Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Vitez !
Autor Wiadomość
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 12:31 am   

Jak leci ban na vectre to zmula bo ja edek ziuta taz xman koza i reszta ma rowniez bana ;d
PS. Pozdro dla Lorda Muchy :P
_________________
--------
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 10:34 am   

No i idac tym tokiem myslenia, mamy wszystkim z vectry pozwolic na robienie czego im sie zywnie podoba? IMO wlasnie nie, jak vectra przez ktoregos delikweta dostawac bedzie notorycznie bana to moze chlopaki z vectry sie wkurwia i takiemu napierdolom raz drugi i bedzie spokoj ;D podwojna korzysc: brak banow i brak idioty.

GIEV PRZEMOC! GIEV KREF! GIEV MIELONE!

p.s.
i tak dobrze, ze to nie WoW ... bo by sie troche przykampilo cialko takiego :) gank z 50 razy pod rzad, moze by sie uspokoil lol =] a moja gnomka nabiera powera ciagle i niedlugo bedzie maszynka do mielenia miesa :) giev honarrrrr!
_________________
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 11:18 am   

Cytat:
z tego co zaobserwowalem ostatnio to bez powodu Vitez nikomu bana nie dal


Problem jest prosty. Wg niektorych bluzganie na serwerze na innych graczy to wolnosc slowa, lamienie (szczegolnie pod fejkami), nierowne teamy itp - to tez wolnosc "gram sobie jak chce" .
Na szczescie na Coolnecie to Orlan ustala zasady (ktore tu przytoczylem) i uwaza on nieco inaczej niz wyzej opisani...

Tak wiec Vitez nie banuje bez powodu a pilnuje zasad ustalonych na Coolnecie przez Orlana. Niestety dresomlotki tego nie zrozumieja bo najebia sie tylko i musza ponapierdalac na servie bluzgajac ile wlezie i na kogo sie da - taki lajf nastoletnich graczy... ja sie juz przyzwyczailem i olewam, a reaguje na takie watki czasami tylko po to by sie z debilkami podraznic 8) bo im juz i tak nic nie pomoze.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 1:19 pm   

Cytat:
Tak wiec Vitez nie banuje bez powodu a pilnuje zasad ustalonych na Coolnecie przez Orlana.


rofl..

Banowales i zawsze bedziesz banowal za byle gowno.. brzmi znajomo ? -,-
EOT.
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 3:05 pm   

A powiedz mi Vitez, jakim cudem ja wpadam na serv [no dobra, nie gram od jakis 3-4 miechow, ale byl okres gdy codziennie po kilka h siedzialam na servie z adminem w dloni] i nigdy, absolutnie nigdy nie udalo mi sie kogos zbanowac? Raz kopnelam Kribola, pod fejkiem ;) [wybacz :*] I to tylko dlatego, ze nie chcialo mi sie wpisywac /forceteam.
No to jaki jest wniosek- admini nie pelnia swoich funkcji, i tylko TY jestes jedynym prawdziwym adminem z krwii i kosci na servach czy po prostu, te wszelkie skargi na Ciebie sa bezpodstawne i te X osob, ktore corusz na Ciebie skarzy, to jakies gamonie itp. Jesli wybierzesz ta druga opcje, to przypomne sobie sytuacje Emce, ktory biedaczek stanal na 2 sekundy na mapce i dostal bana za to .. i moja sytuacje z shi, gdy stwierdziles, ze napewno mamy adminy i nas zbanowales [ani ja ani on bylismy bezadminowi w tamtych czasach]. BABAH! :( Smutne, ale prawdziwe. Ale co tam, niech teraz sie mecza tym Ci wciaz grajacy, ze pomimu ubytku graczy, Vitez zawsze bedzie stal na strazy polskich serverow Q2CTF!
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
przemas
Wisienka


Dołączył: 27 Sty 2003
Posty: 7
Skąd: Gorzów Wlkp
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 5:54 pm   

Wy chyba innych problemow nie macie tylko narzekanie na adminow? :) Jakos tak ostatnio sobie przypomnialem o ctf.pl i przegladajac z nudow wiekszosc postow to szczerze powiedziawszy 70% mozna by wladowac do jednego topicu "Dostaleś Kopa/Bana? tutaj mozesz sie wyzalic". No ale co tam przynajmniej forum jest bardziej zywe ;) takze GL, czasem sie mozna niezle posmiac ;)




Grzdyl na admina! :oops:

:lol:

ps. PKS RULEZ! (Podwładni Klanu Slaves) :lol: :lol:
_________________
pozdr
 
 
luz
Śliweczka

Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 227
Skąd: miasto złą sławą owiane... Bytom. ;)
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 10:20 pm   

vitez jedziesz z plebsem !!! nie daj sie, nawracaj tych niewiernych, cel uswieca srodki, wkoncu sie naucza!!!
Mianuje ciebie orderem SEDZIEGO DREAD! a komu sie to nie podoba to STFU n00b !!! ;]
_________________

*we ride together, we die together - bad boys for live - [S] owned you. ;)
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 10:31 pm   

co do adminowania viteza...

