Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Clanbase Quake II CTF Cup Spring 2005
Autor Wiadomość
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Wto Lut 15, 2005 6:05 am   

vitez, wszystko byłoby okej gdyby te klienty działały...
holywars się wywala a riq2 zmienia zupelnie ustawineia gry.
bawiąc się ustawieniami nie uzyskałem tego co chciałem.
to co ja mam być czarodziejem żeby mi to działało?
i to właśnie jest śmieszne.

Co do demek o masz rację ale co ma zrobić ten który nie chce tych syfów używać i chce grać na nc, pomimo [podobno] został zhakowany? chce być uczciwym i wysłać demka/screeny obojętnie.

baton: średnie wtym kontekście - bardzo chujowe :]
_________________


 
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Lut 15, 2005 8:47 am   

:wink:
_________________
[;
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Wto Lut 15, 2005 2:48 pm   

Jak ktos chce cheatowac, to zrobi to bez najmniejszych problemow. Daje glowe, ze na necie sa juz jakies wallhacki do r1q2 czy holyshita. A jak nie ma, to trzeba poczekac pare dni :) Jak cos znajde, to mozecie byc pewni ze dostaniecie fajnego linka i na stronie clanbase tez sie pojawi, nawet jakbym mial dostac bana. Po prostu te nowe klienty to wymysl Bjorna i innych chorych adminow CB, ktorzy widza cheaterow wszedzie, bo sami grac nie potrafia. Cos jak syndrom Orlana, ktory po wejsciu na coolnet wywala polowe servera, bo zboty, speedhacki i wallhacki :/
Oczywiscie nie traktujcie moich slow jako popieranie cziterstwa :/ Po prostu czasami rece opadaja jak widzi sie naiwnosc ludzi, ktorzy mysla, ze jakims smiesznym dodatkiem ( no bo jak nazwac te nowe klienty? ) wyeliminuja cheaterow. Trzeba zmienic mentalnosc ludzi ( co jest oczywiscie niewykonalne ) i pokazac ze cheaterow sie nie bedzie tolerowac. W clanbase jak narazie sie ich toleruje... rozdaja pojedyncze bany, to fakt, ale co to daje ? Gostek moze zalozyc nowe konto, z nowym nickiem i dalej grac. Gdyby im zalezalo, to banuja cale klany, a tlumaczenia ze nie wiedzieli ? Blah, jak nie wiesz, to jestes kiepskim CL'em :/ Zreszta tak sie nigdy nie stanie, bo clanbase to liga 'kolezenska', a nie zbanuja przeciez swoich kumpli. Zbanowali Synth w DM na jeden sezon za to ze Scooby gral pod fejkiem .. smieszne, jak ktos zna sprawe, to wie ze to byla zagrywka ze strony organizatorow, zeby oslabic Synth przed meczem ze swoimi skandynawskimi ziomkami. ( Scooby i tak zagral w tym meczu i dzieki temu mecz przynajmniej byl ciekawy). Bo tak to wlasnie wyglada, ze niektorzy nie potrafia zrozumiec, jak ktos z pingiem 60+ moze pojechac goscia z pingiem ponizej 20. Nie sugeruje oczywiscie, ze jest to jakas nagonka na polakow, ale ogolnie tak to wyglada, ze clanbase to liga 'skandynawska', a przynajmniej oni maja spore lobby tutaj :)

Wracajac do tego co napisales Vitez mi na icq i jeszcze paru innym osobom ( ewc , inv ). Szczerze mowiac mam to w dupie wszystko. Pokaz mi na Clanbase gdzie pisze, ze admin CB moze przychodzic na sparingi klanow, ktore graja w CB. Bo ja raczej tego tam nie znalazlem, a moze jestem slepy? Chcesz nas upierdolic w CB ? Prosze bardzo, ale gwarantuje ci, ze nie bedziesz mial ani jednego powodu zeby to zrobic ( przynajmniej ze strony ewc ). Fakt faktem, ze sytuacja na tym sparingu byla dosyc smieszna i jak dla mnie troche zalosna ( zeby bylo jasne, nie mam na mysli zachowania Viteza, ale zachowanie 'kogos' kto go non stop wywalal z servera - zalosne imho, chociaz gdyby to byl grzdyl to co innego ;P ), ale to nie jest powod, zeby nas 'upierdalac' w cb. Chcesz naglasniac i zalatwiac sprawy polskie zagranica ? Blah, typowo polskie zachowanie ;-)

Zreszta ... pierdolic Clanbase. Liga jest dobra i gra tam wiekszosc europejskich klanow, ale to nie jest powod zeby traktowac ja jako swietosc i wyznacznik czegokolwiek. Dla mnie opinia admina CB znaczy tyle co opinia admina jakiejkolwiek innej ligi, czyli nic, chyba ze odnosi sie do meczu / spraw w lidze w ktorej on sedziuje.
Jeszcze jedno. Niech sobie zrobia z clanbase lige Holderska, nawet by mi to bylo na reke, bo jest szansa, ze powstanie cos 'normalnego'. Holendrzy i tak sa najslabsi w tej lidze, wiec niech sobie graja na swoim smiesznym powdorku, ze swoimi smiesznymi klientami.
BiteMe for teh win!

