Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - Gdzie sie bawicie Koledzy??

budzik - Wto Lis 08, 2005 4:38 pm
Temat postu: Gdzie sie bawicie Koledzy??
no wiec... tak jak tytół wskazuje jestem ciekaw i mysle ze inni tez chetnie sie dowiedza, gdzie sie bawicie w weekend'y, jakies knajpy, kluby?? moze sami tworzycie jakies miejscowki?? jaka muzyka was bawi?? moze poleca jakies propozycje zaproszen na jakies ciekawe imprezy...

Piszta bo to dobry temat... tylko niech go ktos pomoze rozwinąc...


no wiec jako załozyciel PoSta zapoczatkuje mniej wiecej o co chodzi...

wiec jak wiekszosc wie jestem z WRo... jest to miasto z duuuza iloscia klubow... swoje imprezowanie zaczynam zazwyczaj w czwartki (tzw Studenckje czwartki)... poczawszy od Klubu Reagge "Droga do Mekki", przez inne Puby... "Chill Out", "Maniana"... zazwyczaj po 2 juz w domu leze i chrapie... w piatki to juz bardziej interesuje mnie ruch... ostatnio zaczalem odwiedzac taka zapomniana miejscowke "Szałasss" dawna nazwa Lafete... ale to niezbyt Git'owe miejsce... ale np... "za szyba" czy "Metropolis" to juz takie klubiki gdzie mozna sie poruszac do roznych rytmow. jest tez we Wro "WZ" najbardziej hujowy klub w miescie... rozleklamowany i uwielbiany przez Kenów i Barbee :-) osobiscie bylem tak kilka razy ale nie polecam... no znajda sie nalogowcy co sa tam co tydzien ale to zryci ludzie ;-) . piatek zakanczam rowniez o puzniejszej porze tak miedzy 3/5 rano... w soboty cale miasto huczy i az mi sie nie chce pisac gdzie sie przemieszcam... zazwyczaj w soboty sa koncerty, jakies ciekawe biby co nie czesto sie zdarzaja... w domu zazwyczaj zawitam zawsze 5 rano... no a niedziela... to juz tylko odpoczynek, czasami jakas flaszka na spokojnie... tak to juz jest... ale zeby sobie nikt nie pomyslal tak week nie wyglada kazdy mow (a szkoda) zazwyczaj pienoazki sie rozchodza po takich 2 weekendach... ;D

no wiec koledzy teraz wasza kolej... piszta co uwazata ze warto...

mam na koncie jeszcze kilka innych miejsc ale nie bede wszystkiego pisal... sprawdze jak zrozumiecie sens tego ToPa ;-) wiec pozdrawiam i oczekuje ciekawych wypowiedzi...

szczekus - Wto Lis 08, 2005 5:43 pm
Temat postu: Re: Gdzie sie bawicie Koledzy??
no coz fajny pomysl z topickiem :D

Coz ja jako przedstawiciel (gdyni) trojmiasto ... w wakacje dosyc duzo turystow z polski szczegolnie ale tez z zagranicy aby podziwiac nasze drewniane molo :p ....... wiec dochodzac do setna w poblizu plaży szczegolnie na terenie sopotu mozesz stanac na srodku sciezki na molo i rzucic kamien nie wazne gdzie walnie w poblizu bedzie jakis pub disco czy jakie tam chcecie .. najchetniej zapraszam do vivy i galaxy 2 najlepsze i najwiekszew 3miejscie i najczesciej odwiedzane .... polecam piatki fakt ze dawno nie bylem ale zreguly w piatki spuszczaja bezbarwna nie brudzaca piane na ludzi wiec jest milo ślisko i przez przypadek mozecie wylądowac na jakiejs dziewczynie :D 2 razy mi sie tak zdarzylo ale z czystym sercem moge powiedziec ze przez przypadek ... no fakt raz wyladowal na mie drech ale tego nie bede rozwijal ... (pisze to bo zreguly Kil.j tą czesc rozrwkowej czesci 3city odwiedza)

mi natomiast wystarcza dzikie plaze moze byc glowna w gdyni ale rano gdy zadnych psinek jeszcze nie ma ... i od czasu do czasu chodza na koncerty skandynawskich (szczegolnie ich) polskich i zagranicznych kapel rockowo punkotych z lekką łódką metalu i tego typu klimatu w tak zwanym "uchu" , "undeadworker" .. na dyski nie chodze bo mnie to nie kreci tak jak niektorych moich znajmoych ktorzy chodza na nie by cos "zarwac" . Puby jeszcze nie bo czekam do moich urodzin 13 grudnia i 18 bede mial :) ale watpie zeby mnie to bawilo wole konkretne meskie metalaliczne towarzystwo przy piwku badz piwko + gry fabularne...

