Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Vitez !
Autor Wiadomość
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 11:03 am   

A ja poprostu proponuje bluzgajacych SHUTUP.. komenda doslownie sluzy do tego.. Ale rozumiem lepiej pokazac jakim to sie jest dobrym i waznym adminem i dac kopa by wszyscy widzieli ze cos sie robi. =]

Pozdrawia Prist lvl 25.. xD
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
Killer
Śliweczka


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 328
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 11:24 am   

Swieta racja. Ja tam nie widze zeby ktos bluzgal na serwach. No chyba ze sie jakis Player pluje ze nierowne sklady wychodzi z teamu i jedzie po przeciwnej druzynie... Gra jest dla zabawy i tyle. Trzeba umiec przegrywac.
_________________
-=[ Panic Fear Makers ]=- and -=[ Slaves of Pain ]=-

Powrót do kolebki...
 
 
Nuclear
Śliweczka


Dołączył: 30 Lis 2003
Posty: 358
Skąd: Rosyjskiej wiochy
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 11:34 am   

"szybki kurs literki H... by BZD"

No rozbiło mnie to heheheheheh
_________________
http://xm.ctf.pl/ ||| IRC #x|M on quakenet |||
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 2:05 pm   

Powiedz mi Kribol, co z tego ze dasz komus shutupa? On o tym nawet nie bedzie wiedzial, bedzie myslal ze wszystko jest ok - bedzie sobie bluzgal nadal (inni tego nie beda po prostu widzieli).. I myslisz ze taki delikwent bedzie wiedzial, ze chodzilo o przeklinanie oraz w ogole sie skapnie, ze ma shutupa? Ja w to watpie. Nastepnie chlopak innego dnia wejdzie na server i dalej swoje, i co znowu shutup? Uwazam ze lepiej dac buta raz, drugi, trzeci - moze sie oduczy i bedzie uwazal nastepnym razem co pisze.

I nie, nie jest to pokazywanie jakim sie jest wielkim adminem. Ja bym nawet chetnie napisal takiego q2 spy, ktory by wisial na serwerze i wylapywal bluzgatorow oraz ich automatycznie kopal.. to by byl fun :)
_________________
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 3:10 pm   

Na coolnecie obowiazuje jakis beznadziejny 'wykrywacz bluzg', ktory shutupuje automatycznie gamonia na ilestam sekund .. Pozatym, komu to przeszkadza, ze ktos sobie przeklina? Nie widze w tym nic zlego, no chyba, ze wyzywa sie na innej osobie, to wtedy KICKa z checia sama bym sprzedala :)

Nie rozumiem tez istoty tej debaty - zaden z Was praktycznie juz nie gra i tutaj prowadzicie zazarta dyspute na jakis podejrzany temat. Ost klikalam sobie w q2, to oprocz samych fejkow na servie, nowych graczy [btw. skad oni sie biora, jak q2ctf praktycznie juz przestaje iistniec?], dziwnych map i smiesznych shutupow na 60 sek za flooda [chyba za to ;P] to nic dziwnego nie zauwazylam w postepowaniu/zmianie zachowania playersow :)
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 6:04 pm   

problemem jest tak na marginesie (tylko dorzuce) brak (jak juz pisala Olka) adminow na serwach. Od czasu do czasu wpadnie Adi, Vitez no i Kazpex- i to chyba tyle, jesli kogos przegapilem przepraszam. Trzeba tez zauwazyc, ze osoby ktore wymienilem tez niebywaja zbyt czesto-no chyba procz Kaza.
Oczywiscie tym osobom jak najbardziej sie te adminy nalezaly(jak i innym, ktore je posiadaja) i nalezec powinny-to jest wazny fakt. W koncu to przeciez my sami ich wybralismy-wiec teoretycznie do nikogo miec pretensji nie mozna.
Z tym ze..tylko teoretycznie;/...bo w praktyce nie bardzo jest komu pilnowac porzadku. W nocy pewnie sie ludki schodza i admin jest jakis napewno-ale ludzie graja tez i w dzien-i kto ma wtedy pilnowac ogolnie sytuacji skoro na 7 osob(chyba tyle ma admina tak?) widzialem od ostatniego rozdania "przywilejow"(adminow) tylko tych o ktorych napisalem? drobna paranoja...
nie da sie wyczyscic brudow skoro nikt nie sprzata :wink:

tak mi sie to widzi :wink:
_________________
[DV]eddie ... endless ;)

http://devilsklan.w.interia.pl
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 7:05 pm   

