Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
debilizm na mase
Autor Wiadomość
Bush 
sinkman
seeman

Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 163
Skąd: Edinburgh
Wysłany: Nie Gru 18, 2005 10:03 pm   debilizm na mase

dzis tj 18.12 byl rozgrywany mecz pomiedzy xm a zm chyba nie wiem zreszta i po wejsciu na serwer prozac zostalem wyrzucony z serwera i zbanowany ok. bylem pod innym nickiem.zmienilem nick na [x:m]BUSH i ponownie wszedlem i po jakims czasie znowu to samo kop i ban!!! co to qrwa jest?
prywatne widzimisie sedziego viteza????
gram w XM i chyba mam prawo do bycia na serwie podczas meczu??? a ty vitez pomysl na drugi raz co robisz bo zachowujesz sie jak debil.
_________________
murzynskie dziecko do murzynskiej matki:
Mamo, Mamo!! chce mi sie kope!! A Mama poczekaj, zaraz ci ukroje..
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Nie Gru 18, 2005 10:51 pm   

o! Killer tez pisal, ze zostal zbanowany :D
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
Killer
Śliweczka


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 328
Wysłany: Nie Gru 18, 2005 11:36 pm   

wszedlem, nie zdarzylem zobaczyc co jest grane a jush ban :D
_________________
-=[ Panic Fear Makers ]=- and -=[ Slaves of Pain ]=-

Powrót do kolebki...
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pon Gru 19, 2005 12:23 am   

hahaha owned by Vitez.[/u]
_________________
--------
 
 
 
ChMiElU!
Śliweczka


Dołączył: 30 Sie 2005
Posty: 117
Skąd: Pooland ;)
Wysłany: Pon Gru 19, 2005 6:57 am   

ja dostalem kicka potem wchodze vit mowi ze to nie on :| rotlf
 
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Pon Gru 19, 2005 7:17 am   

jeśłi vit mówi że to nie on to ja jestem pewien że to nie on...

btw jezeli zw zostało kicknięte, xm też to musiał być grruuuuby mecz ;d
_________________


 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pon Gru 19, 2005 8:23 am   

chyba bede musial zerknac do logow.. :(
_________________
 
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Gru 19, 2005 8:33 am   

na pewno ; p
_________________
[;
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pon Gru 19, 2005 9:22 am   

Moze x|m mialo za duzo specow ? Mysle ze tak bylo, bo was w tym klanie od zawsze bylo za duzo, aczkolwiek nie bylem na meczu, wiec ciezko stwierdzic co sie stalo. Jedno jest pewne. Vitez pwnz all ;D
Z sedziami cb nie ma sensu sie klocic. To jak walka z wiatrakami.
_________________
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 4:41 am   Re: debilizm na mase

Cytat:
po wejsciu na serwer prozac zostalem wyrzucony z serwera i zbanowany ok. bylem pod innym nickiem


Tu masz odpowiedz dlaczego zostales wyrzucony po raz pierwszy.
Sedzia nie ma obowiazku prowadzic bazy danych wszystkich fejkow wszzystkich graczy by wiedziec kogo nie wywalac.
Gracze maja (zapisany w regulaminie) obowiazek przebywania na serwerze pod ROZPOZNAWALNYM NICKIEM WRAZ Z TAGIEM klanu.
Zostales wyrzucony (levelban) po uprzedniej prosbie o opuszczenie serwera. To chyba normalne ze nie znalem twojego fejknicka i wzialem cie za zwyklego spec nie z klanu xM ktory "chce sobie tylko popatrzec" i ignoruje prosby o opuszczenie serwera?

A ze tlumaczyles sie cos pozniej ze nie bylo cie przy kompie i nie mogles zmienic nicka - nie moj problem... trzeba wlazic na serwer od razu pod real nickiem.

Cytat:
zmienilem nick na [x:m]BUSH i ponownie wszedlem i po jakims czasie znowu to samo kop i ban!!! co to qrwa jest?


Spytaj sie swojego CL. Na drugiej mapie mieliscie dwoch specow. CL zdecydowal zebys ty wyszedl. Nie wychodziles to poprosil mnie o usuniecie cie z serwera.

Cytat:

prywatne widzimisie sedziego viteza????
gram w XM i chyba mam prawo do bycia na serwie podczas meczu??? a ty vitez pomysl na drugi raz co robisz bo zachowujesz sie jak debil.


Patrzac na powyzsze argumenty... kto tu zachowuje sie jak debil, placze jak dzieciak i nie zna zasad?
Na drugi raz to jednak ty powinienes pomyslec - np nad sensem wchodzenia na mecz twojego klanu nie pod nickiem klanowym...
Ja zadnych dzialan gdy sedziuje mecz nie podejmuje pochopnie i nie ptorzebuje kilka razy myslec - tobie sie jednak cwiczenie myslenia przyda... zamiast bluzgow i nerw "bo Vitez smial cie kopnac z meczu TWOJEGO klanu" .

Na serwerze masz prawo byc:
- pod swoim nickiem z tagiem klanu
- jako jedyny spec

Gdy nie spelniasz tych warunkow - to juz nie moj problem.

Az sie dziwie ze mam cierpliwosc tego typu wyjasnienia pisac...
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 4:48 am   

Cytat:
Chmielu:ja dostalem kicka potem wchodze vit mowi ze to nie on :| rotlf


Ciebie kopnal serwer za jakis blad, nie pamietam dokladnie - pyz moze sprawdzic jak mu sie zachce. Koledzy z klanu tlumaczyli ci to chyba?
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
Ostatnio zmieniony przez vitez Wto Gru 27, 2005 4:51 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 4:51 am   

Cytat:
Killer:wszedlem, nie zdarzylem zobaczyc co jest grane a jush ban :D


Zdazyles zobaczyc.
Pisales cos do mnie, jakies pytania natretne a ja natrenie sypalem tekstem ze jest mecz ligowy i prosze opuscic serwer. Nie posluchales sie i nadal pchales sie z pytaniami to odpowiedzialem ci ze to nienajlepszy czas i miejsce na pogaduchy i nastepnie, zgodnie z zasadami Clanbase - musialem cie wywalic z serwera (levelban) skoro po dobroci nie wyszedles :? .
Uwierz mi - nie robie tego z dzikiej satysfakcji i checi wykopania kogos a po prostu taki mam obowiazek.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 4:54 am   

A na podsumowanie - naprawde wspaniale sie zachowali x|M przed meczem gdy wszedlem na ich kanal spytac sie o szczegoly i zostalem zbluzgany, przywitany tekstami "Spierdalaj!" itp oraz prawie pobili sie o to ktory z nich pierwszy mnie wykopie z ich kanalu...
Coz chlopaki - naprawde wspaniale sie sedziuje tak dojrzalym, odpowiedzialnym i gotowym do dialogu klanom jak x|M . Oby tak dalej !

Tylko zauwazcie ze ja nie placze o byle kurwa gowno bo maaaaamooo ktos mnie koooooopnaaaaal .

:twisted:
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 8:55 am   

lamer spamer ; p
_________________
[;
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 9:02 am   

huh :roll:
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.72 sekundy. Zapytań do SQL: 12