Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kribol
Nie Mar 11, 2007 12:59 am
co Wy na to ?
Autor Wiadomość
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Nie Lip 03, 2005 5:26 pm   co Wy na to ?

http://wiadomosci.gazeta....00,2801237.html

jestem ciekaw opinii towarzystwa...
_________________
[DV]eddie ... endless ;)

http://devilsklan.w.interia.pl
 
 
 
Vea
Śliweczka


Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 147
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pon Lip 04, 2005 6:13 pm   

n/c

Cytat:
Szef bawarskiego MSW Günter Beckstein (CSU), który był gościem zjazdu Ślązaków, powiedział, że pamięć o cierpieniach Niemców nie oznacza relatywizacji niemieckiej winy. - Dlatego wypędzenie Ślązaków z ich historycznej ojczyzny jest zbrodnią przeciwko ludzkości i ciężkim bezprawiem - powiedział. Poparł też szybkie zbudowanie w Berlinie Centrum przeciw Wypędzeniom.


Biedni niemcy nacierpieli sie przez nas... ah Ci zli Polacy... ;f
_________________
"Wants to be a hunter again
wants to see the world alone again
to take a chance on life again
so let me go"
 
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 8:18 am   

dziekuje za wypowiedz Pani Justyno... :wink:

reszta nie chce dyskutowac-trudno
_________________
[DV]eddie ... endless ;)

http://devilsklan.w.interia.pl
 
 
 
Vea
Śliweczka


Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 147
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 11:53 am   

reszta nie wie o co chodzi ;P
_________________
"Wants to be a hunter again
wants to see the world alone again
to take a chance on life again
so let me go"
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 12:01 pm   

Reszta ma gdzies takie newsy.
_________________
 
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 12:14 pm   

i wlasnie dzieki takiemu zainteresowniu w tym zalosnym kraju jest jak jest.. :?
niewazne
_________________
[DV]eddie ... endless ;)

http://devilsklan.w.interia.pl
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 12:38 pm   

Hehe, niezle. To ze tutaj nikt sie tym nie interesuje, to wcale nie oznacza ze wszyscy zlewaja. To jest forum o ctf i tematy polityczne zawsze beda mialy zerowa popularnosc.
Wogole dlaczego piszesz ze zyjemy w zalosnym kraju ? Zalosni to sa ludzie, ktorzy glosuja na czerwonych, a ze jest ich wiekszosc ... na to nic nie poradzisz, chyba ze ponownie wprowadzimy komory gazowe na uzytek publiczny ;D Hitler powinien byl dokonczyc swojego dziela, wtedy nie musialbys sie martwic takimi blachostkami ;)
Mamy dopiero parenascie lat demokracji, wiec nie mozesz wymagac od ludzi zeby sie wszystkim interesowali. Niektorzy nie potrafia jeszcze tego zrozumiec, ze sami maja wplyw na to co sie dzieje w tym kraju. Ale co sie dziwic, postkomunistyczna horda musi wymrzec ;D
Wpierw trzeba zmienic ten smieszny rzad, a dopiero potem mozna sie zajac problemami ziomali :)
_________________
 
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 12:52 pm   

wiem ze jest to forum o ctf..ale to jest dzail pogawedki wiec chcialem pogawedzic z ludzmi troche na inny temat-zobaczyc co ludzie o tym mysla..moze zrobic jakas mala dyskusje na poziomie :wink: ..nie wyszlo

Cytat:
Wogole dlaczego piszesz ze zyjemy w zalosnym kraju ?


