Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Reprezentacja polski.
Autor Wiadomość
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto Lis 18, 2003 4:55 pm   

Dokladnie o tym pisalem w jednym ze wczesniejszych postow.. ;)

p.s.
moze ktos powiedziec kaszubowi zeby naprawil zegar? ;)
_________________
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Wto Lis 18, 2003 6:09 pm   

Oj PyzQ PyzQ ;] jaki Ty punktualny.
 
 
 
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Wto Lis 18, 2003 6:19 pm   

[quote="luz"]1. luz !
2. rejv !
3. kat !
4. chinczyk !
5. aci !
6,7,8 .... niepotrzeba, bo w 5 jestesmy MASTA BLASTA ! wy zrobicie sobie rp, a my MASTA BLASTA SUPER OWNAH CLAN , i was pojedziemy. :/[/quote]

heh, nie zalicze tego i tak
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Lis 18, 2003 6:50 pm   

1.omen
2.taz
3.kurz
4.szyna
5.ziut
6.alien3
7.duke
8.xman

To nie pokolei :P
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
ryq
Śliweczka


Dołączył: 20 Cze 2003
Posty: 290
Skąd: p.i.ł.a tero wrocek
Wysłany: Wto Lis 18, 2003 6:52 pm   

1. omen
2. bogi
3. ziut (CL)
4. kurz
5. rejv
6. pyz
7. duke
8. szyna
_________________

 
 
zeus
Wisienka

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 26
Wysłany: Wto Lis 18, 2003 8:42 pm   

Cicho tam Pyz :P . Odzywam sie raz na rok to moge to moge byc niefajny :D .
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lis 18, 2003 11:06 pm   

Cytat:
Vitez przepraszam ale co mam robic jak reszta spi ? i nie daja rady odbic enemy flag ? nie wylaza do quada itp ? to nie jest takie proste jak Ci sie wydaje.

Ano nie jest takie proste, dlatego na te lepsze teamy jak tak kozaczysz to ci po prostu nie wychodzi bo to nie takie proste. I tymi swoimi jazdami samodzielnymi narazasz caly swoj team na utrate techa i flagi wrogiej.
Nie bede ci tu podpowiadal co masz robic... ewentualnie Ziut jako CL ci w przyszlosci natrze uszu i powie co robic, bo to co robisz do tej pory nie nazwalbym teamplayem a kozaczeniem. Inni po quada chodza, tylko ty tego nie widzisz bo sam sie pchasz po quada... IMHO niepotrzebnie.

Cytat:
A po 2 Ty sie uwazasz za team play'owca ? stoisz na defie i Ps wyrzucasz ot i team ...... wbiega wrogi quad 4 stoi Vicia ni ma .... uciekl .... :S

Stare nawyki z RoA :P (w ktorym to klanie i ty jestes i powinienes znac taktyke defa) : wrogi quad to amp ucieka gdy broni sam. Mylisz sie co do tych 4. Jak ktos wraca na def przy wrogim quadzie to i ja stoje, jak mam sam stanac twarza w twarz z quaderem to wole uciec niz tracic ampa. Strata 1 flagi jest do odrobienia. Strata ampa jest o wiele trudniejsza do odrobienia.
Poza tym sam nie widziales moich meczy ostatnio, bo coraz rzadziej od prawie pol roku stoje na stalym defie. Instynkt samozachowawczy w koncu nauczyl mnie chodzic po quada ;P
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
kiler-awf
Wisienka

Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 13
Skąd: BIAŁYSTOK
Wysłany: Wto Lis 18, 2003 11:20 pm   

Ja też napiszę bo ostatnimi czasy gram troche i widzę kto gra chociaż jak to napisałem post wcześniej mało mnie to obchodzi jak i większość was

1. warrior (najlepszy obrońca w polsce) tylko czy gra nie wiem..
2. odi ( za dobry rail żeby nie był)
3. kurz ( za dużo biega żeby nie być na pomocy)
4. szyna( TP się nauczy quad jest ok)
5. adolf ( jaki jest taki jest ale jest tam gdzie trzeba - pomoc)
6 omen,taz,ziut, to pokolenie ewc rc itp . mało myśla duży skill ogólnie mi tam nie pasują ale nie ma chyba lepszych.
7. Jest paru graczy co nie mają ksywek (mają ale niby słabe) a zrobili duże postępy tylko brakuje im też myślenia ale może przy ułożeniu Cl dobrym.. można na nich postawić. np [PKS]Smok(chociaż zalatuje mi lameria bo to typowy punktowiec) ale mowię może jest reformowalny i do quad play by się nadawał.

