Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Hamstwo na polskich servach ...
Autor Wiadomość
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sro Lut 01, 2006 2:47 pm   

btw. pisze sie "chamstwo" :(
_________________
 
 
 
Kala
Śliweczka


Dołączył: 19 Lut 2003
Posty: 140
Skąd: z jamy ;)
Wysłany: Pon Lut 27, 2006 2:28 pm   

hahah pyzu juz pisze :)

btw. nazwy tematu dokladnie pisze sie chamstwo chlopak przez "ch" :) i powtorzenie przez "ó" sam jestem b00n z ojczystego jezyka, ale takie podstawy trzeba znac :)

chamsto na serwerach q2 bylo i bedzie :) nie wytepisz tego od tak sobie.... Tylko Grand Marshale to moga zrobic i High Warlordzi :) rofl

Jaktam WoW'owniki nazbierali seta z AQ ? ;> jak on jest taki imba mmmMmmm

say: mkay Mr. Mackey pierdnij z cipy. I tak najwiekszy chama z chamow to Diax ;D bauha buahauaa to jest kurwa dopiero cham w szoku ;O
_________________
ORC WARLOCK PWN!!! FOREVER kruwa
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pon Lut 27, 2006 3:20 pm   

nie, mnie set z AQ kompletnie nie interesuje - to dla banalance/feral druida jest a ja jestem restoration =] narazie zbieram (a raczej chce zbierac, bo nie wypadaja :S) nie setowe itemy z BWL, a potem caly secik szybko dostane.. w sumie dzieli sie teraz t2 druidow miedzy dwoma (moim class leaderem i mna), bo reszta sie przerobila na feral/balance.. to ja passuje cale t2 jemu a potem wszystko bedzie szlo do mnie jak pozbieram to co chce bardziej, czyt. rejuvenating gem, i 1h mace z nefa albo dagger z chromaggusa.. a potem staff z AQ +141 healing xD giev.
_________________
 
 
 
Diax
Wisienka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 68
Wysłany: Pon Lut 27, 2006 3:44 pm   

domyślam sie ze założyliscie ten topic bo rzekomo niby ja jestem wulgarny tak? Otóż i tu sie kieruje do Viteza , nie przeklinam juz od dawna na serwerze a jezeli chodzi o topic który zalozylem "Vitez" to było tak wszedłem na serwer nickiem "huj" vitez mnie kicknal a jak wrocilem to powiedzial zebym zmienil nick , co też uczynilem zmieniając go na "dick" co na serwerze pokazało "*" a nastepnie dostalem bana~! i przypominam dla policjantów że nie odezwałem sie nawet słowem.Wiec wszechmocny Vitezie podaj teraz swoja definicje na temat dlaczego mnie zbanowales, bo jak powiedzial kazpex (policja) zakładam głupie topiki.
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 27, 2006 8:29 pm   

Cytat:
domyślam sie ze założyliscie ten topic bo rzekomo niby ja jestem wulgarny tak? Otóż i tu sie kieruje do Viteza , nie przeklinam juz od dawna na serwerze a jezeli chodzi o topic który zalozylem "Vitez" to było tak wszedłem na serwer nickiem "huj" vitez mnie kicknal a jak wrocilem to powiedzial zebym zmienil nick , co też uczynilem zmieniając go na "dick" co na serwerze pokazało "*" a nastepnie dostalem bana~!


Na Coolnecie jest automatyczny ban za brzydkie nicki (niestety tylko angielskie i da sie latwo ominac przy odrobinie inwencji) - ja tego nie zrobilem.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Wto Lut 28, 2006 1:23 am   

Nie ma zadnego automatycznego bana za brzydkie nicki po wpisaniu /nick dick, pussy, fuck itp server zmienia twoj nick na * (nie kopie).. kopnales go 2 raz i tyle.. a drugi raz za co ? za nicka "*" ? ciekawe jakby to powiedzial Szymon "Mamy Cie" :roll:
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
jigsaw
QuadWhore


Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 177
Skąd: Stettin
Wysłany: Wto Lut 28, 2006 2:56 pm   

chodzi o to, ze Vitez chce zasilic szeregi Pisowskiej inkwizycji (specjalny agent do kultury na serwerach gier sieciowych) majacej na celu ocenzurowanie kazdego mediow i wyplenienie kazdej oznaki "zlych wyrazow"
Bana automatycznego nie ma, ale czekajac na ustawe zawsze mozna to zrobic samemu. Wiec nie pyszcz liberale ;)
 
 
 
Diax
Wisienka

Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 68
Wysłany: Wto Lut 28, 2006 4:25 pm   

No nieźle Vitez i zwyli z ciebie automatyczny ban za nicka? ROFL. Stfu n00b. Już nie masz czego wymyślić , może po prostu zamiast sie wymądrzać że jestes super mega admin któremu wszyscy podlegają to zacznij sam używać tego admina rozsądnie!
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Wto Lut 28, 2006 6:36 pm   

[quote="jigsaw"]chodzi o to, ze Vitez chce zasilic szeregi Pisowskiej inkwizycji (specjalny agent do kultury na serwerach gier sieciowych) majacej na celu ocenzurowanie kazdego mediow i wyplenienie kazdej oznaki "zlych wyrazow"
Wiec nie pyszcz liberale ;) [/quote]


o kurwa ale pojechałeś z koksem :D
_________________


 
 
 
serch
Wisienka

Dołączył: 27 Gru 2005
Posty: 57
Wysłany: Wto Lut 28, 2006 7:44 pm   

a po co wogole wchodziles na serwer z taka ksywa ??
mial bys normalny nick i nie bylo by tematu...
 
 
Nuclear
Śliweczka


Dołączył: 30 Lis 2003
Posty: 358
Skąd: Rosyjskiej wiochy
Wysłany: Wto Lut 28, 2006 8:00 pm   

Diax to po co grasz pod takim głupim fejkiem a potem płaczesz. Fejki psuja tylko dobra gre.
_________________
http://xm.ctf.pl/ ||| IRC #x|M on quakenet |||
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto Lut 28, 2006 10:07 pm   

widze tutaj 3 obozy :) lol
_________________
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Sro Mar 01, 2006 12:25 am   

VOTE BAN PYZMEN !!
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sro Mar 01, 2006 8:33 am   

piszac caps lockiem sugerujesz odpowiedz - oszukujesz.
_________________
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Sro Mar 01, 2006 9:49 am   

Slowa te brzmia mi znajomo hehe.. widze ze po ostrej reakcji z mojej strony na VO zmieniles Locka w ankiecie.. jednak mam jakis wplyw na te wirtualne dzieciaki.. :)
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.81 sekundy. Zapytań do SQL: 12