Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Vitez
Autor Wiadomość
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pon Cze 06, 2005 6:13 pm   

zakładam organizacje "dajcie spokój Vitezowi"... kto chce dołączyć? :-)
_________________
 
 
 
Joseph
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 170
Skąd: Świdnik
Wysłany: Pon Cze 06, 2005 10:45 pm   

Ja tam jestem tolerancyjny... ale za tego bana [bo stałem z dociem 5 sekund i osłabiałem team] nie daruję ;)

Jestem na 'nie' :P
_________________
Joseph
 
 
 
zippo
Wisienka


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 7
Skąd: Pruszkow/NYC
Wysłany: Pon Cze 06, 2005 11:39 pm   

z samego faktu ze jest z Wawy to jako znak solidarnosci sie przylacze :D ale dalej bede sie czepial jego wychodzenia z teamu pod pretekstem "brak tp" :P
_________________
Chujnia Panie Popiolek, normalnie chujnia!
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Cze 07, 2005 11:07 pm   

Cytat:
Ja tam jestem tolerancyjny... ale za tego bana [bo stałem z dociem 5 sekund i osłabiałem team] nie daruję ;)

Jestem na 'nie' :P


Jak sie w koncu nauczysz ze sie gra a nie sra , bo sra to sie na specu to nie bedzie wiecej banow .
Proste.
A nie "bo mialem telefon" , "bo zawiazywalem sznurowke" , "bo mi chomik zjadal prace domowa" , "bo mamusia na kluski zawolala" , "bo mi kolega laskę robil" - i stoja takie mendy, nie graja a team w dupsko dostaje bo niby jest 6/6 ale co z tego gdy 3 na respawnach stoi i w dupie se grzebie :?
Nie mozesz chwilowo grac - won na speca... chyba ze jestes taka lama ze ci punktow/techa szkoda... no ale wtedy wiadomo co mozna o poziomie twojego teamplaya powiedziec jesli zal ci techow/punktow a nie teamu :roll:

Jest na szczescie idle time (znaczy wywala na speca za idlowanie, a na XS nawet z serva kopie)... ale zaaaa dluuuugiii czas ma ustawiony (5 minut?) i w tym czasie drugi team dawno moze zdazyc wygrac (co nie jest trudne przy np wlasnie 6/3).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
szczekus
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 128
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 5:20 pm   

bosq vitek q2 to ejst stara juz nudna gra wiem ze masz pewne "moce" dzieki ktorym czujesz sie bogiem i lubisz wywalac ludzi z serva gorszych od siebie ( malo taki jest ... ) ale daj ludziom pograc bo watpie zebys na xs4all takie szopki odpierdzielal .... daj ludziom pograc
_________________
eeee......... a nie wazne
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 6:13 pm   

po 1. każdy admin jest posądzany o wywalanie ludzi bo obrywa po dupie
po 2. ludzie LAMIĄ w chuj i WIELU z Was bardzo często ma ochote ich wywalić, ale nie ma takiej możliwości...
po 3. BARDZO DOBRZE, CHWAŁA MU ZA TO I W OGÓLE.. co się tylko da, za to, że tępi lamerie
po 4. jak Ci nie odpowiada admin servera to z niego nie korzystaj
po 5. mam już serdecznie dość płaczu "ten zły, tamten niedobry" ... takie topici będe wypierdalał do obory

dziękuje za uwage.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.53 sekundy. Zapytań do SQL: 12