Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Czy mookee powinien miec bana na forum?
Autor Wiadomość
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sro Kwi 07, 2004 8:48 pm   Czy mookee powinien miec bana na forum?

Niestety dlatego ze "pan admin mooke" nie ma ankiety z wyborem gdyz wylaczyl dostep dla normalnych uzytkownikow do tej opcji (jego widzimisie), prosze o wypowiadanie sie na temat: Czy mookee powinien miec bana na forum?

Moje za zbanowaniem:
- nie robi nic na scenie
- nie gra (moze z 1 raz na serverze go widzialem jak jeszcze gralem, teraz tymbardziej pewnie nie gra)
- niedokonczyl strony a zapowiadal ze bedzie taka super i sie all zajmie a prawda jest taka ze zrobil ladna grafe i rzucil w cholere strone majac all w dupie
- naduzywa wladzy na forum szczegolnie deaktywujac Jezusa konto ktorego nie ma prawa deaktywowac, tylko zel ma prawo
- jest glupi ? (wedlug mnie tak :D )
- ma okres...

Moje przeciw zbanowaniu:
- brak, jakos nic na tyle waznego nie przychodzi a mysl co mogloby byc przeciw

Odpowiedzi dopuszczalne w tej ankiecie:
- tak
- oczywiscie
- jak najbardziej
- jasne
- pewnie
- nie

Obecne wyniki:
- tak [1]
- oczywiscie [0]
- jak najbardziej [0]
- jasne [0]
- pewnie [0]
- nie [0]

Bede w miare mozliwosci codziennie updatowac, niestety tak to jest bo "pan adnim mookee" zablokowal ankiety, widzimisie jakies. (chyba pisalem to juz no ale co z tego)

//Yours Tygrysek
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sro Kwi 07, 2004 8:51 pm   

Witam...
Oczywiscie. Nalezy Ci sie chyba Mookeee i nie tylko dlatego, ze zbanowales mi konto, ale chyba za bardzo wczoles sie w role.
Daj na looz i idz na pifko, a nie zabierasz dla kogos mozliwosc napisania opini ( wlasnej ) !

Your,
Jezus

p.s. Jezus przyjdzie w glanach....
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Kwi 07, 2004 8:53 pm   

tak



nie lubie kolesi o tendecjach dykatorskich...
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sro Kwi 07, 2004 8:58 pm   

5 min i juz....

Niestety bedzie tak pisane bo "pan admin mookee" wylaczyl mozliwosc edycji postow :| co za łoś.

- tak [4]
Tygrysek, Jezus, Zyziek, Turin
- oczywiscie [1]
Kiler
- jak najbardziej [0]
- jasne [0]
- pewnie [0]
- nie [0]
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sro Kwi 07, 2004 9:08 pm   

zeby bylo jasne:
dalem "oczywiscie"

Cytat:

nie lubie kolesi o tendecjach dykatorskich...


jak to kiedys mick jagger powiedzial:
"mookee jestes lepperem polskiego ctf'a,
powinni ci cofnąć inmunitet."
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Sro Kwi 07, 2004 9:13 pm   

yeah... nie lubie zarozumialcow i hitlera ;o
ofkors yes
_________________
Do kasacji :>
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Kwi 07, 2004 9:39 pm   S@rc!A

Jak wszyscy sa za to ja tes ;) moja odp na pytanie brzmi : Yes :)
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Kwi 07, 2004 9:43 pm   

post o gory.....



zostal napisany przez droga i lubiana kolezanka :) Sarcie:) :) :) :)
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sro Kwi 07, 2004 10:37 pm   

- tak [6]
Tygrysek, Jezus, Zyziek, Turin, Kumanus, Sara
- oczywiscie [1]
Kiler
- jak najbardziej [0]
- jasne [0]
- pewnie [0]
- nie [0]

Nastepny update zapewne bedzie jutro :]

//Yours Tiger 8)
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sro Kwi 07, 2004 10:46 pm   

- tak [5]
Tygrysek, Zyziek, Turin, Kumanus, Sara
- oczywiscie [2]
Jezus, Kiler
- jak najbardziej [0]
- jasne [0]
- pewnie [0]
- nie [0]

Przepraszam za pomylke, Jezus zaglosowal na "oczywiscie" nie na "tak". eszcze raz przepraszam za ta pomylke ;P

//Yours Tiger 8) [/quote]
 
 
Blazejas
Wisienka


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 74
Skąd: Baranowo =) kolo Poznania
Wysłany: Sro Kwi 07, 2004 11:07 pm   

ja sie wyłamię i zagłosuję na "jak najbardziej" :)
_________________
Love me or leave me.
HEY! Where is evrybody going???
 
