Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Q4CTF = Q2CTF
Autor Wiadomość
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Sie 23, 2006 1:10 am   

Wszyscy tacy niecierpliwi... a do patcha 3.20, lfire 2.0 (nadal beta) ze o przeroznych q2ace,xanii,bwproxy,nocheatach czy r1q2 nie wspomne - ile lat minelo?
To samo z q3 - wszyscy maja dopracowany (ale glownie przez scene a nie producenta) choc nieco przestarzaly engine i narzekaja ze swiezak Q4 (bo ledwie rok niecaly to nadal swiezak) nie jest idealem.
A wlasciwie z modami (w najnowszym maxie spodobal mi sie fix na warningi, zostal wlasciwie tylko dzwiek do naprawy i netcode) i patchem 1.3 to Q4 jest teraz juz baaaardzo grywalne.
A zarzut "czemu od razu takie nie bylo? " - to sobie zainstaluj swiezego Q3 czy q2 czy CS jeden z drugim, bez patchy i modow i porownaj... wg mnie nie bedzie lepiej a wrecz powinno byc gorzej.

Mimo wybrania Q3 - czesc osob sie cieszyla a drugie tyle (uogolniajac) narzekalo ze staroc i ze po co nagle brac Q3 od ktorego tyle lat temu odeszli.

Ja mowie (i sam tak robie, grajac w offlineowe strategie :> ) - dac Q4 wiecej czasu.
Po patchu 1.3 ozywily sie publiczne servy Q4CTF (jolt, tylko niestety q4max 0.76bbo battle spi :( ).
Teraz rusza w ten weekend turniej q4ctf w USA, potem Clanbase.

Co do Delty - jak sie rozpowszechni Q4CTF to ludzie ktorym ogolnie CTF sie spodoba beda swiezym mieskiem do naboru do tego moda.
Podejscie tworcow ma tu duze znaczenie - nie zrobili po prostu moda "macie i bawcie sie" , oni tego moda robia z mysla o rozpropagowaniu go, z bonusami dla sponsorow i sedziow/komentatorow itp.
Tak wiec, o ile zapalu nie zabraknie - to ludzie najpierw zgarna sie do Q4CTF a potem oby ich stopniowo (szczegolnie tych powracajacych, wielu wlazlo w q3ctf z powodu lepszej grafiki niz w q2 a brakowalo im grappla) - przekonywac do Delty.

Ja mam nadzieje ze juz Cup wiosenny w CB dorobi sie wersji Delta 8)

Brzoza - oprocz procka wez ramu tez nie zaluj :roll: . Karta spokojnie uciagnie ale procek to ja taki wlasnie wymienilem na 3500 ponad rok temu :roll: .
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
serch
Wisienka

Dołączył: 27 Gru 2005
Posty: 57
Wysłany: Sro Sie 23, 2006 9:05 pm   

ja tam jestem chyba czlowiek starej daty bo w q3 gralem moze kilkanascie razy (glownie po lanie) i zawsze q2ctf mi sie bardziej podobal... q4 to jeszce raczej dlugo nie zobacze bo moj biedny radeon 9550 nie wyrobilby, nawet gdyby pan zdzisiu go w sli/crossfire polaczyl :lol:
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Wrz 09, 2006 2:03 am   

No i wyszla wersja 1.0 (www.deltactf.com). Zmian niewiele w stosunku do Beta5 sprzed paru tyg. Za to rusza PR i pierwsze rozgrywki zorganizowane :>
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 4:25 pm   

Jesli ktos ma klopoty z fps to radze pogrzebac w configu np z uwzglednieniem ponizszych sugestii ustawien co do karty graficznej:
http://ucguides.savagehel.../FPSVisuals.htm

(tylko uwaga na ui_showgun 1 ;) )
No i nie zapomniec ustawic r_forceambient na np 0.4 .
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.56 sekundy. Zapytań do SQL: 12