Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
COOLNET NC only
Autor Wiadomość
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pią Sty 23, 2004 4:44 pm   

Wiele osob wyobraza(lo) mnie sobie jako sztywniaka w gajerku, moze i Ty do nich nalezysz, ale poczucie humoru (ciemne, ale zawsze jakies :>) mam .. :] Wiec sie nie obrazilem, don't worry

Kumanus - jakbys nie widzial, kontynuujemy dyskusje, jesli juz jakis post jest zbedny to Twoj :]
_________________
 
 
 
sliw
Wisienka

Dołączył: 23 Lis 2003
Posty: 40
Wysłany: Pią Sty 23, 2004 9:33 pm   

[quote="pyz"]Wiele osob wyobraza(lo) mnie sobie jako sztywniaka w gajerku, moze i Ty do nich nalezysz, ale poczucie humoru (ciemne, ale zawsze jakies :>) mam .. :][/quote]
Nie znam cie, a przepraszalem bo staram sie praktykowac dobre wychowanie :)

Ale juz koncze bo rzeczywiscie jest to temat calkowicie offtopiczny :>.

sliw
 
 
AL_BUNDY
Wisienka

Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 35
Wysłany: Nie Sty 25, 2004 4:30 pm   

wracajac do tematu...widzac tyle polskich klanow zapisanych do CB cup'u gdzie ofkorz gra sie na nocheat'cie nie pozostaje nic innego jak przyspieszyc prace nad coolnetem nc only :)
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Nie Sty 25, 2004 6:00 pm   

wroc na ziemie bundy.. cb nie jest zadnym wyznacznikiem tego co ma obowiazywac, ani tez nie jest dobra liga, po prostu jest to liga przekretow :P
po co uzywac czegos .. zreszta nie ma sensu o tym wogole gadac, bo niektorzy sa zbyt glupi zeby zrozumiec tekst pisany :/
anyway, ja tez czekam na coolnet nc only, moze byc smiesznie
_________________
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pon Sty 26, 2004 6:31 am   

Adolf, ale podpuszczasz :> Ty ciekaw jestem ile razy bede napierdzielal w sciane bo bede myslal, ze jej tam nie ma a widze czlowieka za nia :] Hehehe
_________________
 
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Sty 26, 2004 7:33 am   

to napierdalaj w czlowieka zrób dziure w scianie :D
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pon Sty 26, 2004 10:16 pm   

A czemu Al wy kurwa chcecie byc jak zagraniczni? kurwa miejcie jakis swoj styl a nie sciagacie chuj wie po co jakies noczity co chuj daja...
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto Sty 27, 2004 7:21 am   

Oni po prostu za bardzo wierza w programy, zamiast w czlowieka, a prawda jest taka, ze program jest glupszy niz czlowiek, bo wykonuje tylko serie polecen i sprawdzen ktore czlowiek mu tam zakodowal, a ze czlowiek nie jest w stanie wszystkiego przewidziec i w trakcie "zdarzenia nieprzewidzianego" moze pomyslec a program nie, to IMHO ludzki nadzor jest lepszy niz programu jakiegos, ktory jak wiemy, i tak mozna ladnie w chuja robic :]

p.s.
maly apel do Orlana, daje pare adminom *ZNAJACYM SIE* osobom, ktore *GRAJA* i niech one pilnuja, a nie dajesz jakiejs lamerii ktora potem sobie nabija wpisy przy uzyciu admina :] (siema ryq! :D )
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 12