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sro Kwi 07, 2004 11:18 pm   

Wykorzystam uprzejmosc kolegi i skrobne pare slow od siebie
[P] Aluu

Sprawy nieznam, jednak sam fakt ze odezwal sie do mnie tygrys po takim kawalku czasu obrazuje powage sytuacji, dodatkowo to co wyczytalem napewno nie jest normalne, skoro ten czlowiek nie jest juz czescia sceny, nie udziela sie aktywnie na niej i dawno juz przestal dzialac na jej korzys powinno sie go z niej usunac tak jak usuwa sie raka ze zdrowego organizmu...

Dla tych ktorzy mnie nie kojarza gralem dawno temu w ctf uczestniczylem w scenie i w miare mozliwosci jej pomagalem, w momencie w ktorym stwierdzilem ze nie bede juz w stanie na niej istniec odszedlem i to samo powien zrobic mokee skoro nie chce sam trzeba mu pewnie pomoc...


moj glos na:
oczywiscie


tak [5]
Tygrysek, Zyziek, Turin, Kumanus, Sara
- oczywiscie [3]
Jezus, Kiler , Aluu
- jak najbardziej [0]
- jasne [0]
- pewnie [0]
- nie [0]


Pozdrawiam
[P] Aluu
 
 
mookee
Site Admin


Dołączył: 05 Lis 2002
Posty: 125
Wysłany: Czw Kwi 08, 2004 1:28 am   Re: Czy mookee powinien miec bana na forum?

Cytat:

- nie robi nic na scenie


A jednak mam wraznenie ze robie wiecej niz ty, chociazby pilnujac porzadku na forum.

Cytat:

- nie gra (moze z 1 raz na serverze go widzialem jak jeszcze gralem, teraz tymbardziej pewnie nie gra)


gram aktywnie ale ping 200 na polskich serverach mnie nie bawi, tymbardziej granie z osobami twojego pokroju.

Cytat:

- niedokonczyl strony a zapowiadal ze bedzie taka super i sie all zajmie a prawda jest taka ze zrobil ladna grafe i rzucil w cholere strone majac all w dupie


strona zostala jak najbardziej dokonczona, niestety wszyscy "chetni" do opiekowania sie nia olali moje maile z pytaniem o plany jakie maja wzgledem zagospodarowania przydzielonych im dzialow. Zadnej odpowiedzi.. nic.

Cytat:

- naduzywa wladzy na forum szczegolnie deaktywujac Jezusa konto ktorego nie ma prawa deaktywowac, tylko zel ma prawo.


Jezus nie korzystal z forum od dluzszego czasu, udzielanie wlasnego konta osobie ktora otrzymala bana na forum zaowocowalo zawieszeniem owego konta.
Zel nadajac mi prawa administratora forum upowaznil mnie do podejmowania decyzji ktore jako "Pan Administrator" moge bezzwlocznie wyegzekwowac (ie. ban, tworzenie forum...)[/quote]
Cytat:

- jest glupi ? (wedlug mnie tak :D)


jesli stawiasz takie zarzuty postaraj sie je czyms poprzec

Cytat:

- ma okres...


jesli przez okres masz na mysle menstruacje to jestes glupi - okres jest przypadloscia osobnikow rodzaju zenskiego, jesli piszac o mnie uzywasz slowa "pan" musisz zakladac ze nie jestem kobieta, tego ucza w czwartej lub piatej klasie podstawowki, byc moze za rok pani od biologi ci to wszytko wytlumaczy...


Statystyki servera pokazuja ze zagladam tu czesciej niz zdecydowana wiekszasc obecnej sceny.

dalsza dyskusja z toba nie ma wiekszego sensu, jesli jednak czujesz potrzebe do pocenia starajac sie zaprowadzic swoj porzadek na owym forum to zapraszam do obory.

Pozatm przypominam ze zgonie z decyzja ZELA (nie moja, to jakbys ktos mial problem z autorytetami) na forach publicznych (min ctf) zabrania sie uzywania wyrazow potocznie uzywanych za obrazliwe.
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sob Maj 15, 2004 9:41 pm   

Jako czlonek, oraz jeden z trzech clan leaderow klanu [S], uznaje, ze cale [S] (lacznie z nieaktywnymi graczami) glosuje na: nie.

Sprawa krotka - mookee robi wiecej niz osoby glosujace na tak razem wziete dla forum - problem polega na tym, ze on to robi nie podpisujac sie pod niczym, a Wy byscie tylko zbierali laury za to co robicie - gdyby nie on to byscie nie mieli gdzie klikac swoich zalosnych (w wiekszosci) postow.

Pozatym post "ja nie wiem o co chodzi ale jak wiekszosc to zaglosuje oczywiscie na tak".
Podejscie typu "a ja skoczylem przez okno bo Zenon tez skakal, wybacz mamo" ... Dorosnijcie, skonczcie szkoly, przemyslcie swoje postepowania a potem zacznijcie prowadzic jakies glosowania ;>

p.s.
trzymamy to w[S]zystko w na[S]zych rekach :-) pamietajcie.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 12