jeszcze taki offtopic do kila.j chyba "parlament" tez jest czesto odwiedzany i trendy ?? o ile sie nie myle to tam sistry przybysz graly :p to pozdro :d

b-stokczanie pewnie podadza nazwy "zielona łączka" "urwisty stok" "polamane wzgorze" czy "sloneczna dolina" :p , albo cos z zielenina ..

ChMiElU! - Wto Lis 08, 2005 6:06 pm

We Wrocławiu 11.11 bedzie fajna biba reggae ;] koncerty zaczna sie chyba o 18 ale nie pamietam.. .. zagrają tam Naturale (NDK) i duuuzo duzo innych fajnych kapel;] wiecej na www.onelove.pl -> mnie niestety nie bedzie :( :( :(
budzik - Wto Lis 08, 2005 8:15 pm

heh racja... boba bedzie git. milet tez w normie 30zl. zalezy w jakim czasie przeleja mi kase :)

co do piany to we wro tez nas leja... w Klubie "Amsterdam" :)

hehe fajnie wiedziec co mozna w 3City robic... co gdzie indziej sie dzieje,...?? mam nadzieje ze sie dowiemy... :wink:

Kazwa - Wto Lis 08, 2005 9:11 pm

jizas, co za temat ;D

Jesli Budzik dla Ciebie "Droga do Mekki" jest reggae klubem, to ja niewiem, o ktorym ty klubie mowisz ;) swego czasu, co tydzien zasilalam szeregi klientow tego miejsca [dokladniej, gdy otworzyli, czyli 2-3 lata temu, ale ost zjawilam sie tam na 2h] i bardziej ten klub przypomina mi strefe "tekkno".. Naszczescie nie WZtkowo-Radiobarowo-Metropolisowa, ale swoista, acidowa, funkowa [no to zalezy od imprezy :(], gdzie napewno Panow w Bialych Rekawiczkach sie nie spotka i dziwersow takze. Chodza tam ludzie, ktorzy widza w tej muzyce cos wiecej, niz tylko BUMBUM JAZDAAAA. Niestety, takiej muzyki w klubie, nie lubie sluchac ;)
EDIT: Szkoda, ze juz nie sprzedaja piwa w butelkach [Tysiaki Tyskie :D] .. ale ciagle maja +, za te puffy na podlodze i sale dla niepalacych z osobnym DJ ;)

Mańana, tak, najlepsze miejsce we Wro, zgodze sie bezapelacyjnie. Ale czy to pub? Wpadnij tam, po 23 to zobaczysz, ze sala sie bawi w offowych rytmach. Jesli sie uwazniej przyjrzysz, to napewno mnie tam takze wypatrzysz :P Niewiem czy sie orientujesz, ale na necie jest server Mananowo-Bezsennosciowy wymiany muzy :)
Bezsennosc, Chillout - 2gie miejsca, chociaz Chillout lepszy klimatycznie a Bezsennosc powala go muzyka/miejscem do tanczenia [przynajmniej jest jakies :P]. AAA, i jeszcze jeden zajebisty minus Chilloutu - patio w zimie ? Teraz naszczescie wystawili grzejniki, ze "niby" cieplej jest, ale w zimie na bank zostanie to zamkniete, a przez to Czilaucik nasz straci duzo na swoim klimacie, bo przez wlasnie to miejsce jest taki kultowy [moja kolezanka jest managerem tam ;)]
Szalas, la Feta .. n/c z mojej strony. Dalej tancza tam na tym drewnianym stole kolesie w samych ogrodniczkach zfukani i zpigsieni ile wlezie?
Krotka charakterystyka, oczywiscie subiektywna, "klubow" o ktorych nie warto sie rozpisywac:
Metropoliz - 3 poziomy: dwa mucki bialych rekawiczek + jeden na dole z muzyka roznorodna, W-Z- nie warto mowic, same 16 latki, Radiobar - wies :P ,Daytona - w sobote na parkiecie, obok kobiety pojawia sie kolejka zlozona z 10 facetow, Klub 54 - nowoczesnosc [ah, te lustra weneckie nad pisuarami, skad widac dancefloor ;D], FunClub [nowy parowoz] - drogo drogo drogo!, Szuflada - starosc nie radosc ;)

