Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Pyz jest kompleksem....
Autor Wiadomość
duke
Gajowy Książe


Dołączył: 21 Gru 2002
Posty: 164
Skąd: ze wszad
Wysłany: Czw Lip 22, 2004 8:19 pm   

wiedzialem ze brzoza zablysnie swoim intelektem ;]
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pią Lip 23, 2004 2:18 pm   

No tak... Nie ma to jak byc na wakacjach i dostawac informacje o tytm ze S udowadnia swoje prostactwo na kazdym kroku... Gdybym zachowywal sie tak jak Pyz to nie musialbym wymieniac poszczegolnych "bohaterow" idiotycznych zachowan/wpisow/ripost tylko pojechalbym z gory na dol cale S bo przeciez klan to klan i (idac dalej niesamowity tokiem myslenia - nie do konca jestem przekonany o tym mysleniu - Pyzy pozwalaja pojechac wszystkich z Trigiem,Kala,Warriorem i Zelatorem... Bo przeciez klan to klan a jezeli jeden z jego czlonkow cierpi na popularna w kregach S chorobe zwana (z lac.) Burakus Pospolitus (czyt. Burak Pospolity) to i wszyscy musza byc burakami i prostakami (przypominam ze uzywam "toku myslowego" pyzy) ...
Ale poniewaz mam wiecej sprawnych neuronow ktore nie maja problemow z wysylaniem impulsow elektrycznych miedzy soba w przeciwienstwie do pyzy dlatego pojade tylko te osoby ktore na to zasluguja swoim bezsensownym zachowaniem...

Adolf... mi sie zdawalo ze ty jestes koles myslacy i zamiast popierac swojego kolege z klanu przemilczysz ta bezsensowna klotnie i nie bedziesz sie podpisywal pod idiotycznymi wpisami Pyzmena ... Zamiast podpisywac sie pod zachowaniem ktore z gory jest skazane na potepienie i swiadczy o niskim poziomie intelektu danego osobnika nie doszedles do wniosku ze lepiej przemilczec ALBO (bo innej sensownej opcji dla inteligentnej osoby za jaka zawsze ciebie uwazalem nie znalazlem) jezeli juz chcesz wziac czynny udzial w tym wyglupie pyzmena to moglbys (tak jak ciebie o to prosilem ale olales moja prosbe a zamiast tego stanales po stronie reprezentujacej Buractwo i na specu razem z pyza jechachales PKS) pogadac albo przynajmniej sprobowac przekazac temu egoiscie ze nie powinien sie tak zachowywac z wiadomych przyczyn... Bo on tylko psuje dobre imie S... Wiem ze to koles ktory dobrze gra... Dlugo gra i jest z wami od ho ho ho albo jeszcze dluzej... Ja tez go znalem... Mowie w czasie przeszlym bo pyzmena ktorego znalem kiedys lubilem i zachowywal sie normalnie... Nie pil dzien w dzien alkoholu i nie bede wyciagal jego brudow na swiatlo dzienne (ale to ze PKS jest ekipa ktora non-stop zazywa narkotyki jest przegieciem poniewaz zeby tak oceniac obcy klan najpierw trzeba uregulowac spreawe do tych rzeczy w swoim... zeby komus zwracac uwage trzeba byc lepszym... A S napewno nie nalezy do swietoszkow ani pod wzgledem alkoholu ani innych uzywek... ale poniewaz potrafie sie ugryzc w jezyk wiec nie bede ciagnal tego tematu... ) Wracajac do osoby pyzmena... Byl kilka razy w stoluniu... Wlasnie wtedy go poznalem... Spoko koles... Takier bylo moje zdanie na temat tego osobnika... Wpadl do wrocka i nocowal u mnie... Poniewaz jestem zyczliwym kolesiem a nie zadufanym w sobie narkomanem jak probuje mnie w tym swietle postawic ten koles... Jak mowie byl spoko kolesiem... Ale kiedy zaczal dojrzewac (nie fizycznie ale psychicznie - co pewnie jeszcze nie doszlo do skutku) cos mu odbilo i zaczal czesciej siegac po alkohol i inne zabawy na ktore mogl sobie pozwolic... Niestety pozniej (i mowie to z perspektywy kilku lat kiedy mialem "przyjemnosc" patrzec na to co sie z nim dzieje i jak sie zmienia) zaczelo mu odbijac i pewnie poniewaz w zyciu osobistym mu sie nie ukladalo zaczal w internecie tworzyc swoj idealny wizerunek kolesia ktory moze sobie na wszystko pozwolic poniewaz ma moc ktorej niestety nie ma w zyciu realnym... Odbilo mu... Ja to juz mowilem daaaaaaaaawno temu... Zanim jeszcze sie przyczepil do PKS ale patrzylem na to za co sie przyczepia do ludzi i zwreocilem na to uwage ze jezeli nie ma z nikim wojny (czyt. flamewara) to praktycznie nie pokazuje sie na necie poniewaz nie ma nic wartosciowego do zaoferowania swoja osoba... Jak sobie "poradzi" z "wrogiem" ktorego sobie stworzyl (a "poradzi" wiadomymi metodami - uzyje admina poniewaz inaczej madrzejszy koles bedzie go olewal i tym samym irytowal ) to szuka kolejnego wroga... Ale ostatnio Intelekt pyzy (w co trrudno uwierzyc) ewoluowal... Nasz drogi bohater doszedl do wniosku ze lepiej przyczepic sie do klanu i w ten sposob bedzie mogl kopac i wyzywac wieksza grupe osob bo tylko do tego uzywa komendy "say"... Obrazanie lub kopanie to jest esencja istnienia pyzy na serverach... Bez tego poprostu nie mialby po co przychodzic na coolnet/euronet/prozac i inne servery... Bo grac mu sie nie chce bo jest za leniwy... Z zycia realnego jego lenistwo przeszlo na internet...

