Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
OGame
Autor Wiadomość
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 1:20 am   

ogame jest gra dla tych co nie spia lub dla swirow u ktorych budzik dzwoni co 30min mowiac "ALERT ALERT check OGame" :!:
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 7:27 am   

nie opcji zeby sklepali mnie do 0 - eko tez sie buduje :) flotke mam mala .. ale wystarczy by klepac wszystko dookola :D
_________________
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 3:41 pm   

A ja gram w Bitefight hehe ;) tam to nic sie nie dzieje, klikne tu, zeby zaatakowac Wilkolaka, klikne tam, zeby sobie potrenowac i koniec ;)
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
emilio
Śliweczka

Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 151
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 4:18 pm   

Cytat:
nie opcji zeby sklepali mnie do 0 - eko tez sie buduje :) flotke mam mala .. ale wystarczy by klepac wszystko dookola :D

i tak jak w starcrafcie .. masz armi 2 mln, przylazi kolo z 1/6 tego co ty, zacznie cudowac, jakies miro pare czarow i tez cie nie ma ....
blee mulące gry
_________________
shit nygga
 
 
luz
Śliweczka

Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 227
Skąd: miasto złą sławą owiane... Bytom. ;)
Wysłany: Pon Kwi 03, 2006 12:15 pm   

Cytat:

i tak jak w starcrafcie .. masz armi 2 mln, przylazi kolo z 1/6 tego co ty, zacznie cudowac, jakies miro pare czarow i tez cie nie ma ....
blee mulące gry


... zlac kolesia ktory ma wiecej, majac mniej ? ;) to chyba nazywa sie skill. :P
_________________

*we ride together, we die together - bad boys for live - [S] owned you. ;)
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Pon Kwi 03, 2006 12:17 pm   

lub kribolem =]
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
Blade 
blady


Wiek: 38
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 129
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon Kwi 03, 2006 8:55 pm   

wlasnie jak ktos Cie skopal majac 1/6 armi co Ty. ...Wtedy to sie nazywa SKILL ;)
_________________
Wieczny lowca ? :cool:
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 12:48 am   

Cytat:
wlasnie jak ktos Cie skopal majac 1/6 armi co Ty. ...Wtedy to sie nazywa SKILL ;)


Ewentualnie lepsza technologia i taktyka.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 6:25 am   

ja na ogame zezlomowalem chlopaka +1200 miejsc raz (fart bo fart, ale zezlomowalem mu 100 OW).. a na codzien mam jednego typka +300 miejsc ktory jest swietna farma :D
_________________
 
 
 
emilio
Śliweczka

Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 151
Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 8:00 am   

skill skill, ale z tej drugiej strony to sie ma fest kurwe ;D
dlatego nie gram :)
_________________
shit nygga
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 9:10 pm   

nowy na ogame,
załozenie: rozbudowa budynkow, technoloii a flota/obrona pozniej

oleś mnie sonodwał i to 3x wiec sie wkurwilem ze mi zaraz surowce bedzie kradł a ja 0 obrony,

kupiłem sonde, pokazalo mi ile ma surówki [ kilkanaście tys ] dla mnei to w huj było wiec pytam sie kolesia z sojuszu co zrobic a on mowi ze ryzykuje a ja mowie ze zrobie flote 3lm i costam jeszcze i bedize git. a on wez lepiej wyslij 4 sondy jeszcze. Wykazalo 0 obrony, ja podjarany wysallem flote zeby przywiazla mi surówki a tu baty dostałem :/
I pozniej mnie z 2x sondowal, wiec musialem defa budowac :D
i nastepne mietki mnie sonduja ale juz wiem ze jak nie bede mial surowki to im sie nie oplaci wojna ze mną wiec wydaje jak najczesciej

to taka historia bo wlasnie siedzialem na ogame.
_________________


 
 
 
Killer
Śliweczka


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 328
Wysłany: Sro Kwi 05, 2006 7:33 am   

Fascynujace...
_________________
-=[ Panic Fear Makers ]=- and -=[ Slaves of Pain ]=-