Inne miejsca warte uwagi : Niebo [7 rano, chcesz piwa? Zapraszamy!], ENIGMA [buahaha, mojej uczelnii 'klub' ;D], Fuzon [!], Academicus [pivo za 5 zl w centrum! iha! dobre na rozgrzewke] ..

oy, przesadzilam z tym postem :P Koncze. Sorry, ale akurat kluby we Wro to interesujacy temat, bo sama zamierzam otworzyc jakies miejsce w przyszlosci tutaj. W koncu - Wrocław, 2gie miejsce najbardziej rozrywkowe w PL, zaraz po Wawie [:(]
A tak sie rozpisalam, bo czesto wybywam i sie orinetuje =] I przepraszam, jesli kogos urazilam, tymi moimi okresleniami, ale jak juz mowilam, subiektywnie opisuje przedstawiana scene muzyczna we Wro.

Btw. Miloopa w Insomnii 22.11, za 20 zl :(

shinoda - Wto Lis 08, 2005 10:10 pm

kazwa jak widac spektrum ma szerokie (Baka for teh win!) :D rotfl ;]

w czesci lokali opisanej przez Olke bylem, potwierdzam, fajnie bywa :D
odwiedzajcie Wroclaw, bo warto :)

pyz - Sro Lis 09, 2005 12:04 am

Cytat:
shinoda:
odwiedzajcie Wroclaw, bo warto :)


smierdzi Grzdylem.

browar, VO z GTW, S, ewc .. i jest wporzo tez ;)

Kazwa - Sro Lis 09, 2005 1:12 am

:(
Kribol - Sro Lis 09, 2005 1:34 am

Dla osob lubiacych spokojny klimat:

1. Ironforge
2. Stormwind
3. Darnassus

Dla osob lubiacych hardcore:

1. Orgrimmar
2. Thander Blaff
3. The Undercity

UWAGA!
Wszedzie mozna dostac wpierd**

Prezes_Kiler - Sro Lis 09, 2005 5:32 am

Tja trójmiasto ;d
Viva Club - w sopocie, dobra muzyka techniczna, dobre imprezy.
Galaxy - bardziej taki dresiarski klub, białe rękawiczki itd ale też dobry ;p
Piękni młodzi i bogaci, Kazamaty, Metro itd itp to są gdańskie kluby które warto odwiedzić.
W sopocie istnieją takie małe klubiki z fajnym klimatem.
Z ciekawości można wpaść do Copacabany [też sopot] latynoskie klimaty [driny są tam najlepsze ;p i chyba najdroższe ;d] A klimaty to salsa mniejwięcej ;d raz tam byłem, nie żałuje ale wolę dżamprezować do techniawki ;]

SiDq - Sro Lis 09, 2005 6:39 am

W 100% zgadzam się z Killerem. Byłem tam na wakacjach w każdym klubie który opisał :wink: W Copabanie sa fajne dziewczynki ; D jeden problem, nie bierzcie ze soba karty tam bo jak pozniej sprawdzi sie konto to ręce mozna zalamac ; p W Viva Club tez bawiłem sie na ostro ;) Zazdroscic mozna tylko im klubow, bo u nas na to tylko metro w czwartek obejdzcie jeszcze, a tak to dres turbo najeba praktycznie wszedzie... :wink:
budzik - Sro Lis 09, 2005 7:04 am

Kazwa do Maniany zawsze wpadam po 23, i wiem co sie dzieje kolo baru... jak nawaleni mlodzi ludzie skacza do takich hitów jak Maczo :) i inne... wiem bo sam skakalem :-)

no tak zapomnialem "Bezsennosci" - ale jak dla mnie to tam ciekawej muzyki nie ma. nie wiem, ile razy tam jestem to jakies smuty leca... ludzie nawaleni kiwaja sie tylko na boki.
No ale jest rowniez we Wro takie miejsce jak 13-tka. nie myslcie sobie ze tam spotkacie 3nastki. klubi od 21 lat, muzyka wmiare OK, ale nie po to sie tam przychodzi. to najbardziej ekskluzywny klub do podrywow w jakim bylem. z kim bys nie rozmawial/la to zawsze jest flirt... :) WIECEJ TAKICH MIEJSC!!

