Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Q2TV - jak tego używać ???
Autor Wiadomość
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pią Gru 13, 2002 10:07 pm   Q2TV - jak tego używać ???

Nurtuje mnie taka sprawa: ostatnio tm wygralo bbardzo dushom przewagom z jakims klanem [z]?
tak czy inaczej na clanbase byla możliwośc ogladania tego meczu [3ba bylo kliknac i sie jakis plik ściagal]
tyle ze mi poźniej wlaczyl the all seeing eye i nic nie chodzilo.
wiec jak sie tego uzywa, co 3ba mieć. Czy ja jak jestem w sdi-lanie poza netem to moge z tego korzystać? itd...
 
 
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Gru 13, 2002 10:09 pm   

w ogule nie rozumiem oco Ci kaman ;o


ale domyslam sie... sprawa q2tv juz byla poruszana, ogolnie Ci co twierdza ze wiedza jak tego urzywac milcza - albo z niewiedzy albo z niecheci i innych powodow nam nieznanych...
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pią Gru 13, 2002 10:12 pm   

o kuźwa 1 min temu to nasmarowalem a jush kfak odpowiadasz :D
tak czy inacvzej ja kce fiedziec :P
a kto fie i nei kce pofiedziec zaraz go obadamy ;]
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 13, 2002 11:52 pm   

Oh kfak... wyslales posta 2 minuty po kilerze i juz wrzeszczysz ze nikt nie wie a ci co wiedza to milcza... gratuluje cierpliwosci.
Niestety topic z quakeTV ze starego forum zostal wyczyszczony... ale pewnie jest w backupie, ale tego backupu kaszubowi na razie nie chce sie (nie ma czasu) ruszac nawet na tyle by mi przeslac stary download.ctf.pl wiec...
Ujme tak - mi sie nie udalo postawic serwera qtv, a nie probowalem uzywac go jako client - nie mialem okazji.
Zycze milego sciagania quaketv client z http://download.ctf.pl i jeszcze milszego czytania zawartego w tym zipie readme.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Punge
Wisienka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 10
Skąd: bliski wschod
Wysłany: Sob Gru 14, 2002 7:34 am   

Podczas meczu o final CB [tm] vs zeTa byl postawiony server q2sp (spectator blabla) ale server padl. Klikajac na plik powinna odpalic cie sie wyszukiwarka Eye z pokazanym serverem q2sp, wtedy klikasz connect i po wejsciu na server wybierasz opcje chase or smth. NIestety wiekszosc z nas ma gorsze lacza od europejskich i po wejsciu albo trzeba bylo dlugo czekac zeby pokazal sie obraz (mozna bylo rozmawiac w konsoli) albo wpisywac co jakis czas komende /invuse (nie wiem why ale tak mi radzili na #clanbase:) )
Btw. Serwer q2sp padl ale jakis czas potem inny koles go postawil i bylo w porzadku (oprocz laga okropnego dla mnie)
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sob Gru 14, 2002 8:28 am   

to mam ushywać the all seeing eye cazy tv client'a ?
 
 
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob Gru 14, 2002 12:14 pm   

Vitez; pisalem wlasnie o "tamtym temacie na tamtym forum"

nie czepiaj sie ;S
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
Punge
Wisienka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 10
Skąd: bliski wschod
Wysłany: Sob Gru 14, 2002 12:47 pm   

NIe ams znic uzywac, to cos na CB co otwiera Eye tylko ulatwia polaczenie
MOzesz normalnie odpalic q2 i wpisac connect adres i wszystko
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sob Gru 14, 2002 2:11 pm   

to co to za tv :p
a tak powashnie to jak 100 b kce ogladac to bedzie 100 specuff?
to jakie oni pingi bedom mieli ? :?:
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Gru 14, 2002 3:40 pm   

Ooo wlasnie mi sie przypomnialo. Raz skorzystalem z tego spectator serwer :) . Nie bylo zbyt duzego laga, a adres byl podany w njusie na clanbase - wystarczylo sie connectowac a potem dac chase. Minus: chase jest tylko raz, a widok zalezy od tego kogo aktualnie czejsuje "kamerzysta" - osoba przesylajaca obraz z serwera z gra... kolejny minus - opoznienie 1 minuta, to nie LAG tylko specjalnie by nie podpowiadac :) . A efekt - okolo 20 specow bylo wraz ze mna i chyba wiecej uwagi poswiecalismy dyskusjim na spec (mozna w steam gadac :) ) niz samej grze.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sob Gru 14, 2002 8:58 pm   

hehe dobshe fiedziec ;]
 
 
Neo
Śliweczka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 147
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Gru 22, 2002 2:35 am   

ta i all jasne
_________________
When you kill me I will rise up like the legendary Fenix from the dust

Bebop Pany a ROxtedy to dziwka Kranga :D a i MUTANT HERO TURTLES :D KAWABANGAAAAA
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 12