Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Czystki
Autor Wiadomość
mookee
Site Admin


Dołączył: 05 Lis 2002
Posty: 125
Wysłany: Pią Mar 14, 2003 9:39 pm   Czystki

Za usuniecie wszystkich postow podziekujcie tygrysowi :/
 
 
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie Mar 16, 2003 9:40 pm   

dzieki tygrysek, przynajmniej sie czysto zrobilo.

mooke nie przywalaj sie do niego, czytaj wiadomosc na forum adminow to sie dowiesz oco kaman.
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 17, 2003 2:50 am   

A o co kaman ? bo ja przeczytalem i wydaje mi sie ze mookee wyczyscil to forum PO przeczytaniu tej wiadomosci od Tygryska...

Tak sie tylko zastanawiam - co tu bedzie ? Bo Turnieju niwidu...
Chyba ze jednak ktos zechce mi pomoc zrobic turniej w Wawie (w polowie kwietnia, jakos po swietach Wielkanocy)?
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Pon Mar 17, 2003 6:13 am   

Vitez pomysl o tych co maja matury. :)
 
 
 
xman
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 97
Skąd: znienacka
Wysłany: Pon Mar 17, 2003 6:30 am   

i o tych co maja egzaminy :P
_________________
http://ewc.ctf.pl
ewc przegralo ;o ?? to znak ze ziut zjebal na ctf1,ctf2,ctf3,ctf5,lf1 i na sumie6 :P
 
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pon Mar 17, 2003 11:11 am   

Te forum wyczyscilem ja, wiec nie czepiajcie sie mookiego, a ty mookee sie mnie nie czepiaj, zajrzyj na forum adminow to bedziesz wiedzial.

Od paru dni forumtyrnieju jest pod linkiem:
http://www.netcraft.com.pl/ff/forum (chwilowo nie dziala bo jest bad w bazie, jest to naprawiane, za apre dni powinno znowu stanac)

Vitez nie wiem moze za zadko zagladasz na strone turnieju, ale od miesiaca jest juz nowa strona odnosnie nowego turnieju ktory bedzie w lipcu, zajrzyj se to sie dowiesz. All jest na stronie:
http://www.netcraft.com.pl/ff/turniej
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 17, 2003 5:24 pm   

Cytat:
Vitez nie wiem moze za zadko zagladasz na strone turnieju, ale od miesiaca jest juz nowa strona odnosnie nowego turnieju ktory bedzie w lipcu, zajrzyj se to sie dowiesz. All jest na stronie:
http://www.netcraft.com.pl/ff/turniej


Wiesz, turniej sie skonczyl, zagladalem na stronke turnieju potem by sprawdzic czy zdjecia wrzuciliscie i tyle... a ze sie nowy turniej szykuje to milo by bylo gdyby organizatorzy turnieju poinformowali o tym njusrajterow ;) ctf.pl (albo Jezus sam moze njusa napisac) ze jest update strony turnieju, albo chociazby na forum wspomniec by ludzie wiedzieli a tak tylko gracze z bialegostoku pewnie cokolwiek wiedzieli ze byl jakis updejt strony turnieju :( . A tak to z cichacza robicie updejt i info o nowym turnieju i nikomu nie powiecie... a znasz kogos kto regularnie zaglada na strone turnieju tylko w nadziei ze cos nowego na niej bedzie?
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Jezus
Wisienka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 50
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Mar 18, 2003 12:56 am   

Witam ...
NIe czepiac sie mnie panie Vitez to Tygrysa sprawka. Ja nic o zadnym turnieju niemowie, nie wiem ( znacyz wiem, ale nie chcem wiedziec :P ) i do kwietnia nie udzielam informacji ...
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Wto Mar 18, 2003 8:16 am   

Vitez wyjasnie tobie i innym o co dokladnie chodzi.

Mogles o niczym nie wiedziec bo ludzi z q2 i sc nie informowalismy i narazie nie bedziemy informowac, cale info bezidzie dopiero koniec kwietnia poczatek maja. Strona stanela tak wczesnie gdyz zamierzamy dolaczyc urta do turnieju i bylo trzeba dla nich postawic strone gdyz tak samo jak za pierwszym razem jest masa pytan, a ze poraz kolejny nie chce mi sie na te same pytania odpowiadac to postawilem strone, pozatym do konca kwietnia sie za duzo nie bedzie dzialo w sprawie organizacji turnieju. Jezus wiedzial o tym, ale tak samo jak ja stwierdzil ze nie ma sensu informowac ludzi o turnieju jak nie ma nawet dokladnej daty turnieju ani innego info, do lipca od poczatku maja beda dwa miesiace i podejrzewam ze ludzie zdaza sie dowiedziec. Mysle ze teraz wiesz czemu nikt o niczym z q2 nie wiedzial, poprostu w q2ctfie i tak wiesci sie szybko roznosza, a jezeli chodzi o sc i urt to niestety musze kontaktowac sie za paroma osobami i czekac az laskawie napisza na jednej z glowniejszych strone sc czy urt o turnieju. Dobra koniec tego gadania, uciekam do pracy. Pytan prosze nie zadawac, wiecej info w maju. Lubo na stronie turnieju. Tylko jezeli nie ma na stronie turnieju to nie byc wscibskim i nie pytac sie o cos co jest jeszcze niewiadome.

Koniec tematu do maja.
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 18, 2003 6:52 pm   

Cytat:

Vitez nie wiem moze za zadko zagladasz na strone turnieju, ale od miesiaca jest juz nowa strona odnosnie nowego turnieju ktory bedzie w lipcu, zajrzyj se to sie dowiesz.


