Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Czemu gram w q2ctf?....
Autor Wiadomość
fear
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 32
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 1:15 pm   

Cytat:
Ale ty glupi jestes bauhaua ja w szoku , ale chlopak z Ciebie !! bauhaua no to ladnie patrze dzieje sie i tak Cie ubije jak bys przyjechal


kolejny post prowokujacy to bluzgania sie itd ... ignore ...

Cytat:
Mówicie o mnie i o kali ze z nas sa chamy !!!spojrzcie na feara!!moze do niego sie przyczepicie ??Fear do czasu turnieju w bialymstoku tez kazdy kozaczyl na necie ale jakos na turnieju kazdy cicho siedzial i ty jestes pewnie taki sam !!!


ja kozacze ?? poprostu przeciwienstwie do innych pisze co o was mysle i mowie wprost ze niepodobaja mi sie wasze fazy na bluzganie i grozenie komus mylisz ze cos mi zrobisz? Wali mnie to ogromnie . . .
_________________
fear
 
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 1:59 pm   

kala i fear ... nie macie co robic ino po nocy posty nabijac ? ;p :>
_________________
Do kasacji :>
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 2:27 pm   

Nie wierze własnym oczom,dobry wylec :) O jak wszyscy wzieli do serca słowa Grzdyla i odczucia jego ojca... eh...
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
omen
Śliweczka
VISCA el BARCA!


Wiek: 37
Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 413
Skąd: ze sromU ,)
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 4:09 pm   

hehe, dzieci... (wsumie tez jestem jeszcze dzieckiem)
btw. Magnus znalezles swoje grapi i wiaderko?, bo moje byly kolo karuzeli. ;--)
_________________
LC !
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 5:39 pm   

Grabki zjadłem a w wiaderko sie zesrałem ale jak chcesz wciaż mozemy sie nim bawić :)
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
kozako
Śliweczka
zly jamnik


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 371
Skąd: z tamtąd
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 6:07 pm   

ekhm... tak za to kocham q2 ! ale niestety dzieki temu ludzie przestaja juz grac ;]
niach niach :)
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 7:24 pm   

Cytat:
i tak Cie ubije jak bys przyjechal ;)


Ot bohaterzy zaekranowi. Mi przed kazdym turniejem przynajmniej kilka osob tak grozilo, i publicznie i na priv. Coz... bylem w Bialymstoku chyba juz ze 4 razy i jakos nikt mnie nie dotknal. Nie to zebym zalowal, ale takie gadki sa po prostu smieszne 8) .

Scenka z ostatniego turnieju w Bialymstoku (niestety bohaterow nie pomne):

Z daleka uslyszalem jak sobie jakas grupka klnie pod nosem na mnie "Ale ten Vitez mnie wkurwia, ale to chuj..." itp. Podszedlem (sam!) , zapytalem grzecznie: "cos sie nie podoba? Smialo, powiedz glosno, przeciez cie nie pobije a jestem otwarty na krytyke" ... Co uslyszalem? Cisze... Co zobaczylem? Spuszczone glowy w stylu "mnie tu nie ma, ale w plecy to bym ci noz wbil" .... dziwne... a za monitorem lub z daleka,pod nosem, tacy odwazni...

Tak wiec z doswiadczenia wiem (dawno temu za czasow zjazdow w Gorzowie tez pare razy mialem miec wpierdol... tez nic nie bylo), ze takie wasze pseudogrozby sa g* warte.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
fear
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 32
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 11:48 pm   

wkoncu Vitez powiedzial cos sensownego :o
_________________
fear
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Wto Lis 25, 2003 4:07 pm   

taaa... vit w sumie ma racje... i to jest nasmutniejsze... ze do ludzi tego pokroju nic nie trafia i nikt nie potrafi im przemowic do rozsadku... dopiero kiedy sami wejda w gowno to zobacza jak to wszystko smierdzi...
olac... bo nie ma sensu sie scierac z ludzmi co potrafia jedynie przeczytac i sie pryczepic a nie... przeczytac i sie zastanowic...
nie bede sie powtarzau bo ten kto miau zrozumiec to zrozumiau...
a reszcie nie wroze zuotej przyszuosci...

btw.
nie wierze ze vit byu trzezwy jak podchodziu do tej ekipy...

wuasnie takie sa turnieje... ;)

a wuasciwie byuy... :roll:

edited...
vit... 700 post... a gdzie jakies piwko? masz urodziny to stawiasz... :)
 
 
 
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Wto Lis 25, 2003 4:25 pm   

Cytat:

Vitez:
Tak wiec z doswiadczenia wiem (dawno temu za czasow zjazdow w Gorzowie tez pare razy mialem miec wpierdol... tez nic nie bylo), ze takie wasze pseudogrozby sa g* warte.


<szloch> ... ja pamietam jak pare lat temu... wie pan... bylem na zjezdzie... bo sie jezdzilo czasem... wie pan takie zjazdy sa fajne... no wiec do gdanska pojechalem, mowili mi ze miasto dresu... wie pan... szelestu... ale co tam... sie nie balem za mocno... pare osob mi grozilo, powaznie mowie... niech pan zapisuje... szybko, bo malo czasu juz mam... <oglada sie nerwowo> no i taki jeden [P] gang... obiecal ze mi wpierdoli... no i wie pan, zaczelem sie bac... ale juz mialem bilet pkp... no to musialem jechac... no i pamietam ze na miejscu wszyscy byli... cala mafia... czarny rudy i bzik... tzn. pyz, aci... zna pan... w dzienniku byli 2 dni temu... no i mi wchodze do sali... widze ze siedza... rzucili sie na mnie... pamietam tylko ze mi reke scisneli i dwa wlosy wyrwali... obudzilem sie w erce... wiecej nie powiem...

I PROSZE MI NIE MOWIC ZE TAKIE OBIETNICE JAK WPIERDOL TO ZABAWA!
 
 
fr0z3n
Wisienka


Dołączył: 18 Paź 2003
Posty: 73
Wysłany: Wto Lis 25, 2003 4:29 pm   

"wzruszyla mnie twoja historia"
moze cie kiedys zaprosza do "Wybacz Mi" ? ~~
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Wto Lis 25, 2003 4:37 pm   

Ja to mam wpiedol od Conana ...... straszyl mnie ze jestem target nr1 w bialym ;D ja sie Jego zapytalem czemu na Turnieju mi nic nie powiedzial nic nie zrobil a On ze tam za doozo moich znajomych ;S
A no i ze moje zachowanie jego wqurwia bo jestem luzak i mam all w dupie ;S komedia! ;D
 
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Lis 25, 2003 4:40 pm   

Chyba prawie każdemu kto gra w q2ctf ktoś już groził "wpierdoleniem".Mi swego czasu Trzmiel :)
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Wto Lis 25, 2003 4:41 pm   

ziut... niezue... ;)
 
 
 
fr0z3n
Wisienka


Dołączył: 18 Paź 2003
Posty: 73
Wysłany: Wto Lis 25, 2003 4:46 pm   

haha a mi nikt nie grozil ^^ jak tylko sie doczekam 1 grozby wpierdolenia to wrzuce na foro ~~
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.67 sekundy. Zapytań do SQL: 13