Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Czemu gram w q2ctf?....
Autor Wiadomość
Kala
Śliweczka


Dołączył: 19 Lut 2003
Posty: 140
Skąd: z jamy ;)
Wysłany: Nie Lis 23, 2003 8:57 pm   DOSC !

Ej rozumiem was rozmawiam se kulturalnie z ludzmi na forum bez zadnych wulgaryzmow!!, a tu nagle sie wpierdala taki cham i pisze do mnie zamknij morde ? EEE no to o co chodzi , czy ja sie do niego odezwalem czy co ? Ej zaden glab nie bedzie mi mowil co mam robic "fear" , a tym bardziej nie bedzie mi pluc w kasze. Jestem taki a nie inny jak kogos urazilem oprocz tej osobistosci to sorka. Nie dam sie pojechac i wszystko!!

ps. zamiast mi przybijac wine to popatrzcie co ten ktos inny robi Ok ?
_________________
ORC WARLOCK PWN!!! FOREVER kruwa
 
 
Diax
Wisienka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 68
Wysłany: Nie Lis 23, 2003 9:15 pm   

No ładnie Vitez ja zaczolem normalnie z wami rozmawiac ale to teraz wy zaczeliscie kurwami rzucac i wy do mnie macie pretensje ??Fear sam se zamknij morde borowiku!!!Adolf nie znalem cie od tej strony !!!ostro mnie zadziwiles !!!chcecie to banujcie wisi mi to!!!noi co z tego ze mnie zbanujecie co mam płakać??LOL!!!Co do turnieju to trzeba go zrobic bo co niektórzy na necie wyglądają na kozaków może chcecie w rzeczywistosci tak porozmawiac jak tu co??Vitez miales racje co do mnie lecz ja ;postanowilem zaczac normalnie z wami, ale wy zaczeliscie ostrzej i ja mam byc spokojny??NIE!!!nikt mi nie bedzie cisnol!!!mozecie mnie zbanowac tak jak Xerota ale potem to już nie odpowiadam za swoje zachowanie a napewno bedzie AGRESYWNE po takim czyms!!!!!
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lis 23, 2003 10:40 pm   

Cytat:
NIE!!!nikt mi nie bedzie cisnol!!!mozecie mnie zbanowac tak jak Xerota ale potem to już nie odpowiadam za swoje zachowanie a napewno bedzie AGRESYWNE po takim czyms!!!!!


Tylko zebys nie pekl... bo jak bedziesz zbanowany i na forum i na coolnecie to gdzie ta twoja agresja sie ulotni? ;)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Nie Lis 23, 2003 10:57 pm   

VItez maczo Ty wielki daj na luza....... i bo Diax chce juz normalnie. A Ty znow szukasz chuj wie czego jakiejs zaczepki ..... do niczego to nie prowadzi.
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Nie Lis 23, 2003 11:09 pm   

diax i kala...

moze wezmiecie przykuad ze starszych zawodnikow ktorzy graja duuzej od was i nie zrazili sobie wiekszoscie sceny...
gdybym miau za kazdym razem gdy ktos na mnie wiesza psy odpowiadac taka siarczysta riposta to nie byubym lepszy od tych prostakow... dlatego wole sie ugryzc w jezyk badz nie zwracac uwagi na akcje zaczepne...

diax w twoim przypadku podwojnie sie dziwie... na coolnecie nie wyzywasz... nie denerwujesz sie... potrafisz pozartowac... a tutaj nie dosyc ze kazda twoja wypowiedz jest zakonczona wykrzyknikiem to jeszcze nie mozna sie dopatrzec duuzszej wypowiedzi bez jakiegos miecha rzuconego w czyjas strone...