Ostatnio glosny konflikt S z Jezusem i Tygryskiem... Oni niby byli kolesiami ktorzy do niczego sie nie przydaja i nic wartosciowego nie wnosza w nasza scene... Przyczepiliscie sie do starej ekipy a ZNOWU SIE TA SYTUACJA POWTARZA u siebie w ekipie nie widzicie kolesi ktorzy zachowuja sie dokladnie tak samo co u innych osob tepicie... Czy to ze koles kopie na prawo i lewo i uzywa jezyka tylko do obrazania, do tego siedzi caly czas na specu ..uwazacie ze to jest wartosciowe zachowane i ze zasluguje na to zeby miec ADMINISTRATORA NA FORUM (taki typ ma taka "wladze" ) oraz admina na serrvery? przeciez to jest smieszne co on robi i jak kompromituje wasz klan w oczach sceny... to juz kula bylby bardziej wartosciowym kolesiem w klanie od niego bo przynajmniej nie odzywa sie po to zeby klapac jadaczka tylko zeby powiedziec cos sensownego i wyrazic swoja opinie na temat... do tego gra czesciej i gra a nie truje dupe specom i nie uprzykrza gry grajacym...

Reasumujac...
Jezeli macie pretensje do mnie za to ze pisze PKS Rulz! (a uwazam ze mam do tego prawo jezeli w dwoch przeciwnych teamach PKSy sa na 1 miejscu) to rozwiazujcie swoje egzystencjonalne problemy z moja osoba a nie wyzywajcie sie na kolesiach z klanu...
Piszecie ze PKS jest banda malolatow i cpunow... Moze i tak ale potrafimy rozmawiac miedzy soba i wyjasniac wszelkie watpliwosci i uspokajac siebie nawzajem i temperowac nasz charakter... A nie ma takiej sytuacji jak w S ze kazdy jest gwiazdorem i "kazdy sobie rzepke skrobie"... Jezeli ktos sie niestosownie zachowuje to probujemy go naprostowac i najczesciej przynosi to zamierzone efekty...
Mala rada dla S... Jezeli nie potraficie poradzic sobie z takim prostakiem i burakiem jakim jest Pyz to razem z nim cale S pojdzie na dno...

