Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepszy klan w historii ctf...? ([P] vs [S])

Panic Fear Makers, or Slaves of Pain?
Panic Fear Makers - [P]
59%
 59%  [ 25 ]
Slaves of Pain - [S]
40%
 40%  [ 17 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 42

Autor Wiadomość
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pią Paź 08, 2004 4:51 pm   

mal jest wporzo... ;)
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pią Paź 08, 2004 5:11 pm   

Eh... bla bla bla :/
Wiesz Grzdyl, z toba wogole nie ma sensu dyskutowac, bo podobnie jak Tygrysek, wszystko interpretujesz na swoj sposob. Wypisujesz pare stron jakiegos bezsensownego tekstu i piszesz to w takiej formie, jakbys ty mial zawsze racje, a my wszyscy sie tutaj mylimy :/ Szkoda slow po prostu - wpierw popatrz na siebie i swoje argumenty, a potem komentuj moje/innych .. whatever, to i tak nie ma sensu, bo pks rulz :/
Prawda jest taka, ze ty jestes tutaj pionkiem i kazdy dobrze to widzi, no moze procz tych matolkow z PKS, ktorym co chwile mydlisz oczy :D
btw. wracajac do tego co napisal pyz na stronie CB .. tak jak sam napisales, to reklama :/
_________________
Ostatnio zmieniony przez Adolf Pią Paź 08, 2004 5:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Pią Paź 08, 2004 5:15 pm   

Chyba sie pogniewamy Panie Grzdylu .. Malina jest w porzo i o nim nic nie napisales ..To ja nie jestem w porzo ? Osh ty dziadzie .. zniszcze Ci reputacje w grupie i Pani Kawie z anglika powiem, ze nie znasz podstawowych zasad gramatyki .. A Walenty dostanie tajemniczy telegram z prosba o ponowne sprawdzenie Twojej pracy z rachunku :wink:
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pią Paź 08, 2004 5:30 pm   

Wracajac do sprawy [S] a dwoch nowych, czyli karpo i jore.. To wiesz, mam gdzies opinie tych krzykaczy z CB. Przyjelismy ich do klanu na okres CB i tyle - nie widze w tym nic dziwnego. Jezeli nikt inny ich nie chcial, to chyba nie jest juz nasz problem ? A ludzie zawsze beda plakac tam, niezaleznie czy bedzie gral karpo/jore czy tez nie beda grali :/
Proponuje przeczytac posta Metalstorma i Bjorna - to sa ludzie dobrze obeznani ze scena i CB, wiec wiedza co pisza ..
btw. pks jest posmiewiskiem niestety - sprawa smoka i vidmo - tylko ze ty tego nie widzisz, bo dla ciebie czitowanie to norma :/ Ludzie nie komentuja, bo to nie wymaga komentarza :/
_________________
 
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Pią Paź 08, 2004 6:36 pm   

Grzdylik wez sie odwafluj odemnie i od reszty [S], ja, jak i wiekszosc [S] nic ci nie zrobilem, nie uczestnicze w twojej wojnie z adolfem i pyzem (reszta [s] rowniez w niej nie uczestniczy) i mam to, szerze mowiac, w dupie. A ty swoja generalizacja razisz i mnie i innych czlonkow [S].

Ja tez cos powiem jesli chodzi o Jore i Karpo.

IMHO zgadzam sie czesciowo z tym ze to troche nie fair i jestesmy mocni dzieki nim, ale wydaje mi sie ze wiekszosc flamewaru ktory powstal na skutek tej akcji wynika z dawnych animozji pomiedzy graczami skandynawskimi. Jore i Karpo nie sa bogami, mysle ze nawet jesli beda grac z NQ z nami to mozemy dostac (bo zupelnie brak tp z nimi jest).
Nastepna rzecza ktora wywolala taka burze to jest fakt, ze pojawil sie "nowy" klan w CB, ktory ma szanse wygrac div2 "i to tak nie powinno byc", to ich bulwersuje. Bo jacys nowi nieznani goscie klepia ich klany, ktore mialy murowana pozycje (ale prawda jest taka ze ktos musi byc najlepszy _byc moze_ jest to [S] w tym sezpnie CB). Zwroc uwage ze wogole sie nie przyczepili do duka po meczu z bh czy zw. Flame wybuchl na nowo kiedy Jore i Karpo zagrali. Zreszta, wiemy obaj dobrze ze TIC bysmy pojechali nawet bez nich, a bylo tak ze naprawde nie bylo "Polskiego" squadu zeby zagral.
Jak chcesz znac moja opinie to wole grac bez Jurka i Karpia nawet jesli ma to oznaczac nie wejsce do playoffow.

A co do mojego "powrotu" do [S]. Wiesz loda adolfowi nie zrobilem zeby mnie znow "przyjal" poprostu chce sobie pograc w CB, a z nikim innym nie mam opcji.

I jeszcze raz apel. Oddziel Twojego flame z pyzem/adolfem od reszty S.

Aha, nie mam netu wiec nie musisz sie spieszyc z jakimis wywodami (ktore swoja droga chetnie poczytam). Przeczytam to forum dopiero w poniedzialek z pracy.

pzdr.
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Paź 08, 2004 8:36 pm   

[quote="brzoza"]

A co do mojego "powrotu" do [S]. Wiesz loda adolfowi nie zrobilem zeby mnie znow "przyjal" poprostu chce sobie pograc w CB, a z nikim innym nie mam opcji.

