Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Tępione zachowania
Autor Wiadomość
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Sob Lip 16, 2005 10:09 am   Tępione zachowania

Postanowiłem napisać temat o zachowaniu niektórych graczy.
W ctfie jak wiemy mamy 2 drużyny z 2 kolorami [najczęsciej red i blue.]

Sa osoby które używają białych skinów.
Uprzedzam:
Informuję taką osobę aby zmieniła skina na kolor drużyny, w przeciwnym razie kick.
Jeżeli nie posłucha i dostanie kicka i dalej będzie grać białym skinem to levelban.

Campowanie na respawnach.

Wiadomo że jak jakiś gracz stoi na respie to niegra i każdy szanujący się gracz do niego nie strzela [ja się takich playerów staram forcować na speca]
Natomiast zdarzyło się niejednokrotnie że koleś sobie stał na respie a ja biegłem z flagą i nie strzelałem bo widziałem że nie gra a on to wykorzystał i strzelał od tyłu/boku. Jest to bardzo lamerskie zachowanie i też jest tępione przeze mnie tak jak używanie białego skina.

proszę innych adminów o taki sam sposób reakcji 8)
_________________


 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Sob Lip 16, 2005 11:36 am   

Cytat:
Sa osoby które używają białych skinów.
Uprzedzam:
Informuję taką osobę aby zmieniła skina na kolor drużyny, w przeciwnym razie kick.
Jeżeli nie posłucha i dostanie kicka i dalej będzie grać białym skinem to levelban.


Na tych skinach graja tylko nasi czarni/biali koledzy zza oceanu i Kaziu :)


Cytat:
Campowanie na respawnach.
Wiadomo że jak jakiś gracz stoi na respie to niegra i każdy szanujący się gracz do niego nie strzela [ja się takich playerów staram forcować na speca]


Jezeli jest w teamie to znaczy ze gra, a czy stoi czy biega to nie ma to zadnego znaczenia. Dlatego ja do takich strzelam :) , bo na tym q2 polega.

Cytat:
Natomiast zdarzyło się niejednokrotnie że koleś sobie stał na respie a ja biegłem z flagą i nie strzelałem bo widziałem że nie gra a on to wykorzystał i strzelał od tyłu/boku. Jest to bardzo lamerskie zachowanie i też jest tępione przeze mnie tak jak używanie białego skina.


Taki styl grania to tez sposob i raczej nie wypada narzucac innym graczom jakiegos tam innego stylu grania. Jedynym chyba dobrym przykladem kickowania/banowania za styl gry jest bieganie z flaga i nie odkladanie jej na miejscu.
Wiec ja bede kickal jak nie pomoze banowal osoby ktore za styl gry beda banowaly =], bo to jest jawne utrudnianie gry.
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Sob Lip 16, 2005 12:07 pm   

Cytat:



Cytat:
Campowanie na respawnach.
Wiadomo że jak jakiś gracz stoi na respie to niegra i każdy szanujący się gracz do niego nie strzela [ja się takich playerów staram forcować na speca]


Jezeli jest w teamie to znaczy ze gra, a czy stoi czy biega to nie ma to zadnego znaczenia.

- gra 6/6 w red dwóch stoi, jest defakto 6/4 a jeszcze do druzyny przeciwnej dochodzi jeden i jest niby 7/6 a tak naprawdę 7/4 - nie ma różnicy? jawny rape. Bo ludzie jak idą do sklepu, wc czy gdziekolwiek to nie wychodzą na speca tylko zostają teamie? ;p

Cytat:
Natomiast zdarzyło się niejednokrotnie że koleś sobie stał na respie a ja biegłem z flagą i nie strzelałem bo widziałem że nie gra a on to wykorzystał i strzelał od tyłu/boku.


Taki styl grania to tez sposob i raczej nie wypada narzucac innym graczom jakiegos tam innego stylu grania.
- nie narzucam niestrzelania do stojących
Ale stanie na respie jest lamerskie ?


Wiec ja bede kickal jak nie pomoze banowal osoby ktore za styl gry beda banowaly =]
- będzie battle :D ide pisać binda :D
_________________


 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Sob Lip 16, 2005 12:28 pm   

Cytat:
- gra 6/6 w red dwóch stoi, jest defakto 6/4 a jeszcze do druzyny przeciwnej dochodzi jeden i jest niby 7/6 a tak naprawdę 7/4 - nie ma różnicy? jawny rape. Bo ludzie jak idą do sklepu, wc czy gdziekolwiek to nie wychodzą na speca tylko zostają teamie? ;p


Pisalem tylko i wylacznie o strzelaniu do stojacego, nie rozmawiamy tu o nierownych teamach. Ale jak juz poruszyles temat teamow to chyba rzecza normalna jest force osoby której nie ma a siedzi w teamie,

Cytat:
Ale stanie na respie jest lamerskie ?


Moze i jest lamerski, wlasnie dlatego taka osobe nazywa sie lama bo ma taki styl grania :) , ale nie mozna za takie cos boot'owac/ban'owac

btw. To bardzo latwo poznac czy kogos nie ma czy ktos poprostu kampi na respawnie, wkoncu widzisz czy trzyma jakas bron.
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pon Lip 18, 2005 11:40 pm   

ja tam zabijam tylko stojacych i z bialymi skinami :P
_________________
--------
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 10:09 am   

a ja ze speca biegam i wszystkich klepie grapplem ;)
_________________
 
 
 
ziuum
Śliweczka

Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 114
Wysłany: Czw Lip 21, 2005 1:40 pm   

Oftop.
gdzie sie gra jak na coolnecie jest full?
bo chcem pograc a tu limit jakis zjebany :/
_________________
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Pią Lip 22, 2005 12:02 pm   

ziuum na tym forum jest taki topic o nazwie "help"-chyba lepeij bylo tego posta tam napisac :wink:

no ale;podam Ci kilka adresow ale czy nadal owe serwery dzialaja to juz musisz sprawdzic sam

62.21.96.3:27910 icp
195.177.211.227:27910 prozac
195.177.196.4:27913 euro
193.110.122.202:27911 TPI
194.109.69.81:27910 XS 1
_________________
[DV]eddie ... endless ;)

http://devilsklan.w.interia.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.68 sekundy. Zapytań do SQL: 12