Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
lf4 i 10
Autor Wiadomość
Nuclear
Śliweczka


Dołączył: 30 Lis 2003
Posty: 358
Skąd: Rosyjskiej wiochy
Wysłany: Wto Lip 05, 2005 1:31 pm   

Cytat:
Nuc, Ty jednak masz nasrane, żalisz się jaki to ja niedobry, a w momencie gdy pojawiam się na servie na d'bry napierdalasz krzywe teksty do mnie, w momencie gdy nawet nie odezwałem się do Ciebie


No niezle sie usmialem...
Nigdy w zyciu do ciebie leszczu nie odezwałem bez powodu. I pozatym nigdy 1 nie zaczynalem beznadziejnej dyskusji z toba na serwie, wiec odpitol siurku.
_________________
http://xm.ctf.pl/ ||| IRC #x|M on quakenet |||
 
 
f3jk
Śliweczka


Dołączył: 28 Gru 2004
Posty: 117
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 11:04 am   

co do lf4 i lf10 ee dla mnie sa dobre te mapki i je lubie ale tylko wtedy jak jest max 3v3 a nie 8v8 ;/ (zenada)... mozna by bylo wrzucic nowe, przykladowo na tydzien z 5 mapek nowych jak beda grywalne jakies to zostawic na dluzej...

ja to proponuje :D zalozmy Topson "Chcesz kurwiac na innych, masz zal, sprawe, wal tutaj..."

to ja tesh mam offtopic :twisted: ... gra ktos w Lineage2 na servie IsoGames?

:D
_________________
 
 
 
shinoda
Człowiek z Krzemu, Hassel the Hoff

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 627
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 11:17 am   

Cytat:
ja to proponuje Very Happy zalozmy Topson "Chcesz kurwiac na innych, masz zal, sprawe, wal tutaj..."


a to nie jest obora od tego? :shock:
_________________


Czasem tak w życiu bywa, że raz pęka serce, raz prezerwatywa...
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 1:04 pm   

Obora sie zle kojarzy, a tak bedziesz mial topic dla ludzi inteligentnych :D
_________________
 
 
 
kazpex 
NASA


Wiek: 40
Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 564
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lip 15, 2005 9:21 am   

kiedy ja grywam (czyt. nocą) to ludzi na serwerze można policzyć na palcach jednej ręki. Wtedy gra na wiekszych mapach staje się nudna ze względu na spore połacie terenu i małą liczbę graczy także jestem przeciw zrezygnowaniu z opcji vote...
 
 
 
modo
Wisienka


Dołączył: 06 Maj 2005
Posty: 5
Skąd: lubelskie
Wysłany: Wto Sie 23, 2005 7:51 pm   

ostatnio troche grywam i nie wiem czemu wszyscy płaczą na lfctf10 albo 4... gdy wszyscy wychodzą z serwa zostaje 4 playerów jest wtedy idealna.. a swoją drogą.. zauważyłem , że gdy mało osob jest na serwie wystarczy wrzucić właśnie lf10 i moment jest pełny skład

:lol:
 
 
 
szczekus
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 128
Wysłany: Wto Sie 23, 2005 11:00 pm   

mowiac szczerze ejst w tym ziarnko prawdy..
_________________
eeee......... a nie wazne
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Wto Sie 23, 2005 11:26 pm   

Wiekszosc lubi lf10, bo to prosta mapka. Wystarczy strzelac i zawsze ktos ginie, latwo sie fraguje i szybko nosi flagi. Tylko wez pod uwage, ze nie kazdy lubi taka gre. Niektorzy lubia sie napakowac, wziasc quada i dopiero potem sobie pobiegac, bo po co sie niepotrzebnie narazac na niebezpieczenstwo ;D
Do 2 vs 2 czy tez 1 vs 1 - lf10 moze i sie nadaje, ale nie jest to zbytnio wymagajaca gra, ot takie sobie strzelanie. Prawdziwa gra dopiero zaczyna sie na ctf1 albo ctf2, ale do tych map trzeba miec nerwy... no i skilla ;P
Aha, no jo jest jeden argument za lf10... mozna sobie refleks pocwiczyc, ale to tylko noskille musza cwiczyc, porzadny gracz nie potrzebuje tego zbednego treningu :)
_________________
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto Sie 23, 2005 11:30 pm   

hehe, chyba nigdy Grzdylowi nie zostanie zapomniane to "ćwiczenie refleksu" ;-) ale fakt faktem, ctf1 i ctf2 to prawdziwa klasyka i kwintesencja CTF'a..
_________________
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Sro Sie 24, 2005 11:01 am   

co fakt to fakt popieram ;> q2ctf1 q2ctf2 ownz!
_________________
--------
 
 
 
Vea
Śliweczka


Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 147
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 2:02 pm   

q2ctf2... rulez... moze jakas ankieta? :roll:
_________________
"Wants to be a hunter again
wants to see the world alone again
to take a chance on life again
so let me go"
 
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 2:29 pm   

pierwszej strony nie czytałem,
kwintesencja problemu zawarta jest w ostatnim poście Adeigo
_________________


 
 
 
budzik
NIELUBIANY, prawdopodobnie PKS


Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 75
Skąd: Los Wroclaw City
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 9:55 am   

a ja mam inna propozycje... mianowicie zablokowac cos takiego jak MapVote... jedynie zeby admin posiadal taka moc. np kiedy wszyscy narzekaja ze mapa nie taka ze cos przeszkadza to tylko admin (a jest o nich caly temat wyzej na forum) moze zavotowac ewentualnie. a nie ze jakis 12 latek o xywe JebacFiolet wpisuje mapvote lfctf10/4. i reszta jak baranki Vote yes, Vote yes... :shock:

lub inne rozwiazanie. coolnet powinien miec tylko zablokowane MapVote. inne serwery niech beda mialy ta przypadlosc zmienianai maphy przez szarakow. coolnet to juz nie tylko ogolno polski server. slychac o nim w innych krajach. wiec tak np jak na xs1 lub xs2 nie ma czegos takiego jak mapvote tam leci seria po kolei i basta. na coolnecie proponuje zrobic to samo. to dobrze zrobi na skilla na innych mapach a tak zwani DMowcy CTFowcy przejda na inne servery i nie bedzie noobof...

na poczatek proponuje ustawienie. ze gdy ktokolwiek wpisze mapvote automatycznie Kick Player. i sie nauczy nie wpisywac komendy...

nie rowniez sie juz przejadly te mapy... ale poznal bym nowe rowniez. jestem tez staruszkiem tej sceny i nie chce byc zawsze staruszkiem... a nowe mapy daja nowe mozliwosci... nowe uniesienia z gry. zabawa, miodnosc...

pozro.
_________________
a musisz uwierzyc w siebie, bo wiara czyni cuda, musisz byc waleczny jak lajano juda.
pamietaj ze babilon to jedna wielka obluda, hej bracie hej siostro nie badz dluzej smutna.
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 12:23 pm   

a mówią, że to ja mam poronione pomysły.. lol :)
_________________
 
 
 
budzik
NIELUBIANY, prawdopodobnie PKS


Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 75
Skąd: Los Wroclaw City
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 12:35 pm   

a pyza uwazasz ze to poroniony pomysl... chyba jedyny z mozliwych do wykonania...
_________________
a musisz uwierzyc w siebie, bo wiara czyni cuda, musisz byc waleczny jak lajano juda.
pamietaj ze babilon to jedna wielka obluda, hej bracie hej siostro nie badz dluzej smutna.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 12