Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kribol
Nie Mar 11, 2007 12:57 am
Wybory
Autor Wiadomość
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Sro Paź 12, 2005 9:52 am   

Eh, a ty Kazpex naucz sie czytac, bo to czemu wybralam Tuska uargumentowalam wczesniej, a o wygladzie wspomnialam pozniej :P
Pozatym, aparencja kandydata na prezydenta jest wazna i nie mow, ze nie, bo mowiac, ze to dziecinne podejscie sie z Toba nie zgodze. Jak taki kulfon [bez obrazy] ma nas reprezentowac na arenie miedzynarodowej?
A co do polityki, to PISuary i tak maja wiekszosc mandatow w sejmie, wiec jeszcze moze PISowski prezydent? No piekna perspektywa ..

Dobra, koniec dysputy. Polityka polityka, kazdy ma swoje przekonania, kazdy walczy o co walczy, a niektorzy o nic nie walcza, bo ich to nieobchodzi. :P Dla mnie wazna jest liberalizacja kraju, dla ludzi z wsi jest wazna sprawa bezrobocia, dla emerytow i rencistow kwota przyznawanych im comiesiecznych "wynagrodzen", a dla studentow - platne studia czy tez nie ;)
Wiec co my sie tu klocimy, peace :)
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Sro Paź 12, 2005 11:20 am   

Ja chce Rokite na prezydenta ;d
_________________
--------
 
 
 
kazpex 
NASA


Wiek: 40
Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 564
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Paź 12, 2005 3:17 pm   

Teraz Ciebie wogóle nie rozumiem bo nie masz podstaw podważać mojej nauki czytania (śmiech) eh zawsze bawili mnie tacy ludzie... Może taki był zamysł tego posta (lol) rozbawić wszystkich...(nieporozumienie-internet)

Co do wyglądu to reprezentowanie na arenie miedzynarodowej nie opiera sie na wyglądzie zewnętrznym (pomijając aspekty zależne od człowieka), to że ktoś jest dla Ciebie kulfonem możesz to zostawić dla siebie bo Ty równie dobrze możesz być i dla kogoś tym samym. Dlatego to jest dziecinne podejście.

Tak samo jak stwierdzenie, że "oni mają już dość dużo wpływów i władzy w Polsce" opiera się na względnym przejawie niechęci i argumentowane jest powyższym z braku innych sensownych wytłumaczeń takich jak kierunki polityki zagranicznej czy spojrzenie na rozwój energetyki jądrowej w naszym kraju.

A tak na marginesie to miałem nadzieję że polemizuję z osobą "na poziomie" ale widać się pomyliłem bo nie obeszło się bez złośliwości z Twojej strony.

pzdr
_________________
"Wymagaj od siebie więcej, niż ktokolwiek inny od Ciebie wymaga."
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Sro Paź 12, 2005 4:19 pm   

Jak juz pisalam wczesniej [PATRZ POST POPRZEDNII- KONCOWKA!!!] , nie chce mi sie z Toba dyskutowac, co znow pokazuje, ze czytanie ze zrozumieniem w L.O. [ups, jesli chodziles of korz.. ] Cie obeszlo. Ja nie jestem flame person, a widze, ze szukasz zaczepki. Juz mnie wystarczajaco obraziles i dziekuje Ci bardzo ;) Jestem typem osoby, ktora nie zabardzo lubi sie z kims "konfliktowac"/ nie praktykuje tego IRL na necie tym bardziej.
Tak, jestem prosta i dziecinna. "Poziomu" nie trzymam i kompletnie nie orientuje sie w polityce. Ale przynajmniej moge na spokojnie przedstawic swoje argumenty i jestem z nich dumna :P I nie potrzebuje siegac do tanich chwytow z wyzwiskami, zeby kogos zmusic do wypowiedzenia sie. Dziekuje Ci bardzo jeszcze raz, milo bylo.

