Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
OFICJALNE PRZEPROSINY DLA PANI ALEKSANDRY K. aka "KAZWA
Autor Wiadomość
luz
Śliweczka

Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 227
Skąd: miasto złą sławą owiane... Bytom. ;)
Wysłany: Wto Lis 23, 2004 8:44 pm   OFICJALNE PRZEPROSINY DLA PANI ALEKSANDRY K. aka "KAZWA

Chcialem oficjalnie przeprosic za moje chamstwo, w stosunku co do w/w osoby. Chcialem nadmienic ze moje zachowanie wyplywa z bardzo wczesnych lat dzieciecych, co owocuje brakiem poszanowania dla tak unikatowej istoty jaka stanowi Pani ALEKSANDRA K. aka "KAZWA". Liczne prostesty zwiazne z moim zachowaniem w stosunku co do w/w postaci, pociagnely sa soba efekt owego postu. Takze postanowilem sie poprawic, i wiecej w ordynarny i przedmiotowy sposob nie zwracac sie do Pani ALEKSANDRY K. aka "KAZWA". Dziekuje ctf.pl za umozliwienie Mi sporzadzenia oficjalnych przeprosin na forum, przeznaczonym do zupelnie odmiennych tematow. Jednakze chcialbym nadmienic jezeli owy post nie zostanie zaakceptowany przez Pania ALEKSANDRE K. aka "KAZWA" zostane zmuszony do napisania odpowiednioego pisama do redakcji TVN SA. o wznowienie programu "WYBACZ MI" oraz czynne uczestnictwo w owym programie.
Dziekuje, z pozdrowieniem winny luzu.

ps. :* [/b]
_________________

*we ride together, we die together - bad boys for live - [S] owned you. ;)
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Wto Lis 23, 2004 9:12 pm   

Szanowny Piotrku! (sprostowanie) :wink:
Alez nigdy nie wymagalam od Ciebie, abys mnie przepraszal za cokolwiek (szczegolnie w ten sposob w jaki tutaj teraz to robisz). Jednakze musze przyznac, ze Twoj stosunek do mnie nie do konca spelnia moje oczekiwania i chcialabym stwierdzic, ze marzy mi sie brak jakiegokolwiek nawiazywania do mojej osoby w Twoich wypowiedziach na forum. Wiem, ze bedzie to dla Piotrka z Bytomia nie lada trudnym zadaniem, ale mysle, ze dla naszego wspolnego dobra, to rozwiazanie bedzie korzystniejsze i pozytywnie wplynie na nasza dalsza wspolprace. :wink:

Twoje przeprosiny zostaja przyjete, aby w koncu zastopowac w/w precedensy. A jesli juz jestesmy przy "Wybacz mi", to z checia skorzystam z zaproszenia do tego programu, jesli w jakikolwiek sposob uda Ci sie go spowrotem wprowadzic na wizje (pamietajac dlaczego zszedl z niej :wink: ). To by bylo na tyle. Dziekuje :*

>Temat zamkniety< :wink:
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.41 sekundy. Zapytań do SQL: 12