Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
hehehe
Autor Wiadomość
sHogun
Wisienka

Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 2
Wysłany: Sro Maj 18, 2005 3:36 pm   hehehe

to byl napewno vitez :twisted: zawsze duzo pisze i znam jego pdejscie jak siedzi na specu o kazdym tak duzo gada ...... i tak bylo wczesniej ... chociaz raz bys sie przyznal 8) i ciebie nikt nie nawidzi kazdy po tobie jedzie .... 8) a co do spotkania to cie czasem dorwe moze na zjezdzie czy jak ... moze w grze mi nie wychodzi bo malo czasu spedzam na q2 ale w zyciu codziennym heheh... zobaczysz chyba ze mnie przeprosisz narta :roll:
 
 
 
Vea
Śliweczka


Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 147
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sro Maj 18, 2005 3:41 pm   

:E

Czemu nie piszesz w juz raz zalozonym temacie tylko tu...?!

Cytat:
a co do spotkania to cie czasem dorwe moze na zjezdzie czy jak ... moze w grze mi nie wychodzi bo malo czasu spedzam na q2 ale w zyciu codziennym heheh... zobaczysz chyba ze mnie przeprosisz narta


n/c

zal
_________________
"Wants to be a hunter again
wants to see the world alone again
to take a chance on life again
so let me go"
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Sro Maj 18, 2005 3:42 pm   

OMG! Nie mogles odpowiedziec w poprzednim temacie ? Po co zakladac nowy, jak juz jest jeden na ten sam temat i w dodatku zalozony przez ciebie?
Na przyszlosc pamietaj o tym i patrz na co ciskasz ;) ( prawdopodobnie nacisnales na New Topic zamiast Post Reply ), chyba ze to zrobiles umyslnie, a wtedy bede zly ;D
Masz szczescie ze jestes tutaj nowy, bo inaczej bylby banik na powiedzmy tydzien hehe, ale aktualnie jestesmy w fazie rekrutowania nowych userow na forum, wiec bana nie bedzie :(
Heh..
_________________
 
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Maj 18, 2005 4:42 pm   Re: hehehe

[quote="sHogun"] i ciebie nikt nie nawidzi kazdy po tobie jedzie ....:[/quote]

Czyli że wszyscy go lubią i po nim jadą? Bo jak kogoś nikt nienawidzi to ma fajnie :) chyba ze ktoś jest nikim i go nienawidzi :P , albo "Ciebie "nikt"(w domyśle vitez to nikt) nienawidzi kazdy" - hmm wtedy to ma sens(bez obrazy). Ach te gry słowne :) :wink:
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
MoRo
Wisienka


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 47
Skąd: Siedlce
Wysłany: Sro Maj 18, 2005 7:53 pm   

Ja mysle ze koles poprostu klikna zeby dodac nowego posta, i wpisal do tego temat wtedy powstaje nie post, tylko TOPIC :E
_________________
RaaaoOORrrrr
 
 
 
shinoda
Człowiek z Krzemu, Hassel the Hoff

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 627
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Maj 19, 2005 6:20 pm   

[quote="Adolf"]Masz szczescie ze jestes tutaj nowy, bo inaczej bylby banik na powiedzmy tydzien hehe, ale aktualnie jestesmy w fazie rekrutowania nowych userow na forum, wiec bana nie bedzie :(
Heh..[/quote]
Adi co Ty taki miekki ;/ banuj! <zacznij ode mnie jesli musisz sie rozgrzac : )) >
_________________


Czasem tak w życiu bywa, że raz pęka serce, raz prezerwatywa...
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 19, 2005 8:24 pm   Re: hehehe

Cytat:
to byl napewno vitez :twisted: zawsze duzo pisze i znam jego pdejscie jak siedzi na specu o kazdym tak duzo gada ...... i tak bylo wczesniej ... chociaz raz bys sie przyznal 8)


Podaj date, popros Orlana o logi, udowodnij mi ze to bylem ja, wtedy pod przymusem moze sie przyznam.
Bo ja chyba lepiej od ciebie wiem kiedy zaharowuje sie po 12 godz dziennie i jedyne o czym marze w domu to lozko a nie banowanie ludzi na servach :? (pon-sr w tym tyg), albo kiedy ide chlac na koncerty Juwenaliowe (piatek-niedz zeszly tydzien).

