Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Quake 2 CtF PL teraz i 5 lat temu
Autor Wiadomość
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Wto Lut 22, 2005 8:29 pm   

racja racja racja...
co do wpisow jezusa i magnusa...
ale jest roznica pomiedzy bootem za to ze jestes z PKSu (kto za kim tutaj nie przepada wszycy wiemy) a za to ze rzucasz qrwami na prawo i lewo... poza tym tylko mlodziki albo ograniczeni starsi traktuja obelgi jako fajna wymiane argumentow... wieczorami jest raczej spokoj z wyzwiskami ale w ciagu dnia kiedy czasem ktos wejdzie pod fejkiem to widac ze niektorzy duzo czasu spedzaja w klatkach schodowych i "ławeczkach"...

czesc Duzy ;)
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Lut 23, 2005 8:29 am   

Magnus - problem z moimi wyzwiskami jest prosty - zasluguja na nie tylko fejki. A moje podejscie do fejkow kazdy zna - jest w podpisie.
Savoir-vivre? Mam je stosowac wobec osoby ktora nawet przedstawic sie nie zamierza/ boi? lol

To ze ktos zostaje zbluzgany przeze mnie bo gra pod fejkiem - to jego wina. To ze fejk zbluzga kogos tylko za to ze ten ktos sie do niego odezwie - to nie wina fejka.
Taaak... zaiste przedziwnie wyewoluowala sobie ta nasza scena.

Prosty przyklad... siedze sobie na specu i zre zapiekanke... w red teamie jakos sie robi trzech wiecej, pojawia sie napis "teams uneven" wiec pisze "sklady, wezcie wyrownajcie" ...
fejk1 z red: ssij Vitez
fejk2 z red: stul ryja Vitez

I gdybym smial ich kopnac zaraz te fejki ujawnilyby sie na forum "gralem sobie spokojnie pod fejkiem a ten zly Vitez mnie kopnal maaaaamooo" a kilkunastu innych fekkowcow zaraz by za nim krzyknelo "Vitez ssie, zabrac mu admina bo naduzywa" ... a nawet jak shutupa za tego typu "kulturalne riposty na prosbe o wyrownanie skaldow" dalem to sie ktos uniosl i tez na shutupa fejkowiec naskarzyl na forum heh.
Nie dziwne ze potem powstaja topiki takie jak ten - pewnie Joseph rownie cieplo byl witany/zegnany/pozdrawiany/komentowany na serwerach przez naszych kochanych "bohaterow" fejkowych...
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
FireBird!
Wisienka

Dołączył: 26 Gru 2002
Posty: 76
Skąd: Uć
Wysłany: Sro Lut 23, 2005 1:21 pm   

Puknij sie w leb ( mocno ).
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Lut 23, 2005 3:22 pm   

hyhy :wink:
_________________
[;
 
 
 
Joseph
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 170
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sob Lut 26, 2005 5:17 pm   

Heh Vitez... a może nie nadużywasz admina? A może mnie nie kopnąłeś bo przez 3 minuty stałem bez ruch z Dociem i, cytuję: "osłabiałem team"? Podczas gdy tak naprawdę podpinałem mysz, która mi z portu wypadła bo mam sprzęt przedpotopowy?

Bardzo, ale to baaaaaaaaaaaaaaardzo żałosne.
_________________
Joseph
 
 
 
f3jk
Śliweczka


Dołączył: 28 Gru 2004
Posty: 117
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sob Lut 26, 2005 6:53 pm   

kocham Josepha za te jego wypowiedzi;], to jest bardzo madry czlowiek!;]!!!

_______________________
pozdrawiam Jos!;]
_________________
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lut 26, 2005 8:13 pm   

Joseph - za dlugo. Trzeba bylo drop tech i/lub team spec. Przez twoja awarie team ma byc oslabiony bo ty masz docka i nie oddasz? How lame :shock:
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
fear
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 32
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob Lut 26, 2005 9:40 pm   

witam chcialem powiedziec hi :D znowu sobie mykam w ctfa mam nadzieje ze sie duzo nie pozmienialo yo yo ;]
_________________
fear
 
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob Lut 26, 2005 9:58 pm   

ta.. jak zwykle :)
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
Joseph
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 170
Skąd: Świdnik
Wysłany: Nie Lut 27, 2005 2:09 pm   

Vitez... raczysz żartować? Na spec z powodu myszki, którą da się naprawić w 3 sekundy? [schylić się, podpiąć, wyprostować]

Wiesz, gdyby ktoś wyszedł na speca z takiego powodu, to dałbym mu adres pierwszego lepszego psychiatry.

Sorry za sarkazm, ale to było takie głupie, że nie wiem jak na to zareagować. LOL
_________________
Joseph
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lut 27, 2005 8:15 pm   

Cytat:
Vitez... raczysz żartować? Na spec z powodu myszki, którą da się naprawić w 3 sekundy? [schylić się, podpiąć, wyprostować]


Gdyby to ci rzeczywiscie zajelo 3 sekundy to nie byloby problemu :P
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
kaszub 
Site Admin


Wiek: 48
Dołączył: 28 Paź 2002
Posty: 92
Wysłany: Nie Lut 27, 2005 8:46 pm   

joseph :) ) na serio wrociles ? lol a grash z domq ?

fuck normalnie nie wierze ;)
_________________
"to zdjecie nie jest moje.. pytanie czyje? :D "
 
 
 
Joseph
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 170
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sro Mar 02, 2005 1:42 pm   

Nosz kurde kaszub... ja już Cię zafloodowałem na gg a ty nic... normalnie TOTAL IGNORE... myślałem sobie, żeś jakiegoś focha rzucił czy co :P

Chyba, że ten 4-cyforwy gg to nie tfój?



Vitez - otóż to były 3 sekundy. Ale nawet jeśli to miałoby być dłużej, to skąd masz pewność, że jak wyjdę na speca to Doc nie wpadnie w ręce wroga i nie skończy się to szybką przegraną mapy? Prorok? :P
_________________
Joseph
 
 
 
Joseph
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 170
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sro Mar 02, 2005 1:43 pm   

A tak w ogóle... to tak, z domq... tylko, że mam 1Mbit na 10 osób i często jest gorzej niż za czasów Migacza :|
_________________
Joseph
 
 
 
kaszub 
Site Admin


Wiek: 48
Dołączył: 28 Paź 2002
Posty: 92
Wysłany: Czw Mar 03, 2005 8:07 am   

fuck, no kogo jak kogo ale Ciebie to raczej bym nie ignorowal ;)

piknij od mnie bo moze cos po prostu sie zbiedzilo brrr na ten 4cyfrowy numer :)



adi namawia i kusi ciagle aby grac, cholerka ale skoro joseph powolutku wraca to moze cos zaczyna drgac :) ))
_________________
"to zdjecie nie jest moje.. pytanie czyje? :D "
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 12