Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Adolfowa ankieta :)
Autor Wiadomość
kogucik
Jabłuszko


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 630
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 1:53 pm   

Po pierwsze to mi admin nie potrzebny, bo nie nadaję się i prawie w ogóle nie gram. Byłbym takim samym szyną, kazpexem, omenem, czy innym adminem dyżurującym na GG, więc skończmy temat.

Po drugie admin chyba powinien mieć jakieś podstawy kultury i przynajmniej kilka szarych komórek, których boosh niestety nie posiada. Niech ruga, jak zostanie sprowokowany, niech banuje w tym momencie, ale niech sam nie wszczyna kłótni. Ja naprawdę takiego imbecyla w życiu nie widziałem. Stopień jego pierdolnięcia w czaszkę przekracza chyba wszystkie normy medyczne.
Ten typ zakłada temat, że jakiś berni go zrugał. Jak to przeczytałem to naprawdę prawie posikałem się z wirtualnego śmiechu. Kiedyś nagram demko z jego wystąpieniami. Teksty niczym z rynsztoka.


Z tym, że trzeba pozmieniać/porozdawać nowe adminy to chyba każdy się zgodzi. Co to będzie za admin, który ruga wszystkich w około dosłownie za nic, a jak jego ktoś rugnie to będzie banował? Jest wielu lepszych kandydatów jak choćby Jagi, Yokai, czy Tygrys (chłopak nie rozumie żartów i ma poczucie humoru 6-latka, ale imo by się nadawał). Nie wiem, czy nikt z tych osób nie ma admina, ale jak nie to należy dać.

Takie moje zdanie.

VOTEADMIN boosh

VOTE NO
_________________

LFCTF4 & LFCTF10 player
Ostatnio zmieniony przez kogucik Sob Maj 05, 2007 1:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Nuclear
Śliweczka


Dołączył: 30 Lis 2003
Posty: 358
Skąd: Rosyjskiej wiochy
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 1:54 pm   

Vote yes
Bush na prezydenta :)

jeszcze wystawiam kandydature szczecha (organizatorowi ostatniej ligi) i whito/chromowi
_________________
http://xm.ctf.pl/ ||| IRC #x|M on quakenet |||
 
     
Bush 
sinkman
seeman

Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 163
Skąd: Edinburgh
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 4:52 pm   

no cufon popisales sie jak babcia na pastorce.i wlasnie podajesz typowy przyklad na to zeby cie banowac nie tylko na serwie ale takze tu na forum.co odnosnie mojego poczucia humoru znajdz mi jedna osobe ktora bedzie cie cieszyla jak ty, gdy ktos jej napisze "ruchaj matke". gdy ewentualnie dostane admina nie bede sie zaglebial w bezsensowna prostacka(w twoim przypadku)pogawedke tylko zastosuje pierwsza zasade spalonej kaszy czyli kick.proste jak pierdzenie. jesli wchodzisz na serwer poto zeby kogos powyzywac zrob to poza nim.ja osobiscie mam juz dosyc chamstwa ludzi podobnych tobie chcesz sie wykazac?przeprowadz staruszke przez jezdnie.
jeszce nie mam admina wiec moge pisac czyt. mowic to co mi sie podoba do takich jak ty
jesli ktos ma admina nie musi rugac bo nie moze tego robic, wiec dziala tak jak mowi regulamin.gdyby wszyscy mogli wszystkich kickac nikt by sie nie bluzgal bo by sie kazdy bal kicka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
jeszcze odnosnie szarych komorek zamiast ich masz sznurek w glowie a poco? znasz odpowiedz?? ale o tym w nastepnym poscie..
:mrgreen:
a Tygrysowi nie dawajcie admina bo sie sam zbanuje i bedzie mial pretensje :mrgreen:
_________________
murzynskie dziecko do murzynskiej matki:
Mamo, Mamo!! chce mi sie kope!! A Mama poczekaj, zaraz ci ukroje..
 
 
     
kogucik
Jabłuszko


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 630
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 5:35 pm   

Hehehe no żal mi cię po prostu. Z każdym postem pokazujesz jak kosmicznym imbecylem jesteś. Radzę przeczytać mojego posta co najmniej 50 razy, bo po 49 nadal nie będziesz rozumiał.
Albo nie. Nie czytaj. Szkoda czasu.


Co do dowcipu starszego od węgla, to ci odpowiem - ja sznurka w głowie nie mam, ale ty go posiadasz przywiązany do uszu żeby ci nie odpadły.




Miałem tego nie robić, ale sprowokowałeś mnie. Znalazłem w aktach Strefy 11 zdjęcia twojego mózgu:
_________________

LFCTF4 & LFCTF10 player
 
 
     
WoLF
Jabłuszko
pEaCe!


