Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Mam male pytanko co do inside q2:) ?????
Autor Wiadomość
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto Lut 18, 2003 8:58 pm   

a jakis prostrzy ??
_________________
Do kasacji :>
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Sro Lut 19, 2003 12:55 am   

Wysle dla Viteza The All Seeing Eye jezeli poda mi adres email (ta ikonka mi nie dziala u Ciebie w profilu tzn. zadna mi nie dziala, a i szukalem gdzies napisanego ale nie znalazlem :( )

Chyba ze Vitez wiesz skad sciagnac..
 
 
 
jigsaw
QuadWhore


Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 177
Skąd: Stettin
Wysłany: Sro Lut 19, 2003 10:16 am   

hmmmm
no ale to byl link do All Seeeying Eye
Kumanu : jak nie radzisz sobie z tym programem, to juz z innymi nie masz szans. Ten jest najprostszy (sam wyszukuje servery) i najlepszy, wiec wez sie postaraj, bo nikt za ciebie tego nie zrobi.
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Sro Lut 19, 2003 11:03 am   

a to sory bo linku nie sprawdzalem :)
 
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Sro Lut 19, 2003 3:09 pm   

ta sam ... no
sam ale po wpisaniu ip a jak jush wpisze to mi sie nie chca zapisac.
a poza tym nie chce all seeing eye tylko eye do q2 .. (a prosty to on jest jak pozwijany kabel :P )
_________________
Do kasacji :>
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Sro Lut 19, 2003 3:27 pm   

oki oki sorry jednak jest prosty :P
jush zajarzylem :D jest calkiem fany :)
_________________
Do kasacji :>
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Lut 19, 2003 3:31 pm   

Cytat:
Wysle dla Viteza The All Seeing Eye jezeli poda mi adres email (ta ikonka mi nie dziala u Ciebie w profilu tzn. zadna mi nie dziala, a i szukalem gdzies napisanego ale nie znalazlem :()

Chyba ze Vitez wiesz skad sciagnac..


Cos mieszacie...

1. Link do mojego emaila dziala... jesli nie bardzo to po najechaniu na niego myszka zobacz sobie co sie pojawia na samym dole przegladarki - powinno sie pojawic mailto:vitez@ceron.pl z czego latwo wywnioskowc (jak i np z moich podpisow automatycznie dodawanych do njusow na ctf.pl) ze moj email to vitez@ceron.pl (ktory to email rowniez jest widoczny na stronie download.ctf.pl "w razie pytan pisz vitez@ceron.pl" czy cos takiego).

2. Link podany przez jigsaw to jest wlasnie link do All seeying eye... ale wrzuce installera na download jakby ktos od razu tam szukal

3. NIE ma czegos takiego jak Eye tylko do Q2. Jest albo All seeying eye ktory po krotkiej konfiguracji (rodzaj gry, tryb gry np tylko CTF, kraj pingowania albo wszystkie, kryteria pingowania np anulowanie tych z pingiem powyzej 500) moze byc stosowany tylko do Q2... jesli ktos go nie umie konfigurowac to, jak kazdy prawie program pod windowsy - polecam przeczytanie helpa w All Seeying Eye.
Ewentualnie mozna uzywac Gamespy (ja go uzywam np) i tez go skonfigurowac tylko do Q2 - www.gamespy.com o ile sie nie myle (tez wrzuce do downloadu ale mam stara wersje).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lut 20, 2003 6:15 am   

hehz jak zwykle konkeciarz i jak prawie zwykle prawde moowi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.49 sekundy. Zapytań do SQL: 12