Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
PROSZE O POWTORZENIE MECZU!!
Autor Wiadomość
WoLF
Jabłuszko
pEaCe!


Dołączył: 23 Sie 2004
Posty: 548
Skąd: Świdnik-=7=-
Wysłany: Wto Lut 22, 2005 4:00 pm   PROSZE O POWTORZENIE MECZU!!

..hmm przemyslalem to troche wszystko...i pogadalem z paroma osobami...i chce powtorzyc mecz...nikt nie bedzie wpieral ze gralismy na cheatach!!!...Azes tez na poczatku nei przerwal meczu...jakos sedzia powinien to zrobic az do skutku..nie mam do niego pretensji..bo sam moglem to zatrzymac...ale to w koncu on byl sedzia!!...ale to wszystko w cugu szlo..walka byla wyrownana...ale jestem za tym zeby powtorzyc mecz!!....a Ty Nuc sorry ale nie osadzaj pochopnie..to ze was jechalismy na ctf1...znaczy tylko o naszym dobrym przygotowaniu..pozniewaz co drugi dzien cwiczymy ta mape...i nie gadaj tu o cheatach..bo jak by cheaty byly to nie bylo by 4:4 tylko pewnie z 24:4 dla nas :cool: ...prosze o pozytywne rozwazenie mojej prosby z powtorzeniem meczu :)

no chyba ze xm sie boi :wink:
_________________
Is it cuz they like my gangsta walk?
Is it cuz they like my gangsta talk?
Is it cuz they like my handsome face?
Is it cuz they like my gangsta ways?
Whatever it is, they love it :)
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Wto Lut 22, 2005 5:30 pm   

Przyjrzalem sie calej sprawie.. Azes dobrze zrobil dajac w/o na pierwszej mapie. To ze nie sprawdzil was przed meczem nie usprawiedliwia was, powinniscie miec ktorys z 3 klientow, a ty wolf powinnienes dopilnowac tego jako CL.

Prozba zostala odrzucona.
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
PIELUCHA
Śliweczka


Dołączył: 10 Lip 2003
Posty: 218
Skąd: Poznan
Wysłany: Sro Lut 23, 2005 1:48 pm   

krib sprawiedliwe wg mnie bylo by powtoorzenie meczu, ot chociazzby ze wzgledu na to ze nie CL powinien zadbac o Antyczita tylko sedzia, jak dla mnie blad ze strony organizatora/sedziego (nic of korz do Ciebie azesiuku nie mam ) :P
Co nam lezy ?
...Jak tak dalej pojdzie (tzn jak all beda jechac na sm)...to chlopaki sie podlamia i zakoncza udzial w rozgrywkach- bo itakie sluchy mnie juz doszly...
przemysl sprawe jeszcze raz krib...pisze sie na poseddziowanie
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sro Lut 23, 2005 2:29 pm   

moge byc bezstronnym observatorem niebieskich helmow... ;)

tez jestem za powtorzeniem mapy...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Sro Lut 23, 2005 3:06 pm   

rece opadaja czytajac takie teksty
Cytat:
chociazzby ze wzgledu na to ze nie CL powinien zadbac o Antyczita tylko sedzia

jeszcze moze dupe po meczu powinien im podcierac.. Sedzia ma za zadanie sprawdzic posiadanie klientow.

Cytat:

Sedzia:
1. Sedzia ma za zadanie pilnowania by mecz rozgrywany byl zgodnie z regulaminem Ligi, nagrac demka i umiescic wyniki meczu na stronie ligi.
2. Sedzia moze specowac kazdego zawodnika podczas meczu.
3. W przypadku nieobecnosci lub braku sedziego mecz moze byc rozegrany pod warunkiem ze odbedzie sie on zgodnie z regulaminem
a po jego zakonczeniu CL jednego z klanow dostarczy organizatorom screenshot'y lub demka z poszczegolnych map.


Cytat:

Klany, Zawodnicy:
1. Zawodnicy musza uzywac nicków rozpoznawalnych przez sedziego i zawodnikow, w przypadku zlamania zasady po uprzednim
zwroceniu uwagi przez sedziego zawodnik moze zostac wykluczony z meczu.
2. Zawodnicy moga wystepowac tylko w jednym klanie bioracym udzial w lidze, wykryty zawodnik grajacy w wiecej niz jednym klanie zostaje natychmiast wykluczony z rozgrywek.
3. W klanie moga grac wylacznie zawodnicy wpisani na stronie ligi.
4. Wykrycie w klanie grajacego fejka oznacza oddanie meczu wlakowerem dla druzyny przeciwnej i zolta kartka dla klanu (dwie
zolte kartki = usuniecie z Ligi)
5. Podczas trwania rozgrywek drupowych klany maja mozliwosc dodanie nowego zawodnika lecz bedzie on pauzowal 1 mecz, po fazie grupowej nie ma mozliwosci dodania nowego zawodnika.
6. Wszyscy zawodnicy grajacy w Lidze moja obowiazek uzywania NoCheat2.34 lub wyzszej,r1q2, Holywater niedostosowanie sie jest jednoznaczne
z niedopuszczeniem do meczu.


i w ktorej czesci regulaminu pisze o klientach? wiec STFU & EOT
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
PIELUCHA
Śliweczka


Dołączył: 10 Lip 2003
Posty: 218
Skąd: Poznan
Wysłany: Sro Lut 23, 2005 4:33 pm   

Mozna by polemizowac :)
Kod:
"6. Wszyscy zawodnicy grajacy w Lidze moja obowiazek uzywania NoCheat2.34 lub wyzszej,r1q2, Holywater niedostosowanie sie jest jednoznaczne
z niedopuszczeniem do meczu."


ze wynika z tego iz kazdy powinienm miec...jesli nie mial ...odpowiedzialny jest za to :

Kod:
"1. Sedzia ma za zadanie pilnowania by mecz rozgrywany byl zgodnie z regulaminem Ligi,..."

ale co sie bede czepial :)

Kwestia interpretacji...wiem ze ciezko samemu sobie bledy wytykac...btw moze jakas ankieta ;) :)
 
 
 
Qnik
Śliweczka


Dołączył: 12 Sie 2004
Posty: 232
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Lut 23, 2005 4:58 pm   

powtorzcie to i bedzie git : D
_________________
Wanna bE MastEr
 
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Sro Lut 23, 2005 6:03 pm   

ja tam sam nie wiem, znali reguły i ich nie przestrzegali.
to jest niepodważalne.
Sędzia mógł, nie musiał ich pilnowac ad. klientów.
Ale co zrobić w takiej sytuacji jest to trudne pytanie, ja będąc prezesem [wiem, daleeka przyszłość :wink: ] nie wiem co bym zrobił na miejscu kribolka...
_________________


 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Sro Lut 23, 2005 6:53 pm   

Uwazam temat za zakonczony, zlamali regulamin poniesli kare, majac nc a nie grajac sami skazali sie na to w/o, w jakims celu jest ten regulamin i napewno nie po to by ciagle go naginac.
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Sro Lut 23, 2005 10:01 pm   

Skonczcie juz. Krib jest da boss, jego zdanie jest najwazniejsze ;O
_________________
--------
 
 
 
Joseph
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 170
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sro Mar 02, 2005 1:55 pm   

Cytat:
jeszcze moze dupe po meczu powinien im podcierac.. Sedzia ma za zadanie sprawdzic posiadanie klientow.



Nie ma to jak kultura organizatora :D
_________________
Joseph
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.49 sekundy. Zapytań do SQL: 12