Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kribol
Nie Mar 11, 2007 12:57 am
Jakies bzdury z Audiotele =]
Autor Wiadomość
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Czw Lis 03, 2005 12:23 pm   

ADOLF/PUZON - WEZCIE WYWALCIE CZERSTWE TOPIKI I POSTY (wlacznie z moim teraz) Dzieki z gory bo znowu syf sie robi.
_________________
--------
 
 
 
omen
Śliweczka
VISCA el BARCA!


Wiek: 37
Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 413
Skąd: ze sromU ,)
Wysłany: Pią Lis 04, 2005 9:29 pm   

budzic STFU !

vote ban.
vote yes!
_________________
LC !
 
 
emilio
Śliweczka

Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 151
Wysłany: Pią Lis 04, 2005 9:52 pm   

a wiecie ze swieta tuz tuz .? przyjedzie sniety mikolaj i kazdy jak jeden dostanie prezet.. wszyscy beda happy i bedzie happy end (jesli adi zamknie topa do tego czasu) :)
_________________
shit nygga
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sob Lis 05, 2005 12:01 am   

Cytat:
omen:
budzic STFU !

vote ban.
vote yes!


vote yes.

dziś rano skurwy**** mnie obudził o 8:35, zamordować i nic więcej.
_________________
 
 
 
emilio
Śliweczka

Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 151
Wysłany: Sob Lis 05, 2005 12:22 pm   

jaki ban.. zazuccie sobie relanium or smth.
kolo nie ma 14 lat wiec nie ma potrzeby banowania...
_________________
shit nygga
 
 
Killer
Śliweczka


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 328
Wysłany: Sob Lis 05, 2005 1:25 pm   

[quote="emilio"]jaki ban.. zazuccie sobie relanium or smth.
kolo nie ma 14 lat wiec nie ma potrzeby banowania...[/quote]

A jakby mial 14 lat to trzeba mu za to bana dac ??? ROTFL
_________________
-=[ Panic Fear Makers ]=- and -=[ Slaves of Pain ]=-

Powrót do kolebki...
 
 
emilio
Śliweczka

Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 151
Wysłany: Sob Lis 05, 2005 2:50 pm   

mniejwiecej takie sa tu zasady (niepisane) ale tak jest.
poczytaj sobie kilka topow z archiwum to sie przekonasz...
_________________
shit nygga
 
 
budzik
NIELUBIANY, prawdopodobnie PKS


Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 75
Skąd: Los Wroclaw City
Wysłany: Sob Lis 05, 2005 6:42 pm   

pyzaty... zostan panisherem, zostaw quake i zacznij zabijac po kolei ludzi z topikow... beda o tobie bisac w gazetach, bedziesz gitem...

widze ze Emilio cos niecos kuma sprawe... bo wlasnie sprawa jest taka... wystarczy ze cos napiszesz co nie pasuje ktoremus adminowi (stare wygi znajacy sie jak lyse konie) to od razu mala narada. ale co ja tu mam do pwiedzenia....
co do tego ze ktos ma 14 to nie mam nastawienia ze bedzie tylko pieprzyl glupoty... ale Emilio trafnie zauwazyl ze najczesciej wpadki mieli takowi...
Killer a czemu ty tak sie do mnie czepiasz... ?? nie wiem czy Rodzina [P] zawsze bedzie utrudniac zycie na Forum [PKS]'om?? bz sens...

po zatym slyszalem ze admini powinni byc bezstronni... no i fakt adolf mial racje... zebym nie wpisywal sie azzzz tak czesto bo to robi zamieszanie... zrozumialem o co mu chodzi i koniec. a wy dalej trujecie dupsko. wogole jakie budzik Vote ban. bez sens. czujesz sie pyz super...?? ale chyba pelna satysfakcja jest wtedy kiedy jeszcze jeden "Kolega" napisze [color=red]R A C J A ! ! ![/color] w kupie sila... eh... tylko szkoda ze kupa smierdzi.


szczerze... zbanujecie mnie... pff... trudno. zbanujecie mnie z coolnetu. pff... tez trudno. nie bede calowal [P]aniczów po stupkach bo trzymaja wladze (i trzeba niestety przyznac) na polskiej scenie CTF'a jedyny Orlan ktorego musicie tolerowac. bo ma Duzo do powiedzenia...

ale i tak chcial bym sympatycznym akcentem zyczyc wam milej soboty. bawcie chlopaki moze po kilku glebszych pomyslicie ze scena ctf'a to jak juz ktos powiedzial Rodzina... a nie wieczna konkurencja.