Cytat:
Mogles o niczym nie wiedziec bo ludzi z q2 i sc nie informowalismy i narazie nie bedziemy informowac (...) Jezus wiedzial o tym, ale tak samo jak ja stwierdzil ze nie ma sensu informowac ludzi o turnieju. (...)Mysle ze teraz wiesz czemu nikt o niczym z q2 nie wiedzial.


A ja sie lubie czepiac... bo widze sprzecznosci w wypowiedziach Tygryska (pierwsza vs druga). W pierwszej ma "pretensje" ze za rzadko zagladam na strone turnieju, pisze w stylu "jak smiecie nie wiedziec ze jest nowe forum turnieju, przeciez all jest na stronie", a za to w drugiej wypowiedzi pisze ze nie powinnismy wiedziec bo jeszcze za wczesnie, ze nie powinnismy sie interesowac bo i tak wszystko sie dowiemy... i tu pretensja i tu pretensja, tyle ze dokladnie sprzeczne ze soba :/

A wystarczylo te pare tygodni temu napisac njusa w stylu "jest juz nowa strina turnieju i forum turnieju zostalo przeniesione na nia ale wiecej informacji odnosnie turnieju q2ctf pojawi sie na stronie dopiero pod koniec kwietnia" - i gdyby taki njus sie pojawil to nie byloby calej tej dyskusji na tym forum, nie byloby kontrowersji wynikajacych z wyczyszczenia tego forum (a po co, a jak, a dlaczego) i wszyscy byliby zadowoleni.... to rada tak na przyszlosc - najpierw informowac co sie zamierza zrobic i dlaczego a potem to robic, a nie najpierw robic a potem sie tlumaczyc i odwlekac wyjasnienia... troche wygodniej nieprawdaz?
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Wto Mar 18, 2003 11:16 pm   

Bosze witez powiem bez ogruudek bo mi dzisiaj dzialasz na nerwy: S.P.I.E.R.D.A.L.A.J, przeczytaj dokaldnie a pozniej pierd... o jakiejs sprzecznosci postow, jak sam zacytowales (patrz 2 cytat) "Mogles o niczym nie wiedziec" chyba jasno mowi i nie jest sprzeczny z tym pierwszysm, z reszta co ja sie bede wpitu tlumaczyc bedzie tak ja ma byc i sie dowiesz all w swoim czasei, kniec tematu ! Chcesz to se pisz newsy na ctf.pl ja jak bede chcial info dac to dam, ale to bedzie w swoim czasie, pozatym co do czyszczenia forum to powiem jedno Spier.. odemnie, wiecie chyba co to jest jest za funkcja MODERATOR forum ? bo chyba nie wiecie skoro sie czepiacie czysczenia forum. Dla mnie te topiki nie tworzyli zadnej histori bo 3/4 tych topikow to nie bylo na temat, ale to tak na marginesie.

KONIEC TEMATU

PS: DZieki temu kto to zrobil za zdjecie moderatora forum. Zapewne to ty zrobiles mooke, ale widze ze jestes dziwny bo jak wczesniej wyczyscilem forum turnieju to sie nie przyczepiles. Hyh mniejsza z tym, ja tu sie juz nie bede wypowiadal...
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Mar 19, 2003 2:45 am   

Cytat:
S.P.I.E.R.D.A.L.A.J(...)pierd... (...) Spier.. odemnie(...) wiecie chyba co to jest jest za funkcja MODERATOR forum (...)PS: DZieki temu kto to zrobil za zdjecie moderatora forum.


Najwyrazniej ty nie wiesz co to za funkcja "moderator" . Przede wszystkim: publiczna i odpowiedzialna. Moderator forum nie powinien pozwalac sobie, jako gospodarz jakiegos forum, na takie slownictwo wobec "gosci" czyli uzytkonikow danego forum ktorym sie on opiekuje. Chcesz sobie do mnie pobluzgac czy prosic bym oddalil_sie_w_niewiadomym_kierunku ? Zrob to w Oborze lub na PM, a nie bawisz sie w "pana na wlosciach" czyli wielkiego PANA MODERATORA (zwracam uwage na duze litery w poscie Tygrysa). Wiec w ogole mnie nie dziwi ze straciles moderatora: po pierwsze, ze to forum jak sam piszesz nie jest juz potrzebne (wiec i jego moderator nie jest potrzebny), po drugie ze sie troche nieodpowiedzialnie na nim zachowujesz.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sro Mar 19, 2003 12:54 pm   

Tak se to tlumacz Vitez, piszac poprzedniego posta nie bylem juz moderatorem tego forum wiec ...... odemnie bo z ta odpowiedzialnoscia i zachoaniem, jestem wolnym czlowiekiem i jezeli adminom sie nie podoba moje zachowanie to niech mi usunol konto i bedziecie mieli spokoj, a nie pucujecie sie do mnie jak niewiadomo co, nawet nie wiem jak was dokladnie okreslic bo nie miesci sie to w mym umysle. Zal mi was ze znowu tak sie wyklucacie o pierdoly itp.

Vitez przestan sie czepiac o byle gowno bo to jest zalosne, zasady zasadami ale przez przesady.

Bye guys.
 
 
-=ff=-alien3
Wisienka


Dołączył: 19 Gru 2002
Posty: 93
Wysłany: Czw Mar 20, 2003 5:24 pm   

chrum chrum :wink:
_________________
praca zabija skilla :/
pracuj a dorobisz sie ... garba
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.72 sekundy. Zapytań do SQL: 12