Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Original Q2 !!!
Autor Wiadomość
kaszub 
Site Admin


Wiek: 47
Dołączył: 28 Paź 2002
Posty: 92
Wysłany: Sro Cze 18, 2003 6:03 am   

tak, posiadam taka "moc" i z ogromna radoscia jej uzylem :)
staram sie tego nie robic ale nie pozwole zeby jakis artysta-narkoman o przeroscie przysadki mozgowej od prochow robil syf na forum, tym bardziej ze to nie jego pierwszy popis

teodor: tak (na kazdym kompie) i uwiesh, ze rozumie ze ktos nie ma kasy na oryginalny soft bo nie zarabia lub ledwie co mu starcza na zycie ale nie rozumie jak mozna miec kase na wode i prochy, chwalic sie kazdemu ile to zarobilo sie a z drugiej strony nie stac na 5 $ zeby zaplacic za gre tlumaczac sie jakimis glupimi anarchistycznymi haslami o szczytnej idei piractwa oraz tym, ze nie jest to przestepstwo... proshe darujcie sobie
 
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Sro Cze 18, 2003 6:56 am   

czekalem na taki ruch kaszuba :D
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Cze 18, 2003 10:40 am   

no i luz ... gówniarz nie bedzie pyskowal do kazdego ;p
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Cze 18, 2003 1:55 pm   

Patrzac na poziom wypowiedzi i zawartosc bluzgow ty Icer mozesz byc nastepny ;)

(tylko sie nie boj :> )

Edit:
ile kosztuja oryginalne Win Me ?
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
kaszub 
Site Admin


Wiek: 47
Dołączył: 28 Paź 2002
Posty: 92
Wysłany: Sro Cze 18, 2003 3:39 pm   

98se jak kupowalem jakies 2 miesiace temu to kosztowal o jakies 50 zl wiecej nish xp home, wiec pewnie z Me jest podobnie (kolo 420 zl oem), skad taka roznica ? aktualna polityka m$ to XP wiec kazdy nizshy system jest z zalozenia drozshy
 
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Cze 18, 2003 6:25 pm   

ej vitek ty mnie straszysz ? ze co wypowiadam sie brzydko ? no zdarza sie ale sie nie przyczepiam do innych za byle co jak np. cyberius czy jak tam on sie zwie ... więc prosze cie nie strasz mnie .. bo sie boje !
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sro Cze 18, 2003 7:22 pm   

hehe i dobrze
a ja chciałbym powiedziec tylko moje zdanie
a więc
nie stać mnie na kupno wsyzstkich progzów, które do rozwijania są mi potrzebne
więc mam ich kopie
wiem że to nie jest fair dla wykonawcoów utworów/programistów ale sory life is brutal
jakbym był na ich miejscu to bym tępił takich jak ja
i tyle
jak będe sam zarabial kase itd to będe mógł sobie kupywac originałki [w większości]
narazie jestem uzależniony od rodzicoow ;p
nom i to jest koniec mojej polityki w swiecie piratoow itp ;]
 
 
KaZmI
Wisienka

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 59
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro Lip 09, 2003 4:18 am   

hhehe ale fun macie tutaj:D
co do cerba to pewnie chodziło mu o te smieszne straty koncernow na pirackich płytach...
 
 
[cth]
Wisienka


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 20
Skąd: K-ck near Czestochowa :>
Wysłany: Czw Lip 10, 2003 8:26 am   

A ja nie mam pirata Win 8)
Bo jak kupilem kompa to mialem zainstalowanego ush tylko kluczyk musialem podac a kluczyk wyssalem z kazzy ;D
Wiec jestem fair !
Nie no joke ;> cerberus idiot jakich malo Ale trzeba mu bylo odrazu bana dac bo tych dyskusji nt piractwa to juz starczy... SS, CDA i wszelkiego rodzaje forum :] a i tak jest mnostwo paruwiastych kolesi ktorym nie wytlumaczysz ;S
Tez mam pare piratow ale raczej uzytki typu fotoszop bo w nic innego komercyjnego nie gram oprocz q2 [mudy etc] a q2 mam od premiery oryginalke :p kumpel kupil nie gral to pozyczyl i po jakichs paru miechach odkupilem ;] A mysle ze jak bede duzi to sobie zakupie i fotoszopa i jaki tam stuff :P wiec niech Adobe potraktuje to jako inwestycje :twisted: hyhy
pozdro
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.5 sekundy. Zapytań do SQL: 12