Cytat:
Powiedz mi Kribol, co z tego ze dasz komus shutupa? On o tym nawet nie bedzie wiedzial, bedzie myslal ze wszystko jest ok - bedzie sobie bluzgal nadal (inni tego nie beda po prostu widzieli).. I myslisz ze taki delikwent bedzie wiedzial, ze chodzilo o przeklinanie oraz w ogole sie skapnie, ze ma shutupa? Ja w to watpie. Nastepnie chlopak innego dnia wejdzie na server i dalej swoje, i co znowu shutup? Uwazam ze lepiej dac buta raz, drugi, trzeci - moze sie oduczy i bedzie uwazal nastepnym razem co pisze.


Od uczenia kultury jest matka/ojciec nie ADMIN, admin pilnuje porzadku na serverze by ludzie mogli w spokju rozwalac glowy przeciwnego teamu. NIe mozna karac gracza za to ze rodzice nie nauczyli go kultury osobistej i zabraniac mu grania.. wiec uwazam shutup za dobre rozwiazanie.

Cytat:
Nie rozumiem tez istoty tej debaty - zaden z Was praktycznie juz nie gra i tutaj prowadzicie zazarta dyspute na jakis podejrzany temat. Ost klikalam sobie w q2, to oprocz samych fejkow na servie, nowych graczy [btw. skad oni sie biora, jak q2ctf praktycznie juz przestaje iistniec?], dziwnych map i smiesznych shutupow na 60 sek za flooda [chyba za to ;P] to nic dziwnego nie zauwazylam w postepowaniu/zmianie zachowania playersow :)


To ze nie gramy zbyt czesto nie oznacza ze nie mozemy udzielac sie na scenie i dyskutowac na rozne tematy zwiazane z nia :) wkoncu jestesmy z nia zwiazani.

Cytat:
problemem jest tak na marginesie (tylko dorzuce) brak (jak juz pisala Olka) adminow na serwach. Od czasu do czasu wpadnie Adi, Vitez no i Kazpex- i to chyba tyle, jesli kogos przegapilem przepraszam. Trzeba tez zauwazyc, ze osoby ktore wymienilem tez niebywaja zbyt czesto-no chyba procz Kaza.
Oczywiscie tym osobom jak najbardziej sie te adminy nalezaly(jak i innym, ktore je posiadaja) i nalezec powinny-to jest wazny fakt. W koncu to przeciez my sami ich wybralismy-wiec teoretycznie do nikogo miec pretensji nie mozna.
Z tym ze..tylko teoretycznie;/...bo w praktyce nie bardzo jest komu pilnowac porzadku. W nocy pewnie sie ludki schodza i admin jest jakis napewno-ale ludzie graja tez i w dzien-i kto ma wtedy pilnowac ogolnie sytuacji skoro na 7 osob(chyba tyle ma admina tak?) widzialem od ostatniego rozdania "przywilejow"(adminow) tylko tych o ktorych napisalem? drobna paranoja...
nie da sie wyczyscic brudow skoro nikt nie sprzata Wink

tak mi sie to widzi Wink


Ten problem jest raczej bardzo trudny do rozwiazania jak sam mowisz admini przewaznie bywaja wieczorami w nocy, w sumie takjak wiekszosc graczy. Nigdy nie uda sie doprowadzic do ytuacji ze zawsze bedzie admin online na serverze to jest nie realne bo kazdy zyje tez swoim zyciem. No chyba ze wprowadzic grafik hehe (beznadziejny pomysl) lub dac adminy dzieciakom ktorzy jeszcze nie zaczeli nauke/chodza na wagary dosc czesto :) (jeszcze gorszy pomysl).
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 7:16 pm   

tzn mi chodzilo nie tyle,o godz dzienne typu np 10-15 ale jakos tak ok np 17-20. Wtedy tez bardzo rzadko trafi sie jakis admin.
No ale w sumie prawda jest taka, ze widze problem..ale nie bardzo tez wiem jak go rozwiazac. I tu jest lipa;/ ...
no ale co zrobic-trzeba sobie jakos z tym radzic(lub olac;p) :wink:
_________________
[DV]eddie ... endless ;)

http://devilsklan.w.interia.pl
 
 
 
kazpex 
NASA


Wiek: 40
Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 564
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 10:52 pm   

skrucony kórs ortografi by kazp (niepraktykójcie tego w szkulce)