Powrót do kolebki...
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sro Kwi 05, 2006 9:41 am   

kazia jaki ja dobry...
ostatnio znowu sam sie zezlomowalem na kolesiu... bo ten zdazyl na styk powrocic swoja flota i mialem pozamiatane... zlom dostarczony pod same drzwi...

ale ale... na 35uni wlasnie zaczynam od nowa zabawe (bo tych z top10 na 28 to raczej nie dogonie) i juz wiem ze na wstepie potrzebuje jedynie minimalnego defa i pare Duzych Transportowcow... lekkie mysliwce robi sie od reki a sa fantastycznym miesem armatnim ale raczej nie szukam rozwalki tylko farm bez deffa... a sie zdarzaja... badania to jedynie spalinowka, ochronna bojowa i armor oczywiscie... szpiegowska i komputerowa bo reszta to na defa ktorego i tak mozna latwo rozwalic... 'nie ma defa nie do przejscia'...

do tego matka na 6gali... a na 8g w pustym ukladzie 6 fabryk mojoego konsorcjum... i miejsce na 2 przechodne planety na ktorych bede ladowal zeby zezlomowac okolicznych Lolkow... :)

ot i cala taktyka...
a jakze skuteczna... na 28 sie sprawdza... ale na 35 mam przynajmniej szanse dojsc do top10 a nie byc wieczna farma dla kolesi z 30klmow i 4kowo...

pozdro
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 3:05 pm   

ja jakos na uni3 dobilem do top1000, nikt mnie nie farmi... nikt mnie nie zlomuje, to raczej ja wybijam wszystkie floty dookola mnie, jedynie 2 gosci ma floty (kolesi) .. reszta jak tylko przekroczy 50 reckow po zlomowaniu jest automatycznie zlomowana :> a czemu tak? bo sie mysli, a nie zbiera surowke na planecie a potem sie dziwi ze ktos do ciebie lata .. ja zbierajac na nanity 3 trzymalem wszystko na moonie i w razie co flota sobie odlatywala spokojnie, a nie ma sensu wlatywac w 700 WR i pelno innego miesa dla 200-300k surowki jakie mam w porywach na planecie :(

wiec nie rozumiem twojego plakania o byciu farma dla top players

p.s.
oni raczej farmia zlom niz surowke, przynajmniej na moim uni =] bo co to za zysk 2kk surowki dziennie z farmienia, skoro mozna miec 10kk i wiecej ze zlomowania lekkiego?
_________________
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 7:24 pm   

aaa moon to skad?
czyli bylo zlomowanko...
no popatrz...

ja kiedys myslalem ze mam bunkier nie do zdobycia az wpadl top10 playa... :)

Obrońca Ja
Broń: 110% Tarcza: 110% Osłona: 110%
Typ D.transp. L.myśliw. Krazownik O.wojenny. Recykler So.szpieg. Bombowiec Sat.slon. Niszcz. Wyrz.rak L.laser C.laser Gauss Jon Plazma M.powloka D.powloka
Il. 19 1853 14 380 200 37 10 80 70 600 200 200 20 200 10 1 1

Agresor piterson
Broń: 110% Tarcza: 120% Osłona: 120%
Typ L.myśliw. D.mysliw. Krazownik O.wojenny.
Il. 22862 68 403 1759

oczywiscie przegralem a piterson stracil ledwie 1000lmow...

odnosnie parkowaniu na moonie...
niby skuteczne ale wystarczy 30 min zeby z sasiedniej planety przyleciec i zezlomowac to co sobie uciulales...
wlasnie dzisiaj planuje przeprowadzic taka mala inwazje na moona na zlom o wadze +600 reckow... :)

pyz nie bede sie rozwlekal na temat uwagi ktora zaraz napisze bo to nie ma sensu wiec odbierz to jako jednostronny przekaz bez mozliwosci przeatakowania nadawcy...
pisz bardziej neutralne posty...

pozdro all
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 12