Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Zjazd w Warszawie - ja rezygnuje
Autor Wiadomość
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 20, 2004 12:04 am   

Cytat:
(wczesniej mogles powiedziec, bo na banka wiedziales)


Moglem wczesniej powiedziec bo juz wczesniej o tym myslalem ze nie dam rady, ale wolalem przemyslec, sprobowac jeszcze cos obadac, zalatwic i dopiero stwierdzic na pewno czy dam rade zorganizowac czy nie. Ponad tydzien temu juz myslalem ze "nie, nie mam czasu na organizowanie zjazdu" , ale i ten czas spedzilem na wlasnie "mierzeniu sil na zamiary" by nie podejmowac pochopnie decyzji.

Grzdyl - co sie unosisz? Pyz nie pisal tego powaznie ... a przynajmniej na pewno ja tego powaznie nie wezme a na ewentualnym zjezdzie tak jak grozilem pewnie sie na pare godz pojawie :P
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto Sty 20, 2004 2:00 am   

Hehehehe Grzdyl jednak to zielsko lasuje Ci mozg, jak juz przedmowcy (Spidi i Vitez) pisali, nie pisalem tego powaznie, spelnilem tylko oczekiwania Viteza. Pozatym, "wspolorganizatorami byli Sliw i wspolnik" z tego co sie orientuje. Do tego, oni sa w Warszawie a ja w Poznaniu. Co lepsza, zalatwiam to przez moich znajomych bo osobiscie nie mam jak sie stawic w Warszawie, a raczej zal mi czasu by poswiecac minimum 24h na jechanie tam, zalatwienie spraw i wrocenie. Wybacz ale nie sram kasa by se ot tak jezdzic, a Ty ciagle mi pierdolisz o rozpuszonym przez kase jedynaku, a ja Ci dawno powiedzialem "gowno wiesz" - nie znasz mnie czlowieku wiec stul pizde, do tego przestan palic to gowno to zaczniesz trzezwo patrzec na swiat bo od dluzszego czasu zauwazylem ze masz jakies dziwne jazdy
_________________
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 20, 2004 4:07 am   

Cytat:
a raczej zal mi czasu by poswiecac minimum 24h na jechanie tam, zalatwienie spraw i wrocenie.


A ja bym tego nie nazwal "zal czasu" tylko "sesja" ? :>
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Wto Sty 20, 2004 1:30 pm   

Ja bym to nazwal Pyzmen.
_________________
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Wto Sty 20, 2004 7:42 pm   

ja bym powiedzial ze znalazlbym jeden dzien na wpadniecie do wawy...
ale nie znam terenu i potrzebowalbym wsparcia... nie tylko moralnego...

pyzio... umowmy sie tak... to byl zart... (hehehehe oj jak sie usmialem po pachy...) i koniec tematu bo widze ze navet Vitez odpuscil...
co do Twojego zachowywania sie jak rozpuszczony dzieciak to "nie wiem" w takim samym stopniu jak Ty "nie wiesz" czy ja pale to gowno i czy mozg mi sie zlasowal... wiec ja nie bede wydawal opinii na temat Twojego wychowania i Twojego stosunku do innych a Ty nie bedziesz sie wypowiadal na temat mojego podejscia do palenia maryski... bo jezeli porownac te dwie sprawy to rzeczywiscie musimy sie mylic... ;)

a co do moich jazd... to moje w porownaniu do Twoich sa doprawdy smieszne...

Edited w sprawie jazd no bo przeciez trzeba bylo jak ktos sie czepia ze nie krepuje sie wypowiadac w roznych stanach swiadomosci i na rozne tematy... A ze lubie pofilozofowac to tylko wplywa korzystnie na moje wypowiedzi... :wink:
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
sliw
Wisienka

Dołączył: 23 Lis 2003
Posty: 40
Wysłany: Wto Sty 20, 2004 8:17 pm   

Cytat:
Pozatym, "wspolorganizatorami byli Sliw i wspolnik" z tego co sie orientuje.

zaraz zaraz jakimi organizatorami, chyba cos sie pokielbasilo, nigdzie nie mowilem ze cos organizuje. Jedynie powiedzialem ze pojde zapytam sie w akaedmikach szkoly glownej gospodarstwa wiejskiego czy ma tanio rozmiescic 40 sztuk bydla :twisted: . jutro pojde spytam sie i na tym moja organizacja sie konczy.