Jest jeszce paru i przepraszam jak kogoś nie wymieniłem a powinienem.
Tak ja to widzę Pozdrawiam
 
 
pH
Wisienka


Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 62
Skąd: b-stok
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 1:44 pm   

[quote="kiler-awf"]


2. odi ( za dobry rail żeby nie był)


6 omen,taz,ziut, to pokolenie ewc rc itp . mało myśla duży skill ogólnie mi tam nie pasują ale nie ma chyba lepszych.

[/quote]

dobry rail to byl ... teraz raczej go nie ma ...
a co do omena taza owszem to pokolenie ewc i rc ...
hmm z tego co wiem to ziutek napierdala w ta gre jush ladnych pare lat i z tego co pamietam to roa.ziutek (bo byl taki ktos) gral jeszcze za czasow gd itp itd ... wiec to razej nie sa czasy ewc i rc ...
_________________
Where you go now is up to you ~
Boundaries are for pushing ~
Remember to breathe ~
r1
 
 
Wspolnik
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 112
Skąd: Wwa
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 2:53 pm   

A i prosilbym nie wymieniac mnie w skladzie bo po 1. marnujecie glos, po 2. ja nie bede gral, po 3. nie umiem juz, po 4. nie chce mi sie nawet ;) Z gory dziekuje ;][/quote]

Co to ma zanczyc ??? Teraz z takim textem jak ja juz glosowalem ???
Nie ma wysjcia !!! Pyz te ksywki ktore podalem to nie sa zadne glosy, tylko taki bedzie sklad i juz... :D
_________________
"Terra Incognita, upragniona jednak jescze nie zdobyta, dla ciebie, w tej chwili czujesz sie jak w niebie, powiedz dobrze ci z tym ja wybieram, ziolo, dym, rym to co najwazniejsze dla mnie a dla ciebie ?? Martw sie o siebie...
 
 
omen
Śliweczka
VISCA el BARCA!


Wiek: 37
Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 413
Skąd: ze sromU ,)
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 3:25 pm   

puszq, ani ja ani taziak nie bylismy w Rc ;)
_________________
LC !
 
 
pH
Wisienka


Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 62
Skąd: b-stok
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 3:29 pm   

marcinie zle to zinterpretowales ... chodzilo mi oto ze ty i taz tak jak reszta (wiadomo o kogo chodzi) zaczynaliscie grac tak na powaznie mniej wiecej gdy na scenie byli rc ... a pozniej ewc ...
_________________
Where you go now is up to you ~
Boundaries are for pushing ~
Remember to breathe ~
r1
 
 
pH
Wisienka


Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 62
Skąd: b-stok
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 3:32 pm   

a co do tej ankiety to osobiscie popieram kogos tam wyzej kto napisal zeby wybrac tylko cl a cl sam jush sobie dobierze graczy ...
oddaje glos na lysego ;p czyli ziutka ;)
_________________
Where you go now is up to you ~
Boundaries are for pushing ~
Remember to breathe ~
r1
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 3:33 pm   

Vitez rozbawiles mnie ..... w RoA juz takich taktyk nie ma ..... a tak apropo skoro w RoA nie ma TP to jak ja mam sie nauczyc ? staram sie to zmienic ale jakos nie moge sobie poradzic? ja nie widze jak ludzie wychodza do quada ? no jak nie ..... czlowieku zebys obejrzal mecze z [ewc] tam kazdy wiedzial co robic i jak .... moglem na luzie wziasc quada i razem z Ziutem rozsadzic ich baze.... I powiem Ci tak "c.h.u.j" z Twojego bronienia.....
Vitez to ty postrzegasz to jako kozaczenie, bo ja nie .... gram jak gram, a ze Ci sie to nie podoba to mnie kij obchodzi, zreszta jak gralismy ostatnio bo nie dosc ze mialem kijowy dzien to jeszcze lagi beszczelne..... Patrz na siebie mistrzu.
Ps. Trzymaj sie broda :P
 
 
 
KaZmI
Wisienka

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 59
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 4:09 pm   

[quote="pH"]a co do tej ankiety to osobiscie popieram kogos tam wyzej kto napisal zeby wybrac tylko cl a cl sam jush sobie dobierze graczy ...
oddaje glos na lysego ;p czyli ziutka ;) [/quote]
popieram
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 12