Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kribol
Nie Mar 11, 2007 12:59 am
Wakacje
Autor Wiadomość
Matrix^^
Jabłuszko


Dołączył: 26 Lut 2005
Posty: 578
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto Cze 07, 2005 9:23 pm   

ej rozumiem jesli ktos jest rozwazny i trzyma to w sobie ze kto wie co mam i co mnie to obchodzi ale jak juz quwa on to napisal to juz nie moge!!!! pyz nie jestem dzieckiem ulicy tylko to tak mnie zdenerwowalo ze juz normalnie myslalem ze monitor popsuje :evil: to forum sie nie rozbudza tylko upada!! nawet z yokaiem ankiete zrobilismy i mnie to nie obchodzi do jakiego dzialu ludzi naleze tak szczerze mi to <>< trzeba zyc laitowo

Ankieta ludzi na forum:
6%-ludzie normalni
34%-lataja,liza dupy
20%-ludzie ktorzy wchodza raz na tydzien na forum i psuja wszyskim zabawe
40%-fejki
_________________
zw^matrix
Ostatnio zmieniony przez Matrix^^ Pią Cze 10, 2005 10:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Cze 07, 2005 10:15 pm   

Cytat:

croix jak ci dobrze pojdzie to skaczysz podstawowke wieczorowa


A ty kiedy skończysz ? Bo ortografii to w podstawowce ucza :roll: .
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
M!ng
Śliweczka
For The Horde!


Dołączył: 09 Sty 2003
Posty: 122
Skąd: B-Stok
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 9:23 am   

Widze ze juz niedlugo w Żlobkach dzieci beda rzucac wulgaryzmami, bo coraz mlodsi zaczynaja to robic i do tego coraz czesciej.

Matrix, niewiem gdzie robiles ta 'Ankiete' Wsrod swoich 'Ziomali' Czy Gdzie :?:
Ja na tym forum niewidze podludzi i wogole Skad takie teksty ? 'podludzie' ? Naprawde brak ci chyba jakiej kolwiek oglady i kultury. Moze jeszcze zaraz zaczniesz rzucac teskami typu 'Hail' ?
Jak dla mnie to eot.
_________________
yy Ja tylko tak na chwile ....

 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 10:14 am   

nie, Turin już dawno nas uświadomił, że to jest "hi Hitler", więc nie przekręcaj ;)
_________________
 
 
 
gacu$
Wisienka


Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 70
Skąd: północny wschód
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 1:49 pm   

matrix cóż za elo hipa he opowy diss ;]
_________________
...light contact .
 
 
 
croix
Wisienka


Dołączył: 20 Mar 2005
Posty: 41
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 3:10 pm   

matrix zamknij ryj gnojku i nie skacz do starszych bo ktos Ci moze krzywde zrobic i patrze ze nic innego nie umiesz wymyslec tylko zapodajesz cytaty z filmow lamusie ...
i wyjaśnia wszystko Vitez ... :D podstawowke juz mam za soba
 
 
 
Matrix^^
Jabłuszko


Dołączył: 26 Lut 2005
Posty: 578
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 3:23 pm   

croix jesli podstawowke mas zasoba to przynajmnie powininienes z przymruzeniem oka spojrzec na to co napisalem ale bylem tak wkurwiony , ze nie moglem sie powstrzymac :oops: ale ludzie wiecej szacunku dla mlodszych....gacus to nie tak jak myslisz...ming spojrz na prawde na te forum to napewno nie dorasta do piet temu co bylo 3/4lat temu.....jak dla mnie jest koniec tematu piszcie o wakacjach jesli ktos chce mi nawrzucac to piscie na gg mnie i tak to nie obchodzi

8604638 dla chetnych :?
_________________
zw^matrix
 
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 4:07 pm   

hm...dziwne ..jako osoba przygladajaca sie temu forum od paru ladnych miechow uderza mnie jedno(tzn chyba najmocniej :wink: )...wiekszosc topicow po ok. tyg lub mniej konczy sie klotnia- i po jaka cholere?...nie lepiej sobie normalnie jak ludzie ponawijac? bez nerwow i na spokojnie..a nawet jak ktos nas wkurzy-to przeciez napisanie kilku linijek chyba nie pomoze ..bo niby jak?(w takich sutuacjach polecam worek treningowy-dziala)
..czasem lepiej odpuscic(ale nie caly czas of korz :wink: )..

