Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Swieta ;P
Autor Wiadomość
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sro Gru 24, 2003 5:41 pm   

wszystkiego najlepszego zdrowia szczescia i słodyczy kiler wam życzy [o je jaki rym!]
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Czw Gru 25, 2003 1:11 am   

Duke kurwa gdzie moje prezenty! ;]
 
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Gru 25, 2003 8:06 am   

Jato sie troche spóznilem z zyczeniami ale świeta jeszcze są ... wsystkiego naj ... itp itd

btw. wspólnik kazdy tu moze sie wypowaidac a nie sadze ze grają tu dziecie ponizej 10 roku zycia ? wiec jimi powieidzl co mysli i wsumie ma po czesci racje .. jimi zielony mikolaj ... hehe bardziej nastrojowo ...:P ja to bym chcial zeby zamias czerwonych zieloni chodzili :P
 
 
Wspolnik
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 112
Skąd: Wwa
Wysłany: Czw Gru 25, 2003 10:31 am   

Icer wyluzuj... chyba nie doczytales do konca moich zyczen, tam na drugim miejscu jest poczucie humoru, mam nadzieje ze rozumiesz o co chodzi. Nie zabraniam mu sie wypowiadac 8) a moja wypiedz byla z odrobina sarkazmu i ironi... stary a po drugie skad ty wiesz ze w q2 nie graja dzieci ponizej 10 roku zycia ja mam braciszka ktory jest w I kalsie i niedawno nauczyl sie czytac a w dm bys z nim possal tak ze by ci slabo bylo :D (Pamietaj co bylo na II miejscu) :wink:
_________________
"Terra Incognita, upragniona jednak jescze nie zdobyta, dla ciebie, w tej chwili czujesz sie jak w niebie, powiedz dobrze ci z tym ja wybieram, ziolo, dym, rym to co najwazniejsze dla mnie a dla ciebie ?? Martw sie o siebie...
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw Gru 25, 2003 10:31 am   

ta.. i palil blanta z kazdym kogo spotka :D
_________________
Do kasacji :>
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Czw Gru 25, 2003 11:23 am   

Weedowy Mikolaj r0x ! ;]
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 10:05 pm   

duke... respect... ;)

Swieta swieta... I po swietach... ale trzeba jeszcze wyjasnic pare kwestii...

Cytat:

By jimi...
... przekoloryzowany obrzad nie spelniajacy swej roli poniewarz ma laczyc w przygotowaniach do niego a dzieli... i zlosci


tak ale swieta to moment kiedy zasiadasz do wigilijnego stolu... a ze przygotowania sprawiaja strasznie duzo problemow to tylko kwestia organizacji i braki mobilizacji...

Cytat:

By Jimi...
Niesamowicie wkur*wia mnie to ze na poczatku listopada jest juz wprowadzony tzw. nastroj swiateczny.


Kapitalizm stary... Wokol pieniedzy wszystko sie kreci i bedzie sie krecilo... Stary... To od Ciebie zalezy czy swieta zaczna sie od listopada czy w Wigilie... A ze mikolaj juz zaczyna tak wczesnie biegac to wszyscy wiedza ze chodzi o to zeby wiecej ludzi rzucilo jeszcze wiecej pieniedzy w ruch...

Cytat:

By Jimi...
osobiscie nie wierze w czerwonego kolesia ... ktoru lata na sankach z 9 zniewolonymi reniferami i zekomo wrzuca prezenty przez komin tudziez przez otwory wentylacyjne w blokach


moim zdaniem to jest symbol... znieksztalcony przez ten proces ktory ja nazywam kapitalizmem ;) (znowu...) ale caly czas zywy i chcac nie chcac propagujacy zdrowe podejscie do swiat i do zycia... stol karp rodzina prezenty... dobra wigilia i czas na leniuchowanie do sylwestra wlacznie potrafi naprawde niezle naladowac akumulatory...

a ze św mikolaj byl niemcem... a myslisz ze mit o potopie nie zostal zapozyczony?

a co do zniewolonych reniferow... zalozmy ze masz psa w domu... czy caly czas trzymasz go na smyczy? dla niego to jest niesamowita chwila szczescia wyjsc na dwor... spotkac nowe zapachy... poznac jakas niezla suczke... zrobic wielkie kupsko trzymane od dwoch dni... i wysikac sie po 8 godzinach siedzenia w domu i czekania na swojego Pana... przy okazji zaznaczyc swoj teren od drzewa do drzewa...
a myslisz ze renifery to co... jak maja raz na ruski rok "niezly odlot" to sie nie ciesza i nie czekaja na to zeby oderwac sie znowu od ziemi? ja to im szczerze mowiac zazdroszcze...

Cytat:

By Jimi...
i wyzutow sumienia za ryby ktore wczesniej plywaly w waszych wannach a wczoraj albo przedwczoraj skonczyly swoj zywot udezone mlotkiem albo trzonkiem od noza w glowe...


osobiscie jako maly szczyl bawilem sie w doktora i robilem sekcja zwlok... ;)
ale to to prawdziwy Hitchok stary... ta groza... to poczucie bezsilnosci...

Jimi mam nadzieje ze sie nie obraziles ze inaczej interpretuje Twoje argumenty... ;) [/quote]
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sty 09, 2004 1:58 pm   

grzdylas bawisz się w doktora z rybkami powiadasz...
ginekolog ? :wink:
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pią Sty 09, 2004 2:53 pm   

nie... maja dziurke za mala i latarka sie nie miesci... ;)

podwazam im oczka i pokazuje wszystkim "jaka ona zdziwiona"... ;)
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
Ostatnio zmieniony przez Grzdyl Sob Sty 10, 2004 2:48 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Sty 09, 2004 5:33 pm   

hehe ciekawe miales grzdylu dzieciństo tyle ci powiem:D
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sty 09, 2004 8:14 pm   

:D :D :D
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Sob Sty 10, 2004 11:57 am   

HEh no ciekawe ;D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.49 sekundy. Zapytań do SQL: 12