Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
NeostraTa
Autor Wiadomość
PogromcaDziewic
Śliweczka

Dołączył: 22 Lip 2004
Posty: 121
Skąd: z kątowni :]
Wysłany: Pon Sie 30, 2004 5:51 pm   

Spryciarz :]
Ale tpsa zaczyna już przeginać ;/
 
 
PogromcaDziewic
Śliweczka

Dołączył: 22 Lip 2004
Posty: 121
Skąd: z kątowni :]
Wysłany: Wto Sie 31, 2004 5:57 am   

przed chwila dostałem @:


Szanowni Państwo,

Z prawdziwą satysfakcją pragniemy zaprezentować naszą najnowszą usługę Net24 - stały i szybki dostęp do Internetu oferowany w dwóch opcjach do wyboru:

Net24 Premium - stały dostęp do Internetu o bardzo dużej prędkości transmisji - do 640 kbit/s za 130 zł miesięcznie i bez umowy na czas określony!
Net24 Komfort - stały dostęp do Internetu o prędkości do 128 kbit/s w rewelacyjnej cenie 55 zł miesięcznie i jako jedyny na rynku bez limitu ilości przesyłanych danych!

Dodatkowo tylko teraz w promocyjnej cenie!

modem ADSL za 1 zł netto zamiast 119 zł netto
aktywacja za 1 zł netto zamiast 81 zł netto
Szczegóły oferty na www.netia.pl/net24/.

Aby sprawdzić dostępność Net24 i zamówić usługę, wystarczy kliknąć w link Sprawdzenie i zamówienie usługi Net24 na stronie www.netia.pl/net24/ lub skontaktować się z naszymi konsultantami pod całodobowym numerem infonetii: 0 801 802 803, *88 (połączenie bezpłatne w sieci Netia), z telefonów komórkowych (22) 711 87 87.

Jesteśmy przekonani, że Net24 - stały, szybki i nielimitowany dostęp do Internetu w niezwykle atrakcyjnej cenie spotka się z Państwa dużym uznaniem.
 
 
PogromcaDziewic
Śliweczka

Dołączył: 22 Lip 2004
Posty: 121
Skąd: z kątowni :]
Wysłany: Wto Sie 31, 2004 7:30 am   

jeszcze jedną rzecz wam wkleje, tym razem z pcworld.pl


TP odkrywa karty: Neostrada z limitami!
30.08.2004 14:02

.. / Internet / Dostęp do Internetu / Dostęp szerokopasmowy: xDSL

Krążące od kilku dni plotki zostały ostatecznie potwierdzone - Telekomunikacja Polska zdecydowała się na kolejne 'przyspieszenie' usługi Neostrada. Od 1 września internauci będą mogli wybierać spośród trzech ofert - o prędkości 128 kbps, 512 kbps oraz 1024 kbps (do tej pory najszybszym oferowanym w ramach usługi Neostrada łączem było 640 kbps). Niestety, w beczce miodu jest i łyżka dziegciu - we wszystkich trzech wariantach Neostrady wprowadzone zostały limity transferu - 5 GB. Dla dotychczasowych użytkowników, którym limity nie podobają się, mamy dobrą wiadomość - będą oni wciąż mogli korzystać z Neostrady na 'starych' zasadach.

Również nowi klienci mają jeszcze chwilę na zdecydowanie się na korzystanie z Neostrady bez limitów - pod warunkiem jednak, że zdołają złożyć zaświadczenie na usługę do końca sierpnia (nowa Neostrada oficjalnie pojawi się w cenniku 1 września).

Podczas konferencji prasowej w siedzibie TP SA oficjalnie potwierdzono nasze wcześniejsze doniesienia - od 1 września usługa Neostrada 320 (oferująca transfer 320 kbps) zostanie zastąpiona w ofercie Telekomunikacji przez Neostradę 512 kbps, zaś w miejsce Neostrady 640 pojawi się Neostrada 1024. Abonament będzie wynosił 149 zł miesięcznie za transfer 1024 kbps i 99 zł miesięcznie za Neostradę 512 (w obu przypadkach ceny dotyczą umów zawartych na czas określony - przy umowach na czas nieokreślony opłaty rosną do, odpowiednio, 189 i 139 zł). Modyfikacjom nie ulegnie najtańszy wariant usługi - Neostrada 128 (cena: 59 zł, limit pobierania: 5 GB).