a tak btw-zanim powstalo to forum chyba glownym miejscem gdzie mozna bylo sobie pogawedzic ( oprocz starego dobrego icq :wink: ) byly ksiegi gosci na roznych stronkach klanowych-nie wazne jaka ksiega i jakiego klanu...zawsze byla jedna zasada-troche szacunku....i bylo git..1 rzecza jaka robilem po wejsciu na swoja stronke DV byla zawsze ksiega..i fajnie bylo zobaczyc kilka nowych postow..zawsze spoko

ps-ja nikogo nie krytykuje i nic nie narzucam bron boze...ale wymagacie od matrixa szacunku itd itp- a takie mam pytanko...czy Wszyscy jak mielismy 15 lat to bylismy tacy dojrzali i swietnie sie wyslawialismy?..szczerze watpie-znam to z autopsji :wink:trzeba troszke czasu

ps2-pyz ja go nie bronie :) a nawet nawet jesli to dla Ciebie tesh znajde czas :wink:
_________________
[DV]eddie ... endless ;)

http://devilsklan.w.interia.pl
 
 
 
ziomek
[Usunięty]

Wysłany: Sro Cze 08, 2005 4:36 pm   

matrix dzieki :wink: dzieki tobie mnie sie nie czepiaja :D
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 5:20 pm   

Cytat:
ziomek:
matrix dzieki :wink: dzieki tobie mnie sie nie czepiaja :D

ale zwyłem (c) kala
_________________
 
 
 
szczekus
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 128
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 6:25 pm   

jesli chodzi o wczesniejsze rozmowy to moim zdaniem dziala tu grupa "trzymajaca waldze" :] czyli starzy fajni madzry i jeszcz ewc :) ktorzy sie nie licza z noobami i z osobami ktore sa nowe i dlatego mamy tu pokaz braku szacunku dla matrixa .... ja tam go lubie i nie widze jakis tam glebszych zastrzezen w nim ...... ale jest dobrze ;)

a co do wakacji : to plaza , plaza , plaza , kosz , rowerek , warcraft 3 frozen throne , przyjaciele , kuzynki z mazur na 2 tygodnie ;) , na wies do "wujkow itd" , q2 ctf , q2 tdm , q2itdm , q2jump , q2basketball i koniec wakaci ... to pa
_________________
eeee......... a nie wazne
 
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 8:23 pm   

Matrix... wiem.onet.pl - fajne słowa są tu... np. (...)
Albo chuj! Dam Ci spokój.
Powiedzmy sobie cześć koledzy ; ppppp
_________________
[;
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 8:50 pm   

Cytat:
hm...dziwne ..jako osoba przygladajaca sie temu forum od paru ladnych miechow

Oj to krociutko.

Cytat:
...wiekszosc topicow po ok. tyg lub mniej konczy sie klotnia- i po jaka cholere?

Nie "po jaka cholere" a "dlaczego" - odpowiem ci - srednia wieku :roll: .

Cytat:
a tak btw-zanim powstalo to forum chyba glownym miejscem gdzie mozna bylo sobie pogawedzic ( oprocz starego dobrego icq :wink: ) byly ksiegi gosci na roznych stronkach klanowych


Tyle ze to forum powstalo ok 1999 roku jeszcze na roznych starych serwisach ctf (nie pamietam ale domene ctf.pl to chyba od dawna nasza scenka ma) i tylko formy graficzne i skrypty do obslugi forum/portaliku sie zmienialy (no i ekipy).

Cytat:
ps-ja nikogo nie krytykuje i nic nie narzucam bron boze...ale wymagacie od matrixa szacunku itd itp- a takie mam pytanko...czy Wszyscy jak mielismy 15 lat to bylismy tacy dojrzali i swietnie sie wyslawialismy?..szczerze watpie-znam to z autopsji


Ja zaczalem bluzgac dopiero na drugim/trzecim roku studiow (20/21 lat) :roll: .

Cytat:
a nawet nawet jesli to dla Ciebie tesh znajde czas :wink:


TEŻ żżżżżżżżżżż . Nienawidze slangu w stylu "yo ziomek, yak she tschuyeesh, pokleeekamyy" :?
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 10:01 pm   

Cytat:
Matrix
Cytat:
spojrz na prawde na te forum to napewno nie dorasta do piet temu co bylo 3/4lat temu....


zgadzam sie w 100%, a w wiesz dlaczego, bo bylo mniej takich jak Ty o ile wogole byli.

btw. Dziwne myslalem ze dzien dziecka trwa tylko 24 godz.
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
WoLF
Jabłuszko
pEaCe!


Dołączył: 23 Sie 2004
Posty: 548
Skąd: Świdnik-=7=-
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 10:10 pm   

:wink: ...Vitez Gratuluje... heh..nie wiem jak Ty to zrobiles....watpie zebys zaczal bluzgac w wieku 20 lat :shock: no ale jesli tak mowiz..to pewnie tak jest...szacunek :o

P.S..ej no nawet "kurde" nie powiedziałes...albo "cholercia"..albo "kurka wodna"?..achh..złote dziecko ;p
_________________
Is it cuz they like my gangsta walk?
Is it cuz they like my gangsta talk?
Is it cuz they like my handsome face?
Is it cuz they like my gangsta ways?
Whatever it is, they love it :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.61 sekundy. Zapytań do SQL: 14