sztuka polega na tym zeby rozmawiac nie obrazajac rozmowcy...
nie wiem ile juz tych "sztuk" byuo ale nie pisze tego ot tak sobie... ludzie... poczesci forum jest po to zeby sie rozwijac... wiec korzystajcie z niego we wuasciwy sposob a nie zeby zrazic do siebie kilku starszych graczy do ktorych chcac nei chcac powinniscie czuc jakis tam respect... do wypowiedzi muodszych podchodzic z dystansem a do tych starszych jak do kogos kto juz troszke przezyu na tym swiecie i nie chce zebyscie popeunili takie same buedy... chociaz nie przypominam sobie zebym kiedykolwiek prowadziu batalie wulgaryzmow na forum... od tego jest server zeby sie wyrzyc... albo obora zebyscie tam mogli sie licytowac kto zna wiecej wulgaryzmow i kto kogo bardziej potrafi obrazic... a nie takie taopici jak np. ten gdzie ludzie cos tworza i dzieki ktorym forum quejka 2 ctf-a zyje... takimi obrazliwymi wpisami tylko dajecie argumenty tym ludziom ktorzy twierdza ze internet tylko pobudza agresje...
jak mowie mojemu tacie ze bede prowadziu puchar w ctf-a to go to gowno obchodzi poniewaz wie ze to jest jakis tam wirtualny swiat i wydaje mu sie ze nic nowego to nei wniesie w moje zycie... ja probuje mu udowodnic ze jest inaczej... i daubym sobie reke uciac ze on tutaj wchodzi od czasu do czasu i czyta te wszystkie posty jak ma wolna chwilke w pracy... a mi jest az wstyd kiedy widze jak niektorzy niwecza caua moja prace jakimis bezsensownymi komentarzami ni w zab pasujacymi do tematu badz zauatwiaja jakies prywatne problemy na topicach poswieconych zupelnie innym sprawom... od tego jest OBORA... tam rowniez mozecie sobie nabijac posty i wyzywac sie do woli bez zadnych konsekwencji...

dlatego powtarzam... myslcie... czytajcie... wyciagajcie wnioski... uczcie sie... i przede wszystkim udowodnijcie ze internet nie jest prowodyrem wiekszoci konfliktow tylko pomaga w rozwijaniu sie... ale znajac wasza ignorancje i tak bedzie dalej jedna wielka obora i dalej moj ojciec dalej sie bedzie ironicznie usmiechau kiedy bede wspominau o queju ktory jest czescia mojego zycia...
 
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 12:54 am   

zaloze sie ze to pisal tata grzdyla, ktory wlasnie zaglada czasami tutaj i teraz chce naprostowac wirtualnych kolegow syna :)

a jezeli to ty grzdylik pisales to szacun :) sam bym tego lepiej nie ujal...

a tak wogole ... to tak jak juz pisalem kiedys tam:

(..)
A kapusta rzecze smutnie:
"Moi drodzy, po co kłótnie,
Po co wasze swary głupie,
Wnet i tak zginiemy w zupie!"
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
fear
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 32
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 1:13 am   

kala i diax swoja odpowiedzia potwierdziliscie to jakie zjarane czachy macie to ze posiadacie wlasne fazy to nie znaczy ze kazdy bedzie je tolerowal. Cham?? Czlowieku popatrz na siebie i na swoje odzywki czytajac twoje posty zrozumialem to ze musze znizyc sie do twojego poziomu bo inaczej nikt nic nie wskora. Wiec jeszcze raz zamknij morde i idz w pizdu vote ban !
_________________
fear
Ostatnio zmieniony przez fear Pon Lis 24, 2003 1:32 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 1:21 am   

Cytat:
myslcie... czytajcie... wyciagajcie wnioski... uczcie sie...


Chyba nie wiesz do kogo to piszesz. Wiekszosc z tych chlopakow ma troche inne priorytety (trafka, najebka, laski, imprezki, hwdp itepe) niz nauka czy chociazby odrobina myslenia.

Wiesz dlaczego tak sie mnie, ciebie i paru innych "starszych" czepiaja? Bo nie rozumieja co do nich piszemy/mowimy. Zwyklym jezykiem, z sensem i gramatycznie, oraz ortograficznie poprawnie napisane zdanie nie trafia do nich. Trzeba rzucic dziesiecioma odmianami bluzgow, w srodek wkleic dwa slowa streszczajace sens wypowiedzi wtedy dopiero zrozumieja moze :>
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kala
Śliweczka


Dołączył: 19 Lut 2003
Posty: 140
Skąd: z jamy ;)
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 1:41 am   

Grzdyluuuu odemnie 6 huji w bok ok :) Dluzej grali w q2 ? brali przykald z starszych graczy ? buahau stary mam 20 lat i co z tego ? w quake2 idze mi 6 rok gry od 2,5 roku mam neta i tymi mowisz ze ja gram pare miechow czy cos gram w q2 ? ty nie wiedziales co to quake 2 ( no moze wiedziles), a ja w Bialymstoku wygrywalem turnieje razme z Rage ! (to taki gracz DM'a tak jak i ja kiedys) to ty mi nie pierdol Ok ;] ja sie nie chcem do nikogo rzucac jak gowno w trawie bo po co to ? , a po 2 fear pedale slyszalem ze ty z bialego z lesnej jestes ja z toba ineczje pogadam popytaj sie kolegow kto to ja ? z lesnej to Ci powiedza ok ! ? i wtedy ze mna porozmawiasz "vote ban" ? Mozesz mi lache jedynie zrobic rozumiesz ? I nie bedziesz mi kozaczyl eot. KONIEC TEGO TEMATU
A ty VItezuuuu to nie o to w tym chodzi muszczuuu , a to ze z jednej strony masz racje kiedys taki bylem jak wymieniles trafka (trafka no nadal ;) czasami ;p), imprezki , laski, itd.... zgadzam sie z toba bo tak bylo , ale juz nie jest. Ja juz nie ten klimat sie uspokilem , ale jak widze takie wypowidzi glupiego BUCA to mnie to wkurza Ok !. I musze cos od siebie dodac tak juz mam ;)
_________________
ORC WARLOCK PWN!!! FOREVER kruwa
Ostatnio zmieniony przez Kala Pon Lis 24, 2003 1:53 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fear
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 32
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 1:52 am   

