Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Quake na LCD
Autor Wiadomość
Czarny
Wisienka

Dołączył: 15 Sie 2003
Posty: 1
Skąd: Bromberg
Wysłany: Czw Sie 21, 2003 6:27 pm   Quake na LCD

Witam,

Mam pytanie - gra ktoś w quake na monitorze LCD ? - jakie parametry powinienen mieć monitor LCD aby można na nim było normalnie grać ?

Testowałem ostatnio LC NEC 1550X - z czasem reakcji 50ms i była wielka lipa :(

Podobno czas reakcji 25 ms wystarczy ale nie mam jak tego sprawdzić :?
 
 
ryq
Śliweczka


Dołączył: 20 Cze 2003
Posty: 290
Skąd: p.i.ł.a tero wrocek
Wysłany: Czw Sie 21, 2003 9:41 pm   

Ja tam nie gram bo mnie na niego narazie nie stac ;p
_________________

 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Sie 21, 2003 9:59 pm   

musisz z vitezem pogadac moze on cos na ten temat wie.. bo my to nie bardzo .. nie pomozemy ci :P
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw Sie 21, 2003 10:01 pm   

LCD-smierdza :P

kup sobie normalny monitor... o parametrach o niebo lepszych od LCD... za duzo mniejsze pieniadze...




soory za bledy ale jestem na lekkim gazie...
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sie 22, 2003 2:58 am   

Cytat:
musisz z vitezem pogadac moze on cos na ten temat wie..


A sio... ja az taki guru nie jestem, tez mnie nie stac na LCD a nawet jesli... to wolalbym normalna 21ke (tylko do filmow :> , bo grac uwielbiam na 15" ).
Nie testowalem jak Q2 wyglada na LCD, jedyne co wiem to ze Pyzmen kiedys (moze nadal?) gral na LCD i marudzil ze LCD smierdzi... ogolnie cos z odswiezaniem jest tam nie tak i strasznie rwie jakbys mial malo fps. Ale to moze bylo dawno, moze teraz lepsze LCD robia... nie wiem... ale ja bym nie ryzykowal :>
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pią Sie 22, 2003 3:02 am   

Z tego co sie orientuje to z LCD tylko te najdrozsze sa dobre i znosne w uzywaniu, reszta albo ma zle odswiezanie, albo duza plamke, albo cos innego jest nie tka co przeszkadza w normalnym korzystaniu z LCDka.

Tak jak zrobilo to juz pare osob, radze nie grac na LCD w q2 jezeli nie masz jednego z najlepszych dostepnych narynku LCD.
 
 
Auchim
Wisienka


Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 28
Skąd: B-stok
Wysłany: Pon Sie 25, 2003 7:07 pm   

Powiem krótko na LCD nie da sie grać w quaka ani w nic innego , nie wiem przez co ale obraz sie strasznie rozmazuje i nie zalezy to od modeu, firmy, plamki,czy ceny. Jak dla mnie to tak samo beznadziejnie sie gra na najprostszym modelu Belinei 15" za 1100zł i na NECu 17"za 2400 zł.
 
 
 
ziuum
Śliweczka

Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 114
Wysłany: Wto Sie 26, 2003 3:40 pm   

Nie wiem czy to o to chodzi, ale na jednym z turniejów byly takie monitory od sponsora, to nie dało sie na nich grac wogóle..
_________________
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Wto Sie 26, 2003 10:26 pm   

Powiedzialbym ze to raczej kwestia przyzwyczajenia, mi np az tak zle sie nie gralo na lcd na turnieju, ale jak widac nie dla kazdego pasuje lcd.

Auchim skad ty wytrzasnoles te ceny ? nie za wysokie one ?
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Sie 27, 2003 2:17 am   

Cytat:
Powiedzialbym ze to raczej kwestia przyzwyczajenia, mi np az tak zle sie nie gralo na lcd na turnieju


No az tak zle to nie... tylko cholernie beznadziejnie ;) :D (UWAGA TO JEST ZART! - special notatka for Tiger's eyes only ;) ).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Sie 27, 2003 2:17 am   

Cytat:
Powiedzialbym ze to raczej kwestia przyzwyczajenia, mi np az tak zle sie nie gralo na lcd na turnieju


No az tak zle to nie... tylko cholernie beznadziejnie ;) :D (UWAGA TO JEST ZART! - special notatka for Tiger's eyes only ;) ).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Czw Sie 28, 2003 2:06 am   

Vitez przecierz to to prawda co pisze a ty sie zgrywasz odrazu :P

PS: Vitez a myszka ci nie nawala :D ? bo cos chyba dwa razy klikles, hrhr

PS2: Ja tez ZARTOWLAEM zeby ktos se nie pomyslal :P
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sie 28, 2003 3:08 am   

Cytat:
PS: Vitez a myszka ci nie nawala :D? bo cos chyba dwa razy klikles, hrhr


Specjalnie dwa razy kliknalem zebys na pewno zauwazyl ;)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Sie 28, 2003 9:28 am   

kurwa wy jacyc upośledzeni czy jak ? ze piszczecie ze to zart... chyba mozna wywnioskowac z wypowiedzi ze to jest zartem .. chyba ze u was z tym nie bardzo .. to przepraszam zwracam honor;P

ps.ten nie bede gorszy i napisze ze to zart!
 
 
[cth]
Wisienka


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 20
Skąd: K-ck near Czestochowa :>
Wysłany: Czw Sie 28, 2003 11:36 am   

Yo. Ja mam LCD i jest mi smutno z tego powodu :? Moj wyciaga max 75 fps a jezeli chce wiecej i wylacze synchronizacje pionowa to wyciagam 770 ale obraz jakby 'drga' i juz lepiej grac na tym 75 fps... :/ No ale chociaz mam wiecej miejsca na biurku :roll:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 13