pzdr dla adminów jezyka polskiego bo uwazam że słusznie takie osoby jak prof. miodek czy grzdyl stoja na straży ort. niczym chuck norris strzeze teksasu :)
_________________
"Wymagaj od siebie więcej, niż ktokolwiek inny od Ciebie wymaga."
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Wto Lut 21, 2006 12:10 am   

kazp normalnie chyba jeszcze nigdy nikt nie postawil mnie w jednym szeregu z miodkiem (o chucku nie wspomne ;) )... wielkie dzieki za ten (raczej niezasluzony - ale zawsze) komplement... :)

co do adminowania... elect w sumie sie sprawdza ale nie mozna nim shutupowac (czyt. cenzurowac) niegrzecznych gosci... kicki tez nie sa potrzebne bo forceteam zaczal dzialac (NoOrlan 2.06?)... wiec poza shutupem jestesmy samowystarczalni... ;)
ale z lockchatem to i shutup nie jest potrzebny...
wlasciwie wszystko jest jak byc powinno...
nikt ukradkiem nie kopie grajacych ani nie forcuje swoich map - mamy pseudo demokratyczny vote... kto chce ten powie jaka mapa sobie zyczy a mc liczy glosy i wybiera najbardziej upragniona... ;)
pozdrawiam i oby tak dalej ;)
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto Lut 21, 2006 12:33 am   

Kribol .. Kto mowi o wychowywaniu ;) Sam wiesz, ze jak nie pierdolniesz w leb wiekszosci osob to nie dotrze do nich, moze na 20, jeden zrozumie jak sie mu powie "nie klnij na serwerze"... ;) Pozostalych 19 odpowie Ci "stul pizde" albo "sklej wary lachociagu"
_________________
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Wto Lut 21, 2006 1:14 am   

Od wychowania sa rodzice a nie ja (czyt. admin) ja tylko pilnuje porzadku umozliwiajac wszystkim graczom wulgarnym lub mniej wulgarnym granie na serverze :)

btw. Jezeli Grzdyl mowi ze jest tak pieknie serverach to wyglada mi na to ze Adolf tez przestal na nie zagladac :twisted:
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 21, 2006 2:32 am   

Cytat:
prawda jest taka, ze i tak nigdy nie da sie dogodzic wszystkim. Jezeli Vitez bedzie kopal-beda nadal te jakze intieligientne topiki. Jezeli zaprzestanie czynnosci to beda powstawac topiki odnosnie ograniczania niekulturalnych epitetow.


Orlan nareszcie napisal regulamin serwera ktory juz tu przytaczalem. Nie zamierzam robic nic ponad - np Orlan nie pozwala na kopanie za lamerstwo w stylu przyczepiania sie hakiem do quada... ale nie widze przeciwwskazan by takiemu delikwentowi forceteam spec wpakowac anyway :twisted: ; jest rowniez zakaz fullbanow. Ale skoro regulamin uzywania servera wyraznie stwierdza ze wyleciec mozna za bluzgi lub dochodzenie do zlych teamow to sorry - nie ma wymowki ze gra jest dla wszystkich, nie ma rowniez plakania na Viteza za to ze pilnuje on regulaminu ustalonego przez wlasciciela serwera... bo serwer jest prywatny i wchodzac na prywatny teren nalezy stosowac sie do regulaminu obowiazujacego na tym terenie... to nie wy placicie za utrzymanie tego serwera dlatego nie ma "wolny kraj, gra dla wszystkich, wolne bluzgi dla wszystkich" (zreszta blokada na bluzgi zalozona na serwerze swiadczy jednoznacznie o podejsciu wlasciciela serwera do bluzgatorow) . Nie podoba sie? --> inne serwery.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Wto Lut 21, 2006 3:23 am   

A ja nie widze przeciwskazan by takie osoby shutupowac.. tak samo jak ty by na speca wywalic itp.. A ta spiewka o placeniu, nie jest to wolny swiat itp to juz bylo nie raz mowiona przez pyza wiec Ty juz sobie daruj.. I zastanow sie nad tym za kogo jestes uwazany przez graczy, bo kogo nie zapytasz o Ciebie to leca teksty w stylu zjeb, pojeb i duzo wile innych wulgarnych i mniej wulgarnbych =], a dlaczego to wiadome. I nie mowie tu o dzieciakach bluzgajacych na lewo i prawo, a o porzadnych graczach.. cos w tym jest.

EOT odnosnie topicu.. c U
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto Lut 21, 2006 4:01 pm   

Moim zdaniem Vitez jest OK.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.77 sekundy. Zapytań do SQL: 12