Sliw
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sro Sty 21, 2004 7:53 am   

Adolf, good point ;)
Grzdyl, jaki wywod :P
Sliw, daj mi jakies info czy i co udalo Ci sie zalatwic na GG# 81442
_________________
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sro Sty 21, 2004 10:09 pm   

ja tylko cos napisze....

powiedzialem pyzie (bo on teraz probuje "wziac sprawe w swoje rece") ze jestem skory pojechac do Wawy i osobiscie spotkac sie z wlascicielem cafe...
Powiedzial ze nie ma sensu (nie bede cytowal...) wiec nie ma sensu...
okej...

to w takim razie czy poinformowac prase/radio/televizje?
czy to tez nie ma sensu bo nie chcemy zobaczyc swojej fotki w jakies gazecie... albo rozreklamowac klimat tej gry.... co przyczyni sie do zwiekszenia sie ilosci "latwych fragow" na serverach... 8)

albo juz jest ktos kto sie tym zajmie albo moj sposob przekazywania informacji dotyczacych zjazdu moze byc nieodpowiedni... ;)
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
ryq
Śliweczka


Dołączył: 20 Cze 2003
Posty: 290
Skąd: p.i.ł.a tero wrocek
Wysłany: Sro Sty 21, 2004 10:43 pm   

reklamuj, reklamuj ;] free fragi by sie przydaly bo sie nudno robi :D
_________________

 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sty 22, 2004 6:51 am   

reklamuj tak żeby ani radio maryja o zlocie nei slyszalo ani telewizja trwam bo znajac zycie uznaja was za psychopatow :]
Chociaz z drugiej strony... :lol: :lol: :lol:
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Czw Sty 22, 2004 7:28 am   

Grzdyl, starasz sie na sile zrobic z siebie bohatera jadac do Wawy i zalatwic sprawe? Mowie Ci, ze sa tam ludzie na miejscu ktorzy sie tym zajma, wiec nie ma sensu (smialo, cytuj, nigdy sie nie balem wlasnych slow). A co do patronatu medialnego - mialoby to sens gdyby cos konkretnego sie wydarzylo, np. final pucharu polski, ale czy ewc i zim beda mieli sklad ?? :] a wtedy to moze i by jakas nagrode ktorys z patronow albo sam Cyberland ufundowal dla zwycieskiego klanu..

a i mala sprawa - Vitez mowil, ze nagrody za wpisowe chcial kupic - a ja Wam powiem, ze wezme kwote - podziele przez ilosc osob (niektorzy sie deklarowali ze nie beda grac w ogole, albo we 2 osoby 1 kopa, bede to bral pod uwage) grajacych i wtedy podam ile to wyniesie za osobe

ale powtarzam sie (pisalem w innym topicu) - ruszcie dupy z deklaracjami czy bedziecie czy nie, i pomeczcie innych by mi pisali (TYLKO GG/ICQ/EMAIL nie interesuja mnie wpisy na forum ani teksty "moze bede")
_________________
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Czw Sty 22, 2004 5:26 pm   

napisalem na gg ze bede... ale dalej mnie nie uwzgledniles na liscie...

ja bohatera? chce pomoc poniewaz mam mozliwosc i troche wolnego czasu... a ty to traktujesz jakbym ci wchodzil z buciorami i niszczyl caly twoj misterny plan... mi nie chodzi o zbieranie gratulacji za poswiecenie czy za inne pierdoly... chodzi mi o to zeby mozna bylo sie wreszcie spotkac na neutralnym gruncie... rozerwac... pograc... pokazac kto jest lepszy... chwale mam w dupie... chce zeby cos z tego wyszlo...

a turniej turniejem i final finalem ale moim zdaniem to i tak moze byc niezla pozywka dla prasy/televizji ze dalej sa ludzie ktorzy graja w tak stara gre i nawet chce im sie zjezdzac do wawy ze wszystkich stron Polski... nie mowie o "patronacie medialnym"... mowie o kilku fotkach i 2 stronach w gazecie... oni tylko rusza dupsko z biura do cafe... i beda mieli zapelnione ciekawostkami np te 2 strony... moim zdaniem na pewno im sie to bedzie polacac... a poza tym bedize sporo osob ktorzy kupia ta gazete... ;) i troszke kasy wpadnie a moze nawet znajdzie sie paru stalych klientow...

zaraz pisze mejla... tzn wieczorem raczej bo nedzie ostatni mecz w pucharze... ;)
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sty 23, 2004 2:01 am   

Cytat:
Vitez mowil, ze nagrody za wpisowe chcial kupic - a ja Wam powiem, ze wezme kwote - podziele przez ilosc osob (niektorzy sie deklarowali ze nie beda grac w ogole, albo we 2 osoby 1 kopa, bede to bral pod uwage) grajacych i wtedy podam ile to wyniesie za osobe


Calosc wyjazdu na zjazd to min 150zl szczegolnie dla dojezdzajacych. I tak i tak sporo, a jak przyjedzie np 40 osob, od kazdego wezmiesz 5zl wiecej i za te 200 zl kupisz cos fajnego dla najlepszego gracza albo po pare piwek dla najlepszego teamu to zjazd na pewno bylby jeszcze lepiej wspominany "bo nagrody byly" .
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pią Sty 23, 2004 4:26 am   

Poki co jest 14 czy tam 15 osob chetnych :] Moze to zle zabrzmialo w kierunku Twojej osoby ale nie o to mi chodzilo
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.78 sekundy. Zapytań do SQL: 12