lache to targaj swojim kolega z ktorymi oglupiasz swoj malutki mozg w dodatku udowadniasz to sam twierdzac ze jestem z bialego jak w profilu mam wpisane SZCZECIN klade na to skad jestes i kim jestes . . .
_________________
fear
 
 
 
Kala
Śliweczka


Dołączył: 19 Lut 2003
Posty: 140
Skąd: z jamy ;)
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 1:56 am   

No to sie pokazesz miszczuuu na turnieju to zobaczysz kto komu bedzie lache ciagal Ok . Nie wypowiadam sie juz w twej sprawie bo to jest bezsens , ale i tak mi pociagniesz frajerze po prostu schowam Cie do wora Ci to mowie REAL!!. ( jezeli bedzie turniej) ;/
_________________
ORC WARLOCK PWN!!! FOREVER kruwa
 
 
fear
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 32
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 2:04 am   

myslisz ze sie ciebie boje zreszta po co ja trace czas na gadanie kolejny raz udowadniasz swoja tempote i ciemnote nieumiejac przyznac sie do swojego zrycia jak typowy jaskiniowiec ( steryd , kibol , wielki kozak) uciekasz sie do textow typu przyjedz to cie najebie gratulacje teraz juz kazdy wie jaki jestes " Ten kto nie ma w glowie ten ma w miesniach "
_________________
fear
 
 
 
Kala
Śliweczka


Dołączył: 19 Lut 2003
Posty: 140
Skąd: z jamy ;)
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 4:39 am   

Ale ty glupi jestes bauhaua ja w szoku , ale chlopak z Ciebie !! bauhaua no to ladnie patrze dzieje sie i tak Cie ubije jak bys przyjechal ;)
_________________
ORC WARLOCK PWN!!! FOREVER kruwa
 
 
Diax
Wisienka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 68
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 10:03 am   

No ładnie!!!przybijacie mi ze w kazdym zdaniu bluzgam ok!!tak robilem i mieliscie prawo tak myslec ale jezeli chcem z wami kulturalnie porozmawiac a wy mi zaczynacie kozaków zgrywac to ja nie wiem o co wam chodzi.grzdylu nie pisze wypracowan tak jak ty bo nie chce mi sie pisac .Mówicie o mnie i o kali ze z nas sa chamy !!!spojrzcie na feara!!moze do niego sie przyczepicie ??Fear do czasu turnieju w bialymstoku tez kazdy kozaczyl na necie ale jakos na turnieju kazdy cicho siedzial i ty jestes pewnie taki sam !!!Grzdyl posluchac starszych graczy??LOL.wejdz w topic admin V i O to se zobaczysz jak sie starsi gracze prezentuja .to ma byc przyklad do nasladowania?przestan
P.S. jezeli to ma byc przyklad do nasladowania to ja go pelnilem wzorowo podczas gdy mialem admina( nielegalnie).Mówicie że co drugi wyraz uzywam bluzgu ok ,zaczolem pisac normalnie to wy tez pokazcie ze mozecie normalnie pisac!!!
 
 
fr0z3n
Wisienka


Dołączył: 18 Paź 2003
Posty: 73
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 12:36 pm   

Cytat:

Chyba nie wiesz do kogo to piszesz. Wiekszosc z tych chlopakow ma troche inne priorytety (trafka, najebka, laski, imprezki, hwdp itepe) niz nauka czy chociazby odrobina myslenia.

Wiesz dlaczego tak sie mnie, ciebie i paru innych "starszych" czepiaja? Bo nie rozumieja co do nich piszemy/mowimy. Zwyklym jezykiem, z sensem i gramatycznie, oraz ortograficznie poprawnie napisane zdanie nie trafia do nich. Trzeba rzucic dziesiecioma odmianami bluzgow, w srodek wkleic dwa slowa streszczajace sens wypowiedzi wtedy dopiero zrozumieja moze :>

nie ujalbym tego lepij Vitez.
szacunek :roll: .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.72 sekundy. Zapytań do SQL: 12