Adolf...jesli mi powiesz ze ten kraj jest normalny,obowiazuja w nim jakies normy poza tymi oficjalnymi ustalonymi przez prawo a ludzie sa przyjazni dla innych-to Ci nie uwierze...i nie mowie tu o utopii-takie kraje istnieja..polecam skandynawie NP. ..to inny swiat(odrazu mowie nie zamierzam tam wcale wyjezdzac gdyby ktos walnal-to spier*** tam ;p )

Cytat:
Hitler powinien byl dokonczyc swojego dziela, wtedy nie musialbys sie martwic takimi blachostkami ;)


drobna przesada :wink:
ps-blachostka to by byla to wtedy gdyby nie dotyczylo to miejsca w ktorym zyje..a przynajmniej nie bylo bylo to tak bezposrednio wazne


Cytat:
Wpierw trzeba zmienic ten smieszny rzad, a dopiero potem mozna sie zajac problemami ziomali :)


ze tzreba zmienic to sie zgadzam jak najbardziej-alenie mozna zmienic rzadu jezeli nie wiemy co dzieje sie w naszym kraju oraz krajach sasiadujacych-bo..na jakiej podstawie?...wlasnie poto gazety zeby riozwijaly w nas chec poznania tego calego otavczajacego nas burdelu .. i oduczaly nas obojetnosci
_________________
[DV]eddie ... endless ;)

http://devilsklan.w.interia.pl
 
 
 
Blade 
blady


Wiek: 38
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 129
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 1:26 pm   

Adi nie pisz ze Hitler powinien dokonczyc swojego dziela bo smieszne to jest :/ A wiedz ze moja babcia byla w obozie i to wcale nie jest blachostka...
A wracajac do tematu to, ze teraz jest jak jest zawdzieczamy ruskom, ktorym tyle lat lizalismy dupy. Przeciez w Katyniu zginela prawie cala inteligencja lekarze, prawnicy itd. I teraz widzimy tego skutki, zachowania w sejmie na ulicy, dlatego po ostatnich wydarzeniach przestalem sie tym interesowac i powiem szczerze czasem naprawde zaluje ze jestem polakiem. A co do slow Yokaia, ze powinnismy czytac gazety i wiedziec co sie dookola nas dzieje to sie oczywiscie zgadzam, ale znowu nie mozna pozwolic sobie narzucic "zdania gazet" bo przeciez jest to rowniez wielkie medium, ktorym rzad moze kierowac obywatelami. No ale coz takie czasy, jak to ktos kiedys powiedzial ;)
_________________
Wieczny lowca ? :cool:
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 2:33 pm   

Blade ja poprostu mam taki ofensywny styl pisania, nic na to nie poradze. Przeciez z tym hitlerem nie pisalem na powaznie, mialem tylko nadzieje ze ktos mnie zjedzie porzadnie za to ... dobry flamewars nie jest zly. Chociaz jak tak sobie pomysle, to te komory faktycznie mogly jeszcze troche dluzej podzialac ;)
A co do mediow to masz racje. Prawie wszedzie partie polityczne mieszaja i niestety to sie odbija na jakosci artykulow. Na szczescie w Polsce jeszcze nie jest najgorzej, naciski parti politycznych sa i beda zawsze, ale mamy w miare rzetelne informacje w prasie / tv ( oczywiscie nie biorac pod uwage prasy propagandowej i reklamowek w tv a'la LPR i lepsza przyszlosc :D ).
Dzisiaj w wyborczej byl artykul o mediach rosyjskich. W rosji media maja 7 procentowe zaufanie - naprawde bomba. Tam nawet prasa niezalezna sie nie liczy. U nas do takiego czegos raczej nie dojdzie, ale to tylko przyklad jak ludzie z 'rzadu' moga namieszac w czyms co powinno byc wyznacznikiem demokracji, a prasa to nic innego jak publiczne wyrazanie swoich opinii, choc nie zawsze slusznych heh :/
_________________
 
 
 
Blade 
blady


Wiek: 38
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 129
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 3:40 pm   