Pyza ja nie czuje zapachu grzdyla chociarz mieszkam 3 przecznice od niego. wiec przyjezdzaj smialo :)

AAAAAAA bym zapomnial... Kazwa zapraszam do "Drogi do Mekki" w Czwartek... ja zazwyczaj stoje za DJ'ka i macham Koszula :) hue hue... TAKAAAA BIBAAA... NDK, VAVAmuffin - to podstawa w tej klajpie...

ale kaziu w Daytonie powiem ci szczerze ze mi sie podoba... i sie pozmienialo. teraz juz nie ma ze przypada na jedna kobiete 10 facetow... zmalalo do 5... :) a zdazaja sie stytuacje ze nie ma konkurencji... Radiobar... hmmm nie bylem jesczse... Szuflada /o 2 w nocy puszczaja Majkela Dżeksona/, w FunClubie jeszcze nie bylem...

no no... widze ze ludziki sie rozkrecaja...
Pyza pochwal sie gdzie sie bujasz po miscie...

ChMiElU! - Sro Lis 09, 2005 8:03 am

Cytat:
TAKAAAA BIBAAA... NDK, VAVAmuffin - to podstawa w tej klajpie...


jak juz mowa o ndk to podaje linka do ich kawałka który zapowiada te bibe o ktorej pisalem wczesniej (onelove)

http://ndk.relaz.pl/www-f...005_Jingiel.mp3

ndk fajnie grają.. w koncu z mojego miasta Wrocławia :wink:

emilio - Sro Lis 09, 2005 8:08 am

pyza: los madzianrnos przed monitoros - salsa i takie tam klimaty,
hua hua ha ha ha jest balanga obok biurka - techno i ostre podskakiwanie ;) :P joke ;]

budzik - Sro Lis 09, 2005 8:38 am

CHmielu jezeli jeszcze nie zauwazyles to Wro nie tylko twoje miasto ;-)

Emilio spokojnie. daj sie wypowiedziec... pyza napewno gdzies wychodzi... prawda??

sauron - Sro Lis 09, 2005 9:57 am

budzik mekka nie jest klubem regałowym ;)
szyna^ - Sro Lis 09, 2005 10:27 am

A ja w Bialym nie polecam zadnego klubu :P hahaha! WIEś!
budzik - Sro Lis 09, 2005 11:28 am

no szyna a co bys polecil?? znasz jakies fajne miejsca... przyda sie taka informacja... wielu z nas wyjezdza po za rejon swojego miasta... dobrze by bylo wiedziec gdzie mozna sie przy jakiej muzyce pobawic ;]
Kazwa - Sro Lis 09, 2005 12:10 pm

13stka od zawsze mi sie kojarzy z tym pieprzonym Karaoke, a ze nie zabardzo lubie sluchac nawalonych ludzi krzyczacych "mniejjjj nizzzzzzz 0000000, oooooooooooo" to nigdy tam nie bywam :X
W Radiobarze jest jak w choince ;)
W Daytonie, hehe, w soboty, gdy wjazd For Women 5 zl, a for Men 10/15 zl = na jedna kobiete przypada 10 facetow.
Powinni tam wprowadzic takie cos jak sie praktykuje w UK = facet nie moze wejsc do klubu bez towarzyszki.

Edit//
Bylam w Bstoku w jakims Diademie ;) Taka nasza WZta :P

kogucik - Sro Lis 09, 2005 1:52 pm

diadem doesn't exist ;p
szyna^ - Sro Lis 09, 2005 2:44 pm

Teraz to Ice club ;S Diadem dla elegancikow z kasa ;/ segregacja przed wejsciem..... n/c
budzik - Sro Lis 09, 2005 2:54 pm

buhahaha... u nas kiedys w WZ byla segregacja... ale sie skonczyla... zaczeli kase trzepac to i segregacja sie skonczyla... kazwa no ale Nie zawsze karaoke leci... ;] wierz mi...
Killer - Sro Lis 09, 2005 3:18 pm

Bytom = D Z I U R A, unikajcie tego miasta, jak jush to tylko Piramida w Chorzowie (Glownie tekkno, ale w czwartki rockoteka) oraz Gwarek w Gliwicach (drogo ale zajebiscie ;) )) heh
Kazwa - Sro Lis 09, 2005 3:54 pm

