Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Unreal Tournament
Autor Wiadomość
kogucik
Jabłuszko


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 630
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Lip 01, 2009 12:15 pm   

Cytat:
Jak tak patrze po waszych postach to widze że szukacie jakiejś fajnej giery która by mogła choć w części zastąpić legendarnego już q2 CTF. Ja szukałem baardzo długo tak samo jak wy i teraz jak już znalazłem coś naprawdę niezłego i postanowiłem się tym podzielić z wami, to wy zamiast spróbować choć raz zobaczyć co to takiego, napinacie się na mnie jakbym robił wam jakąś straszną krzywdę :P

Chłopie, może by ktoś się skusił, gdybyś nie był takim natrętem. Twoje zapewnienia jaki to gloom jest wyjebany po prostu odrzucają. Tak jak setny raz obejrzana w TV durna reklama.
_________________

LFCTF4 & LFCTF10 player
 
 
     
Stalker 
Wisienka
GLOOM rulez!


Wiek: 39
Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 54
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sro Lip 01, 2009 9:39 pm   

Bez urazy ale (IMO) z tego co widze to nie liczy się na tym forum za bardzo co ktoś mówi tylko kto mówi. Podejrzewam że gdyby to co ja pisałem napisał np Adolf czy Szyna, to jeszcze w tym samym dniu połowa z was by się skusiła, a tak to nikomu nigdy nie przejdzie nawet przez myśl coś podobnego :?
_________________
Ziomki g2 CTF jest extra, ale to nic przy q2 GLOOM. Specjalnie się tu zarejestrowałem żeby was o tym poinformować (kiedyś grałem z wami dziadami w CTF w klanie INV). Info i pliki: www.planetgloom.com W razie pytań walić na moje gg.
 
 
     
Matrix^^
Jabłuszko


Dołączył: 26 Lut 2005
Posty: 578
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Lip 01, 2009 10:43 pm   

Połowa :D mowisz o 4 osobach ktore tu zagladaja z tego 50% stanowia 2 osoby ;) super frekfencja;)
_________________
zw^matrix
 
 
     
kogucik
Jabłuszko


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 630
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 11:56 am   

Taaaa, Adolf, napisz, że Gloom jest fajny, to sobie zainstaluję :)

Ja nie chcę zaczynać z żadną grą, bo szkoda mi czasu na pierdoły. Na forum zaglądam z sentymentu :lol: I razi mnie w oczy twoja natrętność :P
_________________

LFCTF4 & LFCTF10 player
 
 
     
Stalker 
Wisienka
GLOOM rulez!


Wiek: 39
Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 54
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 8:13 pm   

Dwie osoby to by było już coś na początek. Te dwie osoby opisując tu na forum swoje opinie skusiłyby następne i tak może nawet do kilkunastu by sie uzbierało. 8) A ty coolfon mówisz że szkoda ci czasu na granie hmm... jednak swego czasu nie było ci szkoda czasu na q2CTF, a może mi powiesz że takie gry są dla dzieci, a ty już z tego dawno wyrosłeś :?:
_________________
Ziomki g2 CTF jest extra, ale to nic przy q2 GLOOM. Specjalnie się tu zarejestrowałem żeby was o tym poinformować (kiedyś grałem z wami dziadami w CTF w klanie INV). Info i pliki: www.planetgloom.com W razie pytań walić na moje gg.
 
 
     
kogucik
Jabłuszko


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 630
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 8:26 pm   

No w gimnazjum/liceum nie było mi szkoda czasu na Q2CTF, teraz trzeba się ogarniać życiowo i szkoda mi czasu na nową grę. Na pewno z tego nie wyrosłem, bo gry są dla każdego. W tym momencie wolę porobić coś innego.
_________________

LFCTF4 & LFCTF10 player
 
 
     
Stalker 
Wisienka
GLOOM rulez!


Wiek: 39
Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 54
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 10:01 pm   

W sumie to masz racje. Ten gloom strasznie wciąga i za dużo czasu nad nim spędzam. Musze sie zacząć jakoś ograniczać :wink:
_________________
Ziomki g2 CTF jest extra, ale to nic przy q2 GLOOM. Specjalnie się tu zarejestrowałem żeby was o tym poinformować (kiedyś grałem z wami dziadami w CTF w klanie INV). Info i pliki: www.planetgloom.com W razie pytań walić na moje gg.
 
 
     
WaSyL 
don ojciec


Wiek: 37
Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 213
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 11:39 pm   

tak czy siak szkoda ze nie zbiedze sie raz w tygodniu ekipa ok 10 - 16 osob zeby pograc w CTFa :(
_________________
Marek Grechuta - Dni których nie znamy
// ponad czasowy kawal dobrej muzyki ;)
 
 
     
kogucik
Jabłuszko


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 630
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 1:10 am   

No to zwołuj ludzi, godzinkę tygodniowo można poświęcić na starego poczciwego CTFika :)
_________________

LFCTF4 & LFCTF10 player
 
 
     
Matrix^^
Jabłuszko


Dołączył: 26 Lut 2005
Posty: 578
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 1:55 am   

Jak cos moge popytac lubelakow ;) tylko musze q2 odzyskac ze starego dysku ;]
_________________
zw^matrix
 
 
     
Bush 
sinkman
seeman

Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 163
Skąd: Edinburgh
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 8:12 am   

ta lubelakow i swidniczakow heh
_________________
murzynskie dziecko do murzynskiej matki:
Mamo, Mamo!! chce mi sie kope!! A Mama poczekaj, zaraz ci ukroje..
 
 
     
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 8:52 pm   

Zeby sciagnac taka ekipe to trzeba zaczac ostra akcje na gg, inny sposob jest malo skuteczny. Najlepiej z tygodniowym wyprzedzeniem, chociaz pamietam ze czasami "spontany" sie udawaly. Ja w razie czego moge pospamowac troche ludzia via gg, jako ze mniej wiecej polowa mnie slucha :D (przynajmniej wedlug Stalkera).
btw. dawno nikt tu nie sial takiej propagandy jak Stalker, niektorymi tekstami to nawet Grzdyla przebijasz ;)
_________________
 
 
     
Stalker 
Wisienka
GLOOM rulez!


Wiek: 39
Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 54
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 9:46 pm   

Ja to bym cie napewno posłuchał :P (nie to co niektórzy siedzący przed kompem i myślący sobie tak: eeeetam nie chce mi sie) :wink:
_________________
Ziomki g2 CTF jest extra, ale to nic przy q2 GLOOM. Specjalnie się tu zarejestrowałem żeby was o tym poinformować (kiedyś grałem z wami dziadami w CTF w klanie INV). Info i pliki: www.planetgloom.com W razie pytań walić na moje gg.
 
 
     
Matrix^^
Jabłuszko


Dołączył: 26 Lut 2005
Posty: 578
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 1:30 am   

Co prawda to prawda i koniecznie ts albo vo;)
_________________
zw^matrix
Ostatnio zmieniony przez Matrix^^ Sob Lip 04, 2009 3:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Xylo 
Wisienka


Wiek: 35
Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 88
Skąd: Gdansk
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 12:26 pm   

jak cos to na ctfa jestem chetny dajcie tylko termin :]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.72 sekundy. Zapytań do SQL: 13