydzą
Lecą do urn wybierać swojego,
Okradnie tak samo jak każdego innego
Dlatego nie głosować ten skurwysyn jest czerwony
Wybrać tamtego - dobrze posypał zielonym
Rąsia, rąsia cały czas kolesiów rządy
Mamy poparcie nic nam nie zrobią tak wynika z sondy
Spoko kiedyś spis majątku przedstawię
Narazie wypierdalać rządząc świetnie się bawię
Znów skorumpowany poseł przez naród wybrany
Owija w bawełnę farmazoniarz zajebany
Kradnie, kłamie sprawy gmatwa i zawija
Dobrze wycelowana kula celu nie omija

Yokai - Wto Paź 11, 2005 2:43 pm

jezu...czy ktos lubi Tuska czy nie- wszystko tylko nie to "cos" z pisu...wszystko jest lepsze od tej kaczki..mobilizujmy sie i glosujmy :wink:

ps-no dobra..endru lepiej to gorszy burak-przyznaje( co faktu nie zmienia odnosnie kaczuchy)

szyna^ - Wto Paź 11, 2005 3:05 pm

GLOSUJCIE NA TUSKA BO JAK KACZKA WYGRA BEDZIE PRZEJEBANE. WYBIERZCIE LEPSZE ZLO.
Kazwa - Wto Paź 11, 2005 5:10 pm

Mowi sie mniejsze zlo :P
A tak pozatym, tez jestem za Tuskiem. Kaczka mnie zniechecil do siebie, gdy nie zgodzil sie na parade rownosci :/ A, ze jestem za liberalnym panstwem i Korwin Mikke nie przeszedl do 2 tury [:D] to bede glosowac na Donalda. Z drugiej strony po co mi to, jak i tak stad wypieprzam zaraz po studiach :/ Nie wierze, zeby cos sie zmienilo .. bedzie jak bedzie.

Prezes_Kiler - Wto Paź 11, 2005 6:04 pm

a ja bym głosował na kaczke, donald to dla m,nie kontynuacja starej ekipya akczka [w sumie też stara ekipa] ale bardziej konkretny.
Nie znam ich programow bo nie mam jeszcze prawa glosu ale kaczke bym wybrał [a nóż bedzie lepiej ;d]

pyz - Wto Paź 11, 2005 7:17 pm

Donald > Kaczor
EOT.

Kazwa - Wto Paź 11, 2005 7:29 pm

I dobrze, ze nie masz prawa glosu .. Kto widzial takiego potvora na prezydenta? No fakt, Tusk sepleni, ale to da sie przezyc :P .. Ale prezydent to w koncu tez funkcja reprezentatywna [not only vetujaca] i jak taki dziad o wygladzie Kaczki ma przedstawiac Nasz kraj ? No, az nie dobrze sie robi :/



Yokai - Wto Paź 11, 2005 7:30 pm

ha! noto temat rzeka polakow rozpoczety-polityka :wink:

wiesz kiler...dzis prawie kazdy(zamierzona przesada) mniej lub bardziej nalezal lub nalezy do starej ekipy :wink: - dopiero nowe pokolenie(dzisiejsze mlodziezowki) skutecznie sie pozbeda starej przynaleznosci. Oby ...:/

odnosnie kaczki- to lepiej nie bedzie...ten czlowiek sam nie wie o czym mowil i oczym mowi nadal. Jezeli osoba krytykuje stary pzpr, zamierza rozpoczac krucjate i rozliczyc tych starych "drani"..a potem czytam z nim wywiad, w ktorym mowi, "ze jednak szanuje ludzi z bylego pzpr i nawet ma takich znajomych" noto sory gregory-ale jest lekko smieszny i pieprzy od rzeczy

btw-funkcja prezydenta w naszym kraju jest baardzo skromna..troche podpisywania ustaw..lub vetowania i kilka innych. Glowna rola jest jednak napewno reprezentacja naszego kraju. Do pieknosci to ja nie naleze ale niechce zeby taka pierdola kaczucha mnie reprezontowala w szerokim swiecie. Polacy i tak nie maja zbyt dobrej opinii..a ten wypierdek jeszcze nas tylko dobije :wink:

