Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
debilizm na mase
Autor Wiadomość
emilio
Śliweczka

Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 151
Wysłany: Wto Sty 03, 2006 2:57 pm   

pierdol to vitez... tak to przynajmniej bylo 15 osob szczesliwych i jedna nieszczesliwa...
_________________
shit nygga
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Sty 04, 2006 12:40 am   

Cytat:
pierdol to vitez... tak to przynajmniej bylo 15 osob szczesliwych i jedna nieszczesliwa...


Ano... wlazl na mecz pod fejkiem... a moj stosunek do fejkow widac w podpisie 8)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Sro Sty 04, 2006 1:05 am   

i na banlist ;D
_________________
 
 
 
oConner
Wisienka

Dołączył: 20 Lut 2005
Posty: 20
Wysłany: Sro Sty 04, 2006 8:33 am   

[quote="vitez"]
Cytat:
pierdol to vitez... tak to przynajmniej bylo 15 osob szczesliwych i jedna nieszczesliwa...


Ano... wlazl na mecz pod fejkiem... a moj stosunek do fejkow widac w podpisie 8) [/quote]

Nic sie nie zmienilo ;] No moze poza data.
Jeszcze widze sie z tym nie pogodzili, a mieli czas przywyknac.


your,
Jezus
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sty 07, 2006 9:28 pm   

Cytat:

Nic sie nie zmienilo ;] No moze poza data.
Jeszcze widze sie z tym nie pogodzili, a mieli czas przywyknac.


Nie ma co przywykac. To byl mecz Clanbase i zasady Clanbase wyraznie mowia pod jakim nickiem nalezy wchodzic na serwer 8) .
http://www.clanbase.com/rules.php?lid=2318#chap_95 - punkt drugi.
O... nawet zolta kartke mogli oberwac ;)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
slayer 
Wisienka
Master of Disasters


Wiek: 36
Dołączył: 22 Gru 2005
Posty: 11
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 5:38 pm   

To dopiero debilizm na mase:
Wczoraj kolo 22 na coolnecie ktoś tam grał mecz ligowy - wszyscy przeniesli sie na Prozac. Zaczęło się wybieranie składów. Wybrali po 5, zostałem ja i jakiś typ. No i wtedy admin cudowny człowiek zamiast wrzucić jednego do red, drugiego do blue zablokował zespoły.
I wy się ludzie dziwicie że tak mało ludzi w Q2 gra - nie grałem 5 lat, przyszedłem sobie popykać, a tu zonk. Ci którzy wiszczą koniec sceny Q2CTF mają rację, jeśli takie będzie wasze podejście do sprawy.
TO JEST DOPIERO DEBILIZM NA MASĘ!
_________________
The Chase is better than the Catch
 
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 7:19 pm   

to jest q2mix in Poland.
_________________
[;
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 7:31 pm   

Nie, to nie jest debilizm. Debilizm to granie w skladach wiekszych niz 5/5. Jezeli ktos lubi ledwo sie poruszac po mapie, to proponuje gre z botami po lanie. Nawet te smieszne 6/6 powoduje sztuczny tlok.
_________________
 
 
 
slayer 
Wisienka
Master of Disasters


Wiek: 36
Dołączył: 22 Gru 2005
Posty: 11
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 9:49 pm   

Nie no panowie o czym my w ogóle mówimy? Przecież na McKinleyu żadna róznica czy będzie o jeden więcej w teamie czy nie. Już nie mówicie, że po pięciu to w sam raz, a po 6 to już lag i tłok. Każdy chce pograć i każdy powinien mieć do tego prawo, a nie tylko wybrani kolesie admina.
To dlaczego akurat ja miałem nie grać? Dlaczego akurat sądzicie, że ja byłem najsłabszy? To chyba nawet lepiej, że jest jeden typek słabszy wtedy drużyna przeciwna ma na kim fragi nabijać...
W ogóle nie tak sobie wyobrażałem klimat na tej scenie - jest was (nas) mało, a wy zamiast się wspierać to jeszcze się dojeżdżacie. Kierujecie się podziałami sprzed lat - ten jest be a ten ok i z tym moge grać, a tego trzeba zrugać.
Na prawdę sądziłem, że w Q2 gra się dla przyjemności. Jeśli tak, to czemu niektórym tą przyjemność zabieracie?
Pozdrawiam, Slayer.
_________________
The Chase is better than the Catch
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 9:58 pm   

Jest roznica :( Jak juz sie gralo tyle lat, to potem sie wybrzydza. Dla mnie 6/6 to porazka i mega tlok :)
Co do serverow to zadne prawo nie istnieje. Servery sa zazwyczaj prywatne ( prozacowi do publicznego to daleko lawl ) i admini szczerze mowiac to moga robic co chca.

/edit
Uwierz mi, ze scena q2ctf jest wyjatkowo spokojna i wiekszosc ludzi jest w porzadku. Ostatnio mialem okazje 'pograc' w pare innych nowszych fppkow i poziom tych scen byl tak zenujacy, ze granie w q2ctf to prawie jak nagroda i ukojenie na niespokojna dusze heh.
Co do samych COPikow to masz racje. Zawsze wpierw wybieraja najlepszych, a na koniec zostawiaja tych najslabszych albo wogole ich nie biora. Nie jest to dla mnie wcale zaskoczenie... m.in. dlatego nigdy nie lubilem idei wspolnego wybierania. Tylko prosze nie pisz, ze to jest przypadlosc tej sceny - tak jest wszedzie.
Ach i mylisz sie piszac, ze warto wybrac slabsza osobe jako mieso armatnie. Prawdziwa gra zaczyna sie jak przeciwnik jest lepszy i wtedy ta gra daje troche satysfakcji.
Takie jest zycie nooba, nic nie poradzisz :)
_________________
 
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 10:11 pm   

i Slayer... To nie Admin wybiera kto będzie grać, lecz ludzie którzy walczyli o to kto pierwszy, tzw. kapitan. Teraz potrenuj, będziesz coraz lepszy i na pewno będziesz grać, jeśli będziesz miał ochotę. Ja na cop'iku w Polsce jakoś jeszcze jestem wybierany, ale na cop'ach xs'a to se jedynie moge pooglądać jak grają lepsi (np. wolny z1b0) i to powoduję, że chcę grać lepiej, aby pykać sobie później z tymi n00bami : )
Pozdrawiam i do zobaczenia na servie : *
_________________
[;
 
 
 
slayer 
Wisienka
Master of Disasters


Wiek: 36
Dołączył: 22 Gru 2005
Posty: 11
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 10:28 pm   

Adolf za n00ba sie nie uważam - 3 lata swego czasu pograłem. N00b to ten co nic nie wie, a ja jakieś tam podstawy znam. Sid na servach to sobie raczej razem nie pogramy, jak dalej będą mi teamy blokować. Ok, dziękuje wam, za jako takie wytłumaczenie, może i jest w tym troche racji, ale u mnie żal pozostał :D .
Pozdrawiam, Slayer
_________________
The Chase is better than the Catch
 
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 10:49 pm   

<przytul>
_________________
[;
 
 
 
slayer 
Wisienka
Master of Disasters


Wiek: 36
Dołączył: 22 Gru 2005
Posty: 11
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 11:06 pm   

LoL i tak cie kiedyś pojade :D hehehehehe
_________________
The Chase is better than the Catch
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 11:15 pm   

Slayer - Cycek z zielonych ?
_________________
--------
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.77 sekundy. Zapytań do SQL: 12