Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Admin V. i O.
Autor Wiadomość
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 4:10 pm   

a co ma pyskowanie do czitowania ? ;p
_________________
Do kasacji :>
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 4:19 pm   

Ktos tu sie musi wybrac do lekarza .. od glowy. To co sie czasami dzieje na coolnecie mozna nazwac absurdem. Zacznijmy od tego co to wlasciwie jest "fejk"? No niech mi ktos powie, bo nie potrafie zrozumiec. Przeciez nigdzie nie jest napisane ze trzeba grac lub wogole miec stalego nicka. To ze dzisiaj jestem adolf wcale nie oznacza, ze jutro nie moge byc np. rudolf ;-) i nikogo to nie powinno obchodzic kim ja jestem. Oczywiscie mozna sie spytac i jezeli bede mial humor to odpowiem, ale nie ma takiego nakazu przeciez, prawda ? Widzimisie Viteza mnie nie interesuja.. bo kto to wogole jest Vitez ? Fejk!
Przez te akcje viteza niektorym sie odechciewa grac. Nie raz widzialem sytuacje jak nasz paladyn oskarzal jakiegos newbiasa o to ze jest fejkiem...
Jezeli chodzi o czity to badzmy powazni - Viteza wcale nie interesuje czy ktos czituje czy nie - to jest tylko marny powod zeby wywalic kogos z servera... takie zboczenie po prostu. Niektorzy musza sie jakos dowartosciowac :P
btw. qwisacz to cziter !
_________________
 
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 4:32 pm   

no adolf dobrze mówi ale .. i tak vitez bedzie mial admina .. jakas liga czy cos to vitez jest wspólorganizatorem ... moim zndaniem nie powinien miec ..
 
 
Szwejos
Wisienka

Dołączył: 17 Paź 2003
Posty: 9
Skąd: bytom
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 5:11 pm   

ja tez nie lubie fejow , drazni mnie to, ale co z tego, moga tak gra . a co np jak ja bym gra na qlnecie i ja bym wicia zabil ?hmmm podaj prawdziwego nika !! ale to jest moj prawdziwy i sie z nim nei dogadam bo ja czesto nie gram z braq czasu i mam bana ? :P A tak wogule to vitek przesadza i zgodze sie z wiekrzoscia. a tak wogule to czemu vita i tak moze miec admina przecez mozna ankiete zrobic czy vitek ma miec admina czy nei co bedzie jak 90% powie ze nie ma miec ? ciekawe :)
 
 
fear
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 32
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 5:12 pm   

jak kazdy stary "Tatusiek" Vitez ma swoje czerstwe zasady ktore trudno akceptowac wiec Tatusku zmienisz je albo poprostu wydaje mi sie ze niezaslugujesz na admina :o
_________________
fear
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 5:50 pm   

No no madre slowa od 3 wyzej wymienionych :D
 
 
 
qwisacz
Wisienka

Dołączył: 17 Paź 2003
Posty: 22
Skąd: z quakerowni ;)
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 6:34 pm   

Cytat:
btw. qwisacz to cziter !


hehe.. no no ;)
Nie wiem skad to wywnioskowales, ale zrobiles to blednie.

A z tym czitowaniem do fejkow to jest tak ze jezeli ktos gra dobrze i gra pod fejkiem to cos tu smierdzi. Bo po co grac pod fejkiem jak sie wymiata. Bo czego niby mial sie wstydzic , swojej gry? Widocznie gra na czitach :)
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 6:45 pm   

Cytat:
wiec Tatusku zmienisz je albo poprostu wydaje mi sie ze niezaslugujesz na admina :o



Ze zacytuje Kribola: "czlowieku kim Ty dla mnie jestes..ze mam sie Ciebie sluchac".

Wprawdzie wy i tak wiecie swoje ale wypisze w punktach moja wypowiedz dla lepszego zrozumienia (choc nikt nie bedzie probowal zrozumiec, wystarczy wbic sobie do lba "Vitez jest zly bo kopie" ;( ):

1. Fejk za dobrze gral + wiadomosci o nowych czitach udajacych nocheat = zagrozenie
2. Pare osob ze speca potwierdzily ze fejk jakos dziwnie za dobrze gra = graczom sie nie podoba ze wsrod nich moze byc cziter
3. Prosba fejka o ujawnienie nicka by miec spokoj ze to jakis dobry gracz a nie cziter.
4. Gdyby: a) fejk ujawnil nicka (a mogl podac dowolnego i bym uwierzyl i dal spokoj) b)nie bylo wiadomosci o czitach udajacych NoCheat - to calej sytuacji by nie bylo
5. Fejk nicka nie podal wrecz zaczal sie burzyc zwiekszajac tym samym podejrzenia ze albo jest nikim albo nikogo nie zna tylko sobie testuje czity.
Wniosek - w obliczu zagrozenia ze strony nowych czitow jak i na sugestie specujacych graczy levelban na przemyslenie sytuacji.

Wy widzicie jedna strone medalu - "Vitez dal bana, zabrac mu admina!".
Ja widze obie strony - to mogl byc cziter, wyjscie dwoch nowych czitow ktore udaja nocheat to duze zagrozenie.

Zachowujecie sie jak ignoranci ktorzy nie maja antywirusa na komputerze "bo ja jestem ostrozny i nigdy nie bede mial wirusa" ... a potem za jakis czas "musialem format zrobic bo dostalem jakiegos wirusa w mailu... ato .doc przeciez byl!" . Ignoranci ktorzy naprawde mysla ze w Quaku nie ma cziterow, a czitow uzywa moze 10 osob na calym swiecie - tak samo jak niektorzy mysla ze w internecie nie ma wirusow.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
duke
Gajowy Książe


Dołączył: 21 Gru 2002
Posty: 164
Skąd: ze wszad
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 7:39 pm   

Ta, przychodzi jakies koles z zagranicy, ktos mu cos pieprzy ze fejk jest ; p , dostaje on tez kicka, a potem ma Polakow za rasistow bm'ow etc. Ostatnio KJ mi mowil ze dostal bana za to ze za dobrze gral ; p.
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 7:41 pm   

dobrzePowiedziane... ale po czesci rozumiem reakcje Kribola... trudno wyrokowac kto w tym "konflikcie" ma racje... sadze ze jak zwykle prawda gdzies lezy po srodku :!:




pozdro...


ps.Duke mi sie wjebal:P TenPostMialBycTuszZaPostemViteza...
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 8:30 pm   

Ja przychylam sie do decyzji Viteza (jak zawsze) i nie zebym mial cos do kirbuuu. jak by dal mu tego nicka to byl by spoqj. Jak by nie bylo jest komenda say_person ... powiedzial by to tylko i wylacznie Vitezowi (bo byl adminem) i by bylo all ok.
_________________
Do kasacji :>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 12