Segregacja w WZ? :D Pierwsze slysze hehe .. musialo byc smiesznie .. ciekawe jak to wygladalo : Bachory wchodzcie, reszta nie? :) Ciez to klub dla 14 latkow :)
budzik - Sro Lis 09, 2005 4:23 pm

nie kazwa... z tego co slyszalem to w adidaskach nmie moglas wejsc... w spodniach szerokich ludzie tez mieli problemow... tylko Keni i barbni... teraz sie zrobilo dopiero ze kto chce ten wchodzi... ja tam nigdy nie uczeszczalem... dla mnie tam zawsze smierdzialo cyna ;-)
pyz - Sro Lis 09, 2005 6:49 pm

Gorzow podobnie jak Bytom. Pozatym dyskoteki mnie nudza, a widok ludzi zajebanych pigulami i prochem mnie zniecheca, ze nie wspomne o "jazda jazda gwizdki rekawiczki raczki w gore jedziemy!" ....

Chodze do zwyklych pubow, na browara i tequille. Lub do znajomych na flache, konczy sie upodleniem totalnym i domyslami "jak ja wrocilem do domu?" na zajurzt. Typowy polak ;)

Kribol - Sro Lis 09, 2005 7:44 pm

Do 31.10.2005 bylem typowym polakiem, meczyk/spotkanie ze znajomymi w pubie, flaszka u znajomych. Ogolnie w bialym nie ma nic ciekawego wiec nie ma co polecic, lepiej jechac do sasiadow zza granicy blisko i wypas. =]
Kazwa - Sro Lis 09, 2005 8:14 pm

a po 31.10 Kribol czym sie stales? Typowym Niemcem/Anglikiem/Wlochem ? :)
Yokai - Sro Lis 09, 2005 8:31 pm

Cytat:
Do 31.10.2005 bylem typowym polakiem


to by znaczylo, ze juz nie jestes...hm..Wow? ;p

hm..jakos tak wyszlo ze mieszkam w swidniku...mala miescina (15km od lublina) nie ma co sie oszukiwac-jedynie ok 50 tys ludkow. Ale mi osobiscie wcale to nie przeszkadza. Nawet sie ciesze gdyz nie lubie duzych miast.

a co sie robi u nas...jesli ktos lubi kluby ma do wyboru:

ISKRA- kiedys kiedys bylo ok..wtedy nazywalo sie to owo bardo-tak jak nie jestem milosniekiem techno(ale czasami sobie cos poslucham i pokicam) to wtedy imprezy byly ok...dzis-glownie hip hop ..rmb (ewa sonnet - LOL ) gnojstwo..dymy itd.. jak dla mnie duuzy minus. Ale raz na jakis czas sa imprezy z cyklu Sound Factory Series-musze przyznac ze odwiedzilem te i owa i bylo ok. Ludzie calkiem inni wtedy byli..inna zabawa..inne wrazenia -niestety te impry z cyklu sfs sa rzadkoscia...wiec lipa ;/

dalej..

PIK-kurwa...kiedys kiedys takze..bywalo ok..lazilem tam -ale zawsze trzeba bylo przyjsc w kilku..najlepiej jeszcze jak sie schodzili starsi z twojego osiedla..bo dymy byly czyms normalnym-moze to dziwne..ale tam naprade potrafilo byc fajnie...dzis? ;/..dym na dymie...w tle leci mandaryna..no nie mam slow poprostu ..lipa i tyle ;/

MAX-niestey juz nieczynny -ale bywalo zajebiscie(jak sie znalo kilku ludzikow bo tez nie bylo zaciekawie ;p) moze kiedys jeszcze otworza

ogolnie to tak to wyglada odnosnie klubow-kiedys kiedys gdy mialem 17-18 lat to mnie to rajcowalo...jak i wiele innych rzeczy...