Dołączył: 23 Sie 2004
Posty: 548
Skąd: Świdnik-=7=-
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 5:43 pm   

...Vote yes!! admin for WoLF! :D


pEaCe!





...chyba sie przeprowadze do Krakowa...ahhh:) pozdro!
_________________
Is it cuz they like my gangsta walk?
Is it cuz they like my gangsta talk?
Is it cuz they like my handsome face?
Is it cuz they like my gangsta ways?
Whatever it is, they love it :)
 
 
     
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 7:26 pm   

Flame !!!! .... 8)
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
     
Bush 
sinkman
seeman

Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 163
Skąd: Edinburgh
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 9:43 pm   

:mrgreen:
_________________
murzynskie dziecko do murzynskiej matki:
Mamo, Mamo!! chce mi sie kope!! A Mama poczekaj, zaraz ci ukroje..
 
 
     
widmo 
mas[zip]omy$l


Wiek: 36
Dołączył: 15 Gru 2002
Posty: 244
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 12:10 am   

a ja byłbym za ELECTEM na coolnecie i to rozwiąże sprawę raz na zawsze
_________________
* bR komedia :)
 
 
     
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 1:43 am   

Jest teraz elect ale co z tego ? ja se moge odpalic 10+ q2 i wejsc jednoczesnie na cool, walnac electa, przewotowac itd ... dalej sam se dopisz co mozna zrobic ... jest duzo opcji do wyboru ;)
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
     
Bush 
sinkman
seeman

Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 163
Skąd: Edinburgh
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 2:35 am   

tygrys madrze gada flache mu
_________________
murzynskie dziecko do murzynskiej matki:
Mamo, Mamo!! chce mi sie kope!! A Mama poczekaj, zaraz ci ukroje..
 
 
     
widmo 
mas[zip]omy$l


Wiek: 36
Dołączył: 15 Gru 2002
Posty: 244
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 10:30 am   

dzieciaki nie znają sie na elekcie ;p taki bush może walnąć electa i zmienić sobie wieczorem mapę i głupot nie będzie wyprawiał, a ty tygrysie może jak nudzisz sie to lubisz innym psuć zabawę.. nie wiem
_________________
* bR komedia :)
 
 
     
szczecho
Wisienka

Dołączył: 07 Sty 2004
Posty: 76
Skąd: z lesnej
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 11:29 am   

[quote="Nuclear"]
jeszcze wystawiam kandydature szczecha (organizatorowi ostatniej ligi) i whito/chromowi[/quote]
I jak tu sie z tym nie zgodzic:P
A tak serio to imo bush wprowadzilby troche ozywienia na scene. Bo od razu ludize zaczeliby sie zalic na forum jak to ich taki jeden banuje za nic:P Niestety moze to tez kilku ludzi zniechecic ale " ta scena umarla" :P wiec co tam przynajmnie bedzie wiecej flamow do przeczytania na forum
 
     
Qlimax 
Wisienka
Slimak


Wiek: 35
Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 39
Skąd: Qdańsk
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 4:17 pm   

Szczecho, Yokai, Jagi vote yes, ale nie bush :o
 
 
     
Bush 
sinkman
seeman

Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 163
Skąd: Edinburgh
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 5:41 pm   

czyzbys qlimax cos mial na sumieniu i sie boisz? :wink:
powiem tyle porzadek trzeba zaprowadzic na serwerze bo czasem dzieja sie cuda niewidy, a ze czesto nie ma kto tego robic ja podejmuje sie wyzwania.powtorze jeszcze raz:prostactwu i chamstwu stanowcze nie na serwerze!!wiekszosc graczy pomimo tego ze maja rozne haraktery gdy wejda na serwer probuja stworzyc mila atmosfere do grania przeciez w koncu to rozrywka,a niektorzy za wszelka cene probuja to zaklocic.tego to ja nie zrozumie nigdy.przytocze kolejny fakt z serwera godny pozalowania zawodnika:team blue blisko fc lezy tech,wchodzi nowy zawodnik bierze techa i zmienia team na red i pewnie dla niektorych jest wszystko cool no nie?
_________________
murzynskie dziecko do murzynskiej matki:
Mamo, Mamo!! chce mi sie kope!! A Mama poczekaj, zaraz ci ukroje..
 
 
     
kogucik
Jabłuszko


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 630
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 6:00 pm   

Cytat:
[...]prostactwu i chamstwu stanowcze nie na serwerze!!wiekszosc graczy pomimo tego ze maja rozne haraktery gdy wejda na serwer probuja stworzyc mila atmosfere do grania przeciez w koncu to rozrywka,a niektorzy za wszelka cene probuja to zaklocic.tego to ja nie zrozumie nigdy[...]

Człowieku, zrozum raz na zawsze, że przyczyną takich zajść na serwerze jesteś ty!
_________________

LFCTF4 & LFCTF10 player
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.77 sekundy. Zapytań do SQL: 13