ps -wyobraz sobie np jak sie zbierze i przyjedzie jurko krzaku z piknej usa ..a tu stanie przy nim kaczka..idz pan w pizdu z takim zartem :wink:

kazpex - Sro Paź 12, 2005 8:19 am

Nie rozumiem jak można uzasadniac swój głos tym że ktoś sepleni czy wygląda jak wygląda (to troche dziecinne podejście). Założe się że połowa z was nawet nie czytała programu kandydatów...Także proponuje najpierw pomyśleć a później pisać. pzdr
Kazwa - Sro Paź 12, 2005 9:52 am

Eh, a ty Kazpex naucz sie czytac, bo to czemu wybralam Tuska uargumentowalam wczesniej, a o wygladzie wspomnialam pozniej :P
Pozatym, aparencja kandydata na prezydenta jest wazna i nie mow, ze nie, bo mowiac, ze to dziecinne podejscie sie z Toba nie zgodze. Jak taki kulfon [bez obrazy] ma nas reprezentowac na arenie miedzynarodowej?
A co do polityki, to PISuary i tak maja wiekszosc mandatow w sejmie, wiec jeszcze moze PISowski prezydent? No piekna perspektywa ..

Dobra, koniec dysputy. Polityka polityka, kazdy ma swoje przekonania, kazdy walczy o co walczy, a niektorzy o nic nie walcza, bo ich to nieobchodzi. :P Dla mnie wazna jest liberalizacja kraju, dla ludzi z wsi jest wazna sprawa bezrobocia, dla emerytow i rencistow kwota przyznawanych im comiesiecznych "wynagrodzen", a dla studentow - platne studia czy tez nie ;)
Wiec co my sie tu klocimy, peace :)

szyna^ - Sro Paź 12, 2005 11:20 am

Ja chce Rokite na prezydenta ;d
kazpex - Sro Paź 12, 2005 3:17 pm

Teraz Ciebie wogóle nie rozumiem bo nie masz podstaw podważać mojej nauki czytania (śmiech) eh zawsze bawili mnie tacy ludzie... Może taki był zamysł tego posta (lol) rozbawić wszystkich...(nieporozumienie-internet)

Co do wyglądu to reprezentowanie na arenie miedzynarodowej nie opiera sie na wyglądzie zewnętrznym (pomijając aspekty zależne od człowieka), to że ktoś jest dla Ciebie kulfonem możesz to zostawić dla siebie bo Ty równie dobrze możesz być i dla kogoś tym samym. Dlatego to jest dziecinne podejście.

Tak samo jak stwierdzenie, że "oni mają już dość dużo wpływów i władzy w Polsce" opiera się na względnym przejawie niechęci i argumentowane jest powyższym z braku innych sensownych wytłumaczeń takich jak kierunki polityki zagranicznej czy spojrzenie na rozwój energetyki jądrowej w naszym kraju.

A tak na marginesie to miałem nadzieję że polemizuję z osobą "na poziomie" ale widać się pomyliłem bo nie obeszło się bez złośliwości z Twojej strony.

pzdr

Kazwa - Sro Paź 12, 2005 4:19 pm

Jak juz pisalam wczesniej [PATRZ POST POPRZEDNII- KONCOWKA!!!] , nie chce mi sie z Toba dyskutowac, co znow pokazuje, ze czytanie ze zrozumieniem w L.O. [ups, jesli chodziles of korz.. ] Cie obeszlo. Ja nie jestem flame person, a widze, ze szukasz zaczepki. Juz mnie wystarczajaco obraziles i dziekuje Ci bardzo ;) Jestem typem osoby, ktora nie zabardzo lubi sie z kims "konfliktowac"/ nie praktykuje tego IRL na necie tym bardziej.
Tak, jestem prosta i dziecinna. "Poziomu" nie trzymam i kompletnie nie orientuje sie w polityce. Ale przynajmniej moge na spokojnie przedstawic swoje argumenty i jestem z nich dumna :P I nie potrzebuje siegac do tanich chwytow z wyzwiskami, zeby kogos zmusic do wypowiedzenia sie. Dziekuje Ci bardzo jeszcze raz, milo bylo.