[/quote]

hrrr hrrrrr (ostentacyjnie odchrząkuje, dając coś do zrozumienia).
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pią Paź 08, 2004 9:10 pm   

nie będe komentował steku bzdur, żal mi czasu.
a ty grzdyl nie dzwoniłeś do mnie z racji konfliktu "ty vs ja" tylko z racji tego, że nie lubiąc ciebie, jechałem po całym PKS, a monolog śmieszny uprawiałeś jednocześnie ze mną. Proponowałbym trzymać się bliżej faktów a nie "własnej wersji prawdy", eot pokemonie - nauczysz się pisać *prawde* to pogadamy.
_________________
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sob Paź 09, 2004 1:46 am   

no i mamy kilka wersji prawdy...
kazdy ma racje bo kazdy mowi pradwe...
tylko ktora prawda jest prawdziwsza...
to wiedza tylko i wylacznie ludzie bioracy udzial w tym bezsensownym flamewarze... ale nie ja go zaczalem i nie ja go skoncze...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
PIELUCHA
Śliweczka


Dołączył: 10 Lip 2003
Posty: 218
Skąd: Poznan
Wysłany: Sob Paź 09, 2004 6:16 am   

[quote="Grzdyl"] to wiedza tylko i wylacznie ludzie bioracy udzial w tym bezsensownym flamewarze[/quote]

mnie sie cos zdaje ze tego niewiedza nawet najstarsi gorale :D
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sob Paź 09, 2004 7:26 am   

mówiłem, że pogadamy jak nauczysz się trzymać się faktów, "kilka wersji prawdy" świadczy o twojej prostocie, a taki gadaniem wręcz przypominasz mi andrzeja l., dlatego skończ trollu.
_________________
 
 
 
kozako
Śliweczka
zly jamnik


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 371
Skąd: z tamtąd
Wysłany: Sob Paź 09, 2004 7:56 am   

andrzej listonosz ? ;d
_________________
i'm evil so don't fuck with me niach niach :)
 
 
 
Fil3T
Wisienka

Dołączył: 30 Sie 2004
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Paź 09, 2004 8:55 am   

eee
[S] the best!!
Daje na nich
Ownowali cały plebz nieziemsko :>
Pamiętam, że pierwsza gra, w której stracili flage było z thc 18 : 1
A potem zaczęli dostawać w dupe, bo mieli modemy a porobiły się klany kafejokowców z pingami po 20-40 (np. mn), którzy wymiatali z raila i tyle.
Czyli dochodzimy do meritum Tepsa śmierdzi :>

edit.
Acha zapomniałem dodać, że nie z tego wymiatarskiego squadu nie widze teraz PRAWIE nikogo na tym 4um. Więc powstrzymajcie się od komentarzy typu "hahaha, wtedy wymiatali, teraz ale dostają po dupie, bo to po prostu inni ludzie....
Ostatnio zmieniony przez Fil3T Sob Paź 09, 2004 11:25 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sob Paź 09, 2004 11:24 am   

ta...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
ROJTER
Wisienka


Dołączył: 15 Gru 2002
Posty: 25
Skąd: Bytom
Wysłany: Sob Paź 09, 2004 10:53 pm   

Witam

Pozwole sobie wyjasnic kilka rzeczy.
1. Adolf, niestety nie masz racji, [P] załozył Killer, chyba że kłamał pisząc historie klanu. http://pfm.rogucki.com/historia.html
2. Któś, wspominał o miłości do DJ Seby, jedno z jego pierwszych zdjęć jakie udało mi się mu zrobić mozesz znaleźć tutaj http://pfm.rogucki.com/161099/reportaz.html.
3. Co do Luzera, to spoko gość ;) Pamiętam jak kiedyć na nocce w cafe musiałem zapeniać jego mame (jak, że byłem chyba najstarszy wiekiem), że mu się nic nie stanie, i prosze na jakiego przystojniaka wyrósł.
4. I tak z czystej ciekawości, czy którykolwiek z młodzieży miał kiedyś przyjemność/ nie przyjemność grania z [P], odnośnie oceny gry [P] vs reszta świata ? Zawsze staraliśmy sie, aby tego typu mecze były wmiare sprawiedliwe (najprostsza metodą była przewaga liczebna "reszty świata")
5. Aż człowiek z rożewnieniem czyta, jak ludzie mowią o walkach stoczonych prawie 5 lat temu (6.11.1999), mowie o pierwszej walce z [S]. Pamietam, ze bardzo obawialismy sie tego meczu, aż do momentu, kiedy Kurz zaczał sie denerwować i potem poszlo juz po naszej myśli.
6. Niestety w real life było mi tylko dane spotkać Krasnala ( w Gdańsku na 1 zjeździe CTF'a) i Slava ( w Gdańsku na 2 zjeździe CTF'a) z klanu [S] (choć w sumie Adolf mieszka jkieś 20 km'ow odemnie ;) ), ale mimo to pozdrawiam wszystkich graczy z klanu [S] i całą ekipe CTF'owa z która miałem styczność.

pozdrawiam

[P] ROJTER
_________________
[P] ROJTER
 
 
Trigger
Figlarny status


Dołączył: 02 Kwi 2003
Posty: 317
Wysłany: Nie Paź 10, 2004 3:25 am   

grzdyl czuje sie urazony- slowem o mnie nie wspomniales w wywodach o S - co to sie porobilo wystarczy pol roku nie pograc i juz nikt nie pamieta... jak to sie mowi zle czy dobrze grunt zeby mowili ;].

ja pamietam rojter jak doszedles do P, poniewaz za cholere mi tam nie pasowales i to mnie zdziwilo wowczas ;)



bah a o KAI nikt nie pamieta a byl czas kiedy bylo filarem sceny blisko zaprzyjaznionym z S zreszta, moze dlatego ze KAI umieralo dlugo i w bolach i dla mlodszych graczy bylo raczej synoninem slabosci a nie potegi.. a szkoda troche ;]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 12