Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
lf4 i 10
Autor Wiadomość
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw Cze 30, 2005 12:14 pm   lf4 i 10

chlopaki .. nie wiem czy zauwazyliscie ale ja juz naprzyklad nie pamietam kiedy trafilem na cool'u q2ctf1.. w kolko klepane jest lf4 i 10... no przecierz to uz przesada ... przychodza te dm suki na ctf i z ctf robia sobie team dm ... no mnie juz chuj szczela .... zlikwidumy ta mape albo ograiczmy ja w jakis sposob.. albo cokolwiek zeby szlo chociarz czasami zagrac w tradycyjnego ctf ... prosze o przemyslenie mojej powyzszej flustracji :) pozdro!
_________________
Do kasacji :>
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Czw Cze 30, 2005 12:40 pm   

Hehe. Rok temu juz pisalem, zeby te mapy wypierdolic z servera w pizdu, ale wtedy wszyscy plakali jak male dzieci, ze musza byc jakies 'male i szybkie' mapy na serverze. Wszyscy narzekali na klasyki, ze sie przejadly, to teraz macie... lf4, lf10 caly czas w kolko, bez przerwy ;D Zwalanie winy na ludzi z DM jest bez sensu, bo oni malo kiedy chca zmieniac mapy. Zmieniaja je noskille, ktore na innych mapach sobie nie daja rady, gdzie jest wieksza powierzchnia, gdzie trzeba celowac i kontrolowac quada / ps / armory. Lf10 i lf4 to luzne mapki, gdzie wystarczy strzelac przed siebie i napewno ktos kiedys padnie. No i oczywiscie mozna pocwiczyc na nich refleks, jak to Grzdyl lubi robic :D
Mnie to osobiscie nie irytuje, czasami jedynie wkurwia :) Dlatego tez wogole nie przesiaduje na serverach ( chyba ze dobra ekipa na specu ), bo po co sie meczyc na zalosnych mapach. Wole wpasc na q2ctf1-2, zlac bande nobow i miec wewnetrzna satysfakcje, ze pomimo takiej przerwy nadal rzadze :D
Jedyny sposob na te mapy, to banowac ludzi ktorzy na nie votuja. Wtedy nie bedzie problemu.
_________________
 
 
 
Killer
Śliweczka


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 328
Wysłany: Czw Cze 30, 2005 12:53 pm   

Buehehe, ja tych map wogole na dysku nie mam i mnie wypierdala jak sa grane wiec nie mam problemu :P Wchodze jak jest grana mapa co ja mam na dysku i gitens... Ale macie problemy buehehe
_________________
-=[ Panic Fear Makers ]=- and -=[ Slaves of Pain ]=-

Powrót do kolebki...
 
 
ShreK
Wisienka

Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 38
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Lip 01, 2005 8:43 am   

no problem kumanus masz nie z tej ziemi :lol:
ja tam nic nie mam do tych mapek, sa fajne szybkie. no i czasami mozna sobie na nich pograc. jedynie zniemilbym to, aby na lf4 byl quad. wtedy ta mapka bylaby bardziej atrakcyjniejsza :D . a moze tez ktos pokusi sie dorzucic quada do lf10, wtedy dopiero bylby wypas (proponuje na sam srodeczek, zamiast rakietnicy) :wink:

PS. a jesli chodzi o votovanie, to skoro przechodzi to znaczy, ze ludzie lubia te mapki, mam racje? wiec skoro wiekszosc chce na nich grac, to nie widze problemu!

PS2. jesli juz naprawde chcecie rozdawac bany :P to moze takim osobom, ktore wchodza na server. mapa im sie nie podoba, no i daja "vote yes na ...". nie patrzac, na innych co sa dluzej od niego na serverze i graja sobie milo w obecna mapke! lub tez w przypadu masy ludzi na serverze, a tu nagle jakis kaleka poddaje glosowaniu mapke np. lf10. ludzie wola ta lf10 bardziej niz obecna, to glosuja. a pozniej trzeba potykac sie o swoich zawodnikow (bo jest 8 w druzynie) :?

