Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kribol
Nie Mar 11, 2007 12:58 am
Klient poczty, progz do likwidacji spamu
Autor Wiadomość
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Pią Cze 17, 2005 4:38 pm   Klient poczty, progz do likwidacji spamu

Od dawien dawna używam outlooka z regułami wiadomości - śmieci ale chyba czas to zmienić. I tu pytanie do was co polecacie


Kod:
Do odbierania poczty używam [nazwa programu]
Używam go bo [argumenty ;d]
Wkurwia mnie Spam.
Mój klient ma/niema antyspama.
Jeżeli nie ma to do wywalania spamu używam [nazwa progzu + krootki opis]


Jeżeli używacie przeglądarki www do oglądania mejli i serverowego antyspamu to nie piszcie ;d
_________________


 
 
 
zippo
Wisienka


Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 7
Skąd: Pruszkow/NYC
Wysłany: Pią Cze 17, 2005 9:02 pm   

Do odbierania poczty używam The Bat! 3 Pro Edition
Używam go bo: Bo ma wiecej opcji niz Winda bledow i nie mam nic wspolnego z Bill'em G.

Wkurwia mnie Spam.
Mój klient ma antyspama.(w standardzie cos tam jest )
Jeżeli nie ma to do wywalania spamu używam :
Wtyczka do nietoperka ASP ... mi wystarcza ... podstawowe opcje (zeby zrozumiec zaawansowanie nigdy nie mialem zaciecia) prosta konfiguracja instalacja itd ... w sumie na ustawieniach standardowych mi ladnie filtruje mejle ... na poczatku trzeba poklikac pare razy i wskazac ze takie mejle ma klasyfikowac do smieci i w sumie juz ... ja wybredny nie jestem i nie lubie spedzac 5h nad progsem zeby mi all ladnie dzialalo wiec Bat + ASP + 5 min = 0 spamu (narazie mam to przez 3 miechy i moze 2 spamy mi przeszly)
_________________
Chujnia Panie Popiolek, normalnie chujnia!
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sob Cze 18, 2005 9:45 am   

ja używam pine, spam mi wycina amavis, bogofilter i rbl, virusy wycina mi clamav.. jak jakiś spam się przeciśnie to najczęściej opisany jest spam i mój pine automatycznie przerzuca go do mojego ukochanego folderu trash-mail.. :)
_________________
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Sob Cze 18, 2005 12:18 pm   

Kiedys The Bat, ale od jakiegos roku tylko Thunderbird. Do spamu sobie sam porobilem filtry i narazie nie mam problemow, inna sprawa, ze mi malo spamu przychodzi, ale jak sie ma konta na onetach i innych weak portalach to sie nie dziwie.
Thunderbird to generalnie dobry program do poczty, przynajmniej jak dla mnie. Ma wszystko co potrzeba + setki bajerow do poustawiania ( jak ktos lubi poklikac ^^ ) i jak narazie nie mam na co narzekac. Jeszcze dla kogos plusem moze byc to, ze jest to darmowy program :/
Tak wogole to ostatnio coraz czesciej uzywam Gmaila i niestety ku twojemu niezadowoleniu przez www + gmail notifier. Gmail rzadzi, zero spamu ( jak cos przychodzi to odrazu znika ), szybko dziala i gmailhost na maly ftp. Google pwnz.
_________________
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Sob Cze 18, 2005 1:38 pm   

Gmail, ta .. dobry jest, ale ma niezle opoznienia w wysylaniu/odbieraniu wiadomosci z interii i o2 .. Jeshcze irytujacy jest fakt, ze nie mozna wysylac pliku .exe, bo gmail mysli, ze to jakis potvor ;) Tak wiec, sa pewne wady ..
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Cze 18, 2005 2:55 pm   

Cytat:
Jeshcze


Nie "jeshcze" a "jeshtsche" ;) .

Ja uzywam: Outlook Express+OE QuoteFix+Norton AntiSpam (mam caly pakiecik Nortona - wygodne i skuteczne cholerstwo :) ).
Oraz rowniez gmail+gmail notifier - skuteczny antyspam choc czasem za skuteczny (trzeba czasem zajrzec do skrzynki spam i odznaczyc niektore wiadomosci;))... aha - ja jakos nie mam problemu z przesyleniem execow przez gmail :roll: .
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Sob Cze 18, 2005 6:17 pm   

ja sobie chętnie oblukam thunderbirda bo lubię mozille ;p

p.s misia pysia miała problem z exe bo wysyłała koniki :]
_________________


 
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Sob Cze 25, 2005 9:47 am   

gmail forever.

Uzywalem trzech najlepszych klientow poczty, czyli: pine, The Bat!, Thunderbird (w pracy caly czas uzywam)... i gmail ich wymiata... mimo ze to webmail.. ale z jakim interfejsem!

No ale jezeli chodzi o standardowego klienta to jednak Thunderbird jest the best. Ma wtyczki i swietna obsluge IMAPa, a to mi do szczescia wystarczy (przynajmniej w robocie).
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.61 sekundy. Zapytań do SQL: 14