Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
:P
Autor Wiadomość
[cth]
Wisienka


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 20
Skąd: K-ck near Czestochowa :>
Wysłany: Sro Maj 07, 2003 11:56 pm   :P

Ale widzicie da sie usunac wszystko wiec jeden chuj kaszub :)
hyh pisze ze edytowany ale w sumie usuniety :)
tak ale nie to samo kumam 8)
_________________
Ostatnio zmieniony przez [cth] Czw Maj 15, 2003 6:47 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Maj 08, 2003 5:54 am   

alt + ctrl + del(x5) :arrow:
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 08, 2003 6:03 am   Re: :P

Cytat:
i nie wiem jak go usunac ;O


Cytat z FAQ tego forum :
"Jak mogę zmienić lub usunąć post?
Jeżeli nie jesteś administratorem lub moderatorem forum możesz jedynie zmieniać lub usuwać własne posty. Aby zmienić post (czasem jest to możliwe jedynie przez jakiś czas po jego napisaniu) kliknij w przycisk zmień przy danym poście. Jeżeli ktoś już na niego odpowiedział po edycji pod postem pojawi się tekst drobnymi literami informujący, ile razy dany post zmieniano. Nie zostanie on dodany jeśli ktoś już odpowiedział na post, lub jeśli został on zmieniony przez administratorów lub moderatorów (powinni oni powiadomić co zmienili i dlaczego). Pamiętaj, że zwykli użytkownicy nie mogą usunąć postu, na który ktoś już odpowiedział."

:P
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
[cth]
Wisienka


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 20
Skąd: K-ck near Czestochowa :>
Wysłany: Czw Maj 08, 2003 12:28 pm   yh

No Vitez ale tam pisze ze moge ale nie pisze jak mam to zrobic :o chyba ze ja gdzies zle patrze.. no i pisze ze nie moge jak ktos juz odpowiedzial ale wtedy jeszcze nikt nie odpowiedzial ;p
:roll:
_________________
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Czw Maj 08, 2003 2:51 pm   

Cth kolo przycisku quote masz taki "X" lub "DELETE" badz "DEL" w zaleznosci od thema forum ] no i nim mozesz kasowac :p ale tylko swoje posty :]
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
[cth]
Wisienka


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 20
Skąd: K-ck near Czestochowa :>
Wysłany: Pią Maj 09, 2003 10:58 pm   

Hm w moim profilu nie ma takiego przycisku (coldsteel) albo nie wiem co mi jest ;s
_________________
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sob Maj 10, 2003 5:24 am   

Moze poprostu go nie zauwarzasz, albo jest tak malo widoczny ze nie pogadasz :D tym themie co go uzywam to dobrze go widac.
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Maj 12, 2003 10:08 pm   

Na tym forum (ctf.pl) nie wolno usuwac swoich postow wiec nie ma ani tego krzyzyka ani tej opcji w "Edit" postu. Poproboj na swoich postach w Oborze np...
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto Maj 13, 2003 12:21 pm   

edit jest przynamnjej ja mam :>
 
 
kaszub 
Site Admin


Wiek: 47
Dołączył: 28 Paź 2002
Posty: 92
Wysłany: Wto Maj 13, 2003 7:00 pm   

usuwanie zostalo wylaczone (przynajmniej taki byl zamiar ale czy dziala nie wiem) z prostego powodu - na wczesniejshym forum czesto gracze "obrazali sie" i usuwali swoje posty po czym "rezygnowali z q2ctf" lub wymyslali inna to historyjke.

bylo to nie fair w stosunku do innych, bo najlepiej narobic syf lub zrobic z siebie idote a pozniej "zniknac"... pojawiajac sie po 2 miesiach znowu z czystym kontem tak aby kazdy zapomnial o naszych przewinieniach

przykro nam ale to jest forum i to co zostalo powiedziane lub skomentowane nie powinno byc usuniete, jezeli kce sie zabierac glos proshe bardzo ale nalezy sie liczyc z tym, ze ktos inny moze to skomentowac i nalezy wziasc pelna odpowiedzialnosc za swoje slowa teraz jak i za rok czy 2
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Maj 13, 2003 10:42 pm   

Cytat:
nalezy sie liczyc z tym, ze ktos inny moze to skomentowac i nalezy wziasc pelna odpowiedzialnosc za swoje slowa teraz jak i za rok czy 2


O to to... popieram w 200% :D
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sro Maj 14, 2003 8:51 pm   

aaa tam za 2 lata bedzie new board :D [mam nadzieje kashub :P ]
 
 
[cth]
Wisienka


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 20
Skąd: K-ck near Czestochowa :>
Wysłany: Czw Maj 15, 2003 6:38 am   

A tygrys cos gada o jakichs krzyzykach ;D
A serio to moze ty masz a ja nie mam bo juz po wylaczeniu usuwania rejestrowalem czy co tam :P a tobie ta opcja zostala... ne fiem
a po co niu bord?
_________________
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pią Maj 16, 2003 12:36 pm   

Mowilem bo tak jest defaultowo a nie ze napewno na 100% jest, myslalem ze kaszbu wylczyl tylko dla mnie ta opcje jak to mi kiedys cos mowil ale widze ze dla wszystkich to dziala, eh niech i tak bedzie mi tam to rybka...
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Czw Cze 12, 2003 5:44 pm   

[quote="Tygrys"]Mowilem bo tak jest defaultowo a nie ze napewno na 100% jest, myslalem ze kaszbu wylczyl tylko dla mnie ta opcje jak to mi kiedys cos mowil ale widze ze dla wszystkich to dziala, eh niech i tak bedzie mi tam to rybka...[/quote]

hehe rotfl :D ;] bekowy txt
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.49 sekundy. Zapytań do SQL: 13