P.S. Napisalem to wszystko jednym ciagiem myslowym bez zadnych przerw na papieroska i bez zadnych korekt... Znajac zachowanie zainteresowanych przyczepicie sie do jednego watka olewajac cala reszte ale juz sie do tego przyzwyczailem bo znam was od dlugiego czasu...

Szlag czlowieka trafia jezeli jest na wakacjach i docieraja do niego informacje ze za to co ja pisze i mowie obrywa sie wszystkim autobusom dookola...

Co do oldbojow cala ekipa jest aktywna i zostala poinformowana o tym co sie dzieje na scenie... Maja zamiar wrocic na forum a to tylko kwestia tygodni...

Na koniec powiem Aloha... Udanych wakacji i wlasnie znowu wyjezdzam... Dzisiaj przyjechalem i dzisiaj wyjezdzam bo od tego sa wakacje zeby korzystac ze slonca pieknych kobiet i swiezego powietrza poza domem...

Tym ktorzy mnie lubia mowie Papa... :wink:
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pią Lip 23, 2004 2:20 pm   

dlugi... zainteresowani niechg przeczytaja i sie przypieprza do tego ze mialem wymienic wszystkich co do ktorych mam pretensje a sie skonczylo na pyzie... bo tylko on daje dupy na scenie... :p

pozdro i narazie...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Lip 23, 2004 4:40 pm   

Pozostaje nam czekac na równie blyskotliwą ripostę.
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
Budziu
Wisienka


Dołączył: 15 Mar 2003
Posty: 36
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lip 23, 2004 5:14 pm   

nic dodać nic ująć...

swoj werdykt wydam po odpowiedzi drugiej strony...
_________________
Budziszynski :D
 
 
 
Spidi
Śliweczka

Dołączył: 16 Wrz 2003
Posty: 137
Wysłany: Pią Lip 23, 2004 6:55 pm   

Nimo ze z pyzem nie przepadamy za soba :wink: to jestem po jego stronie ;]
znaczy odnosnie smoka czy tak tego kolesia co teamy zmienial, bo kazdy dobrze wie jak to wqurwia jak sie takiego typa widzi.
a co do tych waszych imprez i picia i jarania to co to za wyczyn wypic x litrow wody czy zjarac kilo trawy... na moje to bardziej sie chwali jak ktos w takim wieku nie pije nie cpa, to samo z tymi imprezami... na huj wydawac x kasy na jakas impreze jak mozna pozalegac na jakiejs domowce za freeko i to w owiele lepszym klimacie...

A co do pks'ow to fakt jest taki ze wiekszosc z mlodych za duzo kozaczy, a do s'kow trzeba sie przyzwyczaic :]
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pią Lip 23, 2004 9:35 pm   

Nie będe ciągle pisać że to Grzdyla, bo wiadomo, będzie cytat + odpowiedź:

Cytat:
No tak... Nie ma to jak byc na wakacjach i dostawac informacje o tytm ze S udowadnia swoje prostactwo na kazdym kroku... Gdybym zachowywal sie tak jak Pyz to nie musialbym wymieniac poszczegolnych "bohaterow" idiotycznych zachowan/wpisow/ripost tylko pojechalbym z gory na dol cale S bo przeciez klan to klan i (idac dalej niesamowity tokiem myslenia - nie do konca jestem przekonany o tym mysleniu - Pyzy pozwalaja pojechac wszystkich z Trigiem,Kala,Warriorem i Zelatorem... Bo przeciez klan to klan a jezeli jeden z jego czlonkow cierpi na popularna w kregach S chorobe zwana (z lac.) Burakus Pospolitus (czyt. Burak Pospolity) to i wszyscy musza byc burakami i prostakami (przypominam ze uzywam "toku myslowego" pyzy) ...


