Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Adolfowa ankieta :)
Autor Wiadomość
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 7:20 pm   

powiem wam ze kiedyś wierzyłem w ideologie typu:
Admin powinien stać na straży prawa. Nie powinien załatwiać adminem prywaty.
Gdy ktoś przeklina admin zobowiązany jest wyprostować jego język :mrgreen:
Zmiana mapy tylko i wyłacznie gdy większość jest ZA

Patrząc wstecz, stwierdzam że kilku adminów z wielu faktycznie tak się zachowywało.
Ale zastanówmy się czy rszta była zła ?
Historia naszego ctfa [życie... :D ] pokazało ile beki przynosiło kilkukrotne forceteam pomiedzy druzynami jak jakiś fake ginął aż w koncu strzelał do swoich :D
Ile śmiesnzych akcji było przez to że ludzie sie bluzgali :d
miażdżące txty i nowy temat na forum :d
Sam pamietam jak ktoś mnie po pijaku wyzywał to się smuciłem i pół sceny musiało czytać żale :d
Takie momenty są nie do wyjebania :wink:
I dlatego zmieniłem swój swiatopogląd.
Precież najlepszym przykładem są niewolnicy. Popatrzcie w archiwum. A to że niby mapy zmieniali jak ludzie chcieli zeby sławne lfctf10 zostało i takie tam kiki chociaz "poszkodowany" "nie wiedział" za co. Ile tematów było "orzez" Viteza. Przynajmniej było wesoło!
To takie małe spostrzeżenia na temat tego co było ;p
<łezka w oku>
_________________


 
 
     
Bush 
sinkman
seeman

Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 163
Skąd: Edinburgh
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 7:45 pm   

[quote="CooLFoN"]
Cytat:
[...]prostactwu i chamstwu stanowcze nie na serwerze!!wiekszosc graczy pomimo tego ze maja rozne haraktery gdy wejda na serwer probuja stworzyc mila atmosfere do grania przeciez w koncu to rozrywka,a niektorzy za wszelka cene probuja to zaklocic.tego to ja nie zrozumie nigdy[...]

Człowieku, zrozum raz na zawsze, że przyczyną takich zajść na serwerze jesteś ty![/quote]

culfon taki "intelygentny" z ciebie gosc a nie rozumiesz jednego. przeczytaj moze nie, przejrzyj wszystkie posty i zobacz kto najwiecej na mnie najezdza pomysl swoim mozgiem wielkosci pilki plazowej mysle ze cie to nie zaboli.probujesz ze mnie zrobic zakale polskiego ctf'a.pomysl nad tym jak cie odbieraja inni....

"Nikt tylko TY!!!" - Obywatel G.C

jak juz napisalem kiedys tam na twoje chamstwo w stosunku do mnie odpowiedzialem tak samo, niestety znizajac sie do twojego poziomu i stwierdzam ze juz nigdy wiecej.
i takich jak ty trzeba wyeleminowac z zycia ctf.ja osobiscie tego nie zrobie ale trafisz w koncu na kogos kto po twoich textach czy postach powie DOSC!!!
i to bedzie dzien swiety :mrgreen:

a co do Berniego koles sie podnieca ze wygral ze mna przy moim pingu 70 i lagu jak chuj a potem gdy probowalem mu wytlumaczyc dlaczego mu sie udalo zaczal mnie od lam wyzywac i polecial z textami rodem twoich wiec stwierdzam ze czlenio powinien odpoczac troche i przemyslec pewne sprawy.pomogl mu w tym Bator. :mrgreen:

culfon gdybys mial prawdziwe jaja a nie wydmuszki dawno probowalbys zazegnac ten durny konflikt ale widac nie dorosles do powiedzenia slowa PRZEPRASZAM


np RAUL zrobil to nastepnego dnia

od teraz nie bede komentowal twoich smieci
_________________
murzynskie dziecko do murzynskiej matki:
Mamo, Mamo!! chce mi sie kope!! A Mama poczekaj, zaraz ci ukroje..
 
 
     
kogucik
Jabłuszko


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 630
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 8:29 pm   

Śmieszny jesteś, bo nasz konflikt rozpocząłeś ty i mówisz, ze ja mam cię przeprosić. Pamiętasz może od czego się zaczęło? Jeżeli nie to ci przypomnę.

Wchodzę na serwer, patrzę na teamy i wynik. Nie pamiętam już dokładnych danych, ale było coś w stylu:
-red - 4 osoby
-blue - 5 osób
Wynik: red [5-2] blue.