vit nie zbanowal tylko zlevelbanowal kolesia ktory wpadl na server i bluzgal na wszystkich... elect tego nie jest w stanie zrobic (nie mowiac juz o shutupie i forceteam-ie) wiec dobrze ze ktos byl z adminem bo inaczej taki delikwent (pod nickiem Ojciec Rydzyk - za sam fakt powinien dostac dozywotniego bana - obrazanie naszego skarbu narodowego ;) ) wszedlby to teamu i juz wybieranie mozna smialo zakonczyc matchendem...

w piatek i sobote gralismy do oporu copiki na coolnecie i jezeli to wtedy mialo miejsce to zbanowanie to nie widzialem zadnego problemu z adminowaniem viteza...

przewinela sie tutaj informacja o shi ktory zostal nieslusznie skopany z servera... raz ze admini powinni uzywac kickow/banow w ostatecznosci bo zawsze sa inne metody perswazji (shutup, forceteam) a dwa ze osoby ktore byly traktowane (nawet jednorazowo) w taki sposob wiedza jak bardzo taka sytuacja moze zdenerwowac... napisalem o shi poniewaz innym razem kiedy wpadlem na chwile na coolnet widzialem jak ten admin po pyskowce bodajze busha bez zbednych ceregieli skopal go z servera... raz ze zapominajac o innych mozliwosciach, dwa ze sam powinien byc bogatszy o doswiadczenie wyniesione z wczesniejszych incydentow a trzy ze powinien mimo wszystko pokazac ze sila nic nie wskora... tlumaczyl sie tym ze bush "szargal jego autorytet"... wiec admin z autorytetem powinien zachowac sie na poziomie i zareagowac na poziomie odpowiadajacym jego autorytetowi... i tak sie zastanawiam czy gdzies tu nie brakuje logiki...

reasumujac...
nie chce cywilizowac sceny bo wiem ze kazdy i tak wie lepiej i nei bedzie sluchal niczyich rad, porad, pomyslow czy sposobow... tylko prosze o jedno... niech admini nie psuja gry... jezeli gramy to grajmy... nie raz widzialem jak z-shutup-owana osoba grala ze wzmozona sila i przynosila wiecej korzysci swojej druzynie... tzw. action irytation... ;)
zostawcie problemy za serverem... albo wyzyjcie sie w grze - na mapie... a nie na ludziach bo kiedys nie bedziecie mieli na kim sie wyzywac... i to samo sie tyczy innych sfer nie tylko coolnetowych...

i shi nie bierz tego do siebie ale kazdy admin ma swoja cienka czerwona linie ktorej nie moze przekroczyc...



ps. przemas (pwn) Niewolnik - człowiek, który pozostawał w całkowitej zależności i władzy swego właściciela... calkowita zaleznosc wyklucza niezaleznosc czyli np. wladanie innymi... podejmowanie decyzji... itepe... :wink:
dodam tylko ze niewolnik to rzecz...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto Lut 14, 2006 12:49 am   

Grzdyl ... http://siodemka.p.lodz.pl/~prezes/ - title strony.. pzdr!

z okazji walentynek chcialbym Grzdylowi zyczyc szczescia w zyciu osobistym oraz powodzenia na q2ctf, my takze Ciebie kochamy!
_________________
 
 
 
M!ng
Śliweczka
For The Horde!


Dołączył: 09 Sty 2003
Posty: 122
Skąd: B-Stok
Wysłany: Wto Lut 14, 2006 7:14 am   

Slowa najczesciej spotykane w necie: sex, xxx i mp3

Slowa najczesciej spotykana na tym forum: vitez, .... ( macie na inne jakies pomysly ? :D )

Adolf, a zaloz nowy dzial, Ciekaw jestes az czy bedzie az tak popularny jak naprzyklad temat Kawaly :p
_________________
yy Ja tylko tak na chwile ....

 
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Wto Lut 14, 2006 7:30 am   

jak grzdyl coś napisze to z chęcią później ide do szkoły i siedze na polskim ;d
_________________


 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 14, 2006 5:57 pm   

Cytat:
A powiedz mi Vitez, jakim cudem ja wpadam na serv [no dobra, nie gram od jakis 3-4 miechow, ale byl okres gdy codziennie po kilka h siedzialam na servie z adminem w dloni] i nigdy, absolutnie nigdy nie udalo mi sie kogos zbanowac?


Proste...

Bo ty to mientka baba jestes po pierwsze by komukolwiek cos zrobic, po drugie tobie bluzgi nie przeszkadzaja bo literki w quaku za male bys mogla przeczytac ;) .
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
kogucik
Jabłuszko


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 630
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Lut 14, 2006 6:01 pm   

Mi Kazwa kiedyś kazała zmienić nick jak miałem Matrix_CIPA :wink:
_________________

LFCTF4 & LFCTF10 player
 
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Lut 14, 2006 6:39 pm   

Dobry nick miales, wiec nie wiem ocb :?
_________________
[;
 
 
 
kogucik
Jabłuszko


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 630
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Lut 14, 2006 7:44 pm   

Syndrom viteza? :)
_________________

LFCTF4 & LFCTF10 player
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 13