Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Q2CTF -> Q4CTF
Autor Wiadomość
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 2:12 am   Q2CTF -> Q4CTF

http://www.esports.pl/?id...t_id=1879361681

W skrocie - ma byc wzorowane glownie na QW/Q2CTF i troche Q3CCTF. Hak, strejf jumpy, techy jak w Q2CTF, kolory red i blue. Zapewne fastweaponswitch. Drop ammo to wiadomo, drop flag to nowosc, drop weapon czy weapon respawn co 5 sek to do dyskusji jeszcze.
W ten weekend pierwsze testy wersji alpha.
Programisci porzadni tym sie zajmuja, chyba wszyscy z nich grali w Q2CTF i bardzo im sie podobal. Dodatkowo Slasher robi za marketing/PR/promocje itp 8)
Maja byc nowe mapy - dostosowane do haka i techow/powerupow, maja byc przerobki (dopracowane!) starych map.

A co z tego, skoro Q4PL jeszcze nie ma? Otoz jak twierdza polscy wydawcy - z powodow technicznych z lokalizacja jego wydanie jest jeszcze dopinane na ostatni guzik (czytaj: co najmniej miesiac do wydania):
http://www.esports.pl/?id...t_id=1879361864
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
jigsaw
QuadWhore


Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 177
Skąd: Stettin
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 8:15 am   

Nurtuje mnie jedna kwestia. Jezeli wszystko ma byc tak podobne, to po co zmieniac platforme?
 
 
 
emilio
Śliweczka

Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 151
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 9:25 am   

po co w ogole cos zmieniac ? moze ktos to dla kasy robi??
_________________
shit nygga
 
 
jigsaw
QuadWhore


Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 177
Skąd: Stettin
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 10:42 am   

zmienianie moda do kasy?
wez sie w garsc
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 4:58 pm   

Cytat:
Nurtuje mnie jedna kwestia. Jezeli wszystko ma byc tak podobne, to po co zmieniac platforme?



Bo Q4 ma ladniejsza grafike i fajniejsze bronie. Odpowiedz prosta ale innej nie ma.
Mi sie Q4 bardziej podoba tylko paru rzeczy mu brakuje do pelni szczescia, Q2 mimo posiadania haka brakuje wielu rzeczy do pelni szczescia. I predzej DeltaCTF dopelni te pare brakujacych rzeczy niz ktos cos zrobi dla Q2 by go poprawic (chociazby flag drop bez straty armora/techa itp - to mala pierdolka brakujaca w Q2). Inaczej - Q4 jest bardziej rozwojowy... a w Q2 gramy zarowno na kliencie jak i modzie LFireCTF oba w wersjach beta i tak juz pozostanie... mimo ze sporo jeszcze brakuje.
Aha... dzieki cl_punkbuster 1 i sv_punkbuster 1 mam sporo wieksza pewnosc ze we mnie cziter nie napieprza niz nawet dzieki r1q2 (bo nocheat juz dawno shakowane).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
jigsaw
QuadWhore


Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 177
Skąd: Stettin
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 7:15 pm   

aha
rozumiem wszystkie argumenty oprocz grafiki, bo ta w grach multiplayer nie ma dla mnie znaczenia, najwazniejsza jest plynnosc :)
 
 
 
kogucik
Jabłuszko


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 630
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 7:19 pm   

A dla mnie ważniejsze jest to, że w każdej chwili mogę sobie pograć (w Q4 napewno więcej ludzi gra niż w Q2). Tylko na coolnecie ktoś gra w CTF, a i to często jak chce mi się pograć, to serwer jest pusty.

Nie oznacza to jednak, że się przesiadam na Q4, chociaż może kiedyś :p
_________________

LFCTF4 & LFCTF10 player
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 11:59 pm   

Cytat:
A dla mnie ważniejsze jest to, że w każdej chwili mogę sobie pograć (w Q4 napewno więcej ludzi gra niż w Q2). Tylko na coolnecie ktoś gra w CTF, a i to często jak chce mi się pograć, to serwer jest pusty.

Nie oznacza to jednak, że się przesiadam na Q4, chociaż może kiedyś :p


Zebys sie nie zdziwil :/ . A przynajmniej nie w CTF... aktywne sa dwa kanaly pickupowe - moze wtedy da sie cos ugrac, bo FFA to serwery pustkami swieca... zapewne z tego powodu ze vanilla (oryginalny) q4ctf zbyt atrakcyjny nie jest w porownaniu do rozbudowanych q2ctf (mody, dodatki, mozliwosci) i q3ctf/cctf (classic ctf).

W DM podobnie - jeden czy dwa aktywne polskie serwery, kilka zagranicznych... dopoki Q4PL nie wyjdzie to nie ma co marzyc o wiekszej aktywnosci polskich graczy Q4.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Sob Kwi 08, 2006 2:05 pm   

a ja planuje sobie wlasnie na swieta zainstalowac win2k i grać w kudwa :D
_________________


 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Kwi 08, 2006 6:38 pm   

Wazne pytanie - zna ktos lub zna sie ktos dobrze na robieniu map ? (Lukin w danej chwili zajety ciagle nowymi projektami q4 1v1).
Team DeltaCTF potrzebuje pomocy przy przerobce map q2ctf na q4.
Zglaszac sie do Slashera (moge podac namiary).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Nie Kwi 09, 2006 5:35 am   

to niech Slasher zglosi sie do XAX'a :)
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 12