a dzis? smiac mi sie chce z tego co widze i wali mnie to..- prawie wogole nie bywam w tych miejscahc..bardzo rzadko-tylko gdy zaciagna mnie znajomi...wole co innego; w lecie..na wiosne najlepsze sa grille..i ogolnie wypady w plener z czyms procentowym i oczywiscie znajomymi...pzoatym domowki, wypady do barow(jest kilka wporzadku-polecam LABIRYNT lub CAFFE LULU) czy roznego rodzaju sesyjki rpg oczywiscie zakrapiane...a i zapomnialbym o domowkach ;p(te sa najlepsze ;])

wsrod dzwiekow puncrockowych, hardcorowych, metalowych-ogolnie czegos raczje mocniejszego nie bede sie wdawal w szczegoly...w gronie znajomych-mozna pogadac..napic sie ile kazdy ma ochote...bez dymow i cwaniaczkow po metanabolu, dresow-wsrod ludzi z ktorymi mozna i sie posmiac i poodwalac jaja ale i inteligetnie podyskutowac i nad czyms pomyslec... to jest to(dla mnie)

budzik - Sro Lis 09, 2005 8:47 pm

Krib skoro zamieszkujesz Białystox to chyba najblizej lezy was wschodnia granica ?? czyzbys sie tam wybieral na imprzy z cyklu, Ja Pahadim z Polszaja? ;] Ja liubliu paruski druh... :) hi hi nie no zartuje sobie tylko...

pyzaty wiec gorzowa nie polecasz ?? :) eh nawet Yokai poopowiadal co u niego mozna... skad wiecie czy wsrod graczy nie ma sluchaczy Mandaryny Sux ;p osobiscie nie jestem fanem, ale dupa z niej niezla ;-)

zauwazylem iz wielu z was gra w gry fabularne... to dziwne gdyz mnie nigdy nie bawily te sprawy... zreszta nie zaliczal bym ich do tzw imprez. no ale wlasnie o to chodzi w tym topicu zeby poznac poglad innych na temat "zabawa", "impreza", "szal Cial" :>

Kazwa nie wiem czy wiesz ale na ul... hm... qrcze nie pamietam. tam gdzie Mexico Bar... kolo rynku otworzyli knajpe. naprawde tylu plastikow na raz nie widzialem... kobiety tez jak z jednej maszyny :) podobne do siebie i wogole. dziwna knajpa. jak z fimow. wszyscy piekni i wogole. a moze byli piekni bo zawsze przechodze tamtedy z promilem za pasem :P no nie wiem.

aha... BIBY DOMOME, GRILL W PLENERZE - R O X ! ! !

vitez - Czw Lis 10, 2005 3:42 am

Opowiedzialbym wam o Wawie ale z bibek i clubbingu wyroslem jakies 3 lata temu (oj powaznie zabrzmialo ;) ) wiec nie na czasie jestem.
Za czasow studenckich bylo fajnie... a potem za robote trzeba sie bylo wziac i juz czasu/forsy a i ochoty brak.
Tylko na koncerty czasem wyjde (Pidzama, KULT, Happysad, Akurat, Hurt, TLove, Myslovitz, rozne juwenaliowe okazje) - pofocic 8)

Kribol - slub miales 31.10 czy co? ;)

Yokai - Czw Lis 10, 2005 6:54 am

wkoncu ze wszystkiego sie wyrasta i odechciewa sie czlowiekowi latania, skakania... ;/ niestety

lol - krib jaka zagadke rzuciles ;] 1 niedokonczone(w pewnym sensie) zdanie zdominowalo topic ;p

emilio - Czw Lis 10, 2005 8:56 am

Ja od czasu do czasu jade na dyskoteke KOSMOS na Zawadzkie(czestochowa niemal ze)... ok 50 km od bytomia, fajna dyskoteka z 2 parkietami. U góry tluką techno, a na dole dance... jest naprawde sympatcznie, kazdy znajdzie cos dla siebie. obsluga mila, i w miare bezpiczenie :) nie wiedzialem tam jeszcze zadym ;]
W Tarnowskich Gorach (7km od bytka) jest Club Onyx. bardzo fajny, równierz 2 parkiety klimat podobny jak wyzej, z tym ze ten klubik jest w miescie i to juz nie jest bezpieczne ;)

budzik - Czw Lis 10, 2005 9:48 am

Vitez a wiec tylko na koncerty powiadasz... przesiadywanie w knajpach na wygodnych fotelach to juz nie twoje klimaty... heh... szczerze, NIEWIERZE. ;]

Emilio powiedzmy sobie sczerze wszedzie nie jest bezpiecznie... czasami mozna wyjsc z klubu i dostac w Łeb od tako... tak wiec bezpieczenstwo to oznacza w moim rozumieniu miec oczy wokol glowy...

kriba wzielo na wyznania, lecz znowu zamknal sie w sobie... proponuje nadac mu xywe "Czlowiek Zagadka". :idea:

