Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Serwery CTF ?:|
Autor Wiadomość
kaszub 
Site Admin


Wiek: 48
Dołączył: 28 Paź 2002
Posty: 92
Wysłany: Czw Mar 23, 2006 6:33 pm   

>5. Netstata dołącze jak zakumam jak to się robi Wink

netstat -a

>8. Co to winsock? [Please bare with me...]

glowna biblioteka sieciowa windowsa, a wlasciwe zestaw.
czesto rozne badziewia ja podmieniaja, a antyspywary nie zawhe to wykrywaja ;) jest takie gowienko na sieci (zapomnialem nazwy) co potrafi "oczyscic" to. ale uwaga! program jest na tyle glupi, ze jak oczyscicsh czysta bioblioteke..to stracish net wogole :(


>9.
>-jak ściągałem mapę, to Nocheat 50-99% CPU
>-na specu też 50-99% CPU
>-jak w grze to 80-99% CPU

blee, zle dziala nocheat, to raczej nienormalne aby proces w taki sposob
zawlashczal sobie moc procesora.. chyba to jest klucz do rozwiazania, przynajmniej w chwili obecnej na to bym stawial.




(temat przeskoczyl na gg, jak sie uda wnioski wypishemy na forum)


ps
tp lacza masakruja ;) ale chuck korzysta tylko z crowleya ;)
_________________
"to zdjecie nie jest moje.. pytanie czyje? :D "
 
 
 
serch
Wisienka

Dołączył: 27 Gru 2005
Posty: 57
Wysłany: Sob Mar 25, 2006 7:52 pm   

u mnie opciaza procka na 100% i z nocheat'em i standardowym q2 , myslalem ze moze to byc cos z grafa, ale po wymianie na radeona zachowuje sie tak samo.. problem musi byc w czyms innym

od jakiegos roku mam lacze przez crowley, (dwa lata temu mialem przez netie) fajnie chodzi ale wszystko co dobre sie konczy bo od 1 kwietnia bede mial gts :/
 
 
shinoda
Człowiek z Krzemu, Hassel the Hoff

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 627
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Mar 26, 2006 9:17 am   

'opciaza' powiadasz... :(
_________________


Czasem tak w życiu bywa, że raz pęka serce, raz prezerwatywa...
 
 
serch
Wisienka

Dołączył: 27 Gru 2005
Posty: 57
Wysłany: Nie Mar 26, 2006 1:50 pm   

[quote="shinoda"]'opciaza' powiadasz... :( [/quote] :roll: bbbb
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 28, 2006 4:45 am   

Stawiam na punkt 8. z postu kaszuba.

Oraz ogolnie jednak Neo+ 6MB rulez.

Aha jesli nocheat czy inny kwak obciaza wam procka na 100% i przy tym przegrzewa sie procek to sprobujcie obnizyc priorytet procesu (ctrl+alt+del menedzer zadan i tam zmienic na nizszy niz normalny).

Ja tak walczylem z q4 jak mi wiatrak Zalmana siadal (tak, tez zrobilem : :shock: ) az w koncu kupilem Thermaltake Big Typhoon i zero przegrzewania od wielu miesiecy 8) (ok 35 stopni przy obciazeniu klasy mocny filtr/konwersja w PS lub kompresowanie mp3 lub Quake4/Civ4/Sims2) .
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Joseph
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 170
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sro Mar 29, 2006 8:07 am   

A co proponujesz z tym punktem 8 zrobić? Bo pomysł kaszuba nie bardzo mi się podoba, bo mi net potrzebny ;)
_________________
Joseph
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 1:05 am   

Najlatwiej to reinstalka windowsow po solidnym formacie i pierwsza rzecza jaka instlaujesz tuz po samych windowsach (zdecydowanie PRZED podpieciem do kompa kabelka z internetem) - instalka firewalla (Zone alarm, Outpost - skuteczna a darmowe) i antywirusa (NOD32 zbiera same pochlebne opinie).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 7:30 am   

albo nie uzywaj XP i korzystaj z sieci, z rozwaga .. jak ja :)

p.s.
dajcie jakies linki do skanerow online bo mks i symantec nigdy nic nie znajduja, a moze cos mam a nie wiem :twisted: buaha
_________________
 
 
 
kaszub 
Site Admin


Wiek: 48
Dołączył: 28 Paź 2002
Posty: 92
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 11:32 pm   

mam, znazlem link do tego programu co "naprawia" wsocka

http://www.cexx.org/lspfix.htm

polecam, szczegolnie gdy ewidentnie czujemy, ze cos nam steruje sygnalem, wypluwa extra paczki, a firewall staje sie ociemnialy, antywir nic nie wskazuje ;) objawy dosc standardowe, np kazde polaczenie sieciowe poprzedzane jest wyslaniem kilku paczek na jakies abstrakcyjne IP, a strony ze znanymi zachodnimi skanerami i softem do sprawdzania (czy nawet skrajnie msupdate) nagle przestaja byc osiagalne ;) sprawdzone

tylko przypominam o rozwadze, bo mozna stracic net :)

co do sprawy jarka, to raczej nie wina samego systemu a bardziej hard+soft, mial cos sprawdzic i pewnie da znac, plus w2k

co do 100% zajecia procka to.. jest to nienormalne ;) zaden proces, o ile nie wymaga gigantycznych obliczen nie powinien zawlaszczac calej mocy, to jakas kpina :D moze jakis wyciek ? sprawdzal ktos co sie dzieje ze swapem?
rada viteza bardzo dobra, jezeli to jest jednak "normalne" dla nocheata to pozostaje tylko obnizenie priorytetu.
_________________
"to zdjecie nie jest moje.. pytanie czyje? :D "
 
 
 
serch
Wisienka

Dołączył: 27 Gru 2005
Posty: 57
Wysłany: Pią Mar 31, 2006 6:51 pm   

[quote="kaszub"]co do 100% zajecia procka to.. jest to nienormalne ;) zaden proces, o ile nie wymaga gigantycznych obliczen nie powinien zawlaszczac calej mocy, to jakas kpina :D moze jakis wyciek ? sprawdzal ktos co sie dzieje ze swapem?
rada viteza bardzo dobra, jezeli to jest jednak "normalne" dla nocheata to pozostaje tylko obnizenie priorytetu.[/quote]
ilosc zajmowanej pamieci przez nocheat'a pozostaje taka sama podczas gry a po obnizeniu priorytetu zaczyna sie lagoza :? , wiem ze nie jest to wina grafy, ustawien dzwieku, grafiky, nocheat'a w samym q2. co by bylo smieszniejsze na zwyklym q2 jest to samo.
na jaka wersje z paczowanego(3.19, 3.20 ?) q2 odpalacie nocheat'a, moze w tym jest senk ??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.67 sekundy. Zapytań do SQL: 13