Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Ilość graczy na coolnecie
Autor Wiadomość
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto Cze 21, 2005 6:58 pm   

a czego oczekiwałeś po zielonym ogrze? :-P
_________________
 
 
 
ShreK
Wisienka

Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 38
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Cze 21, 2005 8:04 pm   

Prezes_Kiler jesli chcesz cos dodac to dodaj, nie krepuj sie :P
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Wto Cze 21, 2005 9:30 pm   

A za co Cie zbanowal? :-)
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 12:50 am   

BUEHEHEHEHEHHEHEHHE O JEJU JA DZIS NAWALONY ALE TO CO PRZECZYTALEM TO KOMEDIA :D
PS. PECH ?
_________________
--------
 
 
 
ShreK
Wisienka

Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 38
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 2:10 am   

za co?? tego chyba on sam nawet nie wie! ale moze za to, ze jemu matka nie obciagnela. a moze za to, ze pies nie mial ochoty dac mu dupy. a moze po prostu wyskoczyl mu na dupie kolejny pryszcz. chuj go wie, jaka byla przyczyna.
 
 
 
d3
Wisienka


Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 25
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 7:15 am   

shrek luzzzz
_________________
Sono un nomo Libero, Sempre
 
 
ShreK
Wisienka

Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 38
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 7:59 am   

d3 podaj mi choc jeden powod dla ktorego mialbym wyluzowac??
nic do tego czlowieka nie mialem, az do wczoraj. kiedy to zupelnie bez podstawnie dostalem kicka i bana na jedna mape z servera. po powrocie, zapytalem sie, jaki byl powod. to uslyszalem: "zamknij sie i graj". wiec odpowiedzialem: "glupia parowa". no i kolejny kick, no i ban na dluzej. dlatego teraz kiedy tylko bedzie okazja, napisze kilka cieplych slow o nim. przeciez na serverze sobie nie pogadasz, bo zaraz kicka dostaniesz. to jest jedyne miejsce. aha, z gory wszystkich przepraszam jesli kogos urazaja moje slowa, ale one sa kierowane tylko do tego pajaca Viteza. pozdro :)
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 8:06 am   

dla takiego, że za takie teksty łapie się bany -- żółta kartka, next wtopa ban.

p.s.
"gdy złapią Cię za ręke na kradzieży, mów, że to nie Twoja ręka.." -- co nie shrek? :)
_________________
 
 
 
ShreK
Wisienka

Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 38
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 8:14 am   

daj spokoj pyz. w nocy wszedlem na coola, no i wszystko bylo oki, czyli moglem grac. nawet z adolfem i spolka sobie pogadalem. teraz wchodze, no i znowu ban! no i jak tu sie nie zdenerwowac?? ten dzieciak, nawet nie potrafi odpowiedziec, jedynie ucieka sie do takich glupich zagrywek. to jest zalosne!!! domyslam sie, ze teraz dostalem full bana pewnie.

PS. trzeba najpierw krasc pyz :P
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 8:53 am   

Wiesz Shrek... zanim zaczniesz na kogos bluzgac upewnij sie ze bluzgasz wlasciwa osobe, bo inaczej mozesz wpierdol za niewinnosc dostac.
Inaczej: to ze Vitez jest na serwerze nie oznacza automatycznie ze to Vitez ci krzywde zrobil (chyba ze potrafisz to udowodnic a nie bluzgami pokazujesz jakies swoje widzimisie) i wbij to sobie do durnego lba zanim ci Vitez naprawde krzywde zrobi (np naprawde zacznie cie scigac i banowac - za nieuzasadnione bluzganie na niego).
Chcesz naprawde bym kilka razy dziennie sprawdzal czy cie nie ma na servie i banowal jak zobacze? Czy grzecznie przeprosisz za nieudowodnione, nieuzasadnione oskarzenia i bluzgi?
No jak bedzie? Wojna czy pokoj?
Bo mnie juz naprawde zaczynaja wkurwiac te niczym nie poparte bluzgi i oskarzenia cwaniaczkow na mnie - ledwo pojawiam sie na servie, ktos wylatuje a pozniej defaultowo na mnie - odpierdolcie sie i najpierw udowodnijcie ze to ja, chyba ze naprawde chcecie bym byl to ja :twisted:

Ogolny hint - zacznijcie sobie po prostu grac a nie szukac okazji do zaczepki, bluzgow i ogolnego pierdolenia o dupie Maryny :?
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 9:14 am   

wchodze sobie na ctf.pl patrze na moj topic i mysle .. - o kurwa 4 strony juz? co jest... - noto mam odpowiedz :? kolejne klotnie...

Vitez..a ja mam taki pomysl-ja nic nie mowie ze to Ty zbanowales Shreka-nie wiem tego..i nawet wole nie wiedziec...ale jezeli jakies gowno sie pod ciebie podszywa i banuje ludzi to nie dalo by sie naprzyklad jakos ustawic na serwie czy jakos w inny sposob zebys tylko Ty mogl wchodzic jako "Vitez" lub "[TIC]Vitez"..czy moze pod jakims innym nickiem ktorego nieznam..?-moze wtedy mialbys tego kogos kto sie podszywa z glowy i troche spokoju...a pewne klotnie same by sie rozwiazaly...

tak sobie tylko pomyslalem

ps-kutfa to mial byc topic o ilosci graczy ... ech :wink:
_________________
[DV]eddie ... endless ;)

http://devilsklan.w.interia.pl
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 9:18 am   

Vitez, vote yes, agree i w ogóle :>

p.s.
no kurde, -1 gracz z racji bana to też na temat, prawda? :)
_________________
 
 
 
ShreK
Wisienka

Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 38
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 9:27 am   

chcesz dowodu, to prosze

http://geddo.fm.interia.pl/skrinek.jpg

to bylo chwila przed tym, jak zostalem pierwszy raz wywalony z servera. ja tam widzie tylko jedna osobe, ktora ma admina!

ale mniejsza o to, po powrocie (bo to byl level ban, czy jak mu tam), pytam sie jaki powod. a po chwili kolejny kick i ban. w nocy niby moglem grac. a rano ban. przed chwila gralem sobie na innym zagranicznym serverze, no i next ban po ilus tam minutach gry. Wiec jedno krotkie szybkie pytanie. Rzniesz glupa czy nim jestes??

PS. A jesli sie ktos pod Ciebie podszywa, to juz nie moja wina! Ja pisze o tej osobie z ktora mi dala kicka i bana.

PS2. Mowisz, abysmy zaczeli po prostu grac a nie szukac okazji do zaczepki. O ile nie wiesz, to wczoraj wlasnie ja sobie po prostu gralem. Nic nie pisalem, nikomu nic nie zabieralem, nikogo nie zteleportowalem (pozdro ZiBO :wink: ). No a ktos mnie wywalil. A ten ktos mial nick: [TIC]Vitez!!!
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 10:26 am   

FLAME FLAME :D ihhhaaaaaa ;>
_________________
--------
 
 
 
Matrix^^
Jabłuszko


Dołączył: 26 Lut 2005
Posty: 578
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 10:59 am   

Nie no vitez złapali Cie :D ..teraz pyz bedzie mowił , że to nie on i tak bedzie w koło :?
_________________
zw^matrix
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 12