Doszedłem do red. Nagle patrzę a w konsoli już kilka linii wyjątkowo burackich bluzgów pod moim adresem, że nie doszedłem tam gdzie trzeba. Już dawno bym o tym zapomniał, gdyby sytuacja nie powtórzyła się kilkakrotnie. Ostatnio jeszcze nie wiedziałeś, ze gram po Kogucik. Wszedłem, wynik był równy, doszedłem tam gdzie było o jednego mniej. Gram sobie, wygrywamy. Nagle bluzgi w moją stronę (wulgarne i burackie ofkors), że przeze mnie team nierówny :D No do chuja. Żałosny jesteś i tyle.

Jeszcze takie pytanko: pamięta ktoś żebym kogoś zaczął pierwszy rugać na serwerze? Teksty typu "fartuch jebany" ,czy jechanie po Matrixie się nie liczą :P

A teraz pytanko numer 2: pamięta ktoś żeby boosh kogoś zaczął pierwszy rugać na serwerze?
_________________

LFCTF4 & LFCTF10 player
 
 
     
kazpex 
NASA


Wiek: 40
Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 564
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 8:46 pm   

Widze ze moja propozycja "szukania" adminow na komunikatorach zostala przeforsowana wiec mozemy rozwiazac inaczej problem. Chcialbym przekazac swojego admina jakiejs aktywnej osobie bo ja juz w to raczej nie bede gral (chyba ze kiedys sie zbierzemy z grupka znajomych z ctfa i dla draki popykamy). Takze mozna pyknac jakas ankietke jak chcecie, mysle ze ta opcja nie nagina zasady przydzielania adminow na serwerze zwanym coolnetem 8)
_________________
"Wymagaj od siebie więcej, niż ktokolwiek inny od Ciebie wymaga."
 
 
     
szczecho
Wisienka

Dołączył: 07 Sty 2004
Posty: 76
Skąd: z lesnej
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 8:54 pm   

coolfon bush dzieki wam q2.ctf.forum is alive:)
 
     
Bush 
sinkman
seeman

Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 163
Skąd: Edinburgh
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 9:56 pm   

szczecho o oto chodzi aby sie cos dzialo zyc trzeba a nie mulic :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mysle ze tyle Orlanowi juz wystarczy bo jak bedzie wiecej osiwieje biedny.. :mrgreen:

admin forum prosze o zamnkiniecie
dzieki za za i przeciw
bedzie luzno :mrgreen:
_________________
murzynskie dziecko do murzynskiej matki:
Mamo, Mamo!! chce mi sie kope!! A Mama poczekaj, zaraz ci ukroje..
 
 
     
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 10:02 pm   

Niechce mi sie tego czytac wszystkiego, ale Bush nie powinnien miec admina, chyba ze juz ma, to sorrry :P
Coolfon vote yes!
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
     
widmo 
mas[zip]omy$l


Wiek: 36
Dołączył: 15 Gru 2002
Posty: 244
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 11:11 pm   

vote yes Donald Duck ;P
_________________
* bR komedia :)
 
 
     
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 12:33 am   

dajcie admina komus kto bedzie banowal zagraniczniakow, panosza sie strasznie wszedzie ..POLSKA DLA POLAKOW! =]
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
     
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 12:43 am   

Invigilacje przeprowadzcie, nie chce mi sie juz zabardzo tego topica czytac, za dlugo i wogole jakis taki ... bez flame :/
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
     
Bush 
sinkman
seeman

Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 163
Skąd: Edinburgh
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 1:18 am   

ja tam jestem happy czy dostane admina czy nie.kurczak jak zwykle polknol gliste razem z wedka :mrgreen: :mrgreen:
i czego tu do szczescia potrzeba?
...............dobrego skreta....heh :mrgreen:

kribol nie da rady o tak o madmax wqrwia z granatami:))
_________________
murzynskie dziecko do murzynskiej matki:
Mamo, Mamo!! chce mi sie kope!! A Mama poczekaj, zaraz ci ukroje..
 
 
     
Bush 
sinkman
seeman

Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 163
Skąd: Edinburgh
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 1:20 am   

kaz zaraz powiedza ze wlaze w dupe czy cus ale do twarzy bylo ci z tym.... tzn butelka...
hehe
_________________
murzynskie dziecko do murzynskiej matki:
Mamo, Mamo!! chce mi sie kope!! A Mama poczekaj, zaraz ci ukroje..
 
 
     
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 1:45 am   

Takie zasadnicze pytanie, w temacie topicku jest ze ankieta jest jakas, ale gdzie Uona :> ?
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
     
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 7:09 am   

nie macie problemow chyba, he?
_________________
[;
 
 
     
Bush 
sinkman
seeman

Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 163
Skąd: Edinburgh
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 8:16 am   

z tym to juz do admina forum dodalem przy zakladaniu topca ankiete ale chyba ona jest gdzies w kosmosie
_________________
murzynskie dziecko do murzynskiej matki:
Mamo, Mamo!! chce mi sie kope!! A Mama poczekaj, zaraz ci ukroje..
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 8