Kazwa - Czw Lis 10, 2005 10:01 am

31.10 Krib zaczal grac w WoW ;-----) To chyba o to chodzi ..
kozako - Czw Lis 10, 2005 12:19 pm

bialystok ;] trybuny, spacerek do hetmana (nocny) i znow trybuny ;] a czasami mozna na meczyk pojsc do sponti ;] i zdarza sie na karaoke erodisko pospiewac :D
Kribol - Czw Lis 10, 2005 12:43 pm

Dokladnie, ale dobije do 60 lvl i znowu bede typowym polakiem hehe, kwestia 2 tyg :)
shinoda - Czw Lis 10, 2005 1:33 pm

Cytat:
Kribol:

Dokladnie, ale dobije do 60 lvl i znowu bede typowym polakiem hehe, kwestia 2 tyg :)


marzysz... z tego sie tak latwo nie wychodzi... pyz ma 3 chary na 60lvl i gra dalej...
ja przez ponad 5 miesiecy dawalem rade uciec od wowa... ale wrocilem... na szczescie ta gra nie robi juz na mnie takiego wrazenia co kiedys :D
abstrahuje juz od tego, ze w 2 tygodnie nie zrobiwsz 60 /tzn tego, co Ci brakuje -> 3 tygodnie moze... z pomoca pyza...)


Kribol - Czw Lis 10, 2005 3:50 pm

No moze przesadzilem z tymi 2 tygodniami, bo jakos w niedziele bede mial 40 lvl :) (koniec z uzywaniem nog jako srodka transportu =]). 3 tyg tak powinno mi sie udac, a pyza jak pyza pomaga bo wcale nie jest EVIL jak wiekszosc sadzi :)

Wracajac do topicu to moge powiedziec jeden klub godny polecenia Heaven, muzyka niczego sobie, klimat OK, a co najwazniejsze brak dzieciakow wstep tylko 21+.

Rezore - Czw Lis 10, 2005 4:34 pm

to jest cos w stylu starcraft lub diablo albo cos innego??
emilio - Czw Lis 10, 2005 4:55 pm

to jest w stylu +18lat :D wiec nie pytaj :P
Rezore - Czw Lis 10, 2005 5:15 pm

Ciebie kabanosku nie pytalem :wink:
budzik - Czw Lis 10, 2005 5:38 pm

panowie prosze was... bez takich... wystarczy ze szyna jest ;]
Prezes_Kiler - Czw Lis 10, 2005 5:45 pm

Rezor GOOGLUJ
co nie zmienia faktu że gierka albo wciąga ludzi albo odrzuca ;d
jestem z tej drugiej grupy ;p
Wole inne pożeracze czasu ; ]

vitez - Pią Lis 11, 2005 3:39 am

Cytat:
Vitez a wiec tylko na koncerty powiadasz... przesiadywanie w knajpach na wygodnych fotelach to juz nie twoje klimaty... heh... szczerze, NIEWIERZE. ;]


Nie masz zadnych podstaw by mi nie wierzyc. To ze ty (i zapewne wszyscy twoi znajomi) tak lubisz i robisz wcale nie znaczy ze wszyscy ludzie na swiecie sa z tej samej gliny ulepieni albo w tym samym wieku :P .
Nie tyle nie moje klimaty co po prostu z tego wyroslem.
Ale tez nie zamierzam cie przekonywac - zyje swoim zyciem, ty zyj swoim zyciem, wierz sobie w co chcesz i mow co chcesz... ale zauwaz ze z nas dwoch to chyba ja o wiele lepiej wiem co i gdzie JA lubie robic i czyjas wiara ma nic do tego ;)

budzik - Sob Lis 12, 2005 2:44 pm

Vitez... ;] dobra dobra... juz ci wierze. wyrosles ok. moze tez kiedys wyrosne ale chyba raczej nie. bede tylko zmienial zapewne styl. kiedys balety, teraz knajpy, co dalej. zostaje mi chyba koncert "kombi" hue hue...

wczorajszy "REGALOWA" biba w hali ludowej... RoX... wiecej takich we wro... a co dzis... sobota to dzien na poruszanie sie w dzwiekach kija uderzajacego o garnek... z listy wybieram.... hmmm... no powiedzmy... 54... hehe kazwa zartuje. qrwa sam nie wiem. no ale "chill out" na poczatek powinno mnie uszczesliwic...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group