Tak tak, mozesz sobie to wytlumaczyc jak chcesz, bo mi to szczerze mowiac zwisa co pomyslisz o mnie. Wycofuje sie, bo nie mam argumentu, zagieles mnie, nie znam programow poszczegolnych partii [szajse, zdazylabym przeczytac, nie?] i moje prostactwo, ktore opiera sie tylko na wygladzie czlowieka wychodzi na wierzch! Normalnie Szerlok Holms .. Nic tylko pogratulowac!
AA w jednym sie zgodze ... internet jest boski jesli chodzi o takie flamy, bo nigdy nie ma strony wygranej ;) Peace.
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
kazpex 
NASA


Wiek: 40
Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 564
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Paź 12, 2005 5:44 pm   

lol ja bez powodu nikogo nie obrażam to po 1 i nawet nikogo nie obraziłem (to nie było moim zamiarem), nawet nie napisałem do kogo się tyczą moje słowa a Ty wyraźnie zahaczyłaś o mnie więc uważam że moja reakcja jest jak najbardziej uzasadniona.

Jeśli czujesz się urażona to już Twoja sprawa i wynika to z niezrozumienia się i tyle. A tak pozatym to potraktowałem Twoją drugą wypowiedź jako uzupełnienie poprzedniej więc powtarzam Ci poraz kolejny że nie miałaś podstawy mnie krytykować chyba że jesteś naprawde ograniczona i nie potrafisz tego zrozumieć...

Jeśli już się tak czepiasz to w Twoich wypowiedziach znalazłoby się pare "ortografów" i błędów merytorycznych więc nie ośmieszaj się atakmi skierowanym w moją osobę typu brak umiejętności czytania. Może to jednak Ty chodziłaś na wagary w szkole :wink:

Oczywiście jeśli ktoś nie chce się wypowiadać na ten temat, nikt mu nie każe tego robić więc nie rozumiem w czym Ty tak naprawde widzisz problem. A to że równie dobrze Ciebie i mnie nie obchodzi to co myślimy to więcej jak pewne ponieważ i tak nie dojdziemy do konsensusu w tej sprawie gdyż zamiast się wypowiadać nie ubliżając nikomu to kpisz z moich wypowiedzi. Internet czy nie to sytuacje w życiu wymagają jednak czasem przemyślenia. pzdr
_________________
"Wymagaj od siebie więcej, niż ktokolwiek inny od Ciebie wymaga."
Ostatnio zmieniony przez kazpex Sro Paź 12, 2005 8:42 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sro Paź 12, 2005 5:51 pm   

Adolf, strzel im po pysku po razie i się uspokoją ;)

p.s.
ja chcę moderatora na tym forum a nie tylko ctf.pl ;)
_________________
 
 
 
kazpex 
NASA


Wiek: 40
Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 564
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Paź 12, 2005 8:41 pm   

;)
_________________
"Wymagaj od siebie więcej, niż ktokolwiek inny od Ciebie wymaga."
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Sro Paź 12, 2005 8:49 pm   

plask plask .. :oops:
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
kogucik
Jabłuszko


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 630
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Paź 28, 2005 9:00 pm   

Od Kulfona się mi tu odczepić.
 
 
 
Blade 
blady


Wiek: 38
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 129
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto Lis 01, 2005 7:09 pm   

Bajka o Kaczce Bliźniaczce

W Warszawie w ratusza krzaczkach
Mieszkała Kaczka Bliźniaczka
Co cały dzień na wyścigi
Robiła z bratem intrygi

Zamiast się miastem zajmować
Kochała siebie promować
I by pokazać jak działa
Muzea wciąż otwierała

Pomawiać innych lubiła
Sprytnie to z bratem czyniła
Wciąż ponoć gdzieś coś słyszała
Tak w mediach się zaklinała

Wściekli się ludzie okropnie
Niech intrygantkę gęś kopnie
Poszli w paradzie z plakatem
GEJ kaczko jest twoim bratem

Nad Polską się chmury zbierają
Już ludzie po kątach gadają
Premierem ma być jedna kaczka
A prezydentem Bliźniaczka

Broń Boże przed widmem nas kaczym
Cokolwiek w tym kraju to znaczy
Niech lepiej historia starannie
Upiecze te kaczki w brytfannie
_________________
Wieczny lowca ? :cool:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.49 sekundy. Zapytań do SQL: 13