Dorosniesz, zaczniesz pracowac to wtedy pogadamy. A na razie to milego plakania na bany i "jezdzenia" zycze.

Bo troszke sie mylisz z tym ze kazdy po mnie jedzie - tylko takie dzieciaki jak ty ktore o byle gowno placza, i defaultowo (choc niezasluzenie, bo fullbanow nie daje) na mnie probuja zwalac.

A poza tym naucz sie korzystac z forum jak juz chcesz tu zagoscic na stale :P
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pią Maj 20, 2005 11:49 am   Re: hehehe

Cytat:
sHogun:
a co do spotkania to cie czasem dorwe moze na zjezdzie czy jak ...


a jak to będzie zjazd na którym ja będe miał coś to gadania to szybko Cię z niego wyniosą... wkurwiasz mnie tym kozaczeniem chłopczyku, odkąd Cię pamiętam to grozisz wpierdolem Vitezowi, jesteś conajmniej żałosny a stary Ci musiał wchodzić do wanny i mówił, że tak trzeba. stfu n00b.

[edit]
kurwa, sorry, pomyliłeś mi się z którymś z xM.. Nuclear albo ten drugi ciągle groził, anyway i tak jesteś n00b ;) ja groziłem komuś wpierdolem IRL za q2 jak miałem 15 lat i ta gra była dla mnie czymś wielkiem.. teraz spójrz na siebie i pomyśl.
[/edit]
_________________
Ostatnio zmieniony przez pyz Pią Maj 20, 2005 11:51 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pią Maj 20, 2005 11:50 am   

Cytat:
Adolf:
Masz szczescie ze jestes tutaj nowy, bo inaczej bylby banik na powiedzmy tydzien hehe, ale aktualnie jestesmy w fazie rekrutowania nowych userow na forum, wiec bana nie bedzie :(
Heh..


/rotfl
/laugh
/drool
/cry

/target sHogun
/golfclap
_________________
 
 
 
gacu$
Wisienka


Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 70
Skąd: północny wschód
Wysłany: Pią Maj 20, 2005 2:22 pm   

pyza może wy sie z vitezem na stare lata zaprzyjaźnicie jeszcze ;]
(odrazu mówie na wypadek jakbyś mi chciał tłumaczyc ze czy to byłby vitez czy nie napisałbys to samo - że załapałem ale nie mogłem sie powstrzymać zeby nie napisać tego ;] )
_________________
...light contact .
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pią Maj 20, 2005 7:11 pm   

ale ja do Vitez'a nic nie mam .. to że darłem na niego ryja to inna kwestia, ale osobiście nadal go lubie ;)
_________________
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Maj 20, 2005 8:42 pm   

Cytat:
ale ja do Vitez'a nic nie mam .. to że darłem na niego ryja to inna kwestia, ale osobiście nadal go lubie ;)


Przeca my sie zawsze lubilismy, tyle ze pyza mial humorki typowego 15latka ale to jak z kobiecymi syndromami - da sie przetrzymac ;)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Pią Maj 20, 2005 9:58 pm   

Cytat:

ale ja do Vitez'a nic nie mam .. to że darłem na niego ryja to inna kwestia, ale osobiście nadal go lubie


Cytat:
Przeca my sie zawsze lubilismy, tyle ze pyza mial humorki typowego 15latka ale to jak z kobiecymi syndromami - da sie przetrzymac



Vitez & Pyz te forum bez was byłoby niczym
<love> :D nie mogę ;dddd

p.s i'm not gay
p.s2 ostatnie literki waszych nicków to chyba skrót od zły !!
p.s3 u mnie r oznacza rules jakbyście nie mogli wykombinować ;p
_________________


 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pią Maj 20, 2005 10:15 pm   

:roll:
_________________
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Maj 21, 2005 1:23 am   

Cytat:

p.s2 ostatnie literki waszych nicków to chyba skrót od zły !!


Pudlo. Pyz to fejk, jego real nick to Pyzmen :P
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 13