Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kribol
Nie Mar 11, 2007 12:58 am
Stare tematy

Co zrobic ze starymi tematami na glownym forum?
Przeniesc do dzialu pogawedki
73%
 73%  [ 17 ]
Zostawic na glownym forum
26%
 26%  [ 6 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 23

Autor Wiadomość
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Wto Maj 24, 2005 12:03 pm   

Yokai to nie tylko twoja skromna opinia, ale po prostu tak jest. PnP to esencja rpg i to wszyscy wiedza, developerzy gier rpg nawet nie probuja temu zaprzeczac ( przeciez przy serii Baldur's Gate pracowali autorzy systemu ad&d ). Gierki RPG to po prostu jedno wielkie uproszczenie. Nie kazdy ma czas na dlugie sesje irl, nie kazdy tez potrafi sie w to bawic - dla takich osob wlasnie sa gierki rpg ... chociaz nie zupelnie, niektorzy po prostu lubia klimat danej gierki i nawet nie patrza czy to jest rpg czy fps.
Ja tam lubie pograc sobie na kompie w dobre RPG i nawet nie przychodzi mi do glowy to, ze w PnP bylaby lepsza zabawa. Jedyne co boli to liniowosc ( oczywiscie nie mam na mysli mmorpg ), ale przy odpowiedniej ilosc % nie znam tego slowa ;)
Wracajac do WoW. WoW to po prostu dobra gra, z ciekawa grafika i bogatym swiatem, a przy tym strasznie uproszczona w porownaniu do innych mmorpgow, dlatego tez odniosla taki sukces, prawie wszedzie sie mowi o WoW :) Inna sprawa, ze Blizzard ma maniakalnych fanow, ktorzy beda grali w kazda gierke przez nich zrobiona, niezaleznie od tego czy jest dobra czy nie ( vide warcraft3 ).
No ale nie bede robil OT :) Musze w koncu przeniesc te tematy do archiwum, w koncu po to zrobilem ta ankiete. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, kto glosowal w tej ankiecie ? Bo aktywnych osob na forum jest moze 10, wiec gdzie jest reszta ?
_________________
 
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Wto Maj 24, 2005 12:17 pm   

Cytat:
niektorzy po prostu lubia klimat danej gierki i nawet nie patrza czy to jest rpg czy fps.


zgadzam sie...chocby np q2-pod wzgledem grafiki i efektow jak powszechnie wiadomo dno :wink: (oczywiscie lekka przesada zamierzona) -ale pod wzgledem grywalnosci i klimatu - cos pieknego !



Cytat:
Inna sprawa, ze Blizzard ma maniakalnych fanow, ktorzy beda grali w kazda gierke


oj fakt...blizzard to bardzo dobra firma-klasa sama w sobie ..gry w jej wykonaniu (w wiekszosci) sa super


Cytat:
Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, kto glosowal w tej ankiecie ? Bo aktywnych osob na forum jest moze 10, wiec gdzie jest reszta?


olewka-wazne ze ktos glosowal-liczy sie jakosc a nie ilosc :wink: ..btw-ja glosowalem

Cytat:
ale przy odpowiedniej ilosc % nie znam tego slowa ;)


LOL--no comment :)
_________________
[DV]eddie ... endless ;)

http://devilsklan.w.interia.pl
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto Maj 24, 2005 12:30 pm   

"Prywatne forum Panadolfa i jego wiernego wasala Yokaia" ;-) ))))
_________________
 
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Wto Maj 24, 2005 4:37 pm   

spadaj :) ...podyskutowac nie mozna skoro fajnie sie gada?...wkoncu poto to forum....chyba
_________________
[DV]eddie ... endless ;)

http://devilsklan.w.interia.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.39 sekundy. Zapytań do SQL: 15