PS3. dodajcie wiecej mapek do grania, no i bedzie wiekszy wybor. a co za tym idzie, moze ludziskom inne mapki sie spodobaja, no i nie bedzie problemu :P .

PS4. Kumanus zastosuj sobie rade killera, no i bedziesz mial problem z glowy :P
 
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Pią Lip 01, 2005 1:57 pm   

gram w ctf bo mnie kreci, dm w ogole nie interere, a lf4i10 to jets praktycznie dm, ale czasem idzie pograc ... ale nie jak idzie mapa (normalna, typowy ctf) a zaraz po niej lf4 i 10, potem moze 1,2 normalne mapy i znowo lf4 i 10 i tak w kolko caly dzien ... moze map lista temu winna ale kazde zmiany takie jakie przechodza (vote) to 90% lf4 badz 10. no korwa kiedy ja w ctf'a bede mogl pograc.. w ostatnim miesiacu nasilam swoja gre na servach i moze (bez kitu) z 4 razy udalo mi sie trafic q2ctf1,2 a to przecierz lubiane mapy. no korewa cos jest nie tak... chcialbym przekonac was do powrotu na old ctf i old mapy chociarzby czesciowo...
_________________
Do kasacji :>
 
 
ShreK
Wisienka

Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 38
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Lip 01, 2005 7:17 pm   

hehe, ctf 1 i 2 juz nie sa tak bardzo lubiane. dzis np. zaladowalo ctf1, no i zostala mapa przeglosowana przez lf10 :) , wiec zapomnij. sporo ludzi lubi te mapy, no i trzeba sie z tym pogodzic :P
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Pią Lip 01, 2005 8:32 pm   

gdy sie ma admina nie trzeba sie z tym godzic =], szkoda ze nie mam..
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
Nuclear
Śliweczka


Dołączył: 30 Lis 2003
Posty: 358
Skąd: Rosyjskiej wiochy
Wysłany: Pią Lip 01, 2005 10:22 pm   

Cytat:
Shrek: a moze tez ktos pokusi sie dorzucic quada do lf10, wtedy dopiero bylby wypas (proponuje na sam srodeczek, zamiast rakietnicy) :wink:


Taka mapa juz jest zrobil ja Inch z naszego klanu, na stodku zamiast rakietnicy quad, a rocket launchet przeniesiony pod okienko na srodku i sie fajnie gra na niej 1 v 1.

A co do map to juz milion razy proponowalem dołozyc kilka, ale oczywiscie tacy ludzie jak adolf który nie gra prwie wcale czy kilku innych staruszków ctfa zaraz sie smieja, że mowe mapy to jedynie se moge dorzucic na ten "smieszny serwerek xm" jak to kiedys mi mówił adolf i pyz i ktos tam jeszcze, a nawet nie wiedza jakie to sa fajne i grywalne mapy. Bo ludzie sa ograniczeni i boja sie zmian...

EDIT: lf10 i 4 tez mnie nudza
_________________
http://xm.ctf.pl/ ||| IRC #x|M on quakenet |||
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pią Lip 01, 2005 10:32 pm   

A ta przerobiona lfctf10 to pewnie na tym smiesznym serverze x|m tylko jest ? ;D
Wogole nie rozumiem czemu ja sie pojawiam w twoim tekscie, przeciez nie jestem adminem zadnego servera i na zadnego admina wplywu nie mam. Wyrazam tylko swoje zdanie, a to ze nie lubie dziwnych map ( nie mowie ze nie lubie innych, ale akurat wiekszosc propozycji byla slaba ) to nie moja wina. Juz dawno temu proponowalem wrzucic digital i destiny na servery.. i co ? Nie ma ich do dzisiaj. Wiec czuje taka sama bezsilnosc wobec adminow jak ty hehe.
_________________
 
 
 
Z-Factor
Wisienka


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 33
Skąd: w-wa
Wysłany: Sob Lip 02, 2005 10:29 am   

powiem tak: jest jak jest, ale moze byc lepiej!
problemem nie sa grane mapy, problemem nie sa voty na DMowe mapy,
nawet problemem nie sa DMowe mapy grane w kolko.
(w koncu rasowi CTFowcy nie zhanbia sie, i nie wejda na jakies rail areny
i inne shity. a raila trzeba pocwiczyc, co nie ;) )

tak naprawde problemem sa fejki ...