Powiedz mi mój drogi przyjacielu, od kiedy to jesteś myślicielem takim, by mówić za innych? Jechałem całe [PKS] bo nie lubie nikogo z [PKS], tylko odiego i faye, a faya na szczęście odszedł, odi nie wiem czy jeszcze w [PKS] jest ;) ale mam nadzieje, że nie - z tego oto powodu, że clanleader utożsamia swój zacny klan z niesamowitą potęgą na CTFie, o potężnym skillu, o potężnym potencjale intelektualnym nie wspominając już o nieopisanych umiejętnościach i zasługach dla sceny, jest THE BEST :) Proszę mój wspaniały rozmówco, oto powód dla którego jechałem całe PKS (spytaj się fajki czy miał z mojej strony jakieś nieprzyjemności jako PKS, jeśli nie wierzysz :>)

Cytat:
Ale poniewaz mam wiecej sprawnych neuronow ktore nie maja problemow z wysylaniem impulsow elektrycznych miedzy soba w przeciwienstwie do pyzy dlatego pojade tylko te osoby ktore na to zasluguja swoim bezsensownym zachowaniem...


Masz na to dowód rzeczowy w postaci badań? ;-)

[..wycięty stek bzdur..]
Cytat:
Wpadl do wrocka i nocowal u mnie...


Dziękuje za dach nad głową ;-)

[..tutaj kolejny stek bzdur..]
Cytat:
to praktycznie nie pokazuje sie na necie poniewaz nie ma nic wartosciowego do zaoferowania swoja osoba...


Ten człowiek, który nie ma sobą nic do zaoferowania i nie pokazuje się na necie (w Twoim mniemaniu net = quake2 + forum ctf.pl chyba?), żeby było śmieszniej - jest remote adminem w jednej z firm mieszczących się we Wrocławiu, ja nawet w Twoim mieście pracuje człowieku, nie znasz mnie, nie wiesz o mnie nic, więc odpuść sobie mówienie takich rzeczy. Coś tam pisałeś też o moim życiu osobistym - wiodło się bardzo ładnie, popsuło się jakoś pod koniec lutego, a teraz mam to głęboko, czyli Twoja teoria kolejna została obalona.. jedziemy dalej ;-)

Cytat:
Jak sobie "poradzi" z "wrogiem" ktorego sobie stworzyl (a "poradzi" wiadomymi metodami - uzyje admina poniewaz inaczej madrzejszy koles bedzie go olewal i tym samym irytowal ) to szuka kolejnego wroga... Ale ostatnio Intelekt pyzy (w co trrudno uwierzyc) ewoluowal... Nasz drogi bohater doszedl do wniosku ze lepiej przyczepic sie do klanu i w ten sposob bedzie mogl kopac i wyzywac wieksza grupe osob bo tylko do tego uzywa komendy "say"... Obrazanie lub kopanie to jest esencja istnienia pyzy na serverach... Bez tego poprostu nie mialby po co przychodzic na coolnet/euronet/prozac i inne servery... Bo grac mu sie nie chce bo jest za leniwy... Z zycia realnego jego lenistwo przeszlo na internet...


ROTFL :-) Powinieneś pisać powieści dla Tadka Drozdy, bo jego kawały robią się powoli nudne, Ty za to zdajesz się być u szczytu swych możliwości rozrywkowych ;-)

Cytat:
Ostatnio glosny konflikt S z Jezusem i Tygryskiem... Oni niby byli kolesiami ktorzy do niczego sie nie przydaja i nic wartosciowego nie wnosza w nasza scene... Przyczepiliscie sie do starej ekipy a ZNOWU SIE TA SYTUACJA POWTARZA u siebie w ekipie nie widzicie kolesi ktorzy zachowuja sie dokladnie tak samo co u innych osob tepicie... Czy to ze koles kopie na prawo i lewo i uzywa jezyka tylko do obrazania, do tego siedzi caly czas na specu ..uwazacie ze to jest wartosciowe zachowane i ze zasluguje na to zeby miec ADMINISTRATORA NA FORUM (taki typ ma taka "wladze" ) oraz admina na serrvery? przeciez to jest smieszne co on robi i jak kompromituje wasz klan w oczach sceny... to juz kula bylby bardziej wartosciowym kolesiem w klanie od niego bo przynajmniej nie odzywa sie po to zeby klapac jadaczka tylko zeby powiedziec cos sensownego i wyrazic swoja opinie na temat... do tego gra czesciej i gra a nie truje dupe specom i nie uprzykrza gry grajacym...