POzdraWIam 8)
_________________
a musisz uwierzyc w siebie, bo wiara czyni cuda, musisz byc waleczny jak lajano juda.
pamietaj ze babilon to jedna wielka obluda, hej bracie hej siostro nie badz dluzej smutna.
 
 
 
Killer
Śliweczka


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 328
Wysłany: Pon Lis 07, 2005 4:13 pm   

Budzik... teraz to dopiero przegiales pale. Odjebaj sie od [P], bo jedyna osoba ktora sie udziela na forum i była z [P] jestem ja... A z [PKS] wojuje jezeli sie nie myle [S]... a ze ja jestem z [S] to tesh z natury was nie lubie hahahaha ;) To byl zart oczywiscie, a napisalem go dlatego ze nie kumam o czym ty wlasciwie pierdolisz :twisted: :twisted:
_________________
-=[ Panic Fear Makers ]=- and -=[ Slaves of Pain ]=-

Powrót do kolebki...
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pon Lis 07, 2005 7:05 pm   

kiler wypraszam sobie stwierdzenie ze jestes jedyna osoba z [P] ktora sie wypowiada na forum...
i wez popracuj nad zartem bo cos ci nie wychodza ostatnio....
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Wto Lis 08, 2005 12:02 am   

morda Grzdyl.
_________________
--------
 
 
 
budzik
NIELUBIANY, prawdopodobnie PKS


Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 75
Skąd: Los Wroclaw City
Wysłany: Wto Lis 08, 2005 9:37 am   

ok... poprawka... we wczesniejszym moim poscie nalezy zmienic [P]aniczow na [S]zlachcianki ;-)

Szyna a tobie co...
_________________
a musisz uwierzyc w siebie, bo wiara czyni cuda, musisz byc waleczny jak lajano juda.
pamietaj ze babilon to jedna wielka obluda, hej bracie hej siostro nie badz dluzej smutna.
 
 
 
emilio
Śliweczka

Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 151
Wysłany: Wto Lis 08, 2005 12:44 pm   

a moze "mordka grzdyl" ;)
_________________
shit nygga
 
 
szczekus
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 128
Wysłany: Wto Lis 08, 2005 4:29 pm   

no coz budzik ma racje ale co z tego jak i tak wszystko rozejdzie sie po kosciach bo przeciez swoj na swego nie oskarzy .. smutna prawda ze zawsze sie opierdala takich 14 latkow co przydka pisza albo gosci co sa w innym nie lubianym clanie albo ogolnie ktos ma cos do 1 osoby to odrazu reszta musi tez pokazac ze go nie lubi ze go maja w dupie i chca byc fajni a nie sa .... ale coz sprawa ucichnie poleci kilka banow kilka ignored kilka nowych flamow o to co szyna chcial powiedziec do grzdyla ...... miejmy nadzieje ze szybko zamkna ten topick bo i tak nic to nie da i mozna miec tylko nadzieje ze orlan to przeczyta i da admina komus bezstronnemu .. ja proponuje kazpexa kogos doroslego z zw zem i jednego grzdylowi ... wtedy zobaczymy co zrobi ssss jak co 2s bedzie kickowane przez grzdyla ale coz to i tak do niczego nie doprowadzi i bedzie po staremu czyli "S" & friends ....
_________________
eeee......... a nie wazne
 
 
 
shinoda
Człowiek z Krzemu, Hassel the Hoff

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 626
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Lis 08, 2005 6:45 pm   

Cytat:
wtedy zobaczymy co zrobi ssss jak co 2s bedzie kickowane przez grzdyla ale coz to i tak do niczego nie doprowadzi i bedzie po staremu czyli "S" & friends ....


nic, bo grzdyl nie bedzie kickowal, poniewaz jest to niezgodne z jego filozofia postepowania wobec innego czlowieka/gracza :shock:
_________________


Czasem tak w życiu bywa, że raz pęka serce, raz prezerwatywa...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.72 sekundy. Zapytań do SQL: 13