____________edit______________
Mala zmiana kosmetyczna, zeby bylo bardziej czytelne.
_________________
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Wto Lut 15, 2005 3:08 pm   

Co do sprawy tego sparingu, to zeby byuo jasne, ja jestem tym "kims" .. przyznaje sie bez bicia, ze z checia wpisywalam "boot Vitez" .. nie rozumiem, dlaczego ta lajza ma siedziec i specowac nasz sparing .. ja rozumiem, gdyby to byua liga, cb, cos waznego .. ale zwykle, proste pcw? Jesli prosby i zwykle "wyjdz" z mojej strony nie skutkuja, a odpowiedzia jest "jam admin CB, ja mogem all" [w uproszczeniu of korz] to tylko mnie rozwsciecza tym bardziej .. I co to za zachowanie, ze czlowiek, po kilku bootach i widocznym [no jak dla mnie przynajmniej, bo dla niego nie] niekceniu go na tejze walce, wraca non topper na server i siedzi .. Co za prostactwo .. Jesli inteligentny czlowiek widzi, ze go gdzies nie kca, to automatycznie wychodzi i opuszcza towarzystwo .. a co robi Pan Vitez? Uh, wraca i shutupuje nam zawodnikow
:)) Nie no, swietne zachowanie .. jak przystalo na sedziego CB i admina wiekszosci serverow .. Owacje na stojaco! Szkoda tylko, ze Bjorn nie zgodzil sie na wykluczenie go z wszelkich meczy zwiazanych z inv w CB, bo nie ma takiego pktu w regulaminie .. Chyba sama w next CUPie zglosze sie do sedziowania w CB, jesli takie przywileje mozna uzyskac jakie nasz rycerzyk posiada =]
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto Lut 15, 2005 3:27 pm   

hm hm :) ok ja tam na r1q2 :) gram i mi to rybka :) tak lamie ze roznicy nie widze :) ale mam pytanko :) nie chce mi sie szukac a mam nadzieje ze ktos juz to "odkryl" :) jak sprawdzic ile jest fps w czasie gry (na bierzaco) czy jest taka mozliwosc? bo w nc wiadomo w .cfg i l00zik
Dzieki za odpowiedz :)
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Wto Lut 15, 2005 3:37 pm   

Pewnie cl_drawfps, ale pewien nie jest, bo sam uzywam Holyshita :/
_________________
 
 
 
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Wto Lut 15, 2005 4:41 pm   

ja szczerze mowiac nie moge ani do tego, ani do tego sie przyzwyczaic... holywater sam sie kladzie... a r1q2 ma inna fizyke gry, po prostu inaczej sie gra... jak ktos ma pomysl na to 'dlaczego' to prosze o info...
_________________
"Otwieram drzwi do karczmy z buta i staram sie wmieszac w tlum." (c) dorian ;p
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Wto Lut 15, 2005 5:35 pm   

A mi HW dobrze dziaua .. tylko jak ktos inny wchodzi na serv takze z tym klientem, to tak jakby sie zawiesza na 2-3 sek .. i pozniej juz spoko : )
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
omen
Śliweczka
VISCA el BARCA!


Wiek: 37
Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 413
Skąd: ze sromU ,)
Wysłany: Wto Lut 15, 2005 6:11 pm   

mi r1q2 odziwo dziala prawie tak jak nc ... jedynie sensitivity sie zmienilo ;] uf
_________________
LC !
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Wto Lut 15, 2005 6:12 pm   

Omen sprawdz m_fixaccel i m_directinput.
_________________
 
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto Lut 15, 2005 6:15 pm   

u mnie to samo :) tylko sens :) a tak to ok :)
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 15, 2005 8:59 pm   

Cytat:
przyznaje sie bez bicia, ze z checia wpisywalam "boot Vitez" .. nie rozumiem, dlaczego ta lajza ma siedziec i specowac nasz sparing


Przypomnij sobie ile razy tobie pomagalem, ile razy mialas pytanie i na wszystkie cierpliwie odpowiadalem na gg.
I teraz, mimo tego ze wczesniej korzystalas chetnie z mojej pomocy i tak z przyjemnoscia mnie kopiesz i nazywasz lajza?
Gratuluje - wdziecznosci i rozsadku.
Jesli tak traktujesz ludzi ktorzy ci wczesniej pomagali - to kto tu jest lajza? Mysl czasem troche.

Co do "waznosci"specowania sparingu to dla mnie byl wazny - chcialem poznac poziom klanow bioracych udzial w CB. ZADEN klan poza polskimi nie ma problemow o to... gratuluje... POLACY.
Tak - jestecie wyjatkowi. Szkoda ze zawsze na minus :( .
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Wto Lut 15, 2005 9:28 pm   

jeśli jutro na meczu sta - tic będziesz na specu to mam nadzieje że nie będziesz patrzył na polaków :]


taki mały żarcik :]
_________________


 
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Lut 15, 2005 10:15 pm   

Vitez Ty se lepiej kurwa zmień narodowość i wtedy w cb wraz z ziomkami będziesz fajny. Ja nie rozumiem jak można jechać tak po swoim kraju...
_________________
[;
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Lut 16, 2005 3:39 am   

Cytat:
jeśli jutro na meczu sta - tic będziesz na specu to mam nadzieje że nie będziesz patrzył na polaków :]


taki mały żarcik :]


Niestety pracuje do czwartku 19-7 :/ , chetnie zagralbym ten meczyk.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.61 sekundy. Zapytań do SQL: 13