Poprawka - Tygryska uczepiły się dwie osoby z [S], a że Tygrysek po banie na forum, dostał wjazd na konto Jezusa (przepraszam bardzo, ale konto osobiste to konto osobiste, prawda?), to i Jezus dostał - z punktu widzenia administratora - BARDZO poprawne zachowanie - znam wielu administratorów, i mówie tu o poważnych sieciach, lub o usługach świadczonych powszechnie w sieci wszystkim użytkownikom, i *KAŻDY* by tak samo postąpił - Ty Grzdyl tego nie zrozumiesz, jesteś, byłeś i prawdopodobnie będziesz zwykłym szarym zjadaczem chleba, użyszkodnikiem, marnotrawcą cennych bitów w sieci. Lepiej Ci powiem - Tobie się w sieci *NIC* nie należy, poza dostępem do łącza któremu płacisz TPSA i innym rzeczom zawartymi w umowie - jeśli będzie się komuś podobało to ma prawo Tobie zablokować dostęp do wszystkiego, nad czym on powierzoną opieke. Wyobraź sobie, że Internet to jest wirtualny odpowiednik świata - każda usługa, to coś w stylu domu, każdy dom ma swojego właściciela, pana, whatever - i jeśli on powie, że ktoś ma zakaz wstępu, to ma zakaz wstępu i koniec kropka - wszystko na temat "niesłusznego" banowania. Zacznij płacić za dostęp do serverów q2, zacznij płacić administratorowi maszyny na której stoi server, administratorowi samego servera, nie wspomne o adminach (:D:D:D), zacznij im płacić za to co robią a *POTEM* wymagaj.

Inny przykład - spójrz na o2.pl - czy za darmowe konto, masz prawo coś wymagać? Nie - dostałeś i się ciesz czym masz, w każdej chwili mogą Ci zablokować a Twoje żale powędrują do /dev/null momentalnie.

Cytat:
Reasumujac...
Jezeli macie pretensje do mnie za to ze pisze PKS Rulz! (a uwazam ze mam do tego prawo jezeli w dwoch przeciwnych teamach PKSy sa na 1 miejscu) to rozwiazujcie swoje egzystencjonalne problemy z moja osoba a nie wyzywajcie sie na kolesiach z klanu...
Piszecie ze PKS jest banda malolatow i cpunow... Moze i tak ale potrafimy rozmawiac miedzy soba i wyjasniac wszelkie watpliwosci i uspokajac siebie nawzajem i temperowac nasz charakter... A nie ma takiej sytuacji jak w S ze kazdy jest gwiazdorem i "kazdy sobie rzepke skrobie"... Jezeli ktos sie niestosownie zachowuje to probujemy go naprostowac i najczesciej przynosi to zamierzone efekty...


"Urzekła mnie Twoja historia"

Cytat:
Mala rada dla S... Jezeli nie potraficie poradzic sobie z takim prostakiem i burakiem jakim jest Pyz to razem z nim cale S pojdzie na dno...


Dobrze, że chociaż PKS jest zajebiste. ;-)

Cytat:
P.S. Napisalem to wszystko jednym ciagiem myslowym bez zadnych przerw na papieroska i bez zadnych korekt... Znajac zachowanie zainteresowanych przyczepicie sie do jednego watka olewajac cala reszte ale juz sie do tego przyzwyczailem bo znam was od dlugiego czasu...


Myliłeś się, czyżby .. ZNOWU ?! Nieee, to nie możliwe!!

Cytat:
Szlag czlowieka trafia jezeli jest na wakacjach i docieraja do niego informacje ze za to co ja pisze i mowie obrywa sie wszystkim autobusom dookola...


Śmiać się człowiekowi chce, gdy taki Wojtek G. będąc na wakacjach, dzwoni późnym wieczorem by wyjaśniać wirtualne spory ;-) Wakacje to wakacje, człowiek, nie marnuj czasu...