Hehe no masz racje z mediami trzeba uwazac, a szczegolnie w Rosji ;) Ale chodzilo mi troszke o inne przyklady np jak prasa amerykanska atakowala swoimi artykulami o Iraku tudziez Afganistanie, ale najlepiej dzialalnosc mediow ukazuje "Czas apokalipsy", jak to w pewnym momencie jest ukazane jak zolnierze ustawiani sa specjalnie do kamery, zeby bylo widac ich walecznosc i takie tam, a wszedzie dookola po prostu "bagno".
O "reklamowkach" partyjnych lepiej nie wspominac, te ich haslo po prostu sa najwyzszych lotow ;) . Ale najsmieszniejsze jest to, ze wiekszosc ludzi je lapie i mysli ze cos takiego oni tylko moga zrobic i na pewno zrobia.. Najbardziej smieszyly mnie komentarze szanownego pana Andrzeja o tym, ze posiadamy niesamowite rezerwy walutowe, z ktorych mozna splacic cala dziure budzetowa, no po prostu ROTFL ;)
W naszej polityce najzabawniejsze jest to, ze kazdy z tych "poslow" uwaza, ze zna sie na wszystkim i w kazdej sprawie potrafi sie wypowiedziec. Heh rozne fajne rzeczy potem z tego wychodza, a najsmieszniejsze jest to jak kluca sie z profesorami, ktorzy sa specjalistami w danych dziedzinach.. Dlatego strasznie podoba mi sie to powiedzienie: "Lepiej sie nie odezwac i wyjsc na idiote, niz sie odezwac i wyjsc na jeszcze wiekszego" ;)
Tym milym akcentem koncze moje wywody !

zl0oooooooooo :twisted:
_________________
Wieczny lowca ? :cool:
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 3:46 pm   

Cytat:
Yokai:
i wlasnie dzieki takiemu zainteresowniu w tym zalosnym kraju jest jak jest.. :?
niewazne


foch z przytupnięciem...
a pozatym to /cry
_________________
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 3:47 pm   

Cytat:
Adolf:
postkomunistyczna horda musi wymrzec ;D


zawiało alliance.. :-)
_________________
 
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 3:59 pm   

Cytat:
pyz:
foch z przytupnięciem...
a pozatym to /cry


juz dawno chcialem Ci napisac cos cieplego..ale zauwazylem ze to nie ma sensu-ale teraz nie moge...jeszcze ten 1 raz bede grzeczny i napisze tylko tyle-wiem ze masz teraz chyba cos kolo 20 lat...i nie wiem czy Ty udajesz czy nie ale zachowujesz sie na lat ok 13-14..max-sory ale tak to wyglada mojej strony-stary co mial wniesc ten Twoj komentarz? bo ja nie czaje(cush moze jestem zbyt tepy)-wytlumacz mi to Cie z checia przeprosze...
a jezlei Ci sie moja opinia nie podoba to nie komentuj lub nie czytaj nikt Cie nie zmusza i nie bedzie kolejnego flame'a w ktory nie zamierzam sie wdawac
Cytat:
Adolf:
ale mamy w miare rzetelne informacje w prasie / tv ( oczywiscie nie biorac pod uwage prasy propagandowej i reklamowek w tv a'la LPR i lepsza przyszlosc :D ).


z ta rzetelnoscia to roznie bywa-fakt ze narazie dostajemy jaka taka porcje wiedzy..ale najniebezpieczniejsze jest to ze tak naprawde jedyna w pelni polska gaztea jest "Tygodnik Powszechny"-i pisze to bez ironii...reszte juz dawno poprzejmowaly koncerny takie jak np norweska Orkla..no ale-lepeij wiedziec cos nish nic :wink:
_________________
[DV]eddie ... endless ;)

http://devilsklan.w.interia.pl
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 9:59 pm   

Cytat:
Yokai:
a jezlei Ci sie moja opinia nie podoba to nie komentuj lub nie czytaj nikt Cie nie zmusza i nie bedzie kolejnego flame'a w ktory nie zamierzam sie wdawac


teraz zastosuj to wobec siebie ;)

co to miało wnieść? nic.. masz absolutną racje ale whinowanie na forum gówno da, dlatego marnujesz czas. może to Ci chciałem uświadomić, think about it :)
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 13