Szlaban na Neostradzie

Dla wielu osób największą wadą nowej oferty TP SA będzie z pewnością fakt wprowadzenia limitów pobierania danych. We wszystkich trzech wariantach docelowo obowiązywać będzie limit downloadu na poziomie 5 GB - przy czym w przypadku szybszych wariantów, do końca roku obowiązywać będzie oferta promocyjna - w przypadku usługi Neostrada 512 limit zostanie podniesiony do 10 GB, zaś w przypadku Neostrady 1024 - do 15 GB. Po przekroczeniu limitu we wszystkich wariantach transfer do klienta spada do 32 kbps.

Chcesz więcej? Wykup!

Wiadomo już, że od 2005 r. klienci będą mieli możliwość wykupywania dodatkowych pakietów downloadu - aczkolwiek nie zdecydowano jeszcze, jakie to będą pakiety (rozważa się m.in. 100 MB lub 1 GB) i ile trzeba będzie za nie zapłacić. Przedstawiciele operatora zapowiedzieli również, że wykupywanie dodatkowych pakietów odbywało się będzie za pośrednictwem przygotowanego w tym celu serwisu internetowego.

"Z naszych analiz [vide wykres poniżej - red.] wynika, że zdecydowana większość użytkowników Neostrady nie przekracza podstawowego limitu - więcej niż 5 GB pobierało jedynie ok. 35% osób korzystających ze 'starej' Neostrady 512 [w której nie obowiązywały żadne limity - red.]." - tłumaczy Mariusz Gaca, dyrektor Pionu Multimediów TP. M. Gaca tłumaczył również, że wprowadzając obostrzenia TP chce sprawować "większą kontrolę nad tym, co dzieje się w jej sieci" - powoływał się przy tym na dane, z których wynika, że 80% ruchu w sieci TP generuje 20% użytkowników szerokopasmowego dostępu do Internetu. Szef Pionu Multimediów zwrócił również uwagę na fakt, iż podobne limity nie są niczym odosobnionym w Europie - podobnie skonstruowaną ofertę ma m.in. niemiecki operator T-Online.



500 tys. 'szerokopasmowców'?

Według danych przedstawionych przez przedstawicieli TP SA pod koniec lipca z oferowanego przez operatora szerokopasmowego dostępu do Internetu korzystało w sumie ok. 350 tys. osób (pod uwagę brano zarówno użytkowników Neostrady, jak i Internet DSL). Mariusz Gaca powiedział, iż Telekomunikacja Polska ma zamiar do końca roku zwiększyć tę liczbę o 150 tys. W największych aglomeracjach miejskich Neostrada dostępna jest dla ponad 95% abonentów TP, zaś w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców - dla ponad 87% klientów TP.

Przedstawiciele Telekomunikacji Polskiej oficjalnie poinformowali również o przyspieszeniu usługi internet DSL oraz zaprezentowaniu nowego wariantu tej usługi - szczegółowo o zmianach w DSL informowaliśmy już kilka tygodni temu, w tekście 'DSL od TP - od września przyspieszenie'.
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto Sie 31, 2004 9:30 pm   

i mam to czytac ? chyba zartujesz 8)
_________________
Do kasacji :>
 
 
-=ff=-alien3
Wisienka


Dołączył: 19 Gru 2002
Posty: 93
Wysłany: Sro Wrz 01, 2004 9:26 am   

Cytat:
vitez
karta tv jakies 200-300zł + miesieczny abonament za kablowke [kilkadziesiat zł]
....
A ja polecam karte TV do ktorej podlaczasz kablowke i nagrywasz sobie na HDD a potem kompresujesz... "troche" szybciej i bez limitow, bez zacinania sie itp.


mam Pixelview PlayTV Pro Ultra, ale kablówki nie zamierzam zakładać, a w polskiej telewizji to zbyt wielu teledysków nie znajde ...

btw. czy ktoś jest w stanie udzielić mi rady odnośnie kompresowania przy capture TV
Max mam ustawienie na plik wielkości 4 GB - to odpowiada mniej więcej 12 minutom filmu (obraz + dźwięk). Oczywiście potem po odpowiedniej obróbce plik 4GB zmniejsza się do około 200MB. Jednak jest to dosyć niewygodne. Przykładowo nagranie meczu (około 90min) zajęło mi około 30GB.
Czy ktoś wie jak / zna odpowieni program, dzięki któremu od razu przy nagrywaniu na twardziela można zastosować kompresje video / audio ?
_________________
praca zabija skilla :/
pracuj a dorobisz sie ... garba
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Wrz 01, 2004 9:46 am   

[quote="PogromcaDziewic"]
Aby sprawdzić dostępność Net24 i zamówić usługę, wystarczy kliknąć w link Sprawdzenie i zamówienie usługi Net24 na stronie [/quote]

Oferta calkiem ciekawa, jednak ma dla mnie dwie wady:

1. "Usługa Net24 jest dostępna jedynie dla posiadaczy linii telefonicznych Netii" ... a ja mam juz telefon z tepsy. Rezygnacja z telefonu tepsy troche trwa, moze troche kosztuje, zalozenie telefonu Netii rowniez troche trwa i troche kosztuje.

