Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kribol
Nie Mar 11, 2007 12:59 am
co Wy na to ?
Autor Wiadomość
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Czw Lip 07, 2005 9:00 am   

Cytat:
teraz zastosuj to wobec siebie


ok :wink:

hm..moze i masz racje-moze i nic nie da ale kto wie.. mysle ze "whinowanie" to pewnie nie najlepszy sposob ale jest lepsze od nierobienia niczego. No ale to kwestia gustu :wink:

powiedzailem ze jezlei mi wytlumaczysz to Cie przeprosze-wiec cofam to co powiedzailem...

jezu jak to zabrzmialo :wink: .."wybacz mi 2"...heh
_________________
[DV]eddie ... endless ;)

http://devilsklan.w.interia.pl
 
 
 
Nuclear
Śliweczka


Dołączył: 30 Lis 2003
Posty: 358
Skąd: Rosyjskiej wiochy
Wysłany: Czw Lip 07, 2005 7:10 pm   

Jak czytam te wasze texty, to szkoda czasu nawet czytac te pierdoły. I lizusostwo Yokaja poprostu dobija (człowieku masz ty jakies swoje zdanie?) i nie przepraszaj mnie za to...
_________________
http://xm.ctf.pl/ ||| IRC #x|M on quakenet |||
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Czw Lip 07, 2005 9:30 pm   

lizusostwo?..zatkalo mnie..lol-wiec zapytam..powiedz mi w jakim niby celu mialbym sie podlizywac?..bo ja jakos nic sobie nie moge wymyslic-i nawet nie zamierzam bo szkoda czasu-nic mi do glowy nie przyjdzie...myslsiz ze nie mam komu sie podlizywac tylko pyzowi?-uwierz ze mam o wiele wiecej na glowie problemow i zajec niz tracenie czasu na podlizywanie sie...tymbardziej "wirtualnemu" znajomemu z forum ktorego nawet na oczy nie widzialem...chyba masz zly humor Nuc ;p ..

fakt ze to dziwnie wyszlo-ale powiedzialem to co powiedzauilem i chcialem byc konsekwentny-wiec napsialem nastepnie to co napisalem...a jezeli uwazasz ze lagodzenie napietej sutuacji to lizusostwo to Twoj problem
_________________
[DV]eddie ... endless ;)

http://devilsklan.w.interia.pl
 
 
 
Vea
Śliweczka


Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 147
Skąd: Wrocek
Wysłany: Czw Lip 07, 2005 11:06 pm   

begining of offtopic... ;)

Cytat:
Przeciez w Katyniu zginela prawie cala inteligencja lekarze, prawnicy itd. I teraz widzimy tego skutki, zachowania w sejmie na ulicy
<--- Blade

to tez chcialam napisac ale jak zobaczylam linka nie mialam czasu... widze ze juz nie musze... i w sumie nie kce mi sie pisac po raz 50... bo udzielalam sie na kilkq forach zwiazanych z 2 wojna swiatowa i relacjami z niemcami i rosja... nie mam ochoty sie wqrwiac po raz kolejny ;)

Ale za nawieksza porazke i idiotyzm uwazam ostatnia rocznice... (rosja i niemcy) ani jeden z tych krai nie wspomnial o polakach... Rosja podala nieprawidlowa date rozpoczecia wojny... ;] a niemcy podziekowaly wszystkim nawet niemieckim ruchom antyfaszystowskim... ale polakom nie... ;] ogolem nice... i nic z tym zrobic sie nie da... walka z wiatrakami... ;]

P.S - a enigme rozszyfrowala Anglia... tak apropo... ;)
_________________
"Wants to be a hunter again
wants to see the world alone again
to take a chance on life again
so let me go"
 
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Pią Lip 08, 2005 7:13 am   

To ze nie bylo nas na uroczystosciach to oczywiscie wymysl Putina i jego kolegi z niemiec. Co nie zmienia faktu ze brak nam polityka ktory tupnal by nozka kiedy trzeba to zrobic :wink: ..Kwasniewski dobrze zrobil na Ukrainie-i chwala mu za to..ale nie wiem dlaczego teraz nie robi nic..ani on ani MSZ..obaj czyli on i pan Rotfeld duza mowia , malo robia...a powinno sie postawic sprawe jasno ale i patrzac w przyszlosc zeby calkiem nie popsuc stosunkow- to i to nas wkur*** , tego i tego nie mozemy tolerowac..-moze wkoncu by zrozumieli co sie do nich mowi w sposob cywilizowany

Cytat:
P.S - a enigme rozszyfrowala Anglia... tak apropo...


no ba...
_________________
[DV]eddie ... endless ;)

http://devilsklan.w.interia.pl
 
 
 
Vea
Śliweczka


Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 147
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sob Lip 09, 2005 10:59 pm   

wojna trwala 1941-45... ;F

Polecam "Karol - człowiek, ktory zostal papiezem" cholernie wzruszajacy i... wnerwiajacy film... pewnie sie nie poplaczecie jak ja... (do meskiej czesci forum ;] ) ale naprawde warto obejrzec...
_________________
"Wants to be a hunter again
wants to see the world alone again
to take a chance on life again
so let me go"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.49 sekundy. Zapytań do SQL: 13