Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Pomocy !!
Autor Wiadomość
Joseph
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 170
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sro Kwi 27, 2005 10:35 pm   

Jezu. Pole głąbów kapuścianych.

Oklepane "Use google, stupid" to se możesz do rodziców mówić, albo innych głąbów, którzy Internetu nie odróżniają od Internatu. Gdybym miał czas na takie rzeczy to bym nikogo nie prosił o wytłumaczenie. No tak, przecież nikt nie ma czasu, żeby w 2 zdaniach wyjaśnić... żeby odpowiedzieć... ale żeby ukazywać swoją wątpliwą wyższość nad innymi i żeby pochwalić się faktem, iż znają lokację pewnej wyszukiwarki o której nikt inny poza nimi nie wie [koniec sarkazmu], zawsze się znajdzie czas.

Chore... A od kogo to pochodzi? Cały czas ci sami. Gratulacje, właśnie osiągneliście kolejny oszałamiający poziom głupoty :)
_________________
Joseph
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Sro Kwi 27, 2005 10:50 pm   

Nie wiem kto tu jest glabem, ale zamiast czasu poswieconego na pisanie tego posta, moglbys po prostu wpisac 'refreshlock' w google i bys sie dowiedzial co to jest. No ale ty wolisz narzekac, co zreszta mozna zauwazyc nie tylko w tym poscie. Jestes stary i leniwy, ot co.
Ja sobie zdaje z tego sprawe, ze wiesz co to jest google, jak i pewnie wiekszosc osob wie co to jest , ale to nie jest powod zeby krytykowac posty typu 'use google', bo to naprawde tak dziala. Proste i szybkie, a nie trzeba innym zawracac glowy. Nie musisz pisac, ze nie jestes glabem i wiesz co to internet, bo to nikogo nie obchodzi. Tu chodzi o zwiane mentalnosci i nawykow, zeby wejsc na te pieprzone google i poszukac to czego nie wiesz ;P
Zreszta co ja bede pisal, pewnie twoj next post bedzie kopia poprzedniego + pare nowych zrzedliwych uwag... a moglbys po prostu uzyc tej pieprzonej wyszukiwarki i zakonczyc dyskusje.

btw. sprawdzenie co to refreshlock na google zajelo mi pare sekund, google rzadzi, chyba sobie zmienie xywke na google :(
_________________
 
 
 
Joseph
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 170
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sro Kwi 27, 2005 11:30 pm   

Zmieniaj ;)
_________________
Joseph
 
 
 
Joseph
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 170
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sro Kwi 27, 2005 11:31 pm   

A.. jeszcze do Twojego PS'a

Widzę, że nie zrozumiałeś mnie, ja wiem co to RL. Ale po co się trudzić czytaniem co ja napisałem...?

Zmieniłeś już ?:D
_________________
Joseph
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 5:50 am   

Nie potrafie zmieniac, potrafie jedynie banowac.
Joseph jezeli w jednym poscie piszesz 'o co chodzi z tym refreshlockiem', a w drugim, ze nie masz czasu na googlowanie, to jest oczywiste ze nie wiesz co to jest refreshlock albo przynajmniej piszesz ze nie wiesz. A ten twoje 'zawsze sie znajdzie czas' na koncu zdania jest wogole nielogiczne. Ja czytac umiem dobrze - o to sie nie boj, ale widze ze ty z pisaniem to masz powazny problem.
_________________
 
 
 
M!ng
Śliweczka
For The Horde!


Dołączył: 09 Sty 2003
Posty: 122
Skąd: B-Stok
Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 9:52 am   

Joseph, jezeli cos cie sie przypomni nastepnym razem i bedziesz chcial to dopisac, to w okienku twojego posta, po prawej stronie w gornym rogu, masz 2 przyciski, quate i edit. Za pomoca Edit mozesz edytowac ( jak sama nazwa wskazuje ) swojego posta i dopisac co ci przyjdzie do glowy, zamiast pisac niepotrzebnie drugiego posta.
Bo rozumiem ze robisz to z niewiedzy, a nie z dziecinnej potrzeby nabijania postow.
_________________
yy Ja tylko tak na chwile ....

 
 
 
Joseph
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 170
Skąd: Świdnik
Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 9:48 pm   

Adi, wiem że umiesz banować ;) Ale wiem także, że nadal nie umiesz czytać. Wiem tylko tyle, że RL modyfikuje odświeżanie na danych rozdzielczościach ale chcę wiedzieć co to ma wspólnego z ograniczeniem do 85 fpsów w moim przypadku. Jeśli mi to znajdziesz w Google, tu Ci pogratuluję.

Ming, Twojej wypowiedzi nie będę komentował zbyt długo. Zastanów się tylko kto tu nabija posty zbędnymi wpisami ;-)
_________________
Joseph
 
 
 
M!ng
Śliweczka
For The Horde!


Dołączył: 09 Sty 2003
Posty: 122
Skąd: B-Stok
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 6:31 am   

No Wlasnie chodzi o to ze sie zanstanowilem i poczytalem twoje posty typu :
"ahahah Skalar Ten to był niezły"

"Zmieniaj"

Niewspomne juz o pisaniu jednego postu pod drugim.
Wiec To bylo przemyslane i napewno nie wyssane z palca.
_________________
yy Ja tylko tak na chwile ....

 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 10:45 am   

Jak dla mnie to Joseph walczy o miano lammer-spamer, Adolf na szczescie lubi takich banowac =]
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 3:41 pm   

a lapster pisze cos na mnie co za wytluk ;S Joseph MORDA!
_________________
--------
 
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sob Kwi 30, 2005 10:14 am   

a tak wracajac do tematu...Unknown-co z kompem?...dziala jush tak jak powinno czy nadal zbied?ten refreshlock na cos sie przydal?
=======
ps. pytam bo chyba nadal zagladasz do tego topicu mam nadzieje...(choc na Twoim miejscu dal bym jush sobie spokoj :? )
 
 
 
f3jk
Śliweczka


Dołączył: 28 Gru 2004
Posty: 117
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sob Kwi 30, 2005 10:36 am   

Od normalnego tematu jak to zwykle bywa do wojny na wypowiedzi, kto co powiedzial jaki jest glupi itp :P . Boshe 8)

Unknown ty zyjesz jeszcze czy dales se spokoj z quakiem ?.

____________________________________________________
a tak co do wojtusia to nadal mysle ze ty cipa jestes :D , i nie dam se nabic kopa :twisted:
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.9 sekundy. Zapytań do SQL: 13