Cytat:
Co do oldbojow cala ekipa jest aktywna i zostala poinformowana o tym co sie dzieje na scenie... Maja zamiar wrocic na forum a to tylko kwestia tygodni...


Tzn co mam się bać masowego nalotu na mnie?

Cytat:
Na koniec powiem Aloha... Udanych wakacji i wlasnie znowu wyjezdzam... Dzisiaj przyjechalem i dzisiaj wyjezdzam bo od tego sa wakacje zeby korzystac ze slonca pieknych kobiet i swiezego powietrza poza domem...


Niektórzy w wakacje muszą pracować by podczas roku akademickiego móc odpuścić sobie prace ;-)

Cytat:
Tym ktorzy mnie lubia mowie Papa... :wink:


A innych to masz już w dupie? Oj, czepiasz się mej kultury a sam ignorujesz osoby które są względem Ciebie obojętne :/


p.s.
to chyba najdłuższe dwa posty w historii forum ctf.pl ;-) rotfl
_________________
 
 
 
gacu$
Wisienka


Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 70
Skąd: północny wschód
Wysłany: Sob Lip 24, 2004 12:27 am   

ja to chyba zaczekam na 1007 post viteza ;p

Pyz faktycznie mogłeś Turina przeprosic ale ja rozumim ze pod wpływem są ciekawsze rzeczy do robienia niż myslenie o przeproszeniu Turina ;p

Ja proponuje powołać komisje śledczą i Jan Maria rokita roztrzygnie kto ma racje.

Vote yes dla Pyza i Adolfa ;]
_________________
...light contact .
 
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Sob Lip 24, 2004 1:00 am   

komisja sledcza na scenie ctf jest calkiem spoko pomyslem ;P tylko jest maly problem.. u nas wiadomo ze istnieje "grupa trzymajaca wladze" i nawet wiadomo kto do niej nalezy ;D wiec to raczej bylo by nudne zajecie...
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
Kala
Śliweczka


Dołączył: 19 Lut 2003
Posty: 140
Skąd: z jamy ;)
Wysłany: Sob Lip 24, 2004 1:17 am   

ha, ale fajnie MORE ! to i moze i ja cos napisze... ;>
_________________
ORC WARLOCK PWN!!! FOREVER kruwa
 
 
duke
Gajowy Książe


Dołączył: 21 Gru 2002
Posty: 164
Skąd: ze wszad
Wysłany: Sob Lip 24, 2004 9:50 am   

ja Ziut i Brzoza jako jedyni (nie)sprawiedliwi mozemy byc w tej komisji : p
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob Lip 24, 2004 10:49 am   

ja tam pyz tak ogole do ciebie nic nie mam ale jak siedze nas pecu a ty wchdozisz zaczeynasz bezsensowno gadke to wiesz .. moze zebysmy normlanie pogadali to by bylo inaczej ale mozebedzie keidys taka okazja ;]
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sob Lip 24, 2004 2:37 pm   

przed chwilą się przeraziłem...
doszedłem do wniosku, że gadka "Pyzmen i spółka" (stosując tok myślowy Grzdyla [1]) vs "Grzdyl i spółka" [2] przypomina swego rodzaju Lepperiade, albo nawet gadke Lepper vs Wiśniewski ...
w tym wypadku ja opowiadam się po stronie Michała W. ;-)

[1] - nie mogłem się powstrzymać ;>
[2] - czyt. PKS ;-)
_________________
 
 
 
mero
Wisienka


Dołączył: 08 Maj 2003
Posty: 96
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob Lip 24, 2004 3:35 pm   

banda popaprańców z was i tyle :}
_________________
" mess with the best die like the rest "
babach!
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lip 24, 2004 11:28 pm   

[quote="gacu$"]ja to chyba zaczekam na 1007 post viteza ;p
[/quote]

Juz byl ale w innym watku... tu nic ciekawego sie nie dzieje, jakies przydlugawe lektury :( .
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.79 sekundy. Zapytań do SQL: 12