2. Sprawdzilem czy i tak dalo by sie u mnie zalozyc telefon Netii i Net24:
"Pod wskazanym adresem nie istnieją w tej chwili techniczne możliwości uruchomienia usługi Net24."

Edit:

Hyhy.. to mi sie podoba: "Dla dotychczasowych użytkowników, którym limity nie podobają się, mamy dobrą wiadomość - będą oni wciąż mogli korzystać z Neostrady na 'starych' zasadach." - no i nie obawiam sie o limity, a dotychczasowe 640kbps mi wystarczy :)

Sprawdzalem to juz wiele razy, u kilku roznych providerow ... i niestety - do mnie dochodzi tylko TPSA :( (a i to z pocalowaniem raczki bo jestem na granicy zasiegu od centrali).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Sro Wrz 01, 2004 9:56 am   

vitez tak vide telefonu od netii (bo zupelnie przez przypadek to moja branza) w wawie netia nie dojdzie do indywidualnego klienta nie ma takiej opcji poprostu im sie to nie oplaca (problem ostatniej mili). Co innego klienci korporacyjni. Ale dla nas szaraczkow pozostaje tylko tpsa.
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
-=ff=-alien3
Wisienka


Dołączył: 19 Gru 2002
Posty: 93
Wysłany: Sro Wrz 01, 2004 10:54 am   

ha właśnie złożyłem zamówienie (z datą wczorajszą) na neo640 bez limitów :D

btw info którego udzieliła mi miła pani z TPSA:
- neo1024 limit 15 GB
ten limit to "promocja" do końca roku .....
potem też będzie 5 GB .....

- tekst z broszury TPSA o neostadzie
"Czy wiesz, że 5GB starcza na:
- .....
- oglądanie wideo - 3 godziny
- gry on-line - 9 godzin"

n/c
_________________
praca zabija skilla :/
pracuj a dorobisz sie ... garba
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Sro Wrz 01, 2004 11:09 am   

gry on-line 9godzin ? lol to co 4y dni grania w miesiacu ?
i koniec z siedzeniem na specu ?!!

tpsie mowimy stanowcze NIE.

Ej to jak to jest ?

ja mam ta 640 to mnie automatycznie na 1Mbps przelaczal z limitem ?
czy moge zostac na starych warunkach ?
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sro Wrz 01, 2004 11:17 am   

ciekawe, bo mi 4~5KB/s nie więcej wpierdala q2, w ciągu godziny (3600 * 5) zjada mi to raptem 18000 czyli niespełna 18MB. 5GB / 18MB = 284,(4) godzin grania, czyli 9h *DZIENNIE*.. Panowie, Panowie, matematyka i znajomość jednostek się kłania!
_________________
 
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Sro Wrz 01, 2004 11:20 am   

ty nie badz taki madry bo cie baba za obraz wciagnie...

pozatym to calyczas.. tylko 9h dziennie :(
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
-=ff=-alien3
Wisienka


Dołączył: 19 Gru 2002
Posty: 93
Wysłany: Nie Wrz 05, 2004 10:23 am   

Cytat:
pyz
ciekawe, bo mi 4~5KB/s nie więcej wpierdala q2, w ciągu godziny (3600 * 5) zjada mi to raptem 18000 czyli niespełna 18MB. 5GB / 18MB = 284,(4) godzin grania, czyli 9h *DZIENNIE*.. Panowie, Panowie, matematyka i znajomość jednostek się kłania!


ha tez mi sie to dziwne wydawało,
ale nie chciało mi sie liczyć ;)

a właśnie wczoraj zdałem egzamin na aplikacje i mogę wreszcie książki wypierniczyć w kąt
neo640 będzie mi smigać bez limitów :D :D:D
_________________
praca zabija skilla :/
pracuj a dorobisz sie ... garba
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.61 sekundy. Zapytań do SQL: 12