Tak tak, mozesz sobie to wytlumaczyc jak chcesz, bo mi to szczerze mowiac zwisa co pomyslisz o mnie. Wycofuje sie, bo nie mam argumentu, zagieles mnie, nie znam programow poszczegolnych partii [szajse, zdazylabym przeczytac, nie?] i moje prostactwo, ktore opiera sie tylko na wygladzie czlowieka wychodzi na wierzch! Normalnie Szerlok Holms .. Nic tylko pogratulowac!
AA w jednym sie zgodze ... internet jest boski jesli chodzi o takie flamy, bo nigdy nie ma strony wygranej ;) Peace.

kazpex - Sro Paź 12, 2005 5:44 pm

lol ja bez powodu nikogo nie obrażam to po 1 i nawet nikogo nie obraziłem (to nie było moim zamiarem), nawet nie napisałem do kogo się tyczą moje słowa a Ty wyraźnie zahaczyłaś o mnie więc uważam że moja reakcja jest jak najbardziej uzasadniona.

Jeśli czujesz się urażona to już Twoja sprawa i wynika to z niezrozumienia się i tyle. A tak pozatym to potraktowałem Twoją drugą wypowiedź jako uzupełnienie poprzedniej więc powtarzam Ci poraz kolejny że nie miałaś podstawy mnie krytykować chyba że jesteś naprawde ograniczona i nie potrafisz tego zrozumieć...

Jeśli już się tak czepiasz to w Twoich wypowiedziach znalazłoby się pare "ortografów" i błędów merytorycznych więc nie ośmieszaj się atakmi skierowanym w moją osobę typu brak umiejętności czytania. Może to jednak Ty chodziłaś na wagary w szkole :wink:

Oczywiście jeśli ktoś nie chce się wypowiadać na ten temat, nikt mu nie każe tego robić więc nie rozumiem w czym Ty tak naprawde widzisz problem. A to że równie dobrze Ciebie i mnie nie obchodzi to co myślimy to więcej jak pewne ponieważ i tak nie dojdziemy do konsensusu w tej sprawie gdyż zamiast się wypowiadać nie ubliżając nikomu to kpisz z moich wypowiedzi. Internet czy nie to sytuacje w życiu wymagają jednak czasem przemyślenia. pzdr

pyz - Sro Paź 12, 2005 5:51 pm

Adolf, strzel im po pysku po razie i się uspokoją ;)

p.s.
ja chcę moderatora na tym forum a nie tylko ctf.pl ;)

kazpex - Sro Paź 12, 2005 8:41 pm

;)
Kazwa - Sro Paź 12, 2005 8:49 pm

plask plask .. :oops:
kogucik - Pią Paź 28, 2005 9:00 pm

Od Kulfona się mi tu odczepić.
Blade - Wto Lis 01, 2005 7:09 pm

Bajka o Kaczce Bliźniaczce

W Warszawie w ratusza krzaczkach
Mieszkała Kaczka Bliźniaczka
Co cały dzień na wyścigi
Robiła z bratem intrygi

Zamiast się miastem zajmować
Kochała siebie promować
I by pokazać jak działa
Muzea wciąż otwierała

Pomawiać innych lubiła
Sprytnie to z bratem czyniła
Wciąż ponoć gdzieś coś słyszała
Tak w mediach się zaklinała

Wściekli się ludzie okropnie
Niech intrygantkę gęś kopnie
Poszli w paradzie z plakatem
GEJ kaczko jest twoim bratem

Nad Polską się chmury zbierają
Już ludzie po kątach gadają
Premierem ma być jedna kaczka
A prezydentem Bliźniaczka

Broń Boże przed widmem nas kaczym
Cokolwiek w tym kraju to znaczy
Niech lepiej historia starannie
Upiecze te kaczki w brytfannie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group