ja wiem, ze CTF z samej natury nie jest prosty, gra zespolowa
jest cholernie trudna, i autentycznie wymaga to wysilku intelekualnego,
caly zespol musi grac jak jeden organizm, rzeby wygrac.
a z reszta, co ja tu Wam bede pierdolil, sami najlepiej wiecie jak jest.

natomiast jak jakies pizdeczki z DMa masowo wchodza na CTFowe servery,
i robia tu co chca, to cos jest nie tak !
ostatnio CTF jest zdominowany przez niedobitkow z DMa (tu powoluje sie
na ludzi, ktorzy wiedza ocb.)

jedynym ratunkiem jest grac pod swoja prawdziwa xywa. i nie ma innego rozwiazania.

nie ma sie czego obawiac, wiadomo, ze kazdy ma lepszy i gorszy dzien,
po chuj (za przeproszeniem) fejkowac ??? no naprawde po jaki chuj to robic ?

osobiscie wole wiedziec, ze np. gram z, albo przeciwko np. NN3
i wtedy gra staje sie fajniejsza.

i imho tu wlasnie tkwi potega CTFa !, a DMowcy niech sie pierdola !!
bo szczeze wierze, ze CTFowcy zaczna grac pod swoimi xywami i kazdy bedzie wiedzial
kto jest kto. i w koncu wylapie sie tych samolubnych DMowcow, i wypierdoli na zbity pysk !
CTF to CTF !! gramy razem ! a DM WON !!!!

ZF
_________________
^
Z-Factor
_____________________________________________________________________________________
"sztuka jest jak gowno, tego sie nie rozumie to sie czuje"
 
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Sob Lip 02, 2005 12:28 pm   

powino nie byc vote.... krotka maplista w miare rozsadnie ulozona i hoj, jak ktos ma ochote pograc w q2 to bedzie gral na wszystkim, a jak nie to mozna przecierz poczekac 20 min i zrobic sobie kawe loda etc :)
Czy ta dyskusja ma sznase cos zmienic ? czy trzeba robic ankiete czy korwa co trzeba zrobic... niech ktos mnie oswieci... (fakt istnienia orlana pomijam to na koniec) pozdro1234
_________________
Do kasacji :>
 
 
omen
Śliweczka
VISCA el BARCA!


Wiek: 37
Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 413
Skąd: ze sromU ,)
Wysłany: Nie Lip 03, 2005 2:37 pm   

e tam ;)
sorry za offtopic ale potrzebuje cd-keya/cracka do norton antivirus 2oo5 ;)

pozdro.
_________________
LC !
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Nie Lip 03, 2005 10:21 pm   

Nuc, Ty jednak masz nasrane, żalisz się jaki to ja niedobry, a w momencie gdy pojawiam się na servie na d'bry napierdalasz krzywe teksty do mnie, w momencie gdy nawet nie odezwałem się do Ciebie (i nie miałem zamiaru, ale teraz ręce mi opadły po Twoim poście).. Chłopczyku, ja rozumiem, że masz kompleks małego penisa, że próbujesz zaistnieć na scenie ctf, że starasz się być wielki, ale szczerze to mnie to pierdoli, na początku sam siebie skreśliłeś, narobiłeś sobie opini i taką opinie masz, by ją zmienić to musisz popracować nad tym, a nie walić żale, bo to nie jest "wybacz mi" ani "urzekła mnie twoja historia".. chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych poważnie, a jak nie to wypierdalaj z żalami na swojego biedny-smutny-malutki-nuczek.blog.pl /cry

[edit]
ZF, obecnie 3/4 polskiego CTFa to "el0 ziomki" ;) reszte sobie dopowiedz.
_________________
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Nie Lip 03, 2005 10:46 pm   

e?
_________________
--------
 
 
 
Killus
Wisienka

Dołączył: 22 Cze 2005
Posty: 8
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon Lip 04, 2005 6:46 am   

[quote="szyna^"]e?[/quote]

